Opinie o ECKERT Automatyka Spawalnicza w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ECKERT Automatyka Spawalnicza. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ECKERT Automatyka Spawalnicza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECKERT Automatyka Spawalnicza w Legnica

@Łazaaaaa możesz coś więcej powiedzieć o sytuacji ECKERT Automatyka Spawalnicza? Czy już wiadomo jakie zmiany przyniosła reorganizacji firmy? Czy zauważalna jest poprawa warunków pracy i płacy? Co z atmosferą?

Kkk
@Marta

Atmosfera bez zmian. Niestety.

Radek

Czy tak dobrze pracuje się, że rzadko piszecie na forum? czy to wakacje tak odciągnęły?

LcaLca
@Radek

Słyszałem na mieście o problemach finansowych. Nie wiem czy to prawda.

Łazaaaaa
@Radek

W firmie duże zmiany. Nikt na chwilę obecną nie wie jak sie to rozprzestrzeni i z jakim w jaką stronę to pójdzie. i kto oberwie rykoszetem.

Tymon

Czy są jakieś szanse na podwyżki , wiecie coś ?

Alfredo
@Tymon

Ile czasu już pracujesz?

Franek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Nitrigi
@Franek

Ta firma potrzebuje pracowników, ale ty nie potrzebujesz tej firmy.

NIK

POTRZEBUJE

Fff

Darmowych najlepiej.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ECKERT Automatyka Spawalnicza kandydat na stanowisko Spawacz 141 ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Igor

Idealnych firm nie ma ale to normalne!!

Bartek

Straszne dno...pracowalem tam pol roku. Chcialem sie zwolnic bo znalazlem lepsza oferte to wlasciciel poprosil zebym zostal kilka dni dluzej bo jest terat sporo pracy. Po czym na drugi dzien mnie sam zwolnil a dodatkowo wreczyl pisemne zwolnienie z obowiazkow sluzbowych na czas okresu wypowiedzenia...nie wiem jaka ten czlowiek ma logike ale nie jest zbyt inteligenty.

Robert

Jesteście pewni, że dobrze o firmie nie można napisać? Czasami zdarzają się momenty gorsze .

@stasiuStanisław czy sprawa narzędzi była poruszana z kierownictwem? Domyślam się że ciężko pracować bez nich (o ile w ogóle jest to możliwe). Pozwolę sobie również przypomnieć o regulaminie (https://www.gowork.pl/regulamin) który określa że wypowiedź powinna być kulturalna i nie obrażać nikogo. A czy inni pracownicy mają jakieś opinie? Co wy myślicie? Ostatnio na forum nie było zbyt wiele merytorycznych komentarzy dotyczących pracy w firmie. Wypowiecie się czy coś się zmieniło?

Taki tam
@Marta

Ty Marta od kogo jesteś? od Tadzia czy królowej ? ewidentnie widac że twoje pytania sugerują iż wypowiadasz się w imieniu kierownictwa. Pracowałem tam jakiś czas a przeżyłem już trochę ale takiej tragedii to jeszcze nie doświadczyłem, podpisuję się pod każdym postem negatywnym odnośnie firmy czy to brak narzedzi, towaru,braku kompetencji poszczególnych osób,o atmosferze to lepiej nie wspominać itp.. Poniżej ktoś napisał "ze jak ma tam iśc to mu sie rzygac chce" nic dodac nic ująć.. Pozdrawiam

Taki tam
@Marta

A widzę że na innej stronie masz nick Agnieszka :) hehe zadała byś sobie trochę trudu i trochę pokombinowała bo zbyt czytelne to jest :) proponuję nick Jack Sparrow co ty na to ? :)

GOŚĆ

Witam .. duze sa tam zarobki w tej firmie

Adobi
@GOŚĆ

Szału nie ma. To nie strefa. Trzymać się z daleka od Eckerta, Stigala i podobnych firm.

były pracownik Eckerta

Bardzo proszę o kontakt byłych pracowników (usunięte przez administratora)

byly rowniez
@były pracownik Eckerta

a po co?

stasiuStanisław

Pracowałem tam 3 miesiące- śmiech i nic więcej.Po umowie próbnej na 3 miesiące zaproponowali 100 zł więcej.Brak narzędzi ,po 2 miesiącach dostaniesz ciuchy i to z wielką łachą ,że ci dali .Brak szacunku dla pracowników ,a przez to pracownicy skłóceni między sobą i jeden drugiego podpier.....la .O 13 zapomnij ,podwyżki mają ci co dup...ę liżą , a jest takich sporo .Firma do rowu ,jesteś jak robot - każdy twój ruch jest monitorowany ,musisz się odbijać na chorym programie komputerowym jaką czynność zrobiłeś i co dalej będziesz robić .A jak się nie odbijesz to kier. Radzio ma podgląd i opierd....la jak by to miało wpływ na kulistość kuli ziemskiej.

bartek
@stasiuStanisław

3 miesiące pracy to szybko poznałeś całą prawdę o firmie. Ja się tam męczyłem znacznie dłużej bo nie mogłem znaleźć innej pracy. Ale tak to w dużym skrócie wygląda. Ciężko to nawet obozem pracy nazwać, w obozie przynajmniej jakiś jest porządek.

Jak firma trzyma pewien poziom działania to bardzo dobrze . Mam zamiar aplikować, warto??

mafasa
@Zainteresowany

Na jakie stanowisko? Jaki poziom ciebie interesuje, czytałeś opinie?

