Opinie o CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu w Zawiercie

Wąs

Halo a Słyszeliście co się stało na stalowni tam podobno pracują ludzie którzy mają dwa i pół promila w wydychanym 23 marca 2023 roku chłop pracował na stalowni i spadł ze schodów okazało się że ma 2,5 promila alkoholu we krwi zaczęli badać całą ekipę pracująca u pana M i dobrze że pięciu uciekło bo pewnie też mieli coś we krwi fajnie pracować na stalowni i nie wierzę że nikt tego nie widział wcześniej Ciekawe czy ktoś za to odpowie Dobra uciekam bo śpieszę się bo muszę pozbierać małpki na stalowni

Zibi

Witam mam pytanie czemu ciągle w cmc są powtarzające się ogłoszenia przyjęcia do pracy co jest tego powodem

leon
@Zibi

bo nikt tam nie chce robić a na dobre stanowiska trzeba mieć znajomości

Duzy D

Racja oczekiwania są wygórowane ale też droga awansu lub jakiejkolwiek zmiany jest trudna bez tzw pleców Słyszałem o jakimś młodym chłopaku chyba operatorze chyba ze stalownii ale pewny nie jestem który liczył na zmianę ale z tego co wiem nic nie wyszło i co dalej to nie wiem

Zabi
@Duzy D

Domyślam się o kogo chodzi chłopak z dosyć niewyparzoną buzia żeby to ładnie ująć ale jeslii chodzi o pracę na suwnicach ktore odbieraja kesy na cosie to mało kto jest mu w stanie dorównać szybkością a nawet jakoscia pracy. Z tego co mi mówili to kierowcy lubią z nim współpracować

xD
@Duzy D

jaki awans. wszyscy jesteśmy silnymi i głupimi i takich tu potrzebują. ludzie, którzy mają szanse awansować są tępieni przez psychopatów. a bajki, że ktoś na swoim stanowisku jest wybitny to zazwyczaj brygadziści rozsiewają takie farmazony abo sama rodzina tych geniuszy. huta nie jest dla ambitnych. huta jest dla wyrobników. a teraz wróć na swoją suwnicę, nie interesuj się, nie odzywaj się i rób co masz robić.

Romek
@Duzy D

Ścieżkę kariery blokuje pewnie kierownik który kieruje cosem a nie umie poprowadzić samochodu bo nie ma prawa jazdy Leszek k znany jest z tego że lubi podkładać innym świnie

Nicc

Naprawdę, wierzysz ze ten pan siedzi tu na forum a po drugie najważniejsze, że cokolwiek zadziała w tym kierunku, przecież on siedzi w kieszeni prezesa. Niech ludzie się zaczną wypisywać ze związków na początek.

Dawid

Hej jak sytuacja na cnc ?? Jakie zarobki tam są

Aplikowałeś do firmy CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Dd

Warto zatrudnić się na hutę cmc na wózek

Mann

Witam, ile mogą zarabiać w CMC starsi doświadczeni pracownicy z minimum 15 letnim stażem, ok 7 tys brutto + premie kwartalne?

@Mann

Tu nie ma dodatku stażowego. Pensją uzależniona od stanowiska na jakim pracujesz.

taki trik
@Mann

znajomości też są bardzo ważne jak nie najważniejsze

Walcownia
@Wiesiu

Co Ty gadasz. Pracuję kilka lat i kobiety co robią mniej rzeczy ode mnie na tym samym stanowisku zarabiają dobrych kilka stówek więcej na rękę. Trzeba coś myśleć o innej robocie bo tutaj robi się nieciekawie.

Weronika
@Walcownia

To w grę nie wchodzą żadne podwyżki? To co piszesz chyba jest dobrym argumentem na to żeby podwyższyli pensję? Często wam jakieś podwyżki dają? A może jakiś system premiowy macie?

Nie tak to jest.
@Weronika

Kobieta ani nie weźmie łopaty do ręki ani nie zrobi kilku innych rzeczy które ty robisz. A robisz dokładnie to samo co ona + to czego ona nie robi a masz znacznie mniej wypłaty. Przecież przełożeni widzą zakres obowiązków a nic z tym nie robią. To jest śmieszne. Nie mówię że mam zarabiać więcej bo więcej mam obowiązków ale żeby choć nie mniej. Robię i nie obchodzi mnie czy ktoś robi 5 lat czy 20 bo efekt pracy jest taki sam. (usunięte przez administratora) się skończyła ponad 20 lat temu.

