Opinie o Grupa ENEVA

Natalia

@Miasto, a duże są to różnice? Czy być może wynikają one z doświadczeń oraz charakteru wykonywanej pracy na różnych stanowiskach? Czy osoba na stanowisku serwisanta lub instalatora zarabia więcej lub mniej? Napiszcie jak mniej więcej to wgląda w miastach oraz jakie panują warunki zatrudnień.

tris

@Mnożnik z tego, co wiem to generalne warunki zatrudnienia są podobne. Może jest kwestia wysokości premii, ale to też nie ma związku z miastem, a z indywidualnymi pracownikami

Miasto

Jak najbardziej są różnice, między dużym miastem a miasteczkiem, wioską jest różnica do 30% w zarobkach.

MARTEL

Rozczarowany

Witam Chciałbym napisać o firmie, a dokładniej o jednej z działalności grupy Eneva, tj. Energetyka. Firma oferuje pierwszą umowę na 3 miesiące, potem na czas określony. Jako KPI zajmowałem się zadaniami, które realizowali podwykonawcy. I tu się wszystko zaczyna. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) W ciągu 6 miesięcy miałem 3 nowych przełożonych. Przychodzą na chwilę, po czym pojawiają się nowi. Jeśli chodzi o kasę, to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa, bo (usunięte przez administratora) , więc o podwyżkach można pomarzyć. Jest to korporacja i wszyscy są excelami. Nowy Pan dyrektor wpadł, zredukował personel. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

rtggtrtt
@Rozczarowany 27.05.2016 14:22

No a co ty myślałeś, a jak było za tego dziadowskiego Atemu a później Relacomu, to samo. Liczyły się tylko słupki a ludzie byli traktowani jak szmaty do podłogi. Jeśli ktoś myśli że kiedykolwiek coś się zmieni w Enevie to lepiej niech od razu odejdzie, żeby zawału serca się nie nabawić.

Roro

Zmiana nazwy nic nie pomogła, nadal bardzo słabo.

Zostaw opinię o Grupa ENEVA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa ENEVA