Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Zdziwiony

Dziwią się że ludzi brakuje. Przyjdzie młody do pracy a kadra zarządzająca opowiada o jakieś sztafecie jak na zawodach to próbują śmiechem nie parsknąc i za chwilę już ich nie ma w pracy

Karma

Patrząc co się dzieje w firmach w okolicy to właśnie correct Comforty jest najbardziej poszkodowana z powodu pandemii bo na nic nie ma pieniędzy czas wziąść sprawy we własne ręce nie jest tak jak na początku że każdy się bał o pracę obecnie pracy wokół jest pełno, trzymajcie się SZTAFETOWCY powodzenia

pani nikt

Utc oddział turek każą odrabiać postojowe w formie nadgodzin za które nie chcą placić czy to normalne? dlaczego w innych firmach placą za nadgodziny atu sie uparli nie i koniec i jeszcze odp ciesz się że masz najniższą to pracuj ciekawa jestem czy taki tekst by padł to szwaczki rób za najnizsza tylko u nas na pomocy u szwaczki tak jest.

MM
@pani nikt

Trzeba sie zwolnic i tyle i zmienić firme

Candy

Co sie dzieje w tym zakładzie, pracuje tu juz kilka dobrych lat i myślałem że działania na tym zakladzie mnie juz nie zaskoczą, ale darmowe wolne dla pracowników za to ze lojalnie pracowali żenada poprostu żenada mam nadzieję ze będziemy mogli sie odwdzięczyć swojemu pracodawcy w tym roku. Jest mi poprostu wstyd, tak (usunięte przez administratora) swoich pracowników przez caly rok to trzeba miec jaja ze stali

olek
@Candy

a bierzesz pod uwagę, że nie ma gdzie produkować? skoro rynki zamkniete to co mają z tym towarem zrobic? magayzn nie jest z gumy. to było do przewidzenia jak niemcy wydłuzyli lockdown.

LOL
@olek

Przecież magazyn cały czas wysyła towar... chodzi o to żeby ukraść ludziom nadgodziny na które pracowali przez cały rok... Jeszcze kilka miesięcy temu przełożeni wraz z menagerem wmawiali ludziom żeby dobili do tych 80 godzin bo w marcu będą mieć wszystko zapłacone. Kto im uwierzył wygrał bezpłatne wolne :P)

Miki
@LOL

Tylko myśleli jak ludziom zabrać uczciwie i ciężko zarobione pieniądze mało wzięli w marcu tamtego roku obciete etatu premię nic na święta teraz znowu w marcu zabranie z nadgodzin jeszcze mało i jak tu mówić dobrze o firmie i po drodze jeszcze nie sprawiedliwość Ci co chodzili zabiorą im z nadgodzin a ci co nie albo na minusie mogą wypisać urlop to po co chodzic na nadgodziny olac to idę na chorobowe i mam to głęboko w (usunięte przez administratora) i pójdę do innej firmy nie dam się żeby mi ktoś zabierał moje pieniądze a ci menadżerowie to śmiech na sali tez mam ich gdzieś

LOL
@Miki

Ale przecież to jest pożądany pracodawca :DD :P :) :D hahahaaha oby jak najmniej takich było

Śmiechu
@LOL

No wygrali wolne brawo oni i na dodatek wszyscy już wiedzą ale mimo to chętnych na soboty nie brakuje haha A jak nie brakuje to po co coś zmieniać jak wszystko funkcjonuje tak jak chce wasz pożądany pracodawca

@olek

To sa urlopy? Ale nie lepiej wziąść upodlic pracownika jeszcze bardziej bo przecież (usunięte przez administratora)liczyli na troszke grosza wiecej za nadgodziny.

Ss
@Candy

Usuwają komentarze które się pisze gdzie sie prawde mówi

super gosc
@Ss

napisze Wam całą prawdę o Was - rozczeniowych pracownikach tej firmy! współczuje waszym przełożonym że codziennie muszą z wami przebywać i słuchac tego wszystkiego! Wy myślicie, że po co pracodawca w pandemii wprowadził 12 miesieczny okres rozliczeniowy?! aby z niego nie korzystać???? jaki wtedy miałoby to sens??? Przecież nikt wam niczego nie zabiera bo ma takie widzimisie, tylko trzeba zatrzymać produkcje bo magazyny się zapchały. Wystarczy włączyć telewizor i pomyśleć, POMYŚLEĆ, jak lockdown w Europie wpływa na nas. Ale jak się widzi tylko swój interes to tak jest. Jaki ma wybór firma w takiej sytuacji?! ja wam odpowiem - skorzystać z elastyczności jaką daje 12 miesięczny okres rozliczeniowy. Po drugie - jak ja widze jak tacy praconwicy jak Wy oszukują firmę - pracując na pół gwizdka, chowając się po toaletach, uciekajać wczesniej z pracy - sami sobie odpowiedzcie czy jezeli TY byłbyś szefem to chciałbys miec takiego pracownika jakim ty jestes!

