Opinie o Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. w Warszawa

Mariolka

Dziwię się tym wszystkim osobom, które szukają zatrudnienia w takich firmach j/w. Oni potrzebują takich osób, które nie mają wizji ani alternatywy na własne życie i nie potrafili odnaleźć się na rynku pracy. Oni działają na zasadzie piramidy finansowej - zarabiają ci na górze, ci na dole to "psy gończe", (usunięte przez administratora), którzy odwalą czarną robotę za minimum wynagrodzenia. To ci na dole nasłuchają się od ludzi wyzwisk, to oni będą użerać się z wierzycielami. Odpowiednią kasę zwiną ci na górze. (usunięte przez administratora)

Coś podobnego...
@Mariolka

Gdyby firma działała poza prawem w jakimkolwiek z obszarów już dawno wyszło by to na jaw, skoro jest na rynku ponad ćwierć wieku. Można sprawdzać na stronie KNF czy jakaś firma jest na cenzurowanym, akurat tej tam nie ma. Jaki jest cel rzucania ogólnych, nieprawdziwych opinii w przestrzeń internetu? Skąd takie frustracje? Pewnie niewiele jest firm w których pracownicy najniższego szczebla zarabiają więcej niż menedżerowie. Jeśli znasz takie, daj znać, chętnie sama tam zaaplikuję. ????

Wiecie, czy Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

@Gabriela

Aktualnie nasze regulaminy nie przewidują stanowisk dla których jest możliwa praca zdalna. Jeśli kiedyś będziemy rekrutować na stanowisko, gdzie będzie dostępna taka forma świadczenia pracy, będzie to zaznaczone w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Pozdrawiamy i zapraszamy z pytaniami bezpośrednio do departamenty HR - rekrutacja@gpm-vindexus.pl.

Czy w Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. występują paczki/bony świąteczne?

@Wiktoria

Są to premie pieniężne. Jest to nawiązanie do żartu, że kiedy daje się pieniądze są to "bony do wszystkich sklepów", ponieważ są honorowane wszędzie. Wysokość premii jest różna, w zależności od okazji, jak i innych czynników. Szczegóły są informacjami wewnętrznymi firmy.

Aleks Nowy wpis

Firma zaznacza, że chce przyjąć Specjalistę ds. HR z zarobkiem w przedziale 5 500–7 000 zł brutto na umowę o pracę. Dopisuje również w ogłoszeniu, że oferuje stabilne warunki zatrudnienia. Czy więc od samego początku jest się zatrudnionym na umowę o pracę na czas nieokreślony? A jeśli nie, to kiedy to następuje?

Pracodawca Nowy wpis
@Aleks

Panie Aleksie, co do zasady zatrudniamy najpierw na podstawie umowy na okres próbny (do trzech miesięcy). Jeżeli po tym czasie obie strony chcą kontynuować współpracę podpisujemy umowę na czas nieokreślony.

Kondziu Nowy wpis
@Pracodawca

Dziękuję za informacje. Widziałem w ogłoszeniu że cza pracy jest elastyczny i można zaczynać między 7 a 8 rano. Czy jest też płatna przerwa przynajmniej 15-20 minut? Też chce aplikować do działu HR i interesują mnie takie informacje.

@Pracodawca Nowy wpis
@Kondziu

Długość przerw w pracy reguluje Kodeks Pracy. Ze względu na deklarację aplikacji na stanowisko specjalisty ds. HR zakładam, że doskonale Pan się orientuje w tych przepisach. Spółka działa w oparciu obowiązujące prawo, również w kwestii przerw przysługujących pracownikom w czasie pracy.

Pokazało się ogłoszenie dla młodszego specjalisty ds. windykacji telefonicznej. Widziałem ze praca jest miedzy 8-18. Można wybrać sobie dowolnie z tego przedziału czasowego 8 godzin czy są ustalane zmiany na jakie kto przychodzi? Jeszcze studiuje i zależy mi na elastycznym grafiku.

