Opinie o Hurtownia „GOZDAWA” w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hurtownia „GOZDAWA”. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hurtownia „GOZDAWA” na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia „GOZDAWA” w Sosnowiec

Miki

Tego nie powiem czy robię ale nikt nie chce tam przychodzić za taką stawkę zrobisz 4 Soboty i 2000 z groszami masz jakąś kpina to jest a obowiązkow coraz więcej jest ten kto robi to wie. Poza tym na urlop żeby iść trzeba się uprosic bo nie dadzą nie ma ludzi. Powiem tak Naprawdę ciężko Ci co robią to wiedza niektórzy podwyżki dostali i już się pomieszalo w głowie. Ok nie rozpisuje się za bardzo dużo można powiedzieć co się tam działo nawet Prezes nie wie..

Paulina

@Lana co oznacza dla Ciebie dziwne sytuacje? Robi się ciężko w firmie Hurtownia „GOZDAWA”, bo nie ma chętnych do pracy? Ty nadal pracujesz? Czy to powoduje, że macie więcej obowiązków?

Lana

Nic nie zmieniło się dziwne są sytuacje w tej Firmie robi się ciężko ludzie za tą stawkę nie chcą robić nie było i może do tej pory nie ma sprawnych paleciakow ciężko jest naprawdę

Paulina

@anty fan a czy Ukraińcy jak chcą pracować w Polsce to nie muszą posiadać umowy? Czy oni sami się zgadzają na pracę na czarno? A w jaki sposób są traktowani polscy pracownicy? O jakie zachowania dokładnie Ci chodzi?

Aplikowałeś do firmy Hurtownia „GOZDAWA”? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
Paulina

@al ale takie miałeś warunki przedstawione przed podpisaniem umowy? Zgodziłeś się na nie? Czy w takim razie chyba sam wybrałeś taką pracę? Czy oprócz tego chcesz coś więcej powiedzieć o pracy w Hurtowni „GOZDAWA”?

al
@Paulina

Na początku myślałem że dam radę, na dniówkach próbnych byłem po 8 godzin. Potem dowiedziałem się trzeba robić też w sobotę, a jak codziennie robisz do 19 (w upale) to odechciewa Ci się żyć. Żeby być uczciwym to płacą bardzo dobrze, ludzie są w porządku. Żeby dowiedzieć się jak ta praca wygląda to musisz trochę porobić i wtedy zaczynasz szukać czegoś lepszego bo tam jest okropna charówa.

al

Nie polecam i przestrzegam przed tą firmą chyba że masz końskie zdrowie i siłę - robiłem w Żorach jako pomocnik/kierowca i robota wygląda w ten sposób: od 6 rano do nawet 19 do piątku i sobota od 6 do około 14. Musisz dzwigać skrzynki z piwem od rana do wieczora, często trzeba wnosić to dziadostwo po schodach do góry, albo przeciskać się pomiędzy regałami i użerać się z wrednymi babami na sklepie. Jeśli jesteś pomocnikiem kierowcy dodatkowo musisz przebierać butelki po piwie. Zarobić można bardzo dobrze ale nie za taką cenę, lepiej iść na krajówę i sobie tylko jedziesz.

xxx

Za 8 h pracy bez sobót chcieli by zarobić tyle co kierowcy co j... od rana do wieczora z sobotami a tu większośc każdy narzeka a dalej siedzi.

Bolo8181

Spoko napisze ale po opiniach co są tutaj to mi się nie chce już tam nawet jechać na ta rozmowę.

Bolo8181

A jak tam mają kierowcy ?Jutro tam idę na rozmowę.

Paulina

@jeleń je na forum nie używamy wulgaryzmów. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Jeżeli chciałbyś dodać merytoryczną wypowiedź na temat Hurtowni „GOZDAWA” to zapraszam.

Miki

Ludzie nie polecam tej Firmy Kierownikom naprawdę si (usunięte przez administratora) o tyraja jak w Oświęcimiu. Dodam dodatkowo że są wozkowi a jak są dostawy trzeba robić paleciakiem a jak nie wejdziesz na auto to straszą zwolnieniami wydaje mi się żeby trza zrobić idealną kontrolę w tej firmie chodzi mi o inspekcję pracy nie dajcie się tak ponizać.

Lolita

Nie polecam tej Firmy naprawdę jest masakra ktoś chce mieć wolne to odrazu źle patrzą na człowieka

Lolita

Nie polecam tragedia

sitek

co słychać białe murzyniątka gozdawy,będą przyjmować nowych murzynów na okres letni ?

Paulina

@Bili dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Co konkretnie wzbudziło Twoją niechęć? Uargumentuj swoją wypowiedź. Jakie masz doświadczenia z Hurtownia „GOZDAWA”?

Bili
@Paulina

Pracowalem to wiem. Zresztą nie tylko ja. Jesli zwalnia sie ludzi dlatego ze ktoś w weekendy nie pracuje no to chyba cos jest nie tak. Z tego co sie orientuje to weekendy nie są obowiązkowe. A co do reszty to kazdy wie co sie tam dzieje jak są ludzie traktowani. Tyle w tym temacie.

Bili

Jakaś porażka

Sokuq

Jak zarabiają kierowcy?

2w3e4

@matysek wydaje mi sie ze mozna probowac i tutaj i tutaj podjrzewam ze zawsze jest szansa ze jednak cos sie znajdzie..moze za jakis czas cos wrzuca nowego

Pracownik..............

Panie O.. ten wywiad pana do gazety odnośnie zarobków, hmmm poszedł pan po bandzie kto zarabia w gazdowie 4 tysiaki hehheh chyba kierownik, który zwalnia ludzi na potęgę a pan płacze na forum że nie ma ludzi do pracy. Człowieku ośmieszasz się .......

ciekawy

Ile ma pomocnik na godzine netto?

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia „GOZDAWA” - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Hurtownia „GOZDAWA”?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia „GOZDAWA” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hurtownia „GOZDAWA”
1.1/5 Na podstawie 307 ocen.
  • Morcinka 21
    41-215 Sosnowiec