DonFlotatorre
@super gosc

Zgodze się że znaczna większość pracowników ma roszczeniowe podejście, to fakt. Natomiast nie spotkałem się nigdy z "chowaniem po toaletach" czy "uciekaniem z pracy". Czerpanie wiedzy o lockdownach, gospodarce, sytuacji w Europie z tv też nie wydaje mi się dobrym pomysłem. Odpowiedź na postawione pytanie brzmi - tak, chciałbym. Pawła jeszcze bym chciał do elektryki.

Robin hood
@super gosc

Oczywiście że zrobił żeby było lepiej dla niego jakby nie miał w tym interesu to nie było by kombinowania z nadgodzinami każdy z pracowników jest w plecy co najmniej jedną wyplate 08 etatu brak pewno za marzec nic na święta teraz jeszcze zabranie nadgodzin to kto tu kogo (usunięte przez administratora) z tego co piszesz to jesteś izakładowym lizusem więc ja bynajmniej kończę pracę w tym zakładzie i się zwalnia a Ty rób co chcesz

M
@Candy

Jak najbardziej rozumiem zdenerwowanie ludzi jeśli chodzi o zabieranie nadgodzin i nie płacenie za nie, aczkolwiek jako ludzie którzy robią w tej firmie po kilka lat NAPRAWDE jest to dla was takie dziwne? w momencie jak usłyszałem że będą nadgodziny w "chmurce" wiedziałem jak to będzie wyglądać i nie robię do dzisiaj nadgodzin. Nikt wam nie trzymał noża przy gardle i kazał z(usunięte przez administratora)sami daliście się wyrolować.

M
@Candy

Nie zrozum mnie źle, nienawidzę tej firmy, zawsze dbali tylko o siebie a nie o pracowników.

Grupa Firm Com40
@Candy

Drodzy użytkownicy serwisu GoWork.pl, Rozumiemy, że każdy z Pracowników firmy może mieć szereg wątpliwości, pytań, a także osobistych sugestii dotyczących funkcjonowania naszej organizacji. Jesteśmy otwarci na rozmowy, podczas których padać będą rzeczowe odpowiedzi, a znalezienie ich na forum nie należy do łatwych. Jako pracodawca dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo mogli podzielić się swoimi opiniami i dajemy do tego przestrzeń. Każdy Pracownik Grupy Firm Com40 ma możliwość podjęcia dialogu poprzez spotkania z zespołem opiekunów HR, zgłoszenia swoich uwag poprzez platformę komunikacyjną, adres mailowy mamproblem@com40.pl lub w bardziej tradycyjny sposób – wrzucenie karty „mam problem” lub „mam pomysł” do skrzynek umieszczonych na wydziałach w całej firmie. Do kontaktu zapraszamy każdą osobę, która chciałaby rzetelnie omówić którąkolwiek z firmowych kwestii. Dołożymy wszelkich starań, abyście otrzymali Państwo odpowiedź na postawione pytania. Grupa Firm Com40

@Robin hood

I gdzie pójdziesz masz jakiś namiar na dobrą pracę?

Robin hood
@Wojażer

A mam i tam ide

Smutny
@Wojażer

Dzisiaj na forum ktos napisal bardzo brzydko ze my jako pracownicy okradamy firme chowajac sie po toaletach i uciekajac z pracy ciekawe co za parszywy klamca takie rzeczy wypisuje ale wpis juz znikl sam osobiscie czytalem

Sam
@Robin hood

Masz rację bedzie czas żeby zmienić pracę bo w marcu 6 dni wolnego

@Grupa Firm Com40

Tak wspaniale com40 mam problem, moja pensja jest problemem to ze czuje sie jak wykorzystany (usunięte przez administratora) bo zasowam na magazynie jak mala motorowka żeby nikt nic nie mógł mi zarzucić. Pracowałem w nadgodzinach zeby potem mieć satysfakcje ze swojej pensji, a tymczasem czuje jak (usunięte przez administratora) śmiejecie sie nam w twarz wysylajac na darmowe wolne. Poprostu po ludzku to smutne i niesprawiedliwe