@Pracodawca

Na ten moment Biuro Obsługi Klienta pracuje na dwie zmiany 8-16 lub 10-18. Grafik układa kierownik biura uwzględniając preferencje pracowników, na ile to możliwe. Pracownicy dostają grafik z dwutygodniowym wyprzedzeniem czasowym. Zespół jest bardzo zgrany, więc w razie nagłej sytuacji zawsze znajdzie się ktoś, kto weźmie zastępstwo lub zamieni się dyżurem.

Czym w Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Spółka swoim pracownikom oferuje między innymi: - dofinansowanie wypoczynku, - premie okolicznościowe, - preferencyjne pożyczki, - program rekomendacji pracowników, - dodatkowe świadczenia socjalne w zależności od indywidualnej sytuacji pracownika. Ponadto dla wielu osób dodatkową zachętą jest elastyczny czas pracy i brak dress code'u. Tym co jest ważne dla wielu osób jest preferowany przez Spółkę sposób nawiązywania współpracy, czyli zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Zazwyczaj na początek proponuje się umowę na okres próbny, a kiedy pracownik się sprawdzi Spółka oferuje umowę na czas nieokreślony.

@Pracodawca

To ile może dostać kasy za poleconego pracownika, jest jakiś limit osób, których może polecić jeden pracownik? Sprawa z okresem próbnym jest oczywista i komfortowa, a ile ten czas trwa, standardowe 3 miesiące?

Nie na limitu osób, które można polecić. Można rekomendować dowolną ilość kandydatów do każdej rekrutacji. Kwoty, które można otrzymać z tytułu programu poleceń pracowników podane są w regulaminach wewnętrznych Spółki. Natomiast, jak to zazwyczaj w programach tego typu, wypłata następuje w przypadku zatrudnienia któregoś z poleconych kandydatów w Spółce. Regulamin programu dostępny jest dla wszystkich pracowników. Umowa na okres próbny trwa 2 do 3 miesięcy, ale czasami jest skracana, żeby pracownik mógł jak najszybciej przejść na korzystniejszy system premiowania, który jest na umowie na czas nieokreślony.

Weszłam tu, bo mam pytania o pracę na posadę aplikant radcowski. Mam pytanie odnośnie nadgodzin. Jest info, że pracuje się od 8 do 16. A czy zdarzają się nadgodziny? Albo czy jak się zdarzają, to czy firma płaci za to odpowiednią kase, czy firma wymaga odebrania tych godzin innego dnia? I faktycznie te ramy godzinowe są sztywne i nie ma opcji na przeniesienie pracy na godziny 9 - 17??

asan

Pracę można rozpocząć w godzinach 7-9 ale trzeba wcześniej to ustalić z przełożonym

Zapraszam

Portal, gdzie każdy użytkownik może bez konsekwencji podać się za kogo chce nie jest najlepszym źródłem informacji. Jeżeli zależy Pani na prawdziwej odpowiedzi należy zwrócić się do firmy na wskazany adres dotyczący rekrutacji: rekrutacja@gpm-vindexus.pl. Kwestie godzin pracy są regulowane wewnętrznymi regulaminami i różnią się w zależności od komórki organizacyjnej, której dotyczą. Ogólna zasada jest taka, że Spółka dopuszcza indywidualną organizację czasu pracy, jednak o szczegółach należy rozmawiać z potencjalnym bezpośrednim przełożonym. Przestrzegając dyrektywy work-life balance, co do zasady czas pracy ograniczamy do wskazanego w umowie.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista ds. windykacji telefonicznej w Biurze Obsługi Klienta w firmie Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Szukam właśnie nowej pracy i znalazłam rekrutację na posadę młodszy specjalista / specjalista ds. HR. Podoba mi się podana pensja, bo dają 5000 - 6500 zł brutto. Jestem ciekawa też, czy ten młodszy specjalista dostanie od razu 6500, czy raczej te 5000? I czy podane widełki to jest kasa na start i po jakimś okresie próbnym oferują więcej?

