Opinie o FUD S.A w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FUD S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w FUD S.A o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUD S.A w Mińsk Mazowiecki

lena22

"Usunięcie opisywanych faktów przez nas (200) najdobitniej pokazuje strach \"Bepich\". Wskazywane patologie i chaos w zarządzaniu naszą ukochaną fabryką muszą dotrzeć do właściciela, który słyszy tylko kłamstwa \"Bepich\" nieudaczników, alkoholików, dewiantów i leni. Przynajmniej próbujemy podjąć walkę o chleb dla naszych rodzin i swoje miejsca pracy ponieważ tu jest nasze miejsce i trud wykazywany przez lata dla dobra nas wszystkich. Ilu kontrahentów musimy stracić abyście honorowo odeszli aby na wasze miejsca przyszli kompetentni i zaangarzowani specjalisci? Jesteśmy najgorzej zarządzaną firmą w branży, dość tego wieloletniego patosu. Jest nas (200) codziennie widzicie nasze plecy paradujac triumfalnie z rękoma w kieszeniach!!!" $$$ WRACAJ DO Łukowa!!!!

Aneta

eee dobrze to nie jest, i ci co pracują albo pracowali o tym wiedzą. Wyjścia są zawsze dwa: jedno przez drzwi główne firmy albo naprawianie wewnątrz.

$$$

Srustu a nie 200, stary zdejmij już ten pulower i ochłoń wreszcie. Żenada!!! Obrońca uciśnionych się znalazł. Skup się lepiej na znalezieniu innej pracy. A tym 200 do których się odnosisz najwyraźniej jest dobrze skoro wciąż pracują.

Aneta

Witam złamaną, Nie wróciłam. Narazie nie zamierzam (chyba ze na stanowisko dyrektora :D) do leny22: chłopie jak masz problem to działaj wewnątrz firmy albo odejdź. Nie [usunięte przez moderatora]za przeproszeniem we własne gniazdo. Pozdrawiam wszystkich twardzieli, który zostali. :D To tyle ode mnie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FUD S.A spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
lena22

Dlatego my (200) piętnujemy na forum upadek etyczny i moralny \"Bepich\" oraz ich skandaliczne zarządzanie naszym miejscem pracy, o którym mówią nie tylko nasi byli klienci, kooperanci ale cała Polska. Dlatego \"Bepi\" kłamią na forum a w rzeczywistości swoimi inwestycjami ograniczają nasze możliwości produkcyjne powodując spadek obrotów i co za tym idzie zyski. Marnotrawią nasz trud jaki przez lata wkładaliśmy pracując w święta, niedziele, soboty, śmiejąc się po kontach że właściciel i tak nie ma ich na kogo wymienić więc niech pokrywa straty i łata dziury za tych nieudaczników. Powyżej widać czym się zajmują w godzinach pracy. Zabrać im al...l i pre...y z biurek oraz dostęp do internetu a nie będą mieli motywacji do przychodzenia do pracy. Wymieńcie nam maszyny i urządzenia a nie samochody i dziewczynki od[usunięte przez moderatora]!!!

złamana

Zła firma szczególnie dla młodych i ładnych dziewczyn. Łatwo pracę na biurku uzyskać, mało obowiązków. Łatwo skusić dziewczynę zza lady sklepowej obietnicami rozwoju zawodowego i pracą od poniedziałku do piątku. Podstawowe obowiązki ustalone oraz zakres usług z góry. Główne obowiązki to parzenie kawy i wizyty na telefon. Potem kończy się umowa i co dalej ...? Dokończcie sobie same ja miałam dość!!! Ciężko potem sobie w oczy spojrzeć. Naiwność młodości, myślałam że jestem wyjątkowa. Nie byłam jedyna taka naiwna. Zastanówcie się przed podjęciem decyzji, żadnych perspektyw zawodowych. Anetka wróciła?

nowy

popieram lena22, firma jest źle zarządzana, a prezesa "krzykacza" sytuacja w firmie przerosła już dawno temu

Aneta

Czy w Fudzie zostali same tchórze co jak kundle szczekają po katach ciemną nocą? Co zmieni takie bezimienne wylewanie żalu? Nic.

*N**

lena skoro jesteś taki/a odważny i chcesz tak dobrze dla Firmy może czas się ujawnić, ciekawe czy robisz coś w tym kierunku żeby było lepiej czy tylko wylewasz smutki i oczerniasz firmę która daje/dawała Ci utrzymanie?Skoro jesteś świetnym fachowcem, inni przyjmą Cię z otwartymi ramionami...skoro tak Ci tu źle....

bepi

Widzę, że Ty lena22 nawet używając epitetów nie umiesz się poprawnie wysłowić - zapraszam do \\\\\\\"konta\\\\\\\". Miło natomiast wypowiadasz się o firmie która, było nie było, daje prace ponad 200 osobom z Mińska i nawet dalekich okolic, utrzymując się cały czas w trudnym momencie kryzysu w Europie. Niewątpliwie kryzys taki nadciąga co widać w sektorze metalowym i nie tylko. Sądząc po \\\\\\\"znawstwie\\\\\\\" technologii montażu i procesu produkcji musiałeś/aś widzieć FUD od środka. Żałuję, że nie wspominasz o dużych inwestycjach maszynowych, jakie firma w poprzednich latach zrobiła. Inwestycjach również w szkolenia i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. W zatrzymanie środków u siebie zamiast wydawać je na drogi i bezsensowny outsourcing na zewnątrz. Potrafisz krytykować technologię i procesy produkcji, czepiając się tak na prawdę kilku nieistotnych w całokształcie procesu szczegółów. Jako błędy zostały wyeliminowane bo właśnie ISO czasem działa, a to co się powtarza jest naprawiane systematycznie. Doskonała wiedza na temat panujących w środku warunków nie ma co. Na dodatek jak bogato okraszona przykładami. Mam nadzieję, że już nie pracujesz, bo tak na prawdę to żal mi Ciebie - tacy jak Ty robią dużo szumu, dużo szkody, a zero dobrych rzeczy. Bez zmian tylko oczerniać - to takie polskie. Nie odniosłem się jak widać do wszystkich elementów wpisu, ponieważ są na żenującym poziomie. Życzę udanego dnia i sukcesów w \\\\\\\"lepszym\\\\\\\" miejscu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o FUD S.A - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w FUD S.A?

Zobacz opinie na temat firmy FUD S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FUD S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FUD S.A