Opinie o Larsson Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Larsson Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Larsson Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Larsson Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

kamil

i napisała to osoba co wypaliła w ciągu dnia więcej fajek niż zebrała zamówień #HIPOKRYZJA ,w tej opinii jest tyle prawdy co twoje "punktualne" przychodzenie do pracy w soboty , sama się poważnie zastanów czy do jakiejkolwiek pracy się sama nadajesz skoro ta cię przerosła ... nikt twojego nieróbstwa nie będzie tolerować a napewno poprawiania twoich błędów ,a największym paradoksem jest twoje "zadowolenie z tej pracy " (kto pracuje ten wie) XD

@Bracownik
@kamil

W końcu odważnie odpisałeś jako Kamil bo faktycznie siałeś i siejesz ferment ze swoją rodzinką na gowork i firmie. Sam wiesz o czym mówię.... @anonim dobrze zrobiłaś odchodzac bo tam jest chory klimat. Życzę powodzenia w nowej pracy. Harry otwórz oczy na to co.pisze @anonim powyżej!!!!tam jest sama prawda.

@@Bracownik

A Ty jestes tak samo odważny lajku internetowy ze sie podajesz za pracownika , masz zaćmienie mózgu żeby wymyślać niestworzone rzeczy , na takich co mają ból dupy widocznie umilam życie "sianiem fermentu" xD

@kamil

Wiedziałem, że odpalisz się....prawda boli Co? (usunięte przez administratora) z Sobieszewa - milczenie jest złotem!!!! Zapamiętaj, głąbie bez szkoły....hy hy

@wół vel PIP
@kamil

Przychodzenie w "soboty"??? A czy mógłbyś rozwinąć te kwestie? Jak to jest rozliczane? Jaki w firmie jest system czasu pracy? Mam nadzieję, że rozumiesz pytanie???

@@wół vel PIP

Ten gość nie odzróżnia brutto od netto więc jak on Ci odpowie jaki system czasu pracy jest w Larsson Polin...ajjj moment....odpowie Ci on, ale pierw tylko zapyta się swojej ukochanej teściówki, która pracuje w kadrach w Larsson Polin jak wygodnie odpisać Mi/Nam.. Zgłoszenie na soboty poszło!!!! Do odpowiednich służb...czekaj na niezapowiedzianą kontrolę...fotki list z soboty mam Ja!!!

@@@Bracownik

Spoko czekam na niezapowiedzianą kontrole , miło z Twojej strony że interesuje Cię moje życie i wiesz o mnie wszystko , ja wiem tylko tyle że masz ból (usunięte przez administratora) i zero honoru , (usunięte przez administratora) z zaspy ,masz na tyle odwagi to przyjedź na te sobieszewo , czekam ,żyj dalej w przekonaniu że tak bardzo interesują mnie twoje odpowiedzi i tak bardzo się przejmuje (usunięte przez administratora)xD

Ile zarabiacie ????
@kamil

I napisała to osoba która z podkulonym ogonkiem tam wróciła.

@Ile zarabiacie ????

a co cie to obchodzi (usunięte przez administratora) , moje zycie i moja sprawa , ogarnij sie (usunięte przez administratora) i dawaj czakam jak wbijesz na sobieszewo obsrańcu

Bracownik

Cała prawda

Foliarz

Czy prowadzona jest obecnie rekrutacja w larsson polska? Jeśli tak to na kogo/na co? Jak wygląda sprawa szczepień?wymagane? Ile osób zaszczepionych lub nie? Proszę o odpowiedź

Ale jak to??

Noname

Firma Larsson zatrudnia osoby niepełnoletnie na przyjmowanie dostaw w soboty. Bez stosownych do tego umów. Albo osoby te nie posiadają wieku do podjęcia pracy albo osoba zajmująca się kadrami lubi swojej rodzinie prawić dodatkowe fuszki przed prezesem. Chyba że prezes to też rodzina , kadry i wyższe stanowiska zawsze sypiają w jednym łóżku. Zalecana inspekcja

Nn
@Noname

Pani Aniu czemu nie zatrudnisz wszystkich bez umów tylko rodzinę? Co ? My jesteśmy inni?

