Opinie o ZM Jabłoński Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ZM Jabłoński Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZM Jabłoński Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZM Jabłoński Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Nikti

Rodzinna firma w pełnym tego słowa znaczeniu* Firma zapewnia duuużo benefitów: - automat z kawą - automat z batonikami - darmowy parking dla pracowników - zwolnienie z pracy w zamian za zwolnienie lekarskie (usunięte przez administratora) - stacja benzynacja obok, można hod-toga zjeść na pszerwie (usunięte przez administratora) Rotacja jak sto wujów, tylko uziemieni, stłamszeni albo ci co emeryturka zaraz to siedzą. Gnębienie i (usunięte przez administratora)przez kadrę zarządzającą na porządku dziennym (usunięte przez administratora) który musi się wyładować na pracownikach, a jak ci nie pasuje to (usunięte przez administratora)

Misiek
@Nikti

Poszedłem na swoje, ale sporo kumpli tam jeszcze pracuje. Zdecydowanie nie są ułomni. Nie mówcie że tylko tacy tam pracują. Zasady jasne. Panowie J. dużo inwestują w firmę. Kiedyś były montowane maszyny na zewnątrz teraz jest mega wielka hala z suwnicami. To była moja pierwsza praca gdzie 100% wypłaty dostawałem na konto. Razem z nadgodzinami. Jak dostałem(usunięte przez administratora), to wiedziałem za co. Jak chciałem więcej kasy to zaliczałem kilka delegacji i wypłata ostro do góry. Fajnie było ubraniami, co tydzień wymiana na czysty komplet.

Kiedyś tu robiłem

Jak przez tydzień będziesz pił syrop i smarkał na zielono - nikt nie doceni ani nie zwróci uwagi. Bezpodstawne poświecenie jest bezsensowne. Weźmiesz wolne na dwa dni bo gorączka Cię dopadnie - masz obciętą premię czyli 30% co jest dużym ciosem. Tyle w temacie, panowie mają świetną metodę karania pracowników.

Tadek
@Kiedyś tu robiłem

Byłem na rozmowie. Zasady takie same jak w firmie w której pracuję, podstawa + premia. Stawiają na frekwencję i umiejętności. Wynagrodzenie atrakcyjne, szef stawia jasne zasady. kusząca stanowisko dla frezera, mają sporo maszyn, ale dla mnie trochę daleko a dziewczyna nie chce się przeprowadzić.

Honorata

chłopak wcześniej już coś mówił, że frezera szukają do siebie a teraz jak tak z ciekawości sprawdziłam to ogłoszenie wciąż wisi. Czy ktokolwiek w ogóle szedł na rozmowie teraz? widełki placowe różnią się od 2500 zł i ciekawa jestem z czego to wynika

Były
@zero

Ciekawe co tam jeszcze trzyma tego jednego co został. Bo ten co został to z tego co pamiętam to ogarniał duże maszyny i nie raz widziałem jak obrabiał duże konstrukcje.

No i jak tam, na tego kierownika produkcji przyjmują w końcu czy przyjęli już? Może trochę z opóźnieniem bo widze, że 2 miesiące temu ogłoszenie zamknięto, ale byłbym wciąż chętny. Mam doświadczenie w pracy jako lider zespołów. Nadal 50 osób jest pod kierownikiem jak podawali wtedy? A rotacja duża, często nowych trzeba wdrażać i zmieniają się?

zero Nowy wpis

jest, trochę bardziej pomocny niż poprzedni bo nie boi się złapać za materiał i go przynieść na stanowisko

Honorata

@Honorata

Wynika to z tego, że podane widełki płacowe mają haczyk czyli 100% frekwencji, premia 30% i wyrobione ponad 220 godzin, ale oczywiście w ogłoszeniu tego nie ma tylko dopiero na rozmowie przy podpisywaniu umowy. Taki mały haczyk.

zero Nowy wpis
@Honorata

był inż na produkcji który ogarniał wszystkie maszyny, programy, w głupocie swojej gnębili go za byle co i co zyskali ? odszedł i pociągnął za sobą drugiego i ostatniego ogarniętego, teraz został jeden- sam widziałem jak go uczył programowania ten inż- a kandydatów od tamtego czasu nie ma, sam wyciągnij wnioski - celowo sam

