Opinie o Eneva Telecom w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eneva Telecom. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eneva Telecom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eneva Telecom w Gdynia

monterek

A co z wypłatą gdzie się podziała?

gtrthrht3
@monterek

Pan dyrektor zabrał bo mu brakowało do jego pensji

bot

logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

TARNÓW

monterek

CZY są jeszcze jacyś miejscowi serwisanci czy same wsparcie.

mobilny
@monterek

ale gdzie? bo nie zabardzo wiem o czym mowisz?

robot

Tarnów jak się macie . Firma wysyła z całej Polski ostatnich monterków .

byly niewolnik
@robot

z tego co wiem to monterkow sciaga sie z calej Polski ale niekoniecznie z firmy eneva, tak ze jakos tarnow sie trzyma ale jak dlugo tego nie wie nikt, dzisiaj przeszly burze tak ze moze sie to wszystko zmienic, juz nie pracujacy w tej firmie i szczesliwy pozdrawiam

wesoły monter
@robot

tak i dziś znowu burze na południu od jutra dalej ta sama piosenka wsparcie wsparcie i praca od rana do wieczora

robot

eneviacki-- żle odczytałeś mój wpis, tyle tutaj ginie ważnych słów że to co zostaje to brzmi jak pierdoły ale można z nich też coś zrozumieć na pewno.

robot

Super wpis miał zupełnie inne znaczenie ale najważniejszego jak zwykle brak!

robot

CZY forum to ma być o sprawach ważnych i informowaniu się wzajemnie pracowników firmy czy o pierdołach (usunięte przez administratora) Więc jaki jest sens istnienia tutaj .

eneviacki
@robot

nie rozumiem twojego wpisu czy pierdoly to jest ta nowa umowa ? ktora niektorzy monterzy podpisali , tak mogloby mi ich byc zal, gdybym wiedzial ze nie umieja czytac ale umieja. natomisat dokladnie wiem to forum to rozpacz i trzeba znalezc inne

uwolniony

czy sa tutaj jacys monterzy z Lodzi? jak wychodzicie na nowych umowach grupowych o premie?

192.168....
@uwolniony

Nie licz na odpowiedź bo ci co podpisali to boją się własnego cienia. Podobno niektórzy czasami 900 i nigdy nie wiadomo ile można dostać loteria jak w totka (usunięte przez administratora)

robot

Polityka firmy jest bezcenna, rok temu po przejęciu nowego obszaru w łódzkim miała wieloletnich WSZYSTKICH doświadczonych pracowników (usunięte przez administratora) 2-3 nie zastępują jednego z tamtego okresu fachowca i to jest głównym problemem. Są osoby co nie mają podpisanej następnej umowy a ci co mają to różnie jest zależy od rejonu i kierownika . (usunięte przez administratora) Zaobserwowałem że nowo przyjęci traktują prace tutaj jako rozrywkę lub coś w tym rodzaju(( co mają do stracenia!!)) (usunięte przez administratora)

Szczęśliwy zwolniony
@robot

(usunięte przez administratora) Tu tylko można zatrudnić się w ramach dobrej zabawy która szybko się kończy. Pracy i wkładu w firmę nikt tu nie zauważy więc nie ma co się przykładać i zostać na koniec wydychanym.

192.168.1.1

Nie wiem o co chodzi ale wsparcie do was pognało. Jak nie do Tarnowa to do Gdyni a później wszyscy do Łodzi. Nawet ci uczący się. Pracujemy w dynamicznej firmie obwoźnej jak cygani tabunami.

wow
@192.168.1.1

Pognało ratować powiat pucki na którym zwolnili się wszyscy monterzy. :)

zainteresowaniec
@wow

ja mam takie pytanie dla ludzi z Łodzi ? podpisaliście nowe umowy ponoć bardzo dobre ,czy są jacyś zadowoleni z tej umowy? i jeszcze jedno pytanie , czy jest was na tyle by obsłużyć strefę południe czyli tarnów?

Szczęśliwy zwolniony
@zainteresowaniec

W Łodzi już najwytrwalsi kładą wypowiedzenia. Dopóki kierownicy nie będą mieli odpowiedzialności za rejony i nie zaczną być rozliczani z zadań to nigdy nie będzie szacunku dla doświadczonych pracowników których jest jak na lekarstwo. Tu nie liczy się dobry wykwalifikowany lecz liczy się sztuka niezależnie od umiejętności i fachu a NPS kogo tu obchodzi he he he.

Wacek

Nie piszę bzdur. Już drugi miesiąc tak siedzę. Jako świerzak powiedziałem starszemu monterowi, że wszystko już umiem. To siedzę na PG. W teren mnie nie zabierają, bo nie ma samochodu dla mnie. A reszta jeździ po dwóch.

ddd
@Wacek

Na jakiej pracujesz strefie? Bo pierwsze słyszę żeby na GD2/GD3/GD4 było tak mało samochodów, że wszyscy po dwóch jeżdzą.

Monter

oboje bzdury piszecie ... (usunięte przez administratora) .. swieta weekendy nonstop w pracy bedziesz zarobisz (usunięte przez administratora) i beda ciebie straszyc ze bedzie redukcja etatow bo za duzo kar od orange jest . nie wiem jakbys sie staral to zawsze im malo bedzie .

michael

Chcialbym wiedziec ile zarabia serwisant w tej firmie i jak wyglada jego praca?

adas

czy firma Eneva posiada karty multisport?

eneviak
@adas

tak jak podpiszesz nową umowe to ci gratis dadzą!!!!! hahahahhaha

piciu

Czy ktoś wie coś na temat nowego funduszu premiowego na Gdyni? Niby od maja ma coś się zmienic

Luzak

Fajnie było ale dla mnie już jakiś czas temu się skończyło. Straszyli że idę do gorszej roboty i co??? Pracuję 8-16, autko służbowe non stop, zero problemu z materiałami (narzędzia mam swoje...)za dyżury na bieżąco odbieram dni wolne, instalacje (WSZYSTKIE) normalnie płatne no i pensja o dziwo wyższa. No cóż chyba sobie nie pogorszyłem ale to tak na marginesie... Zapraszam wszystkich kolegów do migracji. (usunięte przez administratora)

52xxxx

Witam. Dziś w pogodzie pokazują burzowy front u Was . Będzie się działo niebawem.

piorun
@52xxxx

oby to lato nie było burzowe bo będzie awarii a sieć w jakim stanie każdy wie :(

Zostaw merytoryczną opinię o Eneva Telecom - Gdynia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eneva Telecom?

Kandydaci do pracy w Eneva Telecom napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eneva Telecom