Może i sypiamy
@Noname

To napisz do inspekcji

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Larsson Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
kali

Fakt, kokosów nie ma. Ale w zamian luzik. Trzeba tylko znaleźć "jeleni", którzy za instalację wartości ~25 tys. zapłacą 48 tys.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Larsson Polska Sp. z o.o.?

ziutek

Ni kuku. za dużo ludzi dowiedziało by się kto ile zarabia hahaha :)

Czy ktoś byłby tak miły i napisałby mi jakiego wynagrodzenia można spodziewać się pracując w Larsson Polska? Jest to podstawowa kwestia, którą kierują się osoby poszukujące pracy i warto by było konkretnie dowiedzieć się jaką stawkę oferuje firma.

pracowniczka

Totalny bałagan ," specjaliści" to zwykłe ćwoki i prymitywy zatrudnione z okolicznych wiosek dzięki znajomością ..Wszechogarniający nepotyzm i kumoterstwo . Kadra zarządzająca niekompetentna, przez co cierpią magazynierzy obarczeni nadmiarem obowiązków . Generalnie (usunięte przez administratora) totalny .Wytrzymalam 4 tygodnie NIE POLECAM !!!

Jak się pracuje w atmosferze pandemii? Jakie zabezpieczenia dla ludzi zastosowała firma?

Witam czy prowadzona jest rekrutacja osób z zewnątrz ? Jakie zarobki ?

gość
@Kandydat

Jak jesteś (usunięte przez administratora) albo nie masz ambicji to śmiało tam dawaj czekają na takich z otwartymi ramionami

geniusz
@Kandydat

daj sobie spokój chłopie , cała rodzina już obsadzona , rączka rączke myje ...

KLIENT

Pracownik sklepu na ul Narwickiej kompletnie nie ogarnięty , na pytania techniczne nie znajduje odpowiedzi bo jak twierdzi nie ma z tym styczności i na co dzień nie pracuje w sklepie , mało tego z własnej obserwacji nie ogarnia systemu ostatnio źle wystawił prostą fakture i nie umiał wystawic korekty i musialem czekac z półgodziny zanim wykonał telefon żeby ktoś mu pomógł , mam wrażenie że siedział tam za kare , nie polecam przyjezdzania w sobote jak komus zależy na czasie

Tajemniczy Klient
@KLIENT

Chyba Teddy znów miał pracującą sobotę;) zalatuje jego podejściem do systemu...2lata i nadal nie umie wystawiać korekt Haha lol

@klieent
@Tajemniczy Klient

kiedys jak kupowałem części na ul.Grunwaldzkiej to nigdy nie było problemu , teraz kupuje u konkurencji bo sam wyraz twarzy tego pana świadczy o jego "profesjonaliźmie" ...

@@klieent

Nie ma co się dziwic pozatrudniali ludzi z łapanki bez jakiegokolwiek doświadczenia a starych pracowników sie pozbyli , tak sie to robi w rodzinnej firmie

klient1
@Tajemniczy Klient

za dawnych lat larsson to porządna szanująca się firma a teraz pozatrudniali takich nieudaczników aż szkoda gadać

kliient
@Tajemniczy Klient

haha "pracującą' dobre , tam jest grubszy układ , ale za te pieniążki ciężko pozyskać dobrego pracownika , więc zatrudnia sie idiotów :)

były pracownik DT
@Tajemniczy Klient

Uff dobrze ze uwolniłem się od tej firmy, teraz przyjęli jakiegoś gościa z łapanki na moje stanowisko i różne rzeczy sie słyszy od znajomych z firmy z którymi utrzymuje kontakt ,pozdrawiam magazynierów , precz z nierobami

@Tajemniczy Klient

Teraz ma swojego klakiera co robi za niego robote , bo z tym durnowatym usmieszkiem nic nie umie dobrze zrobić , G.L ma racje!!!

odpowiedź
@Odpowiedz

Klakierem to sam jesteś prezesa w dodatku , odwal się i weź się sam za robotę (usunięte przez administratora)

kupiec
@Tajemniczy Klient

jedźcie z burakiem jak po maśle może sie w końcu zwolni z tego (usunięte przez administratora) mznajdzie sie godny pracownik na to stanowisko

HH
@kupiec

niezły rodzinny układ , pajace i lizodupy przy komputerach , adamowicz w grobie się przewraca...

?

A możliwa jest praca na część etatu?

milosnik zwierzat
@?

oczywiscie ,czekaja na takich jak ty z otwartymi rękami , przyda sie kolejny (usunięte przez administratora)

Miód na moje serce czytając negatywne komentarze :) w pełni się z nimi zgadzam. Parę lat tam pracowałem,zasiedziałem się myśląc,że będzie lepiej. Polecam zmienić pracę tym co pracują i to jak najszybciej,bo zaraz będziecie zarabiać najniższą :) Starsi pracownicy dalej pracują jak młodzi? A szef dalej udaje,że tego nie widzi:) Podciąga rękawy i Wam pomaga? Hahaha

mhm pomaga , chyba kopać dołek pod swój grób , bo dla niego jestes robotem a nie czlowiekiem który non stop zapierdziela przez 8 godzin i ani sie waż napić się wody albo isc na przerwe

krytyk

hahahaha jak tam w larssonie dalej inwentaryzacja nie skonczona ? przyglup w dziale technicznym i slugus turka z hamburga dalej wymaga od was niestworzonych rzeczy za marne grosze hahaha dobrze ze mam juz spokoj hahha

nowy

Wiadomo już coś na temat podwyżek na przełomie marca /kwietnia?

