Opinie o ECKERT Automatyka Spawalnicza w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ECKERT Automatyka Spawalnicza. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ECKERT Automatyka Spawalnicza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECKERT Automatyka Spawalnicza w Legnica

donek

o, widzialem, ze szukaja Operatora obrabiarek CNC, ktos sie zwolnil?

Kurierpl

Cos w tym jest, tez tak podslyszalem. Szkoda :(

Kurier

Cos w tym jest, tez tak podslyszalem. Szkoda :(

ciekawski

Podobno Eckert zabnkrutowal? Takie info chodza po miescie.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ECKERT Automatyka Spawalnicza kandydat na stanowisko Spawacz 141 ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
byly

Wszystkie opinie o pracy w Eckert to prawda. Sam w to nie wierzylem do puki sam tego nie doswiadczylem. Wyniszczanie jak ktos sie odezwie. Zero poparcia od innych osob. Bo jak sie trzyma w grupie to do zwolnienia ida wszyscy. To dziwne ze tam jeszcze wszystko funkcjonuje. Rotacja pracownikow masakryczna. Powodzenia dla Tadzia. Mam nadzieje ze w koncu doprowadzi do upadku wszystkiego.

Zszokowany

I co teraz ???

Obi oba

Olaboga ECKERT rozpadło się na 3 mniejsze firmy. Co dalej pytam???

gucio
@Obi oba

co to znaczy?

Obi oba
@gucio

To znaczy tyle, że pracownicy są teraz podzieleni na 3 firmy. 2 z tych firm przynoszą podobno same straty. Czeski film.

Maurycy

edek widać że nie pracujesz w tej firmie. Tu nie ma z kim rozmawiać. Pozdrowienia z 'firmy' Eckert, właśnie siedzę w biurze i się opieprzam. Tu też się da jak sie umie.. nie tylko na produkcji hehehe

Stefan(owicz)

Nie słyszałem o takim stanowisku, ale już tam (na szczęście) nie pracuję, więc może nie wiem. Premia jest, ale jest zawsze już wliczona w wynagrodzenie. Przykładowo wynegocjowałeś sobie 2500zł, to dostaniesz 2000zł podstawy + 500 zł premii. Uważam, że składać papiery zawsze można, nawet jak nie ma ogłoszenia o pracę. Z drugiej strony jest to stanowisko niestabilne- dziś Eckertowi wydaje się, że potrzebuje taką osobę, a jutro jesteś już niepotrzebny... Raczej celuj w pracę na produkcji. Tam nie ma co prawda szału (wynagrodzenie poniżej krytyki), ale chłopaki nauczyli się łatwo robić Eckerta w bambuko :) Wszystko robią na odwal (jeżeli w ogóle coś robią) i mają to gdzieś... W biurze pieniądze niewiele wyższe, ale bardzo dużo stresu.

Prosper
@Stefan(owicz)

Sama prawda o firmie. I tyle w temacie.

Montarzysta

Wszystko sie zamyka w jednym słowie: KOSZTY yyy..... dwóch słowach: KOSZTY i OSZCZĘDNOŚCI yyyyy... trzech..... czterech: KOSZTY, OSZCZĘDNOŚCI i ZAMROŻONE PIENIĄDZE

Montarzysta

Zależy co masz na myśli wiele osób bumeluje, a reszta na nich robi i jeszcze obrywa od kierownictwa bo za wolno, bo źle, bo tamto.......... dostęp do narzędzi fatalny, często na kilku ludzi jedna wiertarka/zaciskarka/wkrętarka itd. trzeba czekać na narzędzie aż kto inny skończy swoją robotę kolejna rzecz to kolejki do magazynu..... tak tak- części montażowe musisz sobie sam kompletować... a NIGDY nie ma kompletu...... kombinujesz, porzyczasz o rysunkach i schematach zapomnij....... rysunki montażowe nigdy nie lądują na produkcji...... schematy elektryczne rysowane przez GŁÓWNEGO AUTOMATYKA (kiedyś kierownika elektryków) to śmiech na sali (jak pisał wczśniej TECNO) masa błędów!!!!!!!!11 Dodatkowo stres na delegacjach..... mechanizmy do siebie nie pasuja... nigdy nie ma czasu... Srogie baty dostajesz od klienta i od kierownictwa...... Można powiedzieć taka firma typowo komunistyczna SPORO BETONU zero myślenia Hajs marny koleżeństwa też już od paru lat nie ma Uważać na donosicieli jest ich mnustwo

koko szanel
@Montarzysta

opisałes widze może bez szczegółów ale w skrócie tak to wygląda

Prosper

Warto poczytać co piszą przedmówcy...