@Grupa Firm Com40

Codziennie budze sie i modle zeby starczyko mi sil zeby wstac z lozka i przyjść do pracy, uwielbiam zespół z ktorym pracuje ale to co sie dzieje ostatnio w naszym zakladzie pogłębia depresje i strach przed kolejnym dniem co jeszcze wymyslicie zeby bardziej nas upodlic. Co tu duzo mowic nie dzieje sie dobrze co roku byky przestoje w firmie to nie jest nowość ale działania ktore w tym roku sa podejmowane przez zarząd firmy sa niepokojące

Baton
@Candy

Usunęli wpisy bo ludzie piszą negatywnie i że się jeden z drugim z pracy chcą się zwolnic

Riki
@Baton

Porządna firma nie prosi się o pracownika żeby przyszedł do niej do pracy

Figa
@Riki

Ja wiem jedno bedzie pewne że zaraz będzie wolne bedzie czas poszukać sobie innej firmy

Damian
@super gosc

Wiesz co nie robię w tej firmię od roku ale nie mogłem się powstrzymać już aby nie skomentować twojego i powiem ci że z ciebie to musi być elitarny (usunięte przez administratora) albo skończony baran.Piszesz że ludzie pracują na pół gwizdka i bardzo dobrze robią w końcu poszli po rozum do głowy po cholera (usunięte przez administratora) skoro żadnej ekstra kasy z tego mieć nie będą,firma i tak ich wydoi jak się tylko da,jaka płaca taka praca i dam ci radę weż z tych ludzi przykład no chyba że w pracy siedzisz i pierdzisz w stołek to wręcz niewskazane jest brać przykładu hahaha.

Dziwne
@Candy

Ciekawe czy słyszałeś że jak pracownik pójdzie krew oddać to za ten wolny dzień i tak zabiorą nadgodziny. Kolejna rzecz cię pewnie teraz zaskoczyła czy nie?

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ddd

Witam, czy ktoś z was za dni wolne w grudniu mógł wypisać urlop czy miał z góry narzucone że będzie wolne z nadgodzin? Jeżeli wolne z nadgodzin wychodzi z inicjatywy pracodawcy to wówczas za godzinę pracy przysługuje 1,5 h wolnego Potrącili mi 1:1 a nie pamiętam żebym jakaś kartę wypisywał..

olala

W Kadrach uzyskasz odpowiedź - nie na forum

@Ddd

Wyślij zapytanie do PIP Poznań. Jak odpowiedzą, a trochę to potrwa i będzie tak jak piszesz, wyślij do firmy prośbę o wyrównanie. Nie zapomnij zacytować odpowiedzi inspekcji. Kadry i to forum nie są miejscem na szukanie takich odpowiedzi ;)

Bożena

Dziękuję za Wasze odpowiedzi na wyżej zadane pytanie. Dzięki nim inna osoba znajdująca się w podobnej sytuacji będzie wiedziała co zrobić z problemem oraz jakie podjąć kroki aby go rozwiązać i wszystko szybko wyjaśnić.

Karty
@Ddd

Jak będzie do półtora to dopiero cię załatw.. ą wysyłając cię ciągle na wolne bezpłatne żeby zjechać z twoich nadgodzin jeżeli masz. Zamiast przykładowo pięć dni bezpłatnego jak będziesz miał czterdzieści nadgodzin dostaniesz dziesięć dni bezpłatnego. No to dopiero się umo.. ysz. Tak to rozumiem. Chyba że się myle

@Bożena

Z i informacji od pracownika inspekcji wynika ze wolne za nadgodziny jest płatne. Nawet jeżeli np w sobotę przyjdziesz na 2 h, należy się za to cały dzień wolny PŁATNY. Najlepiej kierować swoje pytania i wątpliwości do PIP. Tam się na tym znają

Realny

Co z tego że tam się znają jak firma i tak robi po swojemu

kris
@Realny

może włoże kij w mrowisko, ale co tam. Serio jeszcze nie kumacie, ze zadnych nadgodzin nie ma przed zamknieciem okresu rozliczeniowego? Jak przychodzisz do pracy na 12 godzin to zgodnie z twoim harmonogramem czasu pracy jaki ci zaplanują, a nie jak wiekszość tu sądzi na 8 +4 nadgodzin. Czy bedziesz miec jakies nadgodziny okaze się jak zamkną rozliczenie, które dzięki naszemu PISowskiemu rządowi jest roczne, a nie miesięczne. Ciekawe czy ktorys z was poifnormował PIP przy tej konsultacji jaki w firmie obowiązuje okres rozliczeniowy. WĄTPIE

@kris

Człowieku... Niektórzy mają tyle nadgodzin wyrobionych że już w tym momencie powinni iść na wolne, według okresu rozliczeniowego 12 miesięcznego. Skoro wcześniej okres wynosił miesiąc, bo nadgodziny były wypłacane na bieżąco, to jakim cudem teraz nagle wynosi 12 miesięcy? Aneksu do umowy nie podpisywałem, a firma nie jest w tarczy, bo nie ma jej w bazie. Jak to wytłumaczysz?

kris

Firma jest w tarczy. Myślisz że nielegalnie taka firma zdecydowałaby się zmienic okres rozliczeniowy?! Pokaż mi to źródło na ktore się powołujesz, że niby nie jest....

