Opinie o FUD S.A w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FUD S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w FUD S.A o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUD S.A w Mińsk Mazowiecki

As

Jeden doił i sprzedał teraz drugi dokończy dzieła i wyciśnie nas jak cytryne

Niefortunny

Co tu dużo mówić, jest źle -nie polecam.

Duszek

Fud przyjmujemy : Elektryk - 2000 netto Ślusarz - 2000 netto Spawacz - 2200 netto Wynagrodzenia przybliżone * Nie polecam iść to tego brudnego głośnego źle kierowanego i komunistycznego miejsca , z całego serca odradzam

@Duszek

Ukrainiec 3 tyś

emeryt

Wszystkim Katorżnikom Życzę Zdrowia Szczęścia poprawy losu w 2019 r

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FUD S.A spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Qwertyui

(usunięte przez administratora) zmiany jak robiliśmy za pół darmo dla poprzedniego właściciela to teraz jesteśmy (usunięte przez administratora) dla drugiego

As

Jak się nie zmieniło jak zmieniło teraz osoby kierujące i zarządzające zaczęły dublować się stanowiskami .

Marzena

I nastały nowe czasy, nowe rządy nowego zarządu. Z tego co tu czytam z historii forum, to nie zmieniło się zbyt wiele,a minęło już parę miesięcy od tego zdarzenia/wielkiego poruszenia w FUD. Drodzy pracownicy, są dwie drogi zmian. Jedna polegająca na przejęciu firmy i czerpania zysków przez "prowadzących" w tej samej formie, co poprzednicy. Druga polegająca na usunięciu wszystkiego, co toksyczne i wprowadzeniu na jego miejsce nowego. Firmę przejęły osoby, które prowadzić ją będą pierwszą drogą. Osoby te w większości nie mają wiedzy technicznej, żeby organizować i zarządzać przedsiębiorstwem. Osobom doświadczonym w stopniu technicznym wystarczy kilka minut, żeby rozpoznać, kto w firmie jest potrzebny do jej rozwoju, a kto kręci lody. Ci którzy pracowali w kilku firmach z różnymi strukturami organizacyjnymi i powiązaniami/zadaniami poszczególnych komórek potrafią w sposób logiczny zobaczyć, co w firmie nie działa. Wielkie firmy przejmujące firmy mniejsze/konkurencję wymieniają od razu cały zarząd/dyrekcję i większość kierownictwa (osoby które w sposób nieodpowiedni mogą zarządzać lub kolokwialnie mówiąc "przeszkadzają"). W FUD-zie nadal pracują ci sami, czyli nic się nie zmieni. Ludzie (nie kierownicy) obecnie pracujący zastanówcie się, czy naprawdę w woj. mazowieckim/stołecznym nie ma innych miejsc pracy, gdzie można zarobić lepiej/dużo lepiej niż tu. Uzmysłowić dyrektorom/właścicielom, że to dzięki wam oni mają wypłaty i podjąć decyzje i się zwolnić. Czy wy osoby decyzyjne (dyrektorzy) naprawdę myślicie, że przyjdą do was osoby czy to doświadczone czy dopiero po szkole na jednej stawce 2500 zł/brutto na pełny etat do pracy w pyle, hałasie, stresie, na zmiany, itp. Oszukujecie sami siebie. I zdemijcie ten napis na hali "ZATRUDNIAMY", bo się ośmieszacie. Panowie i panie, trzeba się cenić. Czasami trzeba dojeżdżać, ale uwierzcie, można zarobić 2, 3 razy tyle niż w FUD-zie. Dyrektorzy, uzmysłowcie sobie, że takie wynagrodzenie w tej branży było na czasie 10 lat temu. Dyrektorzy/pracownicy, w innych firmach jest prywatna opieka medyczna, karty multisport, samochody służbowe, diety, premie, firmy wysyłają na szkolenia, itp. Po co tam siedzicie, bo wam nie płacą o czasie (wykorzystują was). Jednak musicie być świadomi tego, że pieniądze nie spadają z nieba i te 2, 3x razy tyle to praca w firmach, gdzie wszelkie przyjacielskie stosunki nie istnieją jak w FUD-ie, a jest tylko służbowa droga i wypełnianie założonych celów w oznaczonym czasie i jakości. Piszę z sympatii do firmy, nie ze złości jak lena22 (nie sympatyzuje z nią). Pozdrawiam.

buła

Czy sytuacja w firmie uległa poprawie? jak wygląda praca na stanowiskach biurowych?

abc
@buła

O jakie stanowisko pytasz? Jaki dział?

Kamil

Idealnych firm nie ma i wszędzie mogą zdarzyć się trudne momenty.

Weronika

@Życzliwy Dziękuję za wypowiedź. Zatem jeśli dobrze Cię rozumiem, to atmosferę pomiędzy pracownikami firmy FUD oceniasz pozytywnie, tak? Ponadto, możesz powiedzieć, czym konkretnie się brak szacunku do pracowników objawiał? Jest to poważny zarzut, dlatego chciałabym Cię prosić o więcej informacji na ten temat. Z góry dziękuję.

Życzliwy FUDowi
@Weronika

Przykłady. Nie jest tajemnicą, że były zaległości płacowe. Nigdy załoga nie usłyszała od właściciela prostego "dziękuję" za wyrozumiałość, za pracę, za kredytowanie FUDu. Przeciwnie, jak tylko chwilę było lepiej, to właściciel wyglądał przez okno na halę, czy ktoś aby nie "kradnie" minut roboczych. Mimo zaległości do pracowników, zarząd nie miał oporu w wymienianiu sobie luksusowych samochodów. O naradach krążą już legendy... To tylko wycinek.

stary
@Życzliwy FUDowi

Kolega dobrze gada. O wrzaskach i wyzwiskach na naradach (wiadomo przez kogo) to chyba wie każdy kto pracuje, pracował, albo przechodził kiedykolwiek pod fudowskim oknem. Traktuje sie ludzi jak uczniaków w szkole i strofuje za złe zachowanie. Jesli pracodawca nie jest zadowolony z kogoś niech wycoąga konsekwencje, gada z jego przelożonym, zalatwia sprawę tak jak to sie robi w powaznych firmach a nie organizuje lincz i wyżywa się na forum, pierze brudy przed wszystkimi. Taka śmietanka, wielkie kierownictwo i zarząd, a atmosfera jak pod trzepakiem osiedlowym. Życze fudowi zmian na lepsze i dobrych decyzji, mimo wszytko jakis sentyment pozostaje

Były FUD-owiec

Przypuszczalny powód opóźnień: najpierw trzeba posprzątać po poprzednim Wielkim Wodzu, Słońcu Branży Dźwignicowej, Wszechwiedzącemu, Wszechmocnemu, etc ... Ewidentnie widać że od dawna miał firmę w ..., a tylko myślał ile by maksymalnie wydoić z FUD-u dla siebie i swoich "zaufanych", kosztem szeregowych pracowników. Prostowanie tego całego bałaganu to zadanie nie na tygodnie a co najmniej na miesiące. No i stało się. Firma bez tego Wielkiego Wodza ma się znacznie lepiej niż za jego rządów. Ciśnie mi się na usta cytat z Krzyżaków: ",,Oto jest ten, który jeszcze dziś rano mienił się być wyższym nad wszystkie mocarze''.

Tomasz

Czy jest jakiś powód tych opóźnień? Może są jakieś poważne powody nie trzeba innych obrażać.

Anonymus

I gdzie te super zmiany jak nie wszyscy ludzie jeszcze dostali wypłatę za maj

Weronika

@Adam, jeśli nie sprawi Ci to kłopotu, to napisz dlaczego uważasz, że firma FUD S.A., jest dobrym pracodawcą. Jakie są Twoim zdaniem największe atuty tej firmy na lokalnym rynku, a co jeszcze powinno zostać dopracowane tak, aby jeszcze bardziej poprawić atmosferę pracy.

Życzliwy
@Weronika

Jeśli się mylę, niech @Adam mnie poprawi ale, mówiąc "dobra firma" chodziło Mu o ludzi, którzy tam pracują. Niestety zarząd nie szanuje pracowników ani po ludzku ani nie docenia ich finansowo. A w FUDzie pracują w większości świetni ludzie, lojalni wobec firmy, tak naprawdę, wbrew logice. Bez nich firmy nie ma.

Huj w dupe

Ci co chodzą obciągają wiadomo komu to i wypłatę już dostali a ci co nie obciągają to dostaną ostatni .

Może zacznijcie doceniać, że pracujecie w dobrej firmie?

Złodzieje

Dawać wypłatę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Weronika

@aa, może firma miała po prostu jakieś przejściowe kłopoty finansowe? Czy takie sytuacje często mają miejsce w FUD? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w FUD w Mińsku Mazowieckim i chciałby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy? Chętnie dowiem się, jakie warunki oferuje oraz jak wygląda tryb pracy.

Bbbb
@Weronika

Zdarzały sie duzo wieksze opoznienia i ponoć cały czas to trwa. Wg mnie nie są to przejsciowe klopoty, tylko problem z zarządem i dyrekcją. Po pierwsze nie mają pojecia o zarzadzaniu- pieniędzmi, czasem, ludźmi. Po drugie- ich brak szacunku dla podwładnych. Tam czlowiek czuje sie jak smieć, bo musi chodzić do wiadomego pokoju, opowiadac swaja sytuacje zyciowa zeby laskawie dostal pensje, bo inaczej wywalą go na pysk z mieszkania. Jak mozna nie wyplacic pieniedzy na swieta? Albo nie dawać zup w listopadzie, bo jeszcze nie jest tak zimno. Albo kazać zapieprzać w temp -8 st na hali i nawet nie dac ludziom herbaty.

@Weronika

Jaki tryb pracy wszystko rozgrzebane żadnego ładu i składu (usunięte przez administratora) sprzedawany hurtem brak wypłaty na czas tylko to potwierdza.

Weronika

@Ten z Mińska i okolic, pracujesz jeszcze w FUD czy już pożegnałeś się z tą firmą? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tym miejscu, aby było bardziej przyjazne dla obecnych i przyszłych pracowników? @aa, jak teraz wygląda sytuacja? Czy otrzymaliście już zaległe wynagrodzenia? Próbowaliście podejmować jakieś rozmowy w tej sprawie?

aa
@Weronika

27 kwietnia była wypłata za marzec.

Dno i wodorosty ta pseudo firemka powinna już dawno pier.....ć z wielkim hukiem a ludzie z doświadczeniem którzy tam pracują napewno znaleźli by sobie lepszą pracę. Prezesiki tego dziadostwa pławią się w luksusie a my robole na święta musimy iść pożyczyć pieniądze od ludzi .

@12345567788990

Wyplaty na swieta nie bylo !! Wyplata, ktora powinna byc 10 marca nie dali nawet na swieta !!

Zostaw merytoryczną opinię o FUD S.A - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w FUD S.A?

Zobacz opinie na temat firmy FUD S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FUD S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FUD S.A