Geger Sp. z o.o.

Opinie o Geger Sp. z o.o.

Micki
użytkownik zarejestrowany

Wiecie co, powiem Wam tak, że Geger Sp. z o.o. obserwuję już od parenastu tygodni, bo chcę zająć się pracą właśnie na pełen etat (teraz tylko zlecenia) i mówie Wam szczerze, że patrząc na te opinie tutaj to jest całkiem nieźle, podoba mi się system i kasa

były pracownik

Nie płacą na czas. warunki pracy urągaja człowiekowi. nie zapłacili mi wszystkich pieniędzy. praca przy szkodliwych substancjach.

zdzisiu

firma krzak i tyle nie polecam

54himem

Spółka Geger należy do EEC Sp.zo.o. i tworzy grupę firm specjalizujących się w wytwarzaniu kompozytów polimerowych. Strategią Geger jest dostarczanie swoim klientom wartości dodanych oferowanych przez innowacyjne konstrukcje kompozytowe. Celem natomiast jest zajęcie znaczącej pozycji na rynku jako dostawcy rozwiązań i wyrobów opartych o kompozyty polimerowe, głównie na bazie włókien bazaltowych i matryc żywicznych różnego rodzaju w zależności od przeznaczenia i zastosowania gotowej konstrukcji. http://geger.eu/

Zostaw opinię o Geger Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geger Sp. z o.o.