Czarna Krulowa

Jak myślicie, będą trzynastki ?????

Czarna Krulowa
@Czarna Krulowa

RECHOT, RECHOT, RECHOT

a
@Czarna Krulowa

Zapomnijcie IMBUSY

Pracowałam tam jakiś czas temu. Jak widze z komentarzy wynika że nic się tam nie zmieniło! Każdy myślał tylko żeby ochronić własna „(usunięte przez administratora)” przed prezesem. Nie ważne ze tym samym zwalasz winę za swoje błędy na Bogu ducha winnych współpracowników. Byle tylko Tadeusz albo Iwona byli myśleli ze jesteś bez skazy. Z jednej strony może to nie dziwić bo nigdy nie wiesz czy prezes wstał lewa noga i czy to nie będzie twój ostatni dzień w tej pracy. Ale z drugiej strony firma nigdy nie będzie działać prawidłowo! Bo ludzie zamiast współpracować (wszakże mamy ten sam cel) kopia pod sobą dołki tylko żeby uchronić się przed prezesem i panią dyrektor.

Gall
@anonymous

Dobra atmosfera w pracy to podstawa, a przecież podpisujemy klauzulę o wzajemnym poszanowaniu - nic nie wartą . Dopóki tej prawdy nie zrozumieją pracodawcy, nie będą mieli pracowników. W Niemczech ten problem rozwiązano znakomicie. Pracownik w nieustannym stresie, to pracownik podatny na różne choroby, chociażby przeziębienia. Trudno jest znaleźć pracownika, który by spełniał 30 warunków, wymagania ogromne a warunki kiepskie.

Ja2

Krzysztof to tylko czubek góry lodowej. Masz Radka zapomniał jak samm był montażysta, teraz przejąŁ metody Łysego Tadka. Kolejny kłamca Tomasz niewierny, były kierownik elektr., ale nadal mu się wydaje że nim jest. Masz Iwonke, masz Tadka i pewnie jeszcze kilku innych którzy dezorganizujĄ pracę w tej "firmie". Paul tylko pali e-papierosy tak mu robota mija, Rafael też pali ale kryje się przed starym XD

Witam,jeśli ktoś chce iść do pracy do tej firmy odradzam,totalny chaos,brak organizacji,dyrektor Krzysztof ma wszytko w (usunięte przez administratora) z nikim się nie liczy, nie nie wspomnę o Tym Nadetym wysokim kierowniku co ma humory jak baba porażka,odbijanie się z każdą czynoscia,latanie co chwile,nie dbają,nie szanuje pracowników,brak narzędzi do pracy brak odzieży roboczej,magazyn w którym wiecznie nic nie ma atmosfera straszna. Uwaga na rozmowę kwalifikacyjną bo po podpisaniu umowy inaczej wszytko. A szef firmy ma wszytko w (usunięte przez administratora) a tym czasem ta firma się rozpada haos haos nie idziecie tam do pracy szkoda czasu. Nadgodziny płatne kwartalnie żenada zaperdzielac soboty i nie dostaniesz do wypłaty bo szef na wakacje ma hehehe żenada więcej kierowników niż pracowników każdy jeden od drogiego mądrzejszy

R. K.

Prezes prosi cię o coś, by za chwilę zażądać czegoś zupełnie odwrotnego? W firmie nikt nie wie, za co jest odpowiedzialny, wygrywa filozofia "jakoś to będzie"? Czujesz, że przez ten brak podziału kompetencji na koniec wszystko i tak ląduje na twoich barkach? W tym chaosie (a może i szaleństwie) niestety nie ma metody. Tak wygląda praca w tej firmie.

@błyszczący wkrętak ale w takim razie jesteś za wprowadzeniem schematów w ECKERT Automatyka Spawalnicza, czy właśnie wręcz przeciwnie?Generalnie schematy są po to, aby optymalizować pracę w firmie. Ich brak mógłby powodować chaos wśród pracowników i brak standaryzacji działań w ramach jednego zakładu. Czy uważasz, że po prostu obecne powinny się poprawić?

błyszczący wkrętak

Stare chińskie przysłowie mówi: "wyrzuć schematy, zrób po swojemu". Obiema rękami podpisuję się pod poprzednikiem: wszystko co robi główny automatyk jest zrobione na odpieprz. A w razie czego zawsze zwala winę na Bogu ducha niewinnych kolegów. Już jak był kierownikiem działu elektr. dawał swoje popisy kłamstwa. Oczywiście reszta automatyków (tych co są i tych co byli kiedyś) to całkiem klawe ziomki. A klarowne schematy by dużo korzyści wniosły dla produkcji, serwisu i klienta.

@dubstep&tranc3 a możesz w takim razie napisać coś też przy okazji, jak oceniasz pracę w ECKERT Automatyka Spawalnicza? Czy lubisz przychodzić tu do pracy, jesteś zadowolony ze swoich zarobków? To bardzo przydatne, bo aktualne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o ECKERT Automatyka Spawalnicza - Legnica

• Jak się pracuje w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

Zobacz opinie na temat firmy ECKERT Automatyka Spawalnicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

ECKERT Automatyka Spawalnicza
1.4/5 Na podstawie 231 ocen.
  • Pawicka 4C
    59-220 Legnica