Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.

Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.

Opinie o Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.

Jerzy

@wk..wiona, z Twojego wpisu wnioskuję, że nie jesteś pracownikiem firmy. Wątek został stworzony po to, by poznać opinię osób tam zatrudnionych. Może jest tu ktoś, kto może się w tej kwestii wypowiedzieć? Na jaki rodzaj umowy można liczyć?

Prawy

Taaaa, jasne zasady po 17 latach przysyłają pismo o niezapłacony bilet, jaja sobie robią

pablo
@Prawy 17.05.2017 14:05

Mam tak samo. Dwa niezapłacone bilety pkp i dwa wezwania w jednej kopercie z niby dwóch nakazów. Najlepsze jest to że nigdy nie dostałem kary za jazdę bez biletu... Żal...

wk..wiona
@pablo 24.05.2017 23:27

Zabrali mi kasę z konta. Trzy dni na odpowiedzenie na wezwanie komornicze, adres się nie zgadza, sąd internetowy. Ludzie, jak długo jeszcze mamy się na to godzić???? I teraz wydawaj kasę na papugę i udowadniaj, żeś nie wielbłąd, sądzą cię, a ty nawet o tym nie wiesz. Bandycki kraj.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

katami

Wszystko OK. Jasne zasady.

Zostaw opinię o Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.