Hurtownia „GOZDAWA”

Sosnowiec

Opinie o Hurtownia „GOZDAWA”

Paulina

@al ale takie miałeś warunki przedstawione przed podpisaniem umowy? Zgodziłeś się na nie? Czy w takim razie chyba sam wybrałeś taką pracę? Czy oprócz tego chcesz coś więcej powiedzieć o pracy w Hurtowni „GOZDAWA”?

al
@Paulina 09.10.2017 12:47

Na początku myślałem że dam radę, na dniówkach próbnych byłem po 8 godzin. Potem dowiedziałem się trzeba robić też w sobotę, a jak codziennie robisz do 19 (w upale) to odechciewa Ci się żyć. Żeby być uczciwym to płacą bardzo dobrze, ludzie są w porządku. Żeby dowiedzieć się jak ta praca wygląda to musisz trochę porobić i wtedy zaczynasz szukać czegoś lepszego bo tam jest okropna charówa.

al

Nie polecam i przestrzegam przed tą firmą chyba że masz końskie zdrowie i siłę - robiłem w Żorach jako pomocnik/kierowca i robota wygląda w ten sposób: od 6 rano do nawet 19 do piątku i sobota od 6 do około 14. Musisz dzwigać skrzynki z piwem od rana do wieczora, często trzeba wnosić to dziadostwo po schodach do góry, albo przeciskać się pomiędzy regałami i użerać się z wrednymi babami na sklepie. Jeśli jesteś pomocnikiem kierowcy dodatkowo musisz przebierać butelki po piwie. Zarobić można bardzo dobrze ale nie za taką cenę, lepiej iść na krajówę i sobie tylko jedziesz.

Paulina

@Bolo8181 i co pojechałeś na rozmowę do Hurtowni „GOZDAWA”? Zdecydowałeś się jednak? Może już pracujesz i powiesz co sądzisz o tych opiniach na forum? Zgadzasz się z nimi czy też nie? Ważne to może być dla innych chcących tam pracować.

xxx

Za 8 h pracy bez sobót chcieli by zarobić tyle co kierowcy co j... od rana do wieczora z sobotami a tu większośc każdy narzeka a dalej siedzi.

Bolo8181

Spoko napisze ale po opiniach co są tutaj to mi się nie chce już tam nawet jechać na ta rozmowę.

Bolo8181

A jak tam mają kierowcy ?Jutro tam idę na rozmowę.

Paulina

@jeleń je na forum nie używamy wulgaryzmów. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Jeżeli chciałbyś dodać merytoryczną wypowiedź na temat Hurtowni „GOZDAWA” to zapraszam.

Łysy

Zgadzam się z tobą dodam do tego o przebijaniu dat na Kegi ciężko jest i tyle

Lolita

Witam robiłem tam naprawdę ciężko się robi Pan Kierownik Stanisław jemu już naprawdę w głowie się pomieszalo o byle co się drze na pracowników wiecznie coś nie pasuje mu. Następna to jest Kierownicza Pani Irena nie ma wogole szacunku do pracowników wyzywa ich brzydko przekilna na Ludzi jak Soboty nie zrobisz to straszy ludzie co tam robią niechca się odzywać bo się boją że stracą Pracę.

Miki

A chciałem dodać jeszcze ze Pani Kierowniczka Irena Marszałek dotrzepia się do wszystkiego że za długo jemy powinna iść już na emeryturę najwyzsza pora kończyć jej kadencję

Miki

Ludzie nie polecam tej Firmy Kierownikom naprawdę si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o tyraja jak w Oświęcimiu. Dodam dodatkowo że są wozkowi a jak są dostawy trzeba robić paleciakiem a jak nie wejdziesz na auto to straszą zwolnieniami wydaje mi się żeby trza zrobić idealną kontrolę w tej firmie chodzi mi o inspekcję pracy nie dajcie się tak ponizać.

Gutek

Zgadzam się z tymi wszystkimi wiadomościami pracowałem tam parę lat Ludzie tam pracują jak w Oświęcimiu chcesz np wziąść wolne to patrzą na ciebie jak na zabójcę. Godzin się nie opłaca robić bo nie płacą jeszcze trzeba zostawać po godzinach pracy za Free. Krzyczą na ludzi jak są niczego winni naprawdę Kierownikowi już odbija napewno wiedzą o kogo chodzi. Może szef wreszcie otworzy oczy bo napewno nie wie co w jego firmie się dzieje.

Lolita

Nie polecam tej Firmy naprawdę jest masakra ktoś chce mieć wolne to odrazu źle patrzą na człowieka

Nie polecam tragedia

sitek

co słychać białe murzyniątka gozdawy,będą przyjmować nowych murzynów na okres letni ?

Paulina

@Bili dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Co konkretnie wzbudziło Twoją niechęć? Uargumentuj swoją wypowiedź. Jakie masz doświadczenia z Hurtownia „GOZDAWA”?

Bili
@Paulina 09.06.2017 11:53

Pracowalem to wiem. Zresztą nie tylko ja. Jesli zwalnia sie ludzi dlatego ze ktoś w weekendy nie pracuje no to chyba cos jest nie tak. Z tego co sie orientuje to weekendy nie są obowiązkowe. A co do reszty to kazdy wie co sie tam dzieje jak są ludzie traktowani. Tyle w tym temacie.

Bili

Jakaś porażka

Magda02

Witam zastanawiam sie czy PAN prezes wie co dzieje sie u niego w firmie. W jaki sposób kierownictwo traktuje pracowników. Mam na mysli p. Stacha ktory poprostu traktuje ludzi jak smieci -kierownik od siedmiu boleści. Z tego co mi wiadomo to powinien zajac sie praca a nie zyciem prywatnym pracownikow a jak ma sie przerwe śniadaniową to nie powinien wywoływać w trakcie posiłków bo kazdemu taka taka przerwa sie nalezy nie wspominając o wyzwiskach. Przecież tak byc nie moze a PAN panie Jarku niech otworzy oczy na to co robia kierownicy z Pana pracownikami bo to jest Pana firma. W Pana obecnosci ani p Stachu ani p. Irena nie zachowuja sie tak jak na codzien kiedy pana nie ma. Nie zostawie tak tej sprawy jesli nic się z tym nie zrobi

Wózkowy

Witam . Pracuje w tej firmie kilka latek naprawdę jest coraz gorzej trzy soboty i tydzień nocek 1960 zł i pod kierownictwem Stanisława J, i kierowniczki p. Ireny M. nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy . Firma idzie na dno juz brakuje pracowników na wózek widłowy pracownicy odchodzą a na tych co pozostali i chcą pracować wywołują presje. Monitoring zamiast ogrzewania magazynu bardzo cieszą pania Irenę .M. Zimą temperatury spadają na magazynie poniżej 0 stopni brak ciepłych posiłków . Trzeba oszczędzać na pracownikach . Myślę że wszystkich zainteresowanych tą firmą ostrzegłem ,JA SZUKAM PRACY.

Sokuq

Jak zarabiają kierowcy?

2w3e4

@matysek wydaje mi sie ze mozna probowac i tutaj i tutaj podjrzewam ze zawsze jest szansa ze jednak cos sie znajdzie..moze za jakis czas cos wrzuca nowego

Pracownik..............

Panie O.. ten wywiad pana do gazety odnośnie zarobków, hmmm poszedł pan po bandzie kto zarabia w gazdowie 4 tysiaki hehheh chyba kierownik, który zwalnia ludzi na potęgę a pan płacze na forum że nie ma ludzi do pracy. Człowieku ośmieszasz się .......

ciekawy

Ile ma pomocnik na godzine netto?

Andrzej

Zgadzam się z przedmówcą dobra firma pełen socjal to jest ważne.Pracowałem w oddziale w Żorach fajna atmosfera, fajni ludzie ogólnie polecam mało jest takich firm , gdzie odprowadzają składki z całości....POLECAM

Andrzej

zibi
@Andrzej 14.01.2016 17:18

Andrzej kim tam jesteś ze tak kłamiesz skandal większych oszustów nie znam odpowiedzą za tę ich wyludzania

Alek

Witam Czy możecie napisać tak na serio jaka jest ta hurtownia.Mam szanse tam pracować ale opinie słyszałem różne,więc proszę o szczere opinie będę wdzięczny

bolek

Mylisz się, te opinie pisze kilka osób. Tylko tyle masz na swą obronę......

ala

To wszystko prawda nie polecam pracować w tej firmie..

demon

zgadza się, nie polecam tej firmy pracujesz od rana do wieczora za marne grosze. A koniec końców zwolnią ciebie bez skrupułów , i kierownik ciebie i tak wydyma na kasie. Odradzam...

anka1977

jeśli chodzi o kierownika Agnieszkę Mrugałę to najgorsza przełożona w moim życiu oraz Anna Ból

krecik
@anka1977 26.05.2015 21:47

Kierownikom w tej firmie faktycznie w głowach się przewraca cisną na sprzedaż produktów z których czerpią niezłe profity. Dziwie się że właściciel firmy tego problemu nie dostrzega.

Zostaw opinię o Hurtownia „GOZDAWA” - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia „GOZDAWA”