@Weronika

Jedna były dwie premie z naciskiem na były jedna półroczna której już nie ma bo włączyli w podstawę i omijając tym temat ubiegłorocznej podwyżki a kwartalna jest coraz mniejsza i są na jej temat różne plotki

Dawid

Hej ,jakie są zarobki na początek na cnc ?? Ktoś coś podpowie , bo czytam i same narzekanie jest tutaj na wszystko;) i ile zmian i jak to wygląda ba cnc , będę wdzięczny za odp

Xyz
@Dawid

Na cnc na mechanicznym robi się na 2 zmiany poniedziałek piątek. A zarobki? Tych 7 tysięcy które tu tak piszą że na spokojnie się dostaje to ja nie mam. Tak że szału teraz bez premii to nie ma.

@Dawid

Człowieku omijaj ta firmę szerokim łukiem ,tyle samo zarobisz w (usunięte przez administratora),pracując na 2 zmiany . W tej firmie jest i będzie coraz gorzej ,odkąd (usunięte przez administratora) dobrały się do stołków wszystko nam zabierają ,i te śmieszne związki od siedmiu boleści .

????????????????????
@Xyz

Niedługo najniższa krajowa zbliży się do zarobków w CMC i wolne weekendy i święta a nie zapylasz świątek piątek i niespełna 5 tys. Zarobki powoli to kpina się robi. Znajoma sprząta i ma tylko 1200 zł. mniej ode mnie przy pracy w CMC na brygady a ona ma wszystkie dni wolne wolne !.

@????????????????????

Niedługo zarobki w hucie zrównają się ze wszystkimi zakładami w mieście, taka zmowa cenowa.

@Nicc

Będzie nastepna premia kwartalna ?

maalik
@????????????????????

jaki masz staż pracy?

malik

Witam, jaka podstawę mogą mieć robotnicy w CMC tacy z co najmniej 20letnim stażem, 6, 7 tys?

@malik

Staż ma tu nie wiele do rzeczy.

@malik

7 tys dostaniesz na spokojnie, jak się dobrze pokażesz na rozmowie to nawet więcej

@Wiesiu

wiem że nie ma dodatku stażowego, no ale jednak Ci starsi maja chyba jednak wyższe stawki?

@malik

Są i młodzi co mają więcej niż starzy więc tu nie o staż chodzi...

@Tadek

aż tyle można dostać na starcie w CMC? to jakie są stawki zasadnicze starszych pracowników?

Bob
@malik

Właśnie nie wiem dlaczego mają wyższe stawki ? Rozumiem że wyższe od całkiem nowego ale ten co pracuje 2-3 lata często jest już dużo lepszy i wydajniejszy niż ten z długim stażem. Czasy się zmieniły i to już nie te przed 89. Pracujesz i zarabiasz a nie bo długo tu już siedzisz.

Niezadowolony

To co dzieje się w hucie to śmiech na sali. Premia półroczna zabrana , podwyżek z racji inflacji brak , premia za grudzień 2022 r ponoć tylko 14%, Oby tak dalej ????

@Niezadowolony

Nie ponoć tylko napewno i to trzeba się cieszyć że jaśnie państwo tyle dało bo miło nie być wogole teraz będą mieli co kwartał wymówkę że to przez wojnę że inflacja aż zabiorą całkiem i będziemy pracować za gołą pensje a związki gdzie?pytam po co im składkę płacić

@Paweł

Trzeba się wypisać ze związków zawodowych jeżeli nie będzie członków rozwiążą tych co tak walczą jak lwy...

@Niezadowolony

Będzie tylko gorzej. Chociaż huta i tak prosperuje lepiej niż inne zakłady. Żeby tylko nie zamknęli.

