Opinie o Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. w Warszawa

Gwardia

Cześć, SPECJALISTA DS. WINDYKACJI TELEFONICZNEJ - w ofercie na stronie brak informacji o wynagrodzeniu. Jakie są widełki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

kolega
@Gwardia

Moja koleżanka na start dostała 3900 brutto, a po okresie próbnym zarabia około 4600-5000 brutto

Agnieszka
@kolega

No to spoko. A ile trwał okres próbny?

kolega
@Agnieszka

3 miesiące

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.?

Tak, jednak zatrudnienie osoby bez doświadczenia odbywa się najczęściej na stanowiska, na które wyszkolenie jest możliwe w krótkim czasie.

Dawid

Można wybrać szkolenia na które chce się jechać ?

ola12

Czy w tej firmie w dziale administracji dobre są zarobki? jak wygląda rozmowa w sprawie pracy? jaka jest atmosfera?

Lukasz
@ola12

Atmosfera bardzo fajna , wręcz rodzinna , wypłaty na czas , a zarobki adekwatne do posiadanego doswiadczenia :-)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista ds. windykacji telefonicznej w Biurze Obsługi Klienta w firmie Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Lukasz

Pracuje w dziale terenowym tej firmy i złego słowa póki co nie mogę powiedzieć Widać fajną atmosferę , system wynagrodzeń na tle konkurencji w porządku , sprawy nie są przedawnione więc to silny argument w negocjacjach , osoby przełożone w porządku , wypłaty na czas , a to chyba najwazniejsze , atmosfera i wypłacalność

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Prawdaa

Jesli staly pracownik smieje sie z nowego to jest dobra atmosfera? A jesli nie istnieje pytanie-odpowiedz tylko pytanie-pytanie to jest dobra atmosfera? Dopoki kumpel tam pracuje nie moge inaczej napisac. Ale powroce.

Manager
@Prawdaa

Twoja wypowiedź mnie zainteresowała. W każdym miejscu pracy różni ludzie pracują, dlatego też można się spotkać z różnym traktowaniem. Nieelegancko śmiać się z innych. Proponuję, nie brać tego do siebie. Wiem również, że każdy przełożony w firmie udzieli wsparcia jeżeli się do niego zwrócisz.

Czy Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Manager

Tak. Godziny w działach administracyjnych są takie same, od 8 do 16. W działach operacyjnych jest trochę inaczej. Jaki dział Cię interesuje?

Pracownik CC

Mieliśmy sprawy w prokuraturze itp. ale zawsze krzykacz(czyt.dłużnik) był odesłany z kwitkiem ponieważ wszelkie wymogi prawne były spełnione. Domyślam się, że niektórzy państwo poniżej po prostu są źli, że mają dług, który przegapili. Rozumiem Waszą złość i niechęć, to normalne, ale jak już przejdzie to zadzwońcie. Wyjaśnię, dług jest długiem bez względu na to kiedy powstał.Faktycznie po przedawnieniu ustawodawca odmawia wsparcia egzekucyjnego, ale dług nie znika. Po nowych przepisach nie można już windykować, nawet polubownie, przedawnionych długów. Co do pracy, to zasady są jasne i zgodne z przepisami prawa. To jest zbyt poważna instytucja by narażać się długiem na 1000 zł u prokuratora.

Daniela

@Prawdaa Początki zawsze są trudne, ważne, że dobra firma i atmosfera ok.

pracownick

Forum powinno dotyczyć kwestii związanych z zatrudnieniem. Jak dla mnie wszystko ok. Umowa o pracę, podstawa i premia (płacą), jasne zasady, dobry socjal, świetna atmosfera. Ludzie pracują po kilkanaście lat, a to musi o czymś świadczyć. Polecam

Aneta

Tego typu komentarze są nie na miejscu i nie powinny się znajdować na forum. Wydaje mi się, że nie jesteś pracownikiem firmy, a my chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś o warunkach pracy w tym miejscu. Widzę, że w pewnym stopniu znasz sytuację - może znasz kogoś, kto pracuje w Giełda Praw Majątkowych Vindexus? Jeśli tak, zachęć proszę te osoby do aktywności w wątku.

Iga
@Aneta

To zywkła call centerowa mlocka. Wiersytelnosci sa przedawnione licza sie tylko rekordy i mielenie tego wszystkiego. Kupuja za totalne grosze i zdziwraja z ludzi a ty musisz dzwonic i trzaskac te ich tematy. Ot taka nawalanka z dobrym obrotem do faktur

PracownikGPM

Pracuję w tej firmie z przyjemnością mimo, że zdarzają się tematy i sytuację, które wolałbym ominąć ale w innych firmach w których pracowałem też takie były. Najbardziej podoba mi się, że inwestuje się w rzetelnych pracowników. Tu gdzie ja pracuje, atmosfera i komunikacja jest dobra. Pozdrawiam

Jerzy

@wk..wiona, z Twojego wpisu wnioskuję, że nie jesteś pracownikiem firmy. Wątek został stworzony po to, by poznać opinię osób tam zatrudnionych. Może jest tu ktoś, kto może się w tej kwestii wypowiedzieć? Na jaki rodzaj umowy można liczyć?

katami

Wszystko OK. Jasne zasady.

Zostaw merytoryczną opinię o Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.?

Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Serocka 3 lok. B2
    04-333 Warszawa

Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.