Były pracownik Nowy wpis
@zero

Potwierdzam, na hali produkcyjnej pracował inżynier. Koleś ogarniał maszyny i szkolił innych pracowników. W ramach wdzięczności regularnie obcinano mu pensje. Odradzam komukolwiek kto ma pojęcie o maszynach CNC pracę w tej firmie. Nie jest warto. Dla osób bez doświadczenia również nie polecam ponieważ do pracy na maszynie nawet się nie dostaną. Standardem jest wysłanie na inny dział i "udowodnienie" swojej przydatności. Był przypadek, że zatrudnili chłopaka na CNC a przez miesiąc pracował na montażu. Po miesiącu rzucił wypowiedzenie i zaczeły się nachodzenia i szantaże. Jeszcze inny przypadek to chłopaka postawili na CNC. Operator i program idzie ma za zadanie obserwować czy wszystko jest okej natomiast w tej firmie od Seniora Rodu dostaje się w między czasie szczotkę i "przywilej" zamiatania hali. Wszystkie pozytywne opinie są kłamstwem. To tylko ściemnianie ponieważ nie ma chętnych z okolicy do pracy w tym miejscu.

Były Nowy wpis

Jan

Polecam jestem zadowolony z pracy, ciekawa firma i dosć dobre zarobki.

Tak

Zarobki są zależne od umiejętności i doświadczenia, im masz go mniej i niższy staż pracy tym zarobisz więcej, ponieważ firma potrzebuję nowych pracowników.

@Tak

Mówisz nieprawdę. Zarobki w tej firmie są uzależnione od frekwencji, braku urlopów, zwolnień i nadgodzin.

Obecny

Tylko u nas żaden Jan nie pracuje

Hehek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

O podejściu pracodawcy do pracowników świadczy chociażby fakt, że w ubikacji wisi najgorszy, najtańszy i najbardziej drażniący papier ścierny pseudo papier toaletowy. Ktoś zaraz powie że to tylko papier no i właśnie, to tylko papier! A co z resztą??

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik produkcji oferowane przez firmę ZM Jabłoński Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Cześć, omówicie zarobki frezera? po prostu widzę ofertę w której piszą o widełkach od 5,5 do 8 tys. teraz nie wiem czy to sama podstawa czy może wliczane są średnie premie z opisu?

Hehek

Wynika to z tego, że podane widełki płacowe mają haczyk czyli 100% frekwencji, premia 30% i wyrobione ponad 220 godzin, ale oczywiście w ogłoszeniu tego nie ma ani na rozmowie, tylko dopiero na rozmowie przy podpisywaniu umowy. Taki mały haczyk.

Jakub90

Polecam firma która docenia swoich pracowników i odpowiednio wynagradza,super szefostwo,praca w miłej atmosferze.

@Jakub90

To kłamstwo, komentarz dla statystyk. Firma NIEdocenia swoich pracowników, ma system kar, szefostwo nie jest super, a praca wcale nie jest w miłej atmosferze. Atmosfera ma negatywny wpływ na zdrowie psychiczne. Odpowiednio wynagradza? Wątpię. Bardziej trafne określenie to "odpowiednio kara".

Ktoś

Co polecasz. Zastanów się chcesz żeby ktoś był traktowany jak nie wiadomo co i żeby za dni opieki mieć zabierania premię i co gorsze jak zachorujesz to od razu zero premi.

Ktoś

Na opinie to się cieszko pracuje i trzeba być fer w tym przypadku wobec pracownika. Beż tych pracowników to też nie ma i tego zakładu bo przecież jeden i drugi nie pójdą spawać itp.

Hehek

Też polecam. Polecam omijać szerokim łukiem albo szukać innej pracy każdemu kto tam tkwi.

Jaki teraz zespół jest pod kierownikiem produkcji? W takim ogłoszeniu co wygasło dwa miesiące temu była mowa o 50 osobach. No dobrze, a to są jakieś stałe osoby czy one ciągle się zmieniają? Bo to dla mnie zmienia zupełnie postać rzeczy. Lubię pracę w stałym kręgu.

Ktoś

Zmieniają się podobno we wrześniu odeszło kilka osób i dalej odchodzą.