Niicc

Ile ja deklaracji słyszałem w zeszłym roku że się ludzie wypiszą ze związków, masakra . Najlepsze że ludzie sami płacą związkom z własnej woli ciężko zarobione pieniądze za ten bajzel. Jakby zaczęli się wypisywać masowo to może by się związki w końcu wystraszyły.

olek

Związki zawodowe to są na Zachodzie

Ttt
@Niezadowolony

A za styczeń nie ma wgl premi coś tam zarząd rzucił niby 8%. 500k na samochód do straży mają nowe place kupują a premie ci zabiorą

Rafał

Jakie place?

@Ttt

To było do przewidzenia, jak związki zgodziły się aby premie półroczne wpisać do podstawy, tak teraz z tymi premiami kwartalnymi zarząd może robić co chce. Ciekawe, czy sponsorowanie innych też się zmniejszyło? Przez to "wyższe" brutto i te premie jedynie co, to można się rozchorować. Jeszcze jak by nie było podwyżek w tym roku, to nie będę się dlugo zastanawiać.

@Ttt

To ile było wcześniej ?

@Nicc

Teraz będą mieli cały czas wymówkę że kryzys że wszystko przez wojnę a my będziemy pracować za gołą pensje w cztero brygadowce za śmieszne pieniądze znów się robi (usunięte przez administratora) jak już tu kiedyś było

sołtys z kidowa

słyszałem że 8 procent tylko było

To jak huta traktuje pracowników ,pozostawia wiele do życzenia .wynik finansowy firmy bardzo dobry ,na siatkarzy i na nowe wozy strażackie maja pieniądze ,na premie dla kierowników hajs jest.Dziwi mnie podejście ludzi którzy mimo tego co się aktualnie dzieje ,a dzieje się zle i tak będą wypisywać jakie to wspaniałe zarobki są w tej firmie.Starzy pracownicy zostaną ,młodzi z większymi ambicjami beda uciekac ( a hasła powtarzane przez zwolenników huty typu w „Hucie pracujesz ,stać Cię „ wsadźcie sobie w cztery litery

tak to jest

W całym roku 2022 wartość sprzedaży CMC Poland wyniosła 1,622 mld dolarów, co stanowi wzrost o 54,5 proc.

Nie zadowolony
@tak to jest

Najlepsze są te hasła cmc liczy się wnętrze a tak naprawdę to liczą się słupki tony a człowiek jest tylko numerem SAP i nic więcej,panie prezesie bardziej pan zaczyna dbać nie o pracowników tylko obcych na wszystko są pieniądze tylko nie na zwykłych ludzi podobno historyczne zyski a w cmc historyczne zabieranie wszystkiego się zaczyna jeszcze trochę będzie goła pensja w przemyśle ciężkim to słabiutko

tokarz czarodziej
@Nie zadowolony

do 2032 roku ma bardzo dużo ludzi przejść na emeryturki więc ci zb9iur będą sami (usunięte przez administratora) na walcowniach stalowniach na wagonach i za ekspedytorów CWANIAKI jak za czeło brakować ludzi to wielkie bilbordy z praca w D.G wywieszali jacy fani byli a teraz jak kadrę się uzupełniło to teraz pokazują swoje pazurki zobaczymy w przyszłości ludzie nie dawajcie się nabierać !!!

Alek

Witam mam pytanie czy ktoś jest w PPK czy warto być

Walo

Brak premii, brak podwyżek. Fikcyjne związki. Motywacja po (usunięte przez administratora)

Co sądzicie o pracy w laboratorium bo dość często pojawiają się oferty pracy jako laborant i nie wiem co o tym myśleć czym jest to spowodowane czy są tak wysokie wymagania czy coś innego, i nie wiem czy aplikować na to stanowisko proszę o szczerą odpowiedź.

P31
@Zainteresowany

Brew pozorom którym tam się wydaje że jest lekko i przyjemnie jest to praca stesujaca i ciężka dużo pracy dużo prob do zrewania liczy się szybkość i skuteczność jeśli jesteś szybko uczącym jest ok dużo tam też cały czas nowości dużo audytów i na nockach nie pośpisz musisz obrobić 3 linie automaty i dodatkowe próby technologiczne czasem pracuje się w paru programach jednocześnie

P52
@P31

300 znaków i ani jednego znaku interpunkcyjnego. kogo zatrudniają w tym laboratorium?

