Opinie o Inter Service Sp. z.o.o. w Szczecinek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Inter Service Sp. z.o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Inter Service Sp. z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Service Sp. z.o.o. w Szczecinek

marcelo Nowy wpis

Witajcie,jak to jest dla was ważne to CHŁOPCY sa w domu w Marcelinie,przyjechali z Brukseli.

marcelo Nowy wpis

Witam,karma wróciła,ja juź ich udupiłem,maja za swoje,DWA ASY WARCI SIEBIE.

marcelo Nowy wpis

BYLI SUPER?GDZIE?JAK (usunięte przez administratora) NA KASE!!!!!OWSZEM!!!!

Gunther Nowy wpis
@marcelo

Powiem Tak! Pieniądze wypłacali które ludzie uczciwie zarobili, a nie dawali! Opłaty za Zus pobierali od Zleceniodawcy a składek za pracowników nie opłacali,pracownicy mieli umowy o pracę ,limozy,A1 podrobione,a tak naprawdę pracowali na czarno:( Radek i Marcin 2 przekręty,miałem szanse was uwalić tylko odpuściłem ale wiem że życie jest sprawiedliwe (tyle ile w życiu dasz tyle samo od niego dostaniesz)!!! -

Daga

Tak naprawde kazdy wypowiada sie o nich tak zle a jak przyjezdzali i dawali wam prace to byli super i nikomu nic nie przeszkadzalo a teraz wielkie pretesje ??? Miejcie je do siebie nigoko do niczego nie zmuszali:-) pozdrawiam

Pracownik Produkcji

Nie ma spotkania. Dzwonisz - masz auto to przyjeżdzasz. (usunięte przez administratora)podaje tylko adres. W dniu przyjazdu jak mu się chce to przyjdzie a jak nie, to ludzie mieszkający w danym mieszkaniu powitają nową osobę.

Czy umiesz angielski

HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
marcelo

Masz racje, na szkolnej juz nie mieszka teraz ma wybudowana chawire w marcelinie,a ja tak kase odzyskam jak wroca z Brukseli.

Oj tam

Ale macie problem wiecie gdzie mieszka ale nikt nie pojedzie po kase, jak nie do marcelina to do mamusi na szkolna o ile tam jeszcze mieszka. Jak sie usmialem kiedy wypowiadal sie w TV GAWEX o zamachu, jak nazwal swojego chlopaka,, moj asystent,, az tak sie go wstydzi hahahahaha

marcelo

Nagonka?,jak ktos wisi Ci kase a oni znikaja,to co robisz?szukasz robaka.

marcelino356@interia.pl

marcelo

WITAM,JAK KTOS JEST ZAINTERESOWANY PANEM RADKIEM TO PISZCIE NA MAIL,WIEM GDZIE MIESZKA,ZNAM ADRES

Wiadomo

Navi i sprzęt leszczu..psycholu! Dzięki za nazwisko psychotropowy piekarzu od siedmiu boleści. Pilnuj się pajacu i oglądaj za siebie. Teraz twoja kolej bezwstydny, żałosny patolu. :)

@Wiadomo

"WIADOMO" Art.190.KK poczytaj i zastanów się najpierw za nim coś napiszesz

Mateusz

Coś ucichło.

GJuls

Czyżby skończyło się rumakowanie? :') Nie pozdrawiam ✋

kinga

no wlasnie nie tylko ja sie tu wypowiadam na temat (usunięte przez administratora) a caly czas tylko mi odp hmmm zastanawiajace?!

kinga

Prawda o Radosławie. mam 3 adresy ich i tez sie do nich wybieram :-)

GJules

@twój problem To że ty się piszesz ciągle pod innymi nick'ami to nie znaczy że wszyscy tak robią. Najpierw spójrz na siebie a potem mów o innych. IP komputera bardzo łatwo sprawdzić. Więc radzę zastanowić się na przyszłość zanim coś się napisze. Nie pozdrawiam ludzi takiego pokroju co ty ✋

kinga

problemow nikt mi nie narobi bo nie ma za co i jak BYS zwrocil uwage to ja nikogo nie wyzywam tylko odwdzieczam sie tym samym co TY piszesz!!! a nazwiskami bede walic niech ludzie sie dowiedza jakimi ludzmi oni sa

kinga

hahahahahaha dokladnie z takimi ludzmi jak wy nie warto rozmawiac !!! TO JA ZEGNAM OZIEBLE.

GJuls

@ twój problem To że ty sobie sam odpowiadasz to nie znaczy że każdy tak robi. (usunięte przez administratora)

kinga

GJuls prosze o kontakt na facebooku. pozdrawiam

GosiaXV

W pl nic dziadowi nie zrobia bo przebywa za granica Pip i zus wyslal informacje ze jego adres ktory byl u mnie w umowie byl nie wazny itd nikt tam nie mieszkal a co lepsze zadnej firmy nie ma nigdzie zgloszonej jak interservice gosciu jaja sobie robi z wszystkich i nie ma sie co cackac z nim.... Doradzono mi zeby tu to wszystko w Belgii zglosic i skonczy mu sie samowolka.Pozdrowionka dla Marcinka i Radziunia juz niedlugo skonczy sie robienie ludzi w (usunięte przez administratora) i odpowiecie za oszustwo

GosiaXV

W pl nic dziadowi nie zrobia bo przebywa za granica Pip i zus wyslal informacje ze jego adres ktory byl u mnie w umowie byl nie wazny itd nikt tam nie mieszkal a co lepsze zadnej firmy nie ma nigdzie zgloszonej jak interservice gosciu jaja sobie robi z wszystkich i nie ma sie co cackac z nim.... Doradzono mi zeby tu to wszystko w Belgii zglosic i skonczy mu sie samowolka.Pozdrowionka dla Marcinka i Radziunia juz niedlugo skonczy sie ronbienie ludzi w (usunięte przez administratora) i odpowiecie za oszustwo

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Service Sp. z.o.o. - Szczecinek

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Service Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Inter Service Sp. z.o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Service Sp. z.o.o.
1.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Poznańska 21 lok. 48
    00-685 Szczecinek