Opinie o FUD S.A w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FUD S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w FUD S.A o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUD S.A w Mińsk Mazowiecki

bobi

Minus pięć stopni to idealne warunki do pracy. Jeszcze te zaległe pięć wypłat. Firma która cofa się w rozwoju

grog

dzieki wzajemnie :)

elfio woja

Wesolych Swiat FUD i TR

anonim2

Nic z tych rzeczy? W większości usłyszysz tu tylko wylane frustracje i subiektywne oceny ludzi, w ich ocenie, niedocenionych. Typowe hater'stwo.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FUD S.A spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
lena22

Czy te ostatnie wpisy mają jakiś sens. Zdechł pies..., kto jeszcze te kości przewraca. Pieniądze to temat tabu, za takie pytania leciały głowy zaś dziś nie ma już prawie kogo zwolnić. Dyrektor "(usunięte przez administratora)", czyli prezes stowarzyszenia od nic nierobienia, zawsze mówi że w piątek, prezes mówi że w poniedziałek będą jakieś zaliczki tylko nie dodaje w którym miesiącu, a właściciel każe klękać i dziękować za możliwość darmowej pracy. Więc jakich pieniędzy oczekujecie w tej firmie i kiedy, bo w takiej formie karykaturalnego zarządzania, nie przetrwa kryzysu.To wie już nawet właściciel desperacko doglądając produkcji. Więc czego oczekujecie od tej firmy w obecnej sytuacji? Jeśli zapytacie o możliwość realizacji swoich oczekiwań na rozmowach kwalifikacyjnych to na pewno nie otrzymacie uczciwych i wiążących odpowiedzi. Większość odpowiedzi będzie fałszywa i wymijająca,wszystko po to aby was przez chwilę wykorzystać. To dotyczy wszystkich stanowisk. Więc należy się zastanowić czy lokalizacja ma tu jakiekolwiek znaczenie.

Dziesiona

Ile wyciągnąć, to nie wiem ale jak coś to bedę miał się na co popatrzeć:D

Dziesiona

(usunięte przez administratora)Tylko jak tak Bocianie piszesz, to dlaczego taka dobra firma co inwestuje żeby robiło się lepiej praktykantom co zarabiają nie wiele(w trzeciej klasie 181 zł czy coś takiego) nie wypłaca tych pieniędzy przez trzy miesiące, a już nie mówię o klasie drugiej jak i pierwszej. Moim zadniej jest to wina właściciela co tylko chce najwięcej dla siebie a jak najmniej dla ludzi co ciężko pracują.

no niestety przeinwestowała:( (usunięte przez administratora)

gość

Dobrze Bocian piszesz.Ciekawe jaką funkcję pełnisz w firmie?.Wszystko w porządku ,że są prowadzone inwestycje ,tylko czyim kosztem? Znam firmy,w których działo się podobnie ,pracownicy nie dostawali wypłat.Poczyniono inwestycje i w tak dobrze wyposażonej firmie zostało kilkanaście osób a pozostali poszli na tzw."szczaw. Myślę ,że Ty Bocian należysz do tych ,którym nic nie grozi i dobrze się mają.

Bocian

gośćng - 2013-04-29 22:53:58 Popieram wypowiedz "Pracownika" w 100%. Święta prawda. Człowiek wie co pisze i wie co w tej firmie się dzieje złego.Oj, co prawda to prawda, :-0 tylko jak tak źle zarządzana spółka zdołała zainwestować w nowy system grzania promieniowego, nową plazmę do wycinania blachy sterowaną numerycznie, nową komorę do śrutowania, nową kabinę do malowania, i odnawia przestarzałą infrastrukturę jak kanalizację i studnie do wody? Czy możę garstka malkontentów pluje do własnego gniazdka? Tylko po co?

gośćng

(usunięte przez administratora)Chyba nie zrozumiałeś mojej treści. Poza tym używaj przecinków, bo pierwsze zdanie jest niezrozumiałe. Piszę dokładnie o tym, o czym ty na końcu. Kompletny brak wizji przyszłości w kontekście ludzi. Nie typuje żadnych starych wyg tylko uważam, że są niezastąpieni w tej chwili. Mówię tu o robotnikach. Oni powinni szkolić młodych, a nie myśleć o tym czy uda im się dotrwać w fudzie do emerytury. A stare wygi w biurze? Nie mówię, że nie ma wśród takich osób potrzebnych, ale dobrze wiesz, że wielu jest tam tylko po to, aby dokulać do emerytury. Młodsi zresztą też się tak zachowują. Poza tym, nie chcę wymieniać nazwisk, ale dobrze wiesz, że są osoby w np. kontroli jakości, którzy zasługują co najwięcej na stanowisko sprzątacza. I to nie jedyny dział gdzie są takie przypadki.

