Dbam o zdrowie (DOZ S.A.)

Opinie o DOZ S.A.

Nie polecam. Jako pomoc apteczna pracowałam w Gdańsk cały czas na umowa zlecenie. Pięć dni w tygodniu i zero urlopu. Buty do pracy i badania lekarskie trzeba było we własnym zakresie opłacić. Żenada nie polecam

ania_k
@Gdańsk

Pracuje w tej sieci już kilka lat jako kierownik. W żadnej innej aptece, której pracowałam nie nauczyłam się tak dużo jak właśnie tutaj. Firma co jest dzisiaj niedoceniane jest przede wszystkim bardzo rzetelna w stosunku do swoich pracowników. Mam opiekę medyczną, kartę Fitprofit i zawsze pełne wynagrodzenie w terminie na koncie, i często powiększone o premie:)). Współpracuję z fajnymi ludźmi. W samej aptece pracy jest dużo (ale gdzie jej nie ma:) ale firma cały czas usprawnia nam codzienne obowiązki. Ostatnio dostaliśmy małe komputery do wprowadzania dostaw i cenówek. Cudo:)) Osobiście jak ktoś się nie boi pracy to polecam!

@Gdańsk

umowa zlecenie nie jest umową o pracę, żeby ci przysługiwał urlop

Pracujaca w DOZ
@pracownik

Tak nie jest, ale pomoc apteczna to tez czlowiek ktory (usunięte przez administratora) tam za wszystkich i uwazam, że tak samo nalezy jej sie urlop. I oczywiscie zmiana umow na normalne by sie przydala bo niby taka porzadna firma, a pomocom aptecznym wciskaja jakies smieciowe umowy.

Pracujaca w DOZ
@pracownik

Aptekarz

Szukam pracy jako kierownik apteki w Kielcach lu okolicach. Może ktoś ma wiedzę w tym temacie? Ta sieć aptek jest solidna , sprawdziłam ich. Za pomoc będę wdzięczna

Farmacja

Szukam pracy w aptece i po przeczytaniu tych wpisów myślę , że zapytam w aptece z sieci DOZ . Tylu pozytywnych wpisów nie zdarzyło mi się spotkać. Super sieć.

@Farmacja

spróbuj - warto:) sieć się rozwija, docenia pracowników. I podziel się swoim zdaniem później :)

sieciowy_pracownik

dla osób pytających o pracę w aptekach sieciowych doz - jestem pracownikiem apteki doz i chciałabym podzielić się nowymi, pozytywnymi zmianami w dozie. Mianowicie firma wprowadziła opiekę medyczną dla pracowników oraz "wyprawki" dla pierwszoklasistów, jeśli ktoś ma dzieci :) kontakt z przełożonym również na duży plus. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w dozie. Pozdrawiam.

Smig
@sieciowy_pracownik

A jak wygląda sprawa z Regionalnymi HR Managerami???

@Smig

jeśli chodzi o mnie, to nigdy jakiś złych doświadczeń z Regionalnymi HR Managerami nie miałam. Byłam rekrutowana przez Regionalnego i trafiłam na bardzo kompetentną osobę i zarazem sympatyczną. Po roku pracy w DOZ-ie zgłosiłam się do osoby, która mnie rekrutowała o podwyżkę i sprawa miała pozytywny dla mnie wydźwięk. Zwalniać na pewno się nie zamierzam, może to nie jest szczyt moich marzeń, ale jest stabilnie i rozwojowo :)

bombom

Ile zarabia technik farmacji po stażu w DOZ'ie? Dwójkę dostanie na rękę?

zuzka
@bombom

Mi po stazu zaproponowano.....tyle samo co Na stazu czyli najnizsza....juz tam nie pracuje

gosc
@zuzka

ja po stażu dostałam więcej o 760 zł na rękę , co miesiąc mam premię , tak więc zuzka czy Ty na pewno pracujesz w DOZ ?

@gosc

Zuzka chyba pomyliła pracodawców :) albo nie odniosła się do tego czy nie pracowała w DOZ kilka dobrych lat wstecz :)

Tom

ja również chyba pracuje w innym Dozie. Prawda jest taka, że piszą zazwyczaj CI, którym się nie podobało....a Ci, którym się podoba porostu pracują i nie ukrywam , również rozwijają się. Praca naprawdę b.dobra. Swietny kontakt z przełożonym i Managerem regionu. Przykasówka do wyboru do koloru więc nikt nie karze wciskać czegoś co mi nie pasuje, sam dokonuje wyboru. Tajemiczy Pacjent mi osobiście pomógł zrozumieć nad czym popracować. wypełniam obowiązki prawidłowo i 2*100% wpadło. ABSOLUTNIE nie zgadzam się z powyższymi opiniami.

@Tom

Tom, popieram Cię w 100%. Najłatwiej jest oczerniać pracodawcę w momencie kiedy się nie udało w pracy. Ludzie, czego wy oczekujecie, że pójdziecie gdziekolwiek do pracy, będziecie leżeć, pachnieć i jeszcze wam za to zapłacą?? :) brawo Wy, świetne podejście, narzekajmy, obrażajmy się i oczerniajmy dalej- ahh ta polska mentalność... :) jak widać na przykładzie Toma, wystarczy być elastycznym i wyciągać na bieżąco wnioski, aby poprawić swoją pracę a wówczas 2*100% nawet wpadnie :) powodzenia!

