Opinie o Polonia Records-Stanisław Sobóla w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polonia Records-Stanisław Sobóla. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polonia Records-Stanisław Sobóla o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polonia Records-Stanisław Sobóla w Warszawa

Tommy Nowy wpis

Go Work Własciciel wymagający, ale uczciwy i rzetelny. Pracowałem kiedyś dla niego, później współpracowaliśmy luźni przy kilku projektach. Zawsze dotrzymywał ustaleń. Dla niego słowo jest droższe od pieniędzy, dlatego zapewne ma z kilkoma mniej rzetelnymi osobami złe relacje i tu upatruję żródła negatywnych komentarzy na tej stronie. Jest człowiekiem o wielu zainteresowaniach, dlatego raz rozpoczęta współpraca skutkuje często kontaktami przez długie lata. Człowiek - legenda w branży muzycznej, jego wkład , doświadczenie i wiedza nie do przecenienia. Polecam zdecydowanie !

zzz Nowy wpis

szkoda

Gaki Nowy wpis

Może nie możesz znaleźć dlatego, że firma upadła już jakiś czas temu i już wszyscy zdążyli o niej zapomnieć. Tak więc daremne są wasze wszelkie próby szukania.

tauryna Nowy wpis

ja również wiele dobrego słyszałem o tej firmie, a swój już kultowy status, i jakoś nie chce mi się wierzyć ze taka mocna firma mogłby być w likwidacji, ale z drugiej strony czasy mamy przecież takie że nigdy nic nie wiadomo... jakoś nigdzie tez nie ogę znaleźć info że firma jest obecnie w jakiejkolwiek formie upadłości

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Polonia Records-Stanisław Sobóla? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
kasp

Wielka szkoda, faktycznie, kiedyś słyszałem o nich wiele dobrego, a teraz myslałem, czy nie odnowić niektórych kontaktów i spróbowac poszukać tutaj pracy, a co czytam? W likwidacji jest polonia records, zupełnie się nie spodziewałem takiego obrotu sprawy. Ktos wie co takiego się wydarzyło? Pozdrawiam.

Antek

Nie wiem po co drążyć jeszcze ten temat, ale napisze by nie bylo zadnych wątpliwości. Polonia records jest oficjalnie w upadłości, wszedzie w krajowym rejestrze sądowym mają taki status. Nie utrzymali się w branży, niestety tam juz pracy nie znajdziemy. Jak dla mnie szkoda, bo jednak dawali miejsca pracy.

tobi

Szkoda by była, może ktos z pracowników wie, co się stało z Polonia records, bo wbrew wszystkiemu, to chyba radzili sobie nie najgorzej.

Kali

Z tego co sprawdzałem, to Polonia records nie ma aktualnie rejestru w bazie przedsiębiorców, także chyba nie istnieją.

Student

Pakowałem i foliowałem przez kilka lat "Jazz Magazine" . Trochę ciężko ale stałej pracy nawet wtedy trudno było zdobyć .Zawsze pieniądze punktualnie z bonusem lub upominkiem

Asia

Jako studentka pracowałam w Polonii Records 4 lata . Zawsze pieniądze na czas i czasami niezapowiedziana premia ! Szef umie nagradzać dobrą pracę . Trzeba jednak pracować !

PRACOWNIK

Wykonałam sześć okładek do płyt Polonii Records. Poprzeczka bardzo wysoka, ale mam wielką satysfakcję bo album Polish Jazz 2007 to arcydzieło na polskim rynku. Wiem że do wielu płyt okładki wykonywali najwięksi polscy artyści. Rzadko się zdarza aby otrzymać większe wynagrodzenie niż było ustalone - a ja otrzymałam.

BB

Cwaniak [usunięte przez moderatora] jakich mało!!!!! Nie polecam!!!!!

A.

NIe byłam co prawda zatrudniana poprzez rozmowę kwalifikacyjną, składania cv itd., tylko przez znajomego, ale nie narzekałam na pracę w ww. firmie. Również pracowałam w magazynie, szef szedł na rękę przy ustalaniu grafiku, pieniądze zawsze był na czas, czasami kilka zł ekstra. Idealna praca dorywcza dla uczniów i studentów. Polecam

mario41

Pracowałem na magazynie tej firmy w latach 2000-2002, nie było źle, kasa na czas, elastyczny grafik pracy. Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników

zainteresowany

Witam, no cóż jestem zobowiązany do skomentowania współpracy z tą firmą w ramach projektów ilustracji do zadań tematycznych ww. firmy. Moje wrażenie jest ogólnie negatywne. Proszą o portfolio, jeżeli im się nie podoba, to obrażają ludzi. Brak kultury i konstruktywnej krytyki. Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Polonia Records-Stanisław Sobóla - Warszawa

• Jak się pracuje w Polonia Records-Stanisław Sobóla?

Zobacz opinie na temat firmy Polonia Records-Stanisław Sobóla tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Polonia Records-Stanisław Sobóla
2.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Jana Pawła Ii 18 lok. 13
    00-116 Warszawa