Jakie sa opcje podnoszenia kwalifikacji w firmie? Pytam, bo widziałam ofertę na stanowisko Specjalista IT ds. wsparcia użytkowników, tam właśnie napisali, że jest opcja rozwoju. Czy mogą to być też studia podyplomowe lub po prostu studia zaoczne? Czy chodzi tylko o kursy, szkolenia?

GPM

Patrząc na statystyki, zdecydowanie częściej nasi pracownicy decydują się na podnoszenie kwalifikacji przez kolejne studia. Najczęściej podyplomowe. Oczywiście jest też opcja kursów i szkoleń. Wszystko jest ustalane indywidualnie. Ogólna zasada jest taka, że kiedy pracownik się sprawdzi i przechodzi już, po trzymiesięcznej umowie próbnej, na stałą współpracę otwierają się przed nim możliwości rozwojowe.

Czy w Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Tak, pracownicy dostają z okazji różnych świąt premie okolicznościowe. Czyli jak je nazywają "bony do wszystkich sklepów". ;)

Wiktoria
@Pracodawca

Ala czyli te bony do sklepów nazywane są premiami tak? Czyli to nie jest kasa po prostu tylko bon do wydania w danym sklepie, tak? A jakiej wartości są te bony, ile można wydać i czy każdy dostaje taką sama premie, czy jest rozróżnienie jakieś?

Lilka

A są jakieś stanowiska typowo zdalne, na których cały czas się pracuje z domu? Czy podczas rozmowy o pracę informują, że jest problem z przyznawaniem pracy zdalnej? Padają jakieś pytania o dzieci?

@Lilka

Aktualnie nasze regulaminy nie przewidują stanowisk dla których jest możliwa praca zdalna. Jeśli kiedyś będziemy rekrutować na stanowisko, gdzie będzie dostępna taka forma świadczenia pracy, będzie to zaznaczone w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Nikt nie zadaje pytań o dzieci. Podobne zapytania są niezgodne z prawem, więc żadna firma nie może o to pytać podczas rekrutacji. Pozdrawiamy i zapraszamy z pytaniami bezpośrednio do departamenty HR - rekrutacja@gpm-vindexus.pl.

Mirka

Macie jakieś info o awansach w firmie z posad juniorskich? Szczególnie ze stanowiska Młodszy Specjalista ds. Obsługi Sekretariatu?? Oferują tam kasę 3600 - 4200 zł i czy można iść wyżej np. na specjalistę? I czy jak już ktoś awansuje to co z pensją, one też rośnie wraz z lepszym stanowiskiem?

Tak, w przypadku gdy pracownik otrzyma zgodę na pracę z domu zostanie także wyposażony w laptop, na którym będzie wykonywał swoje obowiązki.

Elżbieta

A pracownicy na jakich stanowiskach mogą się starać o pracę zdalną? Czy jest to w rzeczywistości praca zdalna czy raczej raz z biura raz z domu?

@Elżbieta

Zależy to od wielu kwestii. Zachęcamy do aplikowania do nas, w czasie rozmowy rekrutacyjnej można zadać pytanie o możliwość pracy zdalnej. Wówczas można liczyć na najdokładniejsze informacje, ponieważ rekrutujący odpowiedzą odnosząc się do pracy na konkretnym stanowisku, ale i pozostałych kwestii, które określają uprzywilejowanie wynikające z KP.

Nie dają zgody na pracę zdalną

Nie dają zgody na pracę zdalną. Nawet rodzicom małych dzieci.

Gabriela
@Nie dają zgody na pracę zdalną

Serio? Jak to argumentują? W takim razie nikt tutaj nie pracuje zdalnie?

@Gabriela

Szukam czegoś dla osoby takiej jak ja, bez giga doświadczenia. Myślicie, że warto rozważyć stanowisko Młodszego specjalisty ds. egzekucji wierzytelności, co jest oferta? Tylko powiem szczerze, że lokalizacja mniej mi pasuje, zdalnie się nie da pracować?

kontakt

222128444 zapraszamy :)

Antoni

Drodzy użytkownicy nie kłóćcie się, proszę, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Zamiast się kłócić, lepiej napiszcie mi, co tak naprawdę trzeba zrobić i jakie warunki spełnić, aby móc myśleć o zatrudnieniu w firmie Giełda Praw Majątkowych Vindexus. Przypuszczam, że tak naprawdę nie każdy może dostać tam posadę. Mam rację?

