Opinie o MODEL-ART Sp. z o. o. w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MODEL-ART Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MODEL-ART Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MODEL-ART Sp. z o. o. w Ostróda

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Iza

@ciawa laminat, przestrzegaj proszę regulaminu forum. Na forum GoWork.pl nie publikujemy danych osobowych pracowników, które pozwalają na ich identyfikację. Zapoznaj się z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin Jeżeli Twoja opinia o firmie MODEL-ART jest negatywna, wyraź ją proszę w bardziej konstruktywny sposób. Czy z innych aspektów pracy jesteś zadowolony?

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Taki sobie gosciu

Pracuje ok 4 lat. To co masz na wypłatę masz i na kwicie czyli uczciwie. Wypłaty na czas, wiadomo ze zawsze będzie mało ale jest w miarę ok. Premie do każdej wypłaty od 10 do 15 i czasem więcej %. Długie urlopy ok 21 dni dla tych co mają wypratowane lata... Wczasy pod grusza ok 750zl. Zawsze daja pieniążki na swieta od 300 do 400zl. Jest dużo pracy i wiadomo ze napięte harmonogramy produkcji... wiec góra ciśnie ;) No ale uważam że nie ma co marudzić. Kto się roboty nie boi to da sobie radę. Najwięcej marudza Ci co lubią obijac się w pracy i maja nawyki z poprzednich zakladow gdzie mogli sobie palic frana przez wiekszosc czasu w pracy. Pracownicy sa poszukiwani ciągle. Jedynie co mnie denerwuje i nie wiem dlaczego się to nie zmienia to sprawa z osobami palącym papierosy, na które wychodzą podczas pracy. Takiej osobie podczas trzykrotnego wyjścia w ciągu dnia na ok 7 min dochodzi w ciągu miesiąca tak jakby dzien dodatkowego wolnego. Osoby nie palace w tej kwestii są lekko poszkodowane... Zarząd powinien wprowadzić dodatki dla osób niepalacych lub zabierać cześć z premii osobom palącym tzn przeliczyć ich czas wyjść na papierosy ze stawki zasadniczej. OGÓLNIE TO POLECAM.

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik Fizyczny- Betoniarz i Zbrojarz oferowane przez firmę MODEL-ART Sp. z o. o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Cezary

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy rekrutują?

ciawa kaszarnia

Szantazysci wiecej nie trzeba dodawac.kto sie zwolni jest wrogiem numer 1

lubo

Firma super,przyjazna pracownikom,place na czas polecam

Marcel

@Ktoś po co kłamiesz , 2400 netto to chyba po 25 latach pracy ( stawki to 2300 ,2700 ,3000 brutto ale i tak dostaniesz mniej ,i to też wszystko zależy od stanowiska ) czy firma kogoś przyjęła (model art ) czy czekają na wykończenie hall czyli robota za pół roku ?

Iza

Przypominam o obowiązującym regulaminie portalu. Nie jest to miejsce do dyskusji o indywidualnych pracownikach firmy. @Johny Woo możesz za to powiedzieć coś więcej o swoich wrażeniach z pracy w firmie oraz jak oceniasz tego pracodawcę? Takie dodatkowe informacje będą pomoce dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Iza

@Max jeśli jesteś bardzo zainteresowany pracą w firmie, a nie ma na oferty pracy na stanowisko, które Cię interesuje to i tak zawsze warto przesłać swoje CV do firmy. Wiele z nich wręcz do tego zachęca. Nie jestem jednak pewna, czy jesteś na wątku odpowiedniej firmy. Ten dotyczy firmy MODEL-ART Sp. z o. o., a nie ART-MODEL.

Max

Witam, zastawiam się na podjęciem pracy ale w tej firmie tylko szkoda że nie ma żadnych innych ofert na stronie niż SZKUTNIK, chodzą moim zdaniem dobre opinie i fajnie gdyby oferta pracy się powiększyła na stronie ART-MODEL.

