Opinie o ECKERT Automatyka Spawalnicza w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ECKERT Automatyka Spawalnicza. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ECKERT Automatyka Spawalnicza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECKERT Automatyka Spawalnicza w Legnica

@dubstep&tranc3 a możesz w takim razie napisać coś też przy okazji, jak oceniasz pracę w ECKERT Automatyka Spawalnicza? Czy lubisz przychodzić tu do pracy, jesteś zadowolony ze swoich zarobków? To bardzo przydatne, bo aktualne informacje.

dubstep&tRaNc3

Prośba wielka do Prezesa znajdź kogoś do schematów. Główny automatyk nie robi roboty. Gubi się we własnej ściemie. Te schematy elektryczne to główny problem z maszynami, które przecież nie są takie złe. Tylko te schematy :( największy problem. A głównego automatyka weź do sprzątania basenu.

@na szczescie juz byly ale w jakim sensie kierownictwo wpływa na atmosferę aż w tak dużym stopniu? Możesz opowiedzieć więcej, jak to wygląda w praktyce?

O

Powoli i firma sama się rozpitoli.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ECKERT Automatyka Spawalnicza kandydat na stanowisko Spawacz 141 ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
na szczescie juz byly

Do Marta Jak z wczesniejszych postów wynika atmosfera jest glownie zepsuta przez podejscie prezesa i pani dyrektor. A to przykre bo im powinno zalezec na tym. Bywalo tak ze jak prezes "wstal lewa noga" to potrafil zwolnic caly dzial. Furiat. Najlepiej schodzic mu z drogi i sie zbytnio nie wychylac.

@Tak zwany Kiero a od czego Twoim zdaniem zależy ta kiepska atmosfera? Część teoretyków twierdzi, że atmosfera w pracy w znacznym stopniu zależy też od nastawienia pracowników, jak to wygląda w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

liroy

Paul ma Najlepszom fuszke. Pobawi sie smartphone i idzie do domu. Chwile sie Pokreci po chali. Posciemnia cos i wraca zaraz do opieprzania sie w biurowcu. Prezes albo ślepy albo nie wiem co.

Tak zwany Kiero

"Mają dobrze ci co kapują"- tak to prawda. Ale też do pewnego czasu, aż Tadziu nie wywali cie z hukiem i zatrudni kolejnego kapusia. A atmosfera jest serio ch***wa. Tak jak piszesz nie chce się rano z łóżka wstawać, a po robocie w domu masz doła, depresję czy jak to inaczej nazwać.

na szczescie juz byly

Praca super, atmosfera tez. Tylko dlaczego jest taka rotacja? A no tak Tadziu mial zly humor bo wstal lewa noga, a Królowa nie kupila sobie nowej pary butów. Atmosfera jest tam taka ze jak trzeba isc do pracy to zygac sie chce. A jesli atmosera jest tragiczna to i praca tez jest tragiczna. Mają dobrze Ci co kapuja.

Pracownik od kilku lat

Odejścia są, bo w zeszłym roku był spadek zamówień, a w tym zdecydowanie zmieniła się specyfika rynku pracy i jest duża rotacja nie tylko u eckerta. Wystarczy trochę się rozejrzeć po rynku i wśród znajomych. Co do trzynastki, to ja wolę mieć podwyżkę która jest zagwarantowana w umowie niż dodatek, który pojawi się w zależności od tego czy przypadkiem nie trafię do szpitala albo czy koniunktura się nie pogorszy. Premia to premia - dodatek za wyniki, a nie obowiązek szefa firmy. I jeszcze raz dodam, że nie mowie ze to najlepsze miejsce na świecie ale znam inne prywatne firmy w regionie i jest tam zdecydowanie gorzej.

michał_szarpidrut

@ Pracownik od kilku lat Dostał podwyżkę. Zabrali mu trzynastkę. Wyszedł jak Zabłocki na mydle, co tam cieszmy się wciąż z podwyżki. Matematyka trudny skill.

oportunity

Hohohooo, zastanawiające, kto napisał powyższe wpisy. Stawiam dolary przeciw orzechom, że to ktoś zatrudniony z rodziny szefa albo jego żony. Jak pisano tu wielokrotnie- szef to choleryk i należy trzymać się od niego z daleka; po drugie w tej firmie zarobki są dużo poniżej standardów. Kolejna rzecz: eckert to nie duża firma, tylko mieści się w kryterium 'małych i średnich firm'. Kolejna rzecz: do działu marketingu nikt nic nie ma- wszyscy wiedzą, że mają budżet ledwie na kilka długopisów hohohooo. A ostatnia rzecz: skoro jest tak dobrze, to skąd ta fala odejść?