@kris

https://sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary Tylko nie zapomnij wybrać odpowiedniej opcji przy wyszukiwaniu. De MINIMIS to nie jest tarcza antykryzysowa. To niskooprocentowany kredyt który każdy przedsiębiorca może dostać. I nie potrzeba do tego pandemii.

@kris

W sumie to wiesz co... Jesteś kolejnym przykładem na tym forum, że nie szukasz sam odpowiedzi tylko wierzysz ślepo w to co ci powiedzą. Jak już napisałem wcześniej, rozumiem że ludzie mają rodziny na utrzymaniu, kredyty do spłaty. Ale pewne granice nie powinny być przekraczane. A tacy jak ty sami pozwalają żeby je co jakiś czas przesuwać, na niekorzyść pracownika.

@kris

Żeby zmienic system rozliczeniowy z miesięcznego na roczny niepotrzebna jest zgoda pracownika ani żadna tarcza do tego i zanim o cokolwiek sie zapytacie do inpekcji pracy to radzę wam najpierw sprawdzić na jaki Wewnetrzny Regulamin Zakładu Pracy się zgodziliscie podpisując umowe o prace z zakładem

zgoda
@pracownik

12 miesięczny okres rozliczeniowy wprowadziła Platforma z PSLem dawno temu. Tylko nasza firma dopiero teraz z tego zaczęła korzystać. To nie ma nic wspólnego z tarczą. Kiedyś był 3 miesięczny okres rozliczeniowy później miesięczny, a teraz 12 miesięczny.

Płatne w takim sensie,że np.masz dwa tygodnie wolnego z nadgodzin to wypłata i tak nie może być mniejsza niż pensja minimalna za cały miesiąc(czy też minimalna stawka godz. jaka jest w umowie razy wymiar godz. pracy w danym miesiącu) -chyba tak to jakoś jest.

Ss
@pracownik

Nie oplaca sie robic nadgodzin poniewaz ten co ma na minusie moze wypisać urlop a ten co ma na plusie to mu wezmą z nadgodzin a tak wogole to niech zaklad się określi jaki bedzie okraść rozliczeniowy w kwietniu i jak najszybciej bo wtedy bedzie wiadomo co robić w sensie opuścić ten zaklad i iść tam gdzie szanują pracownika i dadzą lepsze warunki bo ten zaklad to jest (usunięte przez administratora)

Grabarz
@Ss

Menadżerowie to jest porażka w tej firmie wogole to są stanowiska sztuczne porobione takie że każdy głąb by się nadal

@Grabarz

W większości firmach to jest np.kierownik i brygadzista który pracuje tak jak wszyscy na produkcji i ma nawet takie same wypłaty jak reszta pracowników a w tej firmie w ktorej się przyjąłem to lider, brygadzista, kierownik, menadzer i co jeden to więcej ma płacone a czym więcej ma płacone tym mniej robi jakaś komedia czy prezes tej firmy tego nie widzi przecież to są jego pieniądze

Bartusial
@kris

To jak nie ma nadgodzin przed zamknięciem rozliczenia to z jakiej racji pokrywali wolne z nadgodzin na przykład czwarty piąty styczeń skoro twierdzisz że do zamknięcia rocznego systemu rozliczania nie ma się nadgodzin? Ciekawe jak to ktoś wytłumaczy. Jedno zaprzecza drugiemu. Sami się już zakrecą w tym co mówią

Pozbądźcie się tych co ciagle tylko marudzą. Nie dość że was oczerniają,obrażają to jeszcze dezoragnizuja prace innych.Dobrze widać kto jaki jest. Jak im się nie podoba niech idą gdzie indziej. Dajcie normalnym pracować w spokoju bo juz nie idzie słuchać tego skomlenia.

DO TROLA

To, że ludzie walczą o swoje nie oznacza że marudzą... Dzięki takim osobą co odzywają się na spotkaniach, wytykają błędy przełożonym, zgłaszają usprawnienia w pracy itp. jest jeszcze nadzieja na normalne warunki więc ich nie obrażaj kadrowy trolu! "Jak im się nie podoba niech idą gdzie indziej" Pamