Opinie o Larsson Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Larsson Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Larsson Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Larsson Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

KTMRC

Dziwne sytuacje w sklepie, magazynierzy beszczelnie traktują sprzedawcę i klienta, otrzymuje błędny towar i to po bardzo długim czasie.

AAA

Pracujesz tu że wiesz że wszystko jest w porządku? To znaczy na magazynie? Pytam bo jestem zainteresowany robotą. Często się współpracuje z sprzedawcami? Czy towar jest wydawany bezpośrednio klientowi i tylko z nim ma się głównie kontakt?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Larsson Polska Sp. z o.o. na stanowisko Sprzedawca?

Eryk
@Magda

To zniżka całkiem spora. Prawie półtora roku to już niezły staż. Jeszcze dopytam. W soboty ile godzin się pracuje? Tyle samo co w tygodniu? Jak niedziele są handlowe to też do pracy i dodatkowo płatne?

Mari Nowy wpis

Faktycznie komuś na stanowisku Pracownik produkcji węży silikonowych udaje się wyrobić obiecane premie rzędu 5 tys? Tak w ogłoszeniu obiecują a ciekawe co trzeba zrobić, żeby taką dostać. Wam się udaje jak ktoś pracował?,

Czy w Larsson Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Kłusownik Nowy wpis

Jak najbardziej, bony , talony i w kopercie coś wpadnie ;)

Żaklina Nowy wpis

Pisze każdy o magazynie a mnie by interesowało doradztwo klienta, wiecie może czy widełki poszły znacznie w górę? Bo dwa lata temu widziałam na takim ogłoszeniu 4000-5500 na UoP ale pewnie już więcej zarabiacie? Widzę że stała podstawa jest ale o podwyżkach nic nie piszą..

MarcePan Nowy wpis
@Żaklina

Nie mówi się o podwyżkach bo ich nie ma 5500? Ale brutto i jeszcze podatek odtrącają plus pieniądze na papier i cukier do melisy której pewnie dużo pijesz przy tak stresującej pracy

Nowy a stary

Jak na magazynie atmosfera spoko? Magazynierzy od wszystkiego nic się nie zmieniło?

Czyli co takiego Wam obiecano, co weszło w życie? Jesteś w stanie określić to jakoś lepiej, aby wiadomo było o co chodzi? Wybacz, że tak dopytuję, ale planuję tutaj zaaplikować.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Larsson Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
ooo

Cześć, w tym roku jak wyglądają tu zarobki? Były jakieś podwyżki? Znalazłem ofertę z tamtego roku dla sprzedawcy i podali widełki 4 000–5 500 zł. Różnica między nimi jednak jest spora, zarabia ktoś tu te 5,5 brutto? Tak czytam co tu piszecie, i ktoś z byłych pracowników wspomniał o bezpłatnych nadgodzinach w tygodniu. To prawda? Ile ich się zdarza w miesiącu? Bo soboty są płatne normalnie? Dwie z ich w miesiącu są pracujące, można się jakoś dogadać z grafikiem, które z nich? Myślicie, że pojawi się jakaś oferta na stanowisko w najbliższych tygodniach? Czy jako tako rotacji tu nie ma, ani nie potrzebują aż tylu ludzi do pracy?

Łojciec
@ooo

Nadgodziny płatne 50zl/h , niestety minimalna krajowa obowiązuje ,chyba że masz rodzinne korzenie podwyżek nie znajdziesz ;)

@Łojciec

Naprawdę dostaje się 50 zł/h pracując na nadgodzinach? To kwota netto? Czy ogólnie ironizujesz i tyle się nie dostaje? Jestem w szoku, bo jakbym tyle otrzymywał, to bym chętnie zostawał po godzinach... Skoro wynagrodzenie to minimalna krajowa, to można liczyć chociaż na jakąś premię? Albo benefity pozapłacowe? Jak to jest? Dajcie znać.

Paulina

Chciałabym dowiedzieć się kto zajmuje się reklamacja w firmie?

Komornik

A co tu taka cisza? Aż tak dobrze się pracuje? :)

Ojciec dyrektor

Czy wzrosły u was pensje ?

A dosłownie trzy dni temu wygasła oferta dla doradcy klienta, czy to oznacza, że już praca nie będzie możliwa, skoro pewien klient pisze o tym, że ktoś nowy obsługuje? To teraz tylko ciekawić mnie będą te rozbieżności w widełkach na poziomie 1500 zł. wiecie cos o tym? (widnieje jedynie stała podstawa w opisie)

Hej, czyli stawka na umowie nie pokrywa się później z rzeczywistością, czy o co chodzi? Coś jeszcze się różni z warunków, które na rozmowie deklarowała firma?

Zadowolony

W końcu zauwazyłem pozytywną i miłą twarz w sklepie aż chce się przychodzić , nie to co wcześniej , Pani kierowniczka w końcu odpocznie od swoich uczniów :)

Kora

Nie szukają teraz nikogo, ale widziałam stare ogłoszenie dla sprzedawcy, które mnie zaciekawiło i chciałabym spróbować. Mile widziani są miłośnicy motocykli, więc bym się chyba nadawała ;) Serio nadgodziny nie są płatne? To jak je rozliczają w takim razie, jako dzień wolny?

Sugerujesz że tutaj dużo się wyolbrzymia? Czy o co chodzi? Masz jakieś pojęcie, jak jest naprawdę skoro tak piszesz? Czyli te nadgodziny w końcu płatne czy nie?

KTMRC

AAA

Zdecydowany

Czyli jednak szukają pracownika do sklepu. Warto przeczytać dokładnie umowę zlecenie lub umowę o pracę przed podpisaniem. Płacowo nie powinni płacić mniej niż 3800 netto + każda sobota płatna dodatkowo 150 zł.

Barbara
@Zdecydowany

A czy to osoba rekrutująca ma wybór czy chce pracować na zlecenie czy na umowę o pracę, czy może najpierw jest umowa zlecenie, a później dopiero UoP? Ile godzin pracuje się w soboty?

@Barbara

Osoba rekrutowana nie ma wielkiego pola wyboru. Raczej staje przed faktami dokonanymi. Musi dużo za stosunkowo nie dużo. Ale oczywiście obietnice podwyżek są jej jak najbardziej dane. W myśl zasadzie "ucz się, pracuj a zobaczysz". Pani Barbaro, jeśli szuka Pani pracy w branży motoryzacyjnej to proszę mieć oczy i uszy szeroko otwarte. Proszę przeliczyć jaka wychodzi stawka za godzinę pracy w tej firmie i sama będzie Pani wiedziała o co chodzi. Studenci obecnie startują od 20 zł. netto za godzinę co daje przy 22 dniach roboczych w miesiącu wypłatę na poziomie 3520 zł netto czyli na tzw. rękę. W firmie, o której mowa, będzie podstawa oraz "mocno zagmatwany" procent od obrotu. W premii za pewne zostanie zawarty warunek o obecności w pracy.

Edyta
@Zdecydowany

Mocno zagmatwany procent od obrotu? Czyli niemożliwy do zdobycia, czy jednak się da? Są jakieś dodatki, benefity? Ile pracowników pracuje na jednej zmianie?

@Edyta

Pracuje się 8 godzin. Czasem wpadają nadgodziny - ale nie są płatne. Co do procentu to jest to wszystko tak skonstruowane, że więcej niż 3500 zł. miesięcznie nie da rady ugrać bez sobót.

Dawid
@Zdecydowany

Rozumiem a z sobotami to ktoś wspomniał dniówka 150 zł. Wszystkie soboty można mieć pracujące? Bo to 6 stów więcej. A jakieś benefity? Np. zniżki na zakupy w sklepie dla pracowników?

Magda
@Dawid

świetnie. zniżka pracownicza i wszystkie soboty w robocie. Startuj chłopie, takich szukają :)))))))))))))))))))))))))

Dawid
@Magda

Nie wiem z czego się śmiejesz? Każdy chce zarobić a praca w sobotę jak daje więcej kasy to dla mnie jest ok. Ty też tu pracujesz czy zrezygnowałaś? Napisz coś więcej o warunkach? Jaka jest ta zniżka pracownicza? To znaczy ile procent?

Magda
@Dawid

Zniżka pracownicza to 60%. Skoro chcesz zarobić to śmiało, droga wolna. Zatrudnij się, sam się przekonasz i być może podzielisz się wrażeniami. :))))) i nie, tym razem również się nie śmieję. Ja pracowałam 16 miesięcy.

Eryk

Katarzyna

Dużo przepychanek w wątku, a mało konkretów :( Będę niedługo zmieniać pracę, polecilibyście obecnie pracę u nich w sklepie jako sprzedawca - doradca klienta? Piszecie, że pracownicy nie ogarniają, to nie ma tam żadnych szkoleń wdrażających? W necie podają, że wynagrodzenie jest atrakcyjne no i że system prowizyjny też korzystny. A jak w rzeczywistości, faktycznie jest dobrze? :)

Czy w Larsson Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Renata

Teraz nie wiadomo czy się cieszyć czy nie.. Bo skoro oni mają to finansowane z tamtego funduszu to polscy pracownicy z innego po prostu?

ruski agent
@Renata

załatw sobie ukraiński paszport , niedosyć że socjal darmowy , ulgi plus dojazd do pracy za darmo , szef zadowolony bo są doplaty od państwa w ramach wspołpracy lojalnościowej z ratowaniem ludzi z terenów ukraińskich , pozdrawiam .

Paulina
@ruski agent

A Ty jako Polak socjalu nie masz ani dojazdu? Ciekawe, ja kiedyś pracowałam w firmie produkcyjnej, to wszyscy mieli autobus z różnych miejscowości i takie same dodatki, narodowość nie miała żadnego znaczenia.

ruski agent
@Paulina

dobrze powiedziane słowo klucz "kiedyś" inflacja 18% czego chcieć wiecej 3000 zł na reke i placic kredyt 4000 za miesiac . żyć nie umierać

szczepienie w larssonie

Witajcie po kolejnej dawce szczepionek czuję się okropnie. Nie dość że dopiero co znikło mi zaczerwienienie po jednej szczepionce to jeszcze ciągle mam ból głowy i ciągle nudności .Czy blizna po szczepionce to norma? Zniknie ?

Obi-Wan Kenobi
@szczepienie w larssonie

Zapytaj o usg, być może czip źle się zainstalował, albo twój układ odpornościowy próbuje zwalczyć obce ciało.

Łysy

Koles ktory tam siedzial kompletnie nie ogarnial tematu ci chwila dzwonil do jakiejs pani kierowniczki i sie radzil co ma zribic bo tylko sie dzial ma jej prosbe- tragedia totalna.

Renata
@Łysy

Może jakiś nowy i dopiero się wdrażał?

Chciałbym pracować jako Sprzedawczyni w mieście Warszawa. Czy rzeczywiście można zarobić 3900 PLN? W jakich firmach?

Pomocnik

Jako kierownik to można i 5000 zarobić... Ale realnie jako pomocnik to max 3000. Oczywiście robiąc dokładnie to samo co kierownik.

Marzena
@Pomocnik

Ale mówisz o kwotach brutto czy netto?

partyzant

czemu w sklepie tak śmierdzi ?

Ciekawski
@partyzant

A w którym sklepie?

kamil

i napisała to osoba co wypaliła w ciągu dnia więcej fajek niż zebrała zamówień #HIPOKRYZJA ,w tej opinii jest tyle prawdy co twoje "punktualne" przychodzenie do pracy w soboty , sama się poważnie zastanów czy do jakiejkolwiek pracy się sama nadajesz skoro ta cię przerosła ... nikt twojego nieróbstwa nie będzie tolerować a napewno poprawiania twoich błędów ,a największym paradoksem jest twoje "zadowolenie z tej pracy " (kto pracuje ten wie) XD

@Bracownik
@kamil

W końcu odważnie odpisałeś jako Kamil bo faktycznie siałeś i siejesz ferment ze swoją rodzinką na gowork i firmie. Sam wiesz o czym mówię.... @anonim dobrze zrobiłaś odchodzac bo tam jest chory klimat. Życzę powodzenia w nowej pracy. Harry otwórz oczy na to co.pisze @anonim powyżej!!!!tam jest sama prawda.

@@Bracownik

A Ty jestes tak samo odważny lajku internetowy ze sie podajesz za pracownika , masz zaćmienie mózgu żeby wymyślać niestworzone rzeczy , na takich co mają ból dupy widocznie umilam życie "sianiem fermentu" xD

@kamil

Wiedziałem, że odpalisz się....prawda boli Co? (usunięte przez administratora) z Sobieszewa - milczenie jest złotem!!!! Zapamiętaj, głąbie bez szkoły....hy hy

@wół vel PIP
@kamil

Przychodzenie w "soboty"??? A czy mógłbyś rozwinąć te kwestie? Jak to jest rozliczane? Jaki w firmie jest system czasu pracy? Mam nadzieję, że rozumiesz pytanie???

@@wół vel PIP

Ten gość nie odzróżnia brutto od netto więc jak on Ci odpowie jaki system czasu pracy jest w Larsson Polin...ajjj moment....odpowie Ci on, ale pierw tylko zapyta się swojej ukochanej teściówki, która pracuje w kadrach w Larsson Polin jak wygodnie odpisać Mi/Nam.. Zgłoszenie na soboty poszło!!!! Do odpowiednich służb...czekaj na niezapowiedzianą kontrolę...fotki list z soboty mam Ja!!!

@@@Bracownik

Spoko czekam na niezapowiedzianą kontrole , miło z Twojej strony że interesuje Cię moje życie i wiesz o mnie wszystko , ja wiem tylko tyle że masz ból (usunięte przez administratora) i zero honoru , (usunięte przez administratora) z zaspy ,masz na tyle odwagi to przyjedź na te sobieszewo , czekam ,żyj dalej w przekonaniu że tak bardzo interesują mnie twoje odpowiedzi i tak bardzo się przejmuje (usunięte przez administratora)xD

Ile zarabiacie ????
@kamil

I napisała to osoba która z podkulonym ogonkiem tam wróciła.

@Ile zarabiacie ????

a co cie to obchodzi (usunięte przez administratora) , moje zycie i moja sprawa , ogarnij sie (usunięte przez administratora) i dawaj czakam jak wbijesz na sobieszewo obsrańcu

Bracownik

Cała prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Larsson Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Larsson Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Larsson Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Larsson Polska Sp. z o.o.?

Larsson Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Gdańsk
  • NIP: 9570809111 REGON: 192602632 KRS: 0000050821

Larsson Polska Sp. z o.o.