Iza

@xyzbardzo ważne jest wyjaśnianie kwestii poruszanych przez innych pracowników firmy. Twoja opinia będzie na pewno bardzo pomocna. Mógłbyś powiedzieć też coś więcej o samej pracy? Obecnie na stronie internetowej MODEL-ART można znaleźć ofertę pracy na stanowisko SZKUTNIK MONTAŻYSTA. Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się przesłaniem swojego CV?

xyz

Pracuje w tej firmie kilka lat i nie zgodzę się z Tobą xxx, że to (usunięte przez administratora) Idź do Morlin i zobaczysz ile dostaniesz po trzech latach, czy bedą ci wypłacane nagodziny - z tego co wiem to dzień wolny, ile przed czasem musi juz być w pracy za które nie jest liczone , i jakie będziesz miał przerwy. W Model Art po pierwsze za znacznie przekroczony czas spedzony na przerwach jest to rozliczane z premii a nie z pensji czy nadgodzin, które wypracowałeś, więc jeżeli solidnie pracujesz to Twoja pensja nie wynosi 2350 brutto tylko o wiele więcej, a co zaś do zwolnienia każdego obowiązują terminy wypowiedzenia zgodnie z umową i kodeksem pracy, więc u każdego pracodawcy jeżeli będziesz chciał odejść przed terminem będzie to porzucenie pracy.

Xxx

Obóz a nie firma.po trzech latach pracy 2350 brutto i nic wiecej. Odliczają za wszystko. Za długo na przerwie odliczają za papierosy odliczają. Chcesz sie zwolnić to masz porzucenie pracy. Nic polecam. Oszczędności szukają a gdzie? Odpowiedz nasuwa sie sama u pracowników. Bo przecież do biura trzeba zatrudnić jeszcze ze 20 osób darmozjadów co będą siedzieć i nic nie robic. Brak slow. Naprawde nie polecam

ax

wiec szkolen maja pod dostatkiem w takim razie>a powiedz czy szkolenie jest tylko jendorazowae czy zawsze jak wprowadzaja cos nwego na produkcje czy logistykę, szkolą?

ffffff

@qkauh zależy jakie szkolenia Cię interesują bo to zależy od konkretnego wydziału ( na jednych jest większa potrzeba szkolenia na innych mniejsza no bo wiadomo ze pracownik co dopiero przyszedł nie zostanie od razu wysłany na drogie szkolenie a potem zaraz odejdzie z dobrym papierem w ręku) , czy chodzi Ci o szkolenie wprowadzające do firmy?

Abc

Bardzo dobra firma porównując do innych firm na ostrodzkim rynku na starcie dostajesz 1900 -2000 brutto plus premie i to bez doświadczenia tak jak pisał poprzednik łatwo o awans bądź ewentualną zmianę stanowiska jak jesteś dobry dostaniesz podwyżkę co ważne na produkcję przyjmują także kobiety więc nie jest to praca tylko dla mężczyzn. Praca głównie na jedną zmianę więc nie koliduje z życiem rodzinnym. Polecam

j

To co tu czytam mnie przeraża pracowałem w firmie 7 lat od podpi.. był klan K. ale tacy ludzie są wszędzie uczyć sie nie chciało pracować też to klipie głupoty jeden z drugim. Jednak wypłaty były bardzo dobre każda minuta zapłacona łatwo było awansować lub zmienić stanowisko czy możliwe są aż takie zmiany na gorsze? Co by nie pisał firma ładnie rozbudowana a ludzie pracują latami i nikt ich na siłę nie trzyma. Sezonowa praca też dobra jak nic niema , faktem jest że trudniej zostać zauważonym i sytuacja taka czasami powtarza się co rok .Lecz to wina rządu że dał taką możliwość pracodawcy a ten tnie koszta.

pan draco

najlepiej maja znajomi rodzina i psiapsiuly, wlazenie w (usunięte przez administratora) i podpierdalanie na porzadku dziennym dlatego trzeba uwarzac na co niektorych , porzadnych ludzi co sie znali na robocie powyzucali a papruchy robia i pierdola robote dalej .po zatym jest dobrze zarobic sie da jak sie chce ,socjal tez jest niezly premie na swieta urlopowka w porownaniu do innych ostrodzkich firm jest dobrze

D

Firma nie mogła okraść pracownika z 3 dniówek, ponieważ posiada system rozliczenia czasu pracy. Każdy pracownik wchodzący na jej teren musi odbić kartę magnetyczną, dzięki czemu wiadomo ile dokładnie pracował. Jeżeli ktoś twierdzi że nie otrzymał 3 dniówek, tzn. Że nie przepracował 3 dni, lub wychodził za wcześnie z pracy. Zarobki na poziomie najniższej krajowej.... Też bzdura... Jest coś takiego jak premia uznaniowa.... Naprawdę trzeba się "postarać" żeby zarobić najniższą krajową lub być przez pół miesiąca na zwolnieniu lekarskim.

Zostaw merytoryczną opinię o MODEL-ART Sp. z o. o. - Ostróda

• Jak się pracuje w MODEL-ART Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MODEL-ART Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MODEL-ART Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MODEL-ART Sp. z o. o.
3.2/5 Na podstawie 85 ocen.

MODEL-ART Sp. z o. o.