Olo
@P52

Tak się dzieje jak się zatrudnia rodzinkę i znajomych a nie kompetentne osoby (bez układów)

Izabela

Cześć, poczytałam sobie trochę na ich stronie o warunkach pracy. Czy te benefity typu rozszerzona opieka medyczna i inne dotyczą też stanowisk typu automatyk? Mam na myśli to, na które było ogłoszenie?

minn

Te premie kwartalne są 3 czy 4 razy w roku?

@minn

No jak kwartalne to 4 razy.

tomek

Odpowiedz sobie sam Dla ułatwienia podpowiem że są 4 kwartały

Katarzyna
@tomek

Ciekawe co miał na myśli... A tak finansowo to jak one wychodzą? Z roku na rok jest się z czego cieszyć jeszcze bardziej?

buaha
@minn

i takich ludzi na hucie potrzebujo. skladaj cv i zadaj to pytanie na rozmowie. masz robote jak w banku xD

Katarzyna
@buaha

no i czemu się nabijasz, może serio miał coś innego na myśli... ale skoro już piszesz o tej rozmowie to jak ona tu wygląda tak w sumie i ile trwa?

darom

Ile wynoszą premie kwartalne? to jest liczone od stawki zasadniczej?

Seba

Co wy chcecie. Praca dobra, dużo się zarabia i można liczyć na rozwój zawodowy. Ja pracuje naście lat i sobie chwałę.

Mak
@Seba

Wiesz może czy będą następne premie kwartalne czy to były ostatnie ?

Sztygar
@Seba

W domu wszyscy zdrowi?

Zzzzz

Mam pytanie czy osoby które zostały przyjęte od 1 czerwca do Huty też nie dostały półrocznych premii ?

@Zzzzz

Jeżeli jesteś przyjęty po marcowych podwyżkach to zapomnij o premii półrocznej

Też

Dwarf
@Zzzzz

Witam w grupie wkurzonych. Szkoda tylko, że na rozmowie zapewniali, że te premie też dostaniemy, bo dział HR chyba o tym wiedział. Tak to tylko duży niesmak. Choć nie powiem, praca bardzo w porządku, atmosfera również i ogólnie jestem bardzo zadowolony.

@Dwarf

Tak, zapewniali, ale premii nie dali.

Walcownik
@Wiesiu

To was ładnie (usunięte przez administratora) od nowego roku tylko premie kwartalne chyba że znów zabiorą

Niicc
@Walcownik

Podziękować trzeba związkom za ten (usunięte przez administratora)z premiami, a ludzie do tej pory zapisani są w związkach i płacą im za to.. Ciekawe co będzie z premiami kwartalnymi w przyszłym roku?

@Walcownik

Nie zabiorą tylko zmniejsza. Bez paniki

Nickelback
@Tadek

W tych czasach zmniejszać (usunięte przez administratora) już ludzi do pracy nie ma zobaczymy kto im będzie pracował powodzenia

lolek
@Nickelback

i gdzie pójdziesz jak większość na hucie to mieszka na terenach wiejskich i w promilu 30 km to lasy i pola

@Nickelback

Będzie dobrze. Nie ma co się martwić. Ludzi nie zabraknie, ludzie nie maja gdzie iść bo huta nie ma w powiecie konkurencji.

@Tadek

Oj ma konkurencję ma, chyba nie zorientowany jesteś poza hutą.

Nickk

Gdzie niby? Gdzie zarobi 6k na rękę? No chyba że na kopalni hah

Tomas

Witam czy pisał ktoś wniosek o przeniesienie na inny wydział ma ktoś jakiś wzór.

olik
@Tomas

życzę powodzenia

Na czym polega po praca na stanowisku OSPRZĘT i operator urządzeń energetycznych. Czy firma dawała premie na koniec roku. Niektóre firmy dawaly premie jak miały duży zysk to były one spore

Zostaw merytoryczną opinię o CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu - Zawiercie

• Jak się pracuje w CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu?

Zobacz opinie na temat firmy CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 8 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu
2.3/5 Na podstawie 48 ocen.

CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu