Opinie o Hurtownia „GOZDAWA” w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hurtownia „GOZDAWA”. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hurtownia „GOZDAWA” na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia „GOZDAWA” w Sosnowiec

Arek Nowy wpis

Siemaneczko. Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Wydaje mi się, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Sosnowca. Proszę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Hurtownia „GOZDAWA”? Czy warunki pracy są dobre? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Pozdrawiam Arek

Agnieszka Nowy wpis
@Arek

Cześć Arku. Nie będę narzekać na warunki pracy. Płaca dobrze i na czas, nie zmuszają do nadgodzin. W temacie posiłków dla pracowników to polecam firmę Metalweld Fiprom z Sosnowiec. Zatrudnieni (wiem to od koleżanki, która jest tam zatrudniona) zamawiają codziennie obiady przez apkę, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to jak catering, tylko że nie trzeba zamawiać przez telefon. Powodzenia! Agnieszka.

Robert Nowy wpis
@Agnieszka

Witam Pani Agnieszko. Jako specjalista w dziedzinie organizowania posiłków w pracy dodam kilka zdań od siebie. Firma Metalweld Fiprom, którą Pani przytacza zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Od swoich klientów wiem, że wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji. Pozdrawiam Robert

Julian Nowy wpis

@Andrzej Może kiedyś nie było najlepiej ale aktualnie firma zasługuje na dobra opinię a my mamy dobra pracę.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Hurtownia „GOZDAWA”?

Zenek

Mocne łapy żeby dobrze je...

Andrzej....

Naprawdę odradzam prace w tej firmie . Chyba ze jesteś bardzo zdesperowany ale i tak warto sie Zastanowić , opinie tutaj nie są wyssane z palca dziwie sie właścicielowi ze nie zauważa problemu tylko ślepo wieży swoim kierownikom . Tylko czekać jak obudzi się z ręka w nocniku .

Witold
@Andrzej....

Warto by było napisać dlaczego masz taką opinię o pracodawcy i nie polecasz zatrudnienia. Jeśli podasz argumenty na potwierdzenie Twojego zdania i opiszesz jak wygląda wynagrodzenie i atmosfera w pracy przyszli pracownicy będą mogli sami zdecydować czy chcą aplikować, czy nie. Co o tym sądzisz?

Aplikowałeś do firmy Hurtownia „GOZDAWA”? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
kris

pracowalem tam ponad 3 lata zostalem zwolnuiny ze czlowieka niebylo 4 dni w pracy bo potrzebowalem odpoczynku a jak wiadome na umowe zlecenie niema urlopow albo za l4 niemasz placone robilem jaka konwojent dlugo potem kierownik areczek na magazyn mnie dal wszystko umiale robic a oni tego niedoceniali niech sie zmini kadra kierownicza bo nto jest masakra Moje sugestie dla Hurtownia „GOZDAWA”: kadra kierownicza jest do (usunięte przez administratora)nieumia zarzdzac jak i na magazynie tak i w biurze tylko na (usunięte przez administratora) siedza gowna robia

Klientka

Trzeba powiedzieć,ze robienie tam zaopatrzenia to przyjemność...szybkoi fachowo .Pracownicy mili i bardzo pomocni...

Pracownik magazynu
@Klientka

Ciekawe co Klientka pisze bo jakoś nie kojarzę żeby Klientka przyjeżdżała osobiscie

jpa

Do roboty białe murzyny

Po Prostu Tragedia Każdy jest tam kierownikiem. Tylko jak ma wpaść kontrola to każdy pisoinany jest

ASTO

Tak zapierd... widocznie ze musieli ci premie podzielić a nie pomnożyć

Paulina

@Miki i nie ma szans na żadne podwyżki lub premie, które by tą stawkę zwiększyły? I wszyscy pracownicy muszą pracować co sobotę? Aż tak dużo pracy jest w Hurtowni „GOZDAWA” w soboty?

Otoon
@Paulina

Nie masz okęci o co pytasz.za tą pracę powinna być pęsja co ajmniej 9000 tys. Brutto.

Paulina

@kierownik w swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

jpa
@Paulina

ja tam pracuje,weż sie do roboty i nie komentuj

Otoon

Paulina kim ty jesteś.

Anonymus

A ile dodatkowo wziąłeś premii Kris Kris ?

Zenek

Idealnych firm nie ma. Myślę, że nakręciliście się do narzekania!

Andi

Pracownik są instytucje gdzie można anonim na temat firmy wysłać , i gwarantuje że sie zmieni.

Byly

Tak.

zorro

Paulina mistrzyni ściemniania, powiedz Jarkowi niech weżmie lejce w swoje ręce, bo za niedługo smród zostanie po firmie. Jestem PH i słysze co wasi klienci mówią.....szkoda kiedyś była to naprawde bardzo dobra firma za św pamięci PANA G....czy szef nie widzi co kierownicy wyprawiają w waszej firmie, wiem żę nie ma pojęcia o prowadzeniu hurtowni ale przez tyle lat to ma.....ł by zaskoczył co i jak.

Paulina

@Bolo8181 i co pojechałeś na rozmowę do Hurtowni „GOZDAWA”? Zdecydowałeś się jednak? Może już pracujesz i powiesz co sądzisz o tych opiniach na forum? Zgadzasz się z nimi czy też nie? Ważne to może być dla innych chcących tam pracować.

zorro
@Paulina

Paulina co ty za teksty pociskasz, kilka słów prawdy pan O.... czyli twój szef nie ma pojęcia o prowadzeniu hurtowni kiedyś sprawdzał czy powietrze jest w kołach ,gośc od logistyki bez pojęcia teraz wydaje mu sie że szefuje tak naprawdę szefują kierownicy i robią chyba nie złe cyrki delikatnie powiedziawszy. Powiem tak Paulina świat jest mały a hurt gozdawa opinie ma nie najlepsze wśród pracowników jak u klientów. Twój szef kiedyś żalił się w pewnej gazecie żę nie ma pracowników do pracy a daje zarobić 4 tysie, dziwie mu sie żę jeszcze nie zaskoczył czemu tak jest. Pozdrawiam i życze jasności umysłu

Taki On

Witam Pracowałem Tam Trochę Naprawdę Jest Tam Ciężko Pani Irena Nie Szanuje Pracowników A Młody Kierownik Co Jest Niech Lepiej Się Weźmie Za Wcześniejszą Robotę Zero Pojęcia Zwalnia Ludzi A Teraz Szukają Pracowników Za taką Stawkę Nikt Nie Chce Przyjść A Dużo Rzeczy Jest Do Powiedzenia Co Się We Firmie Działo. Naprawdę Kto Chce Tam Przyjść Niech Się Zastanowi.

Taki on

Prawda.Pani Irena nie szanuję pracowników,Jest apodyktyczna starsza Panią,ktora miejmy nadzieję ustąpi stołka młodszym i mądrzejszy ????

byly pracownik

Przepracowalem tam pare dni i stwierdzilem z nie nie taka praca za taka kase. Podczas rozmowy slyszalem ze z sobotami 2600-2700 to lekko po czym slysze od pracownikow "w tym miesiacu zrobilem 3 sosboty i ledwo 2000 mialem - widzisz mlody gdzie przyszedles". co do temperatury w pracy mysle ze nie mozna nazekac bo dzwigajac co chwile skrzynki piwa bardzo szybko mozna sie rozgrzac. Jedynym plusem jakim jest praca w Gozdawie - mozliwosc zakupu napojow i alkoholi w niskich cenach.

Ktos

Zastanawian się kim w tej firmie jest Paulina. Broni Gozdawy jak lwica. Ciekawe czy gdyby zarobiła tyle ile pracownicy też by ich broniła 2200 lub 2300 z premią z dwoma sobotami lub trzema bo zależy od humoru kierownictwa przy dzieleniu premii też by ich broniła. Brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia „GOZDAWA” - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Hurtownia „GOZDAWA”?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia „GOZDAWA” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hurtownia „GOZDAWA”
1.1/5 Na podstawie 307 ocen.
  • Morcinka 21
    41-215 Sosnowiec