@Ktoś

Podobno? I nikogo jak na razie nie szukają czy w złych miejscach patrzę za ofertami? Teraz na takim portalu, który obserwuje jest totalna pustka. Te miejsca są już zapełnione? Jak długo trwa obecnie cały proces do przyjęcia?

Mirka

Mnie zastanawiają podwyżki tutaj, jeszcze ze trzy miesiące temu ktoś pytał o prace mechanika za kwotę do 8 tys a mnie rzuciło się w oczy ogłoszenie na stawkę do 9 tys. co jaki okres czasu dorzucają coraz więcej i co było przyczyna zwiększenia stawki?

zero
@Ktoś

w 2023 r odeszły łącznie 34 osoby w tym 4 z biura, w tym roku średnio odchodzi 1 osoba na miesiąc i to nie jest koniec, mimo że szefostwo chyba coś zrozumiało w końcu i młodszy zaczął brać chyba w końcu leki ale jest już za późno, stracili fachowców których nie ma kim zastąpić, pozytywne opinie to w/g mnie wpisy właścicieli rozpaczliwie próbujących ratować firmę, chciwość i pazerność nie raz zaprzepaściła dorobek pokoleń, podawane zarobki to też fikcja- OBECNY napisał prawdę

Operator CNC

Przestrzegam przed próbą podjęcia pracy na stanowisku Operator CNC. "Okres próbny" polega na wysłanie na stanowisko nie związane z pracą operatora. W międzyczasie ma miejsce mamienie kandydata darmowymi szkoleniami, pod warunkiem lepszego poznania firmy. W praktyce jest się wysłanym na stanowisko zupełnie inne niż wynikało to z rozmowy o charakterze przyszłej pracy.

Dominik

Mam zamiar tam wysłać CV. Słyszałem wiele dobrego. Firma prężna nowoczesna, zarobki dobre jak nie bardzo dobre. Kolega tam pracuje i nie narzeka

Zadowolony
@Dominik

Polecam lekka robota z rodzinną atmosferą 8k na rękę to minimum dla przecietnego pracownika, dodatkowo dużo benefitow paczki premie dłuższe przerwy i wiele innych

@Zadowolony

Zgadza się 8000 zł na rękę jak zrobisz 90 nadgodzin, paczki raz w roku za jakieś 50 zł, dłuższe przerwy które później trzeba odpracować.

Ktoś

Jaka rodzina atmosfera jeśli w domu ktoś cię (usunięte przez administratora) za nic to idź tam to będziesz się czuł jak w domu

Vzr Vzr

Doświadczenie z firmą ZM Jabłoński było fantastyczne. Ich podejście do klienta było wyjątkowo profesjonalne i przyjazne, co sprawiło, że byłem bardzo zadowolony z obsługi. Serdecznie polecam :)

S.

Pracuję tu już kilka lat. Jest nieźle. Po rozbudowie jest więcej miejsca, ale coraz większe rzeczy robimy. Z miłych dodatków: Paczki świąteczne dla pracowników i dzieciaków. Dwa lata temu była ekstra premia roczną. W zeszłym roku niestety nie było. Zawsze przed wakacjami i świętami jest więcej roboty wiec są nadgodziny, wszystko na kwicie więc na urlopie wpada dobra kasa na konto.

Roma
@Kiedyś tu robiłem

Czyli wystarczy jeden dzień zwolnienia w miesiącu by premia została obcięta? A jeśli ktoś choruje tydzień to też obcinają 30%, czy może więcej? A jak z urlopami, w tym przypadku też można stracić premię?

@Roma

Jeśli idzie o L4 Nie ma Cię dzień - masz po premii całej Nie ma Cię tydzień - masz po premii 2 miesiące albo i dłużej, aż z obliczeń prezesa wyjdzie, że odrobiłeś "straty" swoją premią.

@Kiedyś tu robiłem

To L4 w tym zakładzie teraz to jak urlop bezpłatny?

szczerze odradzam
@Kiedyś tu robiłem

z doświadczenia wiem że nawet jak będziesz chodził chory z gorączką , kaszlem czy bólem gardła ledwo mówiący - bo zależy Ci na pracy - to i tak oni tego nie docenią,.. oni tylko z konstruktorami lepiej zyją - boja się , bo jak oni by jeszcze zaczęli odchodzić to prędko by ich nowymi nie zastąpili

@szczerze odradzam

A myślisz że jak pracownicy odejdą to odrazu kogoś znajdą. Jak tak robią to żeby kiedyś sami nie musieli robić jak pracownik.

