Polonia records

Opinie o Polonia records

Gaki

Może nie możesz znaleźć dlatego, że firma upadła już jakiś czas temu i już wszyscy zdążyli o niej zapomnieć. Tak więc daremne są wasze wszelkie próby szukania.

tauryna

ja również wiele dobrego słyszałem o tej firmie, a swój już kultowy status, i jakoś nie chce mi się wierzyć ze taka mocna firma mogłby być w likwidacji, ale z drugiej strony czasy mamy przecież takie że nigdy nic nie wiadomo... jakoś nigdzie tez nie ogę znaleźć info że firma jest obecnie w jakiejkolwiek formie upadłości

kasp

Wielka szkoda, faktycznie, kiedyś słyszałem o nich wiele dobrego, a teraz myslałem, czy nie odnowić niektórych kontaktów i spróbowac poszukać tutaj pracy, a co czytam? W likwidacji jest polonia records, zupełnie się nie spodziewałem takiego obrotu sprawy. Ktos wie co takiego się wydarzyło? Pozdrawiam.

Antek

Nie wiem po co drążyć jeszcze ten temat, ale napisze by nie bylo zadnych wątpliwości. Polonia records jest oficjalnie w upadłości, wszedzie w krajowym rejestrze sądowym mają taki status. Nie utrzymali się w branży, niestety tam juz pracy nie znajdziemy. Jak dla mnie szkoda, bo jednak dawali miejsca pracy.

tobi

Szkoda by była, może ktos z pracowników wie, co się stało z Polonia records, bo wbrew wszystkiemu, to chyba radzili sobie nie najgorzej.

Kali

Z tego co sprawdzałem, to Polonia records nie ma aktualnie rejestru w bazie przedsiębiorców, także chyba nie istnieją.

abram

ok 10zł za godzinę, ale przygotuj się psychicznie, bo p.S [usunięte przez moderatora] jeździ po pracownikach równo. Tekst 'pan/i nie myśli' to chyba jego ulubione powiedzonko. A to i tak jest nic przy tym jak potrafi ludzi obrażać

Student

Pakowałem i foliowałem przez kilka lat "Jazz Magazine" . Trochę ciężko ale stałej pracy nawet wtedy trudno było zdobyć .Zawsze pieniądze punktualnie z bonusem lub upominkiem

Asia

Jako studentka pracowałam w Polonii Records 4 lata . Zawsze pieniądze na czas i czasami niezapowiedziana premia ! Szef umie nagradzać dobrą pracę . Trzeba jednak pracować !

PRACOWNIK

Wykonałam sześć okładek do płyt Polonii Records. Poprzeczka bardzo wysoka, ale mam wielką satysfakcję bo album Polish Jazz 2007 to arcydzieło na polskim rynku. Wiem że do wielu płyt okładki wykonywali najwięksi polscy artyści. Rzadko się zdarza aby otrzymać większe wynagrodzenie niż było ustalone - a ja otrzymałam.

BB

Cwaniak [usunięte przez moderatora] jakich mało!!!!! Nie polecam!!!!!

Jacx

Zgadza się: TOTALNY BURAK, SŁOMA Z BUTÓW CYHODZI, W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH Z NAPISEM \"MIŁOŚNIK JAZZU (ZZA STODOŁY :-) Zero wiedzy o grafice, poligrafii ale w gębie mocny że ho ho, taki z niego fachowiec od wszystkiego. Odradzam, no chyba że ktoś lubi maso w takim wydaniu typu facet-facet!!!

Maks

Dokładnie zgadzam się z tą opinią, firma krzak w małym mieszkanku gdzie jakiś podejrzany gość który nie ma pojęcia o grafice, DTP próbuje zgrywać mądrego, ODRADZAM, SZKODA CZASU NA SPOTKANIE BO NIC Z TEGO NIE WYNIKA!

maciej

[usunięte przez moderatora]Totalny brak kultury. Nie polecam! Myśli chyba, że posiadanie własnej firmy czyni go Panem świata i wielkim bossem. Odradzam jakiegokolwiek kontaktu z tym kimś.

A.

NIe byłam co prawda zatrudniana poprzez rozmowę kwalifikacyjną, składania cv itd., tylko przez znajomego, ale nie narzekałam na pracę w ww. firmie. Również pracowałam w magazynie, szef szedł na rękę przy ustalaniu grafiku, pieniądze zawsze był na czas, czasami kilka zł ekstra. Idealna praca dorywcza dla uczniów i studentów. Polecam

mario41

Pracowałem na magazynie tej firmy w latach 2000-2002, nie było źle, kasa na czas, elastyczny grafik pracy. Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników

zainteresowany

Witam, no cóż jestem zobowiązany do skomentowania współpracy z tą firmą w ramach projektów ilustracji do zadań tematycznych ww. firmy. Moje wrażenie jest ogólnie negatywne. Proszą o portfolio, jeżeli im się nie podoba, to obrażają ludzi. Brak kultury i konstruktywnej krytyki. Odradzam

Zostaw opinię o Polonia records - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polonia records