KB

Bo to jakieś (usunięte przez administratora) , wezwanie do zapłaty ma ponoć dotyczyć umowy z TP ,której nie posiadam od 20 lat. Wierzetylnosc w wezwaniu z dnia 2011 czyli 12lat ???zastanawiam gdzie to zgłosic

Jorgus
@KB

Mam to samo dług w Orange z 2002 wyrok e-sadu z 2011 . Do zapłaty prawie 2800. Po konsultacji z UOKIK należy tych (usunięte przez administratora) olać. Ja postanowiłem złożyć oficjalną skargę. Jak mieli by ci (usunięte przez administratora) jakieś prawa to sprawa była by dawno u komornika.

Iza

Na stronie firmy poszukują kogoś na stanowisko księgowego, czy ktoś wie ile proponują kasy na początek, bo taka informacja nie jest wcale podana? Księgowi mają jakiś okres próbny czy od razu dostają umowę o pracę? początkowo na jaki okres? Jak szefostwo podchodzi do podwyżek, dają chętnie chociaż raz w roku?

Departament Finansowy
@Iza

Pani Izo, proponowane wynagrodzenie uzależniamy od kwalifikacji kandydatki/kandydata, ale też jesteśmy otwarci na negocjacje Oprócz wynagrodzenia oferujemy możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, a także firmowe świadczenia socjalne. Wzrost wynagrodzenia warunkujemy wzrostem kwalifikacji i stopą inflacji. Zatrudniamy najpierw na umowę o pracę na okres próbny, zazwyczaj 3 miesiące. Jeśli pracownica/pracownik sprawdza się na swoim stanowisku, proponujemy umowę o pracę na czas nieokreślony.

Edward
@Departament Finansowy

Cieszę się, że oferują Państwo rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Jak rozumiem jest to w Państwa firmie argument w dyskusjach o podwyżkach, czy słusznie? I jaki są punkty graniczne - ten najniższy i ten najwyższy - w stawce, którą u Państwa otrzymują pracownicy na stanowisku księgowego? Uważam, że warto to wiedzieć, czy to z ogłoszenia, czy na forum, nim się przystąpi do składania cv.

Mariolka

Coś podobnego...
@Mariolka

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.?

Lukasz

Umowa o pracę zazwyczaj jest

Łukasz
@Lukasz

Jest tylko dla stanowisk kierowniczych.

Katarzyna

Ogromna większość pracowników ma umowę o pracę. Nasze ogłoszenia zawsze określają jaką formę współpracy proponujemy.

Wiktoria
@Katarzyna

ogromna czyli nie wszystkie? można prosić o przytoczenie wszystkich, na których uop nie będzie możliwe do podpisania? jest przy tym dodatkowo jakieś wyjaśnienie?

Katarzyna
@Wiktoria

UoP jest preferowaną formą zatrudnienia. Umowę zlecenie wybierają często studenci, ze względu na ulgi, które im przysługują, co nie znaczy, że nie mogą wybrać UoP. Adwokaci współpracujący z firmą są są B2B, ponieważ prawo zabrania adwokatom nawiązania stosunku pracy. Zdarza się też, że umowa zlecenie jest proponowana osobom które nie mają już statusu studenta, ale pracują na stanowiskach asystenckich, gdzie nie ograniczają ich obowiązki, jak w przypadku pracowników na umowach o pracę. W razie kolejnych pytań zapraszamy do kontaktu tu lub przez nasz adres mailowy - rekrutacja@gpm-vindexus.pl