@nowy

Ludzie nażekajom na wyplaty a jak dla mnie som super bo gdzie zarobita 2800 zloty bez sobut? Do tego 3x 500 ziko i wyplate mam jak kierownik haha Oby pis byl u wladzy jak najdluzej to karzdego bendzie stac na wszsytko.

@g.l

Co z tymi podwyżkami w Larsson? Będą czy nie? Ktoś coś wie?

Swiezak
@Monika

Przecież już były na początku stycznia. Z 2250 brutto na 2600 brutto. Jupi

janusz
@Monika

Jakie podwyżki ,nie ma i nigdy nie będzie , chyba że za dodatkowe aneksy do umów i więcej pracy na magazyn żeby nieroby z biur mogli więcej ściemniać że niby ciężko ''pracują''

Artur
@g.l

Zapraszamy do szkoły podstawowej na naukę języka polskiego.

@Artur

szkole podstawowa to sam skonczyles bo nigdzie by cie nie zatrudnili na szczescie jest larsson i "dzial techniczny"

@g.l

Zarabiam 3800 netto bez sobót i nadgodzin. Praca 8-16. Jeżeli z nadgodzinami,targami gdzie się jeździ po Polsce to dwie wypłaty przytulę.

Czy Larsson Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

g.l

oczywiście że nie ,pracują tam tylko nieroby za najniższą krajową którzy przybijają śmieszne pieczątki " specjalista" na papierkach

rajder

Omijać szerokim łukiem. Beznadziejna praca, w beznadziejnych warunkach, za beznadziejne pieniądze. Zerowa organizacja, (usunięte przez administratora) zagracony magazyn, a wynagrodzenie trudno nazwać pensją, bo to jakaś jałmużna. Chcieliby uchodzić za dużą i konkretną firmę, wygórowane wymagania, a nic w zamian od siebie. Żenada na każdej płaszczyźnie, janusze biznesu. Stanowczo odradzam, zresztą czytając wcześniejsze wpisy, nie tylko ja. Biedronka oferuje lepsze warunki.

Czy można liczyć w Larsson Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Sąsiad z Narwickiej

Niestety na żadna opiekę medyczną nie masz co tam liczyć, nawet za ubezpieczenie sam płacisz....wkrótce też za cukier,herbatę czy kawę trzeba będzie się zrzucać....A potem za papier(usunięte przez administratora)bieda tu jest

@Sąsiad z Narwickiej

Co za (usunięte przez administratora) tu wypisujecie! za ubezpieczenie prywatne sam płacisz jeśli chcesz mieć takie ubezpieczenie! Składki do ZUS są normalnie odprowadzane, wszystko jest bez przekrętu. Wyposarzenie logistyczne jest na wysokim poziomie, w niektórych firmach trzeba samemu przynosić cukier, herbatę, kawę, a nawet papier! Tu jest super, a jedyną wadą są niskie zarobki choć niektórzy chcieliby i tyle zarabiać.

Stefan

Mam wrażenie, że kilka osób postanowiło tak bardzo oczernić firmę.

Obserwator
@Stefan

Nie dziw sie pan ,widocznie sie nalezy zburzyc i zaorac ta firme

Obserwator

"Kierownik" magazynu nie posiada jakichkolwiek kompetencji do zarzadzania magazynem i przeprowadzania rekrutacji nowych pracownikow ,dzial informatyczny i techniczny zamiast pracowac to przychodza sobie postac i pogadac i romansowac w biurze . Magazynierzy sa obwiniani przez ich podejscie do pracy ,nie polecam tam pracowac ,no chyba ze macie nerwy ze stali

L.S

Pracowalem kilka miesiecy tam ,niezly (usunięte przez administratora) ,kolesiostwo,rodzinny interes,dzial techniczny na poziomie gimnazjum ,pozdrawiam chlopakow z magazynu ,najbardziej sa niedocenani a odwalaja kawal dobrej roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o Larsson Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Larsson Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Larsson Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Larsson Polska Sp. z o.o.?

Larsson Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Gdańsk
  • NIP: 9570809111 REGON: 192602632 KRS: 0000050821

Larsson Polska Sp. z o.o.