wazny

wstrzymaj sie troche czasu na dzien dzisiejszy wiecej sie mowi o zwolnieniach a nie zatrudnieniach prubuj na jesien moze w tym roku ciutke ludzi z biura wylecialo skladac papiery zawsze mozna nikt tobie dupy nie urwie

Problem w tym, że w Eckert nie zarobisz. To jest pogoń do podlizywania się szefowi, a on i tak ma wszystkich pracowników gdzieś. Liczy się tylko kasa dla niego, na chałupę, basen, znowu nowe auto, pensje jego synów ktorzy nic do firmy nie wnoszą A nam to 13tki zabiera, teraz jakieś zwolnienia masakra

QuQu

Dobrze powiedziane kolego CUD: chyba, miały itp. Może i miały, ale do kieszeni królowej i czerwonego indora :P Tobie się kolego cud nie zdarzy.

Tecno

(usunięte przez administratora) czy kiedyś doczekamy się schematu bez błędów na kazdej stronie aaaa i nie kłam tyle bo uszy wiedna pozdrowienia elektryckie chłopaki

gwint

czy wierzycie że sprzedaż się ruszy i nie trzeba będzie szukać nowej roboty? ileż to jeszcze potrwa? martwię sie.

jeszcze_pracownik
@gwint

Ale co ma się sprzedawać??????????? Onyx czyli stary Szafir w obudowie??? Laser którego produkcja nie potrafi złożyć i montaż docelowy trwa pół roku???? Proste plazmy i waterjet które konkurencja ma lepsze????????? I kto ma to ROBIĆ jak wartościowi pracownicy już dawno uciekli??????

Były

Pracowałem tam jakiś czas temu. Zarobki, jak na Legnicę, są całkiem niezłe. Zwolniłem się z głownie z powodu kiepskiej atmosfery w firmie. Nie wiem jak jest teraz, lecz jakiś czas temu każdy każdemu podkładał kłody pod nogi. Nie było współpracy między działami,(usunięte przez administratora) Przykre, bo spotkałem tam kilku naprawdę dobrych specjalistów, którzy się spalają w tej pracy. Gdyby nie atmosfera to prawdopodobnie pracowałbym tam do tej pory.

OWO
@Były

BYŁY mówi prawdę, ale w jednym się myli. Zarobki są kiepskie w porównaniu np. ze strefą, gdzie są trzynastki, dodatki itp. W ekercie goła pensja, podwyżek żadnych, do tego jeszcze wałują na nadgodzinach itd... Atmosfera koszmarna, kierownictwo wzięte z ulicy, albo znajomi Tadka... Do niczego dobrego to nie dąży i firmę zje konkurencja... Już niedługo.

@Były

Święta prawda! Atmosfera w tej firmie to porażka. Nie jestem typem wazeliniarza, nie lubię się podlizywać żeby mieć lepsze kontakty z szefostwem. Niestety w tej firmie tak trzeba. Żeby uzyskać cokolwiek od p. dyrektor czy prezesa trzeba się podlizywać. Każdy każdemu utrudnia pracę, tylko po to żeby wypaść w oczach prezesa lepiej niż inni. Porażka a nie praca. Nie liczy się klient czy zysk firmy. Liczy się tylko to, żeby prezes miał lepsze zdanie o Tobie. Nie polecam.

gryfon

Atmosfera tam to jest niestety porażka , kłody pod nogi co chwile ktoś podklada, tylko żeby się przypodobać szefostwu.

realny

To w ekercie po 24 miesiacach przyjdzie kolejny pracownik :)

realny

Oferuja umowe o prace na czas okreslony na 1, 2 , 3 lub 5 lat. Stabilnosc niesamowita, bo czas wypowiedzenia 2 tygodnie. Zero premii i dodatkow gola pensja.

dr blitzen

jak pracodawca nie ma nic innego do zaoferowania poza umowa o prace to sorry......... niedlugo konstruktorow na smieciowki beda przyjmowac.............

Zostaw merytoryczną opinię o ECKERT Automatyka Spawalnicza - Legnica

• Jak się pracuje w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

Zobacz opinie na temat firmy ECKERT Automatyka Spawalnicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

ECKERT Automatyka Spawalnicza
1.4/5 Na podstawie 231 ocen.
  • Pawicka 4C
    59-220 Legnica