Oliwia_Praktykantka

tajemniczy pacjent? ludzie, przecież teraz prawie w każdej pracy i każdej branży jest tajemniczy klient/pacjent :) to nic strasznego, jeśli ktoś wykonuje rzetelnie swoje obowiązki to nie ma co się obawiać tajemniczego ;)

kama

Jezeli jestes studentką czy studentem to może faktycznie moga cie zatrudnic na jakies praktyki czy staż bo masz wiedze toretyczna chyba ze jestes na zaocznych to moze umowe ci dadza?

kama

Myśle, ze jak będziesz miał nawet praktykę odbyta podczas studiów to spokojnie mogą cię zatrudnić nawet na okres probny

iwona

Hej, widzę, że dużo pytań kierowanych jest o pytania odnoscie na wybrane stanoiwiska, powiedzcie czy na Technika farmacji,prosto po studiach mnie przyjmą?

Lucy

Hej a czy ktoś z was pracował lub miał doczynienia że stanowiskiem asystentki członka zarządu? Aplikuję na to stanowisko i jestem ciekawa opinii.

Lucy

pharma

Pracowałam w tej sieci i nie mogę powiedzieć nic dobrego.... Niskie wynagrodzenie, nieosiągalne premie i w dodatku konieczność wciskania przykasówek to tylko niektóre minusy. Obecnie pracuje w innej sici i jest dużo lepiej, mam czas dla Pacjentów i nie muszę wciskać im marki własnej bo jej nie ma!

dozia

Pracowałam w tej sieci 3 miesiące. Jak przyjmowali do pracy obiecywali normalną umowę o pracę a później okazało się że to było tylko zastępstwo o czym nie poinformowali . Zostałam bez pracy. Wynagrodzenie takie na jakie się umówili.

Farma

czytam Wasze opinie i mam wrażenie, że pracuję w innym DOZie niż Ci co tu ujadają..... po pierwsze wynagrodzenie podobne jak w innych firmach, lepiej niż u prywaciarza bo w całości na papierze a nie pod stołem i w dodatku zawsze na czas... po drugie naprawdę w porządku przełożony(umie docenić i pomóc na ile to możliwe), po trzecie szkolenia chociaż mogłoby być więcej.... minusy też są: problemy z zatowarowaniem w deficyty, procedury utrudniające pracę...ale ogólnie na plus

mgr_farmacji

I w sieciówkach jest ludziom źle i u prywaciarzy. Chyba nigdy nie będzie idealnie. Ja osobiście preferuję prace w sieciówkach, ze względu na większe możliwości szkoleń niż u prywaciarzy, którzy skąpie w inwestycje w pracownika :)

kier apt

ehhh nie wiem kto pisze te brednie....tak jest marka własna, ale mamy z tego dodatkowe premie, tak jest regionalny, który nas rozlicza, ale robi to w normalny sposób, tak, że chce się te cele osiągać, tak jest dużo pracy no ale polecam popracować u prywaciarza....uwstecznianie się, brak pewności co do wynagrodzenia itp.. doz płaci sensowne pieniądze, atmosfera ok... minus brak pieniędzy na remonty, serwisowanie itp

renii
@kier apt

Panie kolego/kolezanko po fachu i stanowisku niestety mówisz nieprawdę.System premiowy na obecnych warunkach to wielka ściem,albo dostajesz grosze albo nic.Kluczowy jest wynik tajemniczego którego koordynatorka/koordynator moze podesłać na zmiane osoby o najslabszych wynikach.Mogłabym wiele,bardzo wiele napisać.Dodatkowo kierownicy maja nad sobą szklany sufit i szanse na awans sa iluzoryczne.chyba ze chcesz byc twarzą dozu :D...

karateka

@martyna weź pod uwagę że apteka to jednak sklep, jest sprzedaż, musi być negocjacja marketing zysk. pomyśl też jak pełno jest teraz na każdej ulicy aptek, trzeba przetrwać silną konkurencję

Martyna

Apteka to nie sklep, leki to nie kaszanka, farmaceuta to pracownik wykwalifikowany po studiach a nie pani ze spożywczego, porada to nie powinno być wmawianie biednej emerytce, że ten kremik z przykasówki jest dla niej najlepszy. Praca dla młodych, dynamicznych nastawionych na wyniki w cyferkach.

Zyta

Minusy: - wciskanie pacjentom przykasówki, produktów komplementarnych, proponowanych przez system, marki własnej (+ rozliczanie ze sprzedaży) - tajemniczy pacjent - premia wyłącznie dla małego odsetka aptek ze ścisłej czołówki - zbyt mała liczba pracowników - równoważny czas pracy - ciągłe mailowe i telefoniczne "motywowanie" pracowników do zwiększania obrotów przez koordynatorów - telefony z działu monitoringu - niska płaca, bardzo rzadko podwyżki - comiesięczna zmiana ekspozycji - pomoce z firmy zewnętrznej na 2-3h dziennie tylko do sprzątania - sprawdzanie towaru przez techników i magistrów - brak możliwość zamawiania niektórych preparatów dla pacjentów - natłok informacji, papierkologii, chaos - w ważnych sprawach brak komunikacji

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w DOZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DOZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 219.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOZ S.A.?

Kandydaci do pracy w DOZ S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOZ S.A.