@Kiedyś tu robiłem

Pracowałem w firmie dwa lata. Nigdy nie miałem zabranej premii, faktem jest też, że zdrowie raczej dopisuje i na zwolnienia nie chodzę.

Tadek

Altanka

Szefostwo miłe i przyjemne, ja nie mam zadnych obiekcji. Wszystko jest jak nalezy!

Nie wiem co myśleć o stwierdzeniu, że „przecież nie jest tak źle” podczas wejścia tu na forum. czy to sugeruje ewentualne pole do poprawy warunków o ile są jakieś gorsze? pokazała mi się oferta na CNC w formie zajawki, pewnie jest już nieaktualna. Udało się jednak wypatrzeć, że chyba na maszynach płacą teraz do 8,500 zł. możecie potwierdzić?

Kiedyś

8.500 to razem z premią którą można stracić na krótkim zwolnieniu lub gdy weźmiesz opieke nad dzieckiem i wtedy masz 4 tyś z groszem

Roczek

Praca w tym miejscu jak i wynagrodzenie jest raczej do siebie adekwatne. Nie ma lekko. W końcu to praca z drewnem. Wszędzie trzeba ciężko pracować w takich miejscach to szczególne. Ja jako ja jeśli chodzi mnie to nie narzekam pracuje Robię co mam robić wypłata na czas. Myślę z kadym tutaj dogaduje się dobrze bo tak trzeba po co się stresować robota to robota. Robimy co trzeba i do domu. Nie narzekam myślę że trzeba się zastanowić co kto potrzebuje i jakie ma perspektywy w życiu żeby narzekać to źle tamto źle. Ja minusów nie widzę a młody też nie jestem stary znowu też. Puki siła jest zdrowie i wypala na czas to dla mnie jest wszystko ok. Praca jak praca to nie wakacje trzeba zrobić co swoję i tyle. Myślę że każdy kto chce pracować to będzie pracować:) pozdrawiam wszystkich niezadowolonych - a przecież aż takiej źle nie ma - zawsze może być gorzej a puki co dobrej nocy życze Roczek

@Roczek

Z tego co czytam to nie pracujesz w tym zakładzie i nudny nie pracowałeś, a skąd wnioskuje bo to zakład w którym produkuje się maszyny z metalu, więc twój bełkot to sciema

malan

Jedna z lepszych firm w jakich kiedykolwiek pracowałam, szefostwo miłe i uprzejme, brak jakichkolwiek niedogodności

Nikti

Izabela
@Nikti

Super z tymi automatami. One są darmowe, czy jednak płatne? Można sobie swobodnie korzystać z tych automatów? Jak to wygląda, bo fajnie, jeśli nie trzeba za to płacić

Misiek

Inia

I to na każdym stanowisku jest tak jak ktoś niedawno napisał, że można mieć problemy z premia jak się zachoruje? Narzeczony raczej nie miewał z tym problemów by zjawić się w pracy. zastanawiam się przy tym jakich zarobków będzie mógł teraz oczekiwać jako konstruktor? Widziałam ofertę z kiedyś gdzie podawano kwotę do 8 tys, teraz ile wyniesie?

Biret

Firma, w której jak weźmiesz "wolne na dziecko" które ustawowo się należy, to ci zabierają premie. Firma, w której jak chodzisz chory z gorączką, to nikt nie doceni. Firma, w której jak faktycznie zachorujesz i weźmiesz zwolnienie lekarskie, to Ci obetną premię na dwa miesiące. Firma, w której jak chcesz wyjść godzinę wcześniej, to piszesz urlop godzinowy na żądanie. (usunięte przez administratora) Firma, w której właściciele nie szanują pracownika,(usunięte przez administratora) Firma, w której można odczuć, że prezes traktuje ludzi z góry. Firma, w której zarządzanie zespołem czy projektami LEŻY. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ZM Jabłoński Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w ZM Jabłoński Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZM Jabłoński Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZM Jabłoński Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZM Jabłoński Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Generała Sosnkowskiego 85
    05-300 Mińsk Mazowiecki