Ten Najlepszy

Widzę ze ta treść pisze osoba z biura, chyba nie masz czystego pojęcia o pracownikach typowanie starych wyg co pracują po 30-40 lat to twoje rozwiązanie myślisz ze jeśli ktoś rozmawia albo zapali to już się opier.. Więc jesteś w błędzie. Owszem ci ludzie o których mowa są dobrzy w tym co robią, Moim zdaniem popatrz na całokształt bez młodych nie masz nic w tej firmie patrząc w przyszłości to ci ludzie za 10 lat odejdą i nic nie zostanie. Jeżeli prezes będzie robił tak dalej to ta firma upadnie jeszcze z końcem tego roku. Prezesie zastanów się co robisz który młody człowiek będzie u ciebie pracował za 1500 zł i jeszcze jak nie płacisz kto za tyle rodzinę utrzyma to czysty skandal mam nadzieje ze Pan coś z tym zrobi dogada się z (usunięte przez administratora)i podniesie firmę z popiołów.

elfio wuja
@Ten Najlepszy

Ale napisales m no dalej a niedlugo z prezesem sobie bedziesz mogl pogadac

Powiem tak. Pracuję w FUD od jakiegoś czasu i widzę komunę. Zwykłą komunę, kolesiostwo i beznadziejne zarządzanie a poza tym kompletny brak wizji na przyszłość. Nie, nie jestem tu po to aby krytykować firmę, bo to co jest poniżej prezesa jest w porządku. W miarę w porządku tylko brakuje zarządzania. FUD to przede wszystkim niesamowity potencjał, który kupiony przez kogoś rozsądnego szybko stałby się niesamowicie konkurencyjną firmą, która prawdopodobnie byłaby najsilniejsza na rynku. Potencjał jest ogromny, ale prezes świadomie lub nie marnuje go. Nie wiem czy prezes zdaje sobie z tego sprawę, ale obecnie ma miejsce powolny rozkład firmy, która ma ogromną wartość w postaci kapitału ludzkiego. Panie prezesie, mam nadzieję, że pan to przeczyta. Ma pan pod sobą niesamowitych ludzi. Wiem, że wielu to niemal emeryci, a 1/3 to lenie. Wiem o tym, ale proszę zauważyć, że większość to tacy fachowcy, jakich nie sposób znaleźć w ciągu miesięcy. Proszę znaleźć takich ludzi(monterów) jak (usunięte przez administratora). Dobrze pan wie o kogo chodzi. Niech pan zauważy, że osoba zajmująca się zatrudnianiem spawaczy nie potrafi znaleźć kogoś takiego jak najlepsza trójka w tej brygadzie. Gdzie pan znajdzie ludzi takich jak "banda" (usunięte przez administratora)od wózków czy kabiniarzy? Nigdzie. Gwarantuję, że przez pół roku - nawet dając wysokie stawki - nie potrafiłby pan ich zastąpić. Gdyby ww. zwolnili się z dania na dzień FUD mógłby od razu zostać zamknięty. Dobrze pan o tym wie, ale może nie zdaje pan sobie sprawy z tego, że może przyjść dzień w którym oni odejdą i zostanie pan bez pracowników. Dlaczego mówię teraz o fizycznych? Bo tych umysłowych łatwo zastąpić. Konstruktorzy nie błyszczą talentem, a zatrudnienie dobrego konstruktora to tylko kwestia stawki. To samo z innymi ludźmi pracującymi w biurze. Proszę się zastanowić jak potężną wartość w postaci robotników pan teraz posiada. Do tego zaplecze maszynowe i doświadczenie. To wszystko teraz gnije i niedługo zgnije. Niech pan wreszcie zatrudni kogoś kto zna się na zarządzaniu bo Waldek to chyba tylko udaje, albo nic nie potrafi. Kogoś, kto będzie potrafił zrobić coś czego pan nie potrafi - zwolni ludzi niepotrzebnych (1/3) i wynagrodzi tych najlepszych. Niech wreszcie ruszy coś takiego jak planowanie produkcji i niech ktoś dostrzeże nie tylko to, że ktoś jest pijany czy stoi i gada z kimś innym, ale także to, że są prawdziwi fachowcy prawie niezastąpieni. Niech ktoś się wreszcie weźmie za tych, którzy wychodzą z biura na papieroska i nic nie robią, albo tych, którzy tylko są aby dotrwać do emerytury. Panie prezesie. FUD to niesamowity potencjał, tylko proszę dać mu się rozwinąć. Jeśli firma zmniejszy się o 1/3 to nie jest wstyd. Wstyd to nie płacić ludziom od trzech miesięcy. Po co panu ludzie, którzy nic nie robią. Zwolnij ich i daj pieniądze tym, których wartość jest nie do przecenienia.