Elżbieta
@Katarzyna

Ja mam pytanie odnośnie godzin pracy na stanowisku Młodszy Specjalista w Biurze Obsługi Klienta. Od czego zależy, o której godzinie rozpoczyna pracę pracownik ( 8:00, 10:00 ) ? Czy jest ustalany jakiś grafik czy raczej to kwestia dogadania się? Nie wymagacie doświadczenia na tym stanowisku - czy trzeba się liczyć z przejściem szkolenia na początku?

spieszę z pomocą
@Elżbieta

Godziny rozpoczęcia pracy zależą od grafiku. Pracownicy mogą przekazywać swoje prośby dotyczące grafiku kierownikowi biura. Jeśli jest taka możliwość, są one uwzględniane podczas planowania pracy. Każdy pracownik przechodzi szkolenie i wdrożenie. Zapraszamy do odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne, chętnie udzielimy szczegółowych informacji podczas rozmowy. Do zobaczenia!

Wiecie może, czy w Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. szukają chętnych na staż?

Iwona

Staże są organizowane co jakiś czas, odpłatność 200 zł od osoby. Nabór wkrótce.

Daria

Osoby chcące odbyć staż lub praktyki mogą wysyłać swoje aplikacje na adres rekreacji z informacją jaka forma współpracy ich interesuje. Można zgłaszać się także przez zakładkę "kariera" na naszej stronie internetowej. Każde zgłoszenie rozpatrywane jest indywidualnie i w razie pozytywnej odpowiedzi podpisujemy odpowiednie umowy. Zapraszamy chętne osoby.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.?

Lucyna

Aktualnie nie można w ogóle nic dostać z uwagi na epidemię.

Lukasz

Na jakim stanowisku?

Daria

W większości przypadków po trzech miesiącach umowy na czas określony pracownik dostaje umowę o pracę. Oczywiście bywają wyjątki, wiem że niektórzy pracownicy mieli krótsze okresy próbne. Oferta pracy określa czy na danym stanowisku jest się zatrudnionym na umowę o pracę, czy proponujemy inny rodzaj współpracy.

Jak dużo osób pracuje w Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.?

tozależy

Około 130 osób w samym GPM Vindexusie, a jest on częścią grupy kapitałowej.

Honorata
@tozależy

To ogólnie ile w takim razie?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.?

D

Zazwyczaj 8-16, wyjątkowo dla niektórych stanowisk mogą być inne, trzeba się dowiadywać o konkretne.

Damian
@D

Dzięki że napisałeś o godzinach. Dodałbyś ile teraz można zarobić? Dobrze płacą i warto aplikować bo chce wysłać CV. Co radzisz?

whatever
@Damian

Zależy na jakie stanowisko i w jakim dziale będziesz aplikować. Chwile temu były (podobno) pozytywne zmiany w wynagrodzeniach.

@Damian

Ja polecam, płacą dobrze i można się rozwijać.

Iwona
@pracownik

Potwierdzam, ja dostałam 2400 tys. na rękę i jestem bardzo zadowolona, polecam tego pracodawcę.

Małgorzata
@Iwona

W tym roku? I oprócz tego nic, nawet żadnej premii?

tozależy
@Damian

W firmie jest ogromny rozstrzał wysokości płac. Wynika to z tego, że są stanowiska asystenckie gdzie trzeba mieć naprawdę minimum kompetencji i wystarczy mieć wykształcenie średnie, ale też są stanowiska ściśle specjalistyczne, gdzie trzeba mieć wiedzę, wykształcenie i najlepiej również doświadczenie, |Jest oczywistym, że ta druga grupa pracowników zarabia o wiele więcej niż osoby, które dopiero się uczą.

Gwardia

Cześć, SPECJALISTA DS. WINDYKACJI TELEFONICZNEJ - w ofercie na stronie brak informacji o wynagrodzeniu. Jakie są widełki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

kolega
@Gwardia

Moja koleżanka na start dostała 3900 brutto, a po okresie próbnym zarabia około 4600-5000 brutto

Agnieszka
@kolega

No to spoko. A ile trwał okres próbny?

kolega
@Agnieszka

3 miesiące

Zostaw merytoryczną opinię o Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.?

Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Serocka 3 lok. B2
    04-333 Warszawa

Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.