Jest OK

Zgadzam się w 100% z powyższą opinią. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Pracownik od kilku lat

A ja tam pracuje i widzę w firmie coś całkiem innego. Maszyny się sprzedają obecnie, zamówień więcej niż mocy dlatego firma zatrudnia. Owszem ludzie odchodzą, ale bardziej widać chyba wypalenie niz faktycznie fatalne warunki pracy. Szef jest jaki jest, ale pamiętajcie, że: raz musi być szefem dużej firmy i trzymać ja w ryzach, dwa jeżeli ktoś potrafi normalnie porozmawiać (a nie jak większość głową w piasek i wodę w usta, a jak zarząd się odwróci to wyzywanie - odwaga maks) to zostanie wysłuchany. Ale tak, prościej jest wywalić żale anonimowo w internecie niż zadbać o swój tylek w firmie. Zarobki tez są ok i z tego co widzę to tylko rosną (moje także). No i docencie, że to nie strefa: brak korposzczurow, jedna zmiana, ciepła hala, firma z Polski i Legnicy typowo - żadna obozowa filia. Oczywiście wiele można poprawić i są dni (wcale nie mało) ze tak wkur... ze głowa mała - ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jak ktoś lubi mieć na coś wpływ, do tego chce poznać nowe rzeczy, a nie tylko 8 godzin żeby odwalic swoje i się odczepcie - to ja polecam. I sądząc po formie i stylu wielu wcześniejszych komentarzy to raczej "orły" w swej dziedzinie ich nie pisały. Tyle mojego dla równowagi, bo ktoś zadowolony pracuje, robi swoje i nie ma czasu chwalić a główne żala się tu niezadowoleni. Pozdrawiam i to też tych co zaraz mnie pewnie zjadą (ze szef, że marketing, że coś tam coś tam).

MozeNowyPracownik

Witam, Dostałem skierowanie na staż do biura (6mcy) Ktoś, coś ? Czytałem różne opinie z przed roku i raczej negatywne - Ktoś z Was może napisać czy coś się zmieniło czy omijać raczej szerokim łukiem ? Pozdrawiam

jeszcze-tu-pracuje
@MozeNowyPracownik

No i co mam Ci człowieku napisać? W Ekercie nie jest dobrze. Sam szef jest cholerykiem i trzymaj się od niego z daleka. Jak się na niego natkniesz, nie gadaj za dużo, przytakuj i szybka ewakuacja gdziekolwiek np. do kibla. Z kolei jego synowie nie należą do zbyt rozgarniętych i ludzie mają ich po dziurki w ... Pracownicy- ci co zostali to raczej tacy, którzy innej pracy nie mogą znaleźć. Nikogo wartościwego już tu od dawna nie ma. Sami kierownicy (po zawodówce, heh), a pracować nie ma komu. Tak sobie szefo firmę "zorganizował". Po drugie takich jak ty stażystów było już sporo i praktycznie zawsze wylatywali (szef łatwo zmienia zdanie- z nim to jak z dzieckiem). Z drugiej strony jeśli naprawdę nie możesz innej pracy znaleźć, to z czegoś trzeba żyć. Ale to praca dla desperata bardziej. Kasy raczej tu nie zarobisz. Tak jak ktoś wyżej pisał- obiecanki cacanki i fantastyczne premie, których nigdy nie było i nie będzie. Trzynastek już od bardzo dawna nie ma i nikt ich nawet nie wspomina. Za to kamer w firmie sporo (szef ma świra na punkcie złodziejstwa- że niby wszyscy go w około okradają), mikrofony podsłuchy. Do tego czytniki linii papilarnych czyli niezgodne z prawem zbieranie danych biometrycznych. Podsumowując: jak musisz iść do pracy a roboty nie znajdujesz = możesz próbować i szukać w tym czasie innej pracy. Jeżeli masz wymagania takie jak pensja i atmosfera w pracy = ODRADZAM, bo tego tu nie ma.

kolo

Firma jak firma ale dużo stanowisk niepotrzebnych ,szczegulnie w biurach.Kto do firmy produkcyjnyej przyjmóje pięciu do bira a dwuch na produkcę. Ktura firma może pozwolić sobie na tylu dyrektorów od niczego ? Zaopatrzenie żal pisać .Prezes ktury udaje że wszystko gra ,obiecuje (fantastyczne) premie kturych nikt niewidzał.

MIODEK
@kolo

Zaiste jak widać, wykwalifikowaną kadrę zatrudniają, ze światłą znajomością języka w mowie i piśmie. Cóż za epicka ortografia.

Trans

ogółem dramat

ExDealer

Prezes nie ma szacunku zarówno dla swoich pracowników, jak i klientów. Długi czas się to sprawdzało. Ale teraz czas wypić naważone piwo i patrzeć na gorzki upadek swojej firmy.

Mam takie marzenie. Chciałbym zobaczyć jak Stary, jego synowie i Szanowna Pani Dyrektor walczą ze sobą w kisielu :)

A.

Co chwila ktoś się zwalnia. Tadek ma kłopot ludzie uciekają a nikt nowy nie chce przyjść tu do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o ECKERT Automatyka Spawalnicza - Legnica

• Jak się pracuje w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

Zobacz opinie na temat firmy ECKERT Automatyka Spawalnicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

ECKERT Automatyka Spawalnicza
1.4/5 Na podstawie 231 ocen.
  • Pawicka 4C
    59-220 Legnica