gość

Witam wszystkich fudowców.. Wesołych Swiąt. Taka porządna firma ,że nawet na jajeczka nie dała wypłaty:( "Włodarze" poswiętują a co ich reszta obchodzi?

gość

Ta fabryka w chwili obecnej to jedno wielkie dno. Jeżeli ktoś chce tam się zatrudnić niech się trzy razy zastanowi czy chce pracować "za darmo".Płacą pensje chyba komu chcą i kiedy chcą. Ludzie nie mają po 3 miesiące wypłacanej pensji. Pozdrawiam wszystkich włodarzy tej firmy.

lena22

Gościu pełna kultura godna "BEPICH". Czyli już wiesz ile zarobiłbyś jako spawacz!!! (usunięte przez administratora) lepiej płacą. Niech młodzi kandydaci na pracowników fabryki z ponad 100 letnią tradycją wiedzą z kim i w jakich warunkach będą pracować. Gościu odpowiedź na Twoje pytanie brzmi tak: na ile się cenisz tyle musisz wynegocjować bo potem już nic więcej nie dostaniesz. Jak widać po Twoim wpisie ZA DUŻO DOSTAŁEŚ.

lena22

Jak zawsze muszą na te premie i podwyżki zapracować więc jak (usunięte przez administratora) to opowiadają bajeczki na forum bo nic innego nie potrafią. Reszta zdycha z głodu ale to (usunięte przez administratora) nie obchodzi.

iurek Ogurek

czlowieku o czym ty piszesz? ty wogole wiesz co sie w tej firmie robi? jak smalec ze spolka (usunięte przez administratora) roboli? wyplaty po 2-3miesiace nie placi, ludzi zwalnia bo niby kryzys a dupolizom daje podwyzki prawda jest taka ze ta firma idzie na dno i mam nadzieje ze padnie tak gleboko ze sie nie podniesie

SP

chyba nie jest jeszcze tak najgorzej: z tego co wiem to sporo rzeczy się unormowało; ludzie sami jak chcą to odchodzą ale większość została; zatrudnienie utrzymuje się na podobnym poziomie co zawsze; taki niestety mamy okres - kryzys i tyle; dobrze ze znalazl sie ruski dla którego mozna produkowac i przynajmniej placi; a tak poza kolejnoscia to co Ty (usunięte przez administratora) smarujesz teraz? Ładnie to tak? Nie wiem o co wam chodzi - znalazła się dwójka co smaruje negatywy w dodatku bez sensu. Wszystko co wysmarowaliście na szczęście nic nie zmieni ani na plus ani tym bardziej na minus, chociaż pewnie byście chcieli żeby tak było (in minus zwłaszcza). A jest kilku młodych co jeszcze chcą i dają sobie radę. A że jest też paru co duzo pije? No kryzys jest kasy nie ma trzeba się jakoś odstresować. Moim zdaniem to standard w żelazie jest od wieków i nic się nie zmieni.

Zostaw merytoryczną opinię o FUD S.A - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w FUD S.A?

Zobacz opinie na temat firmy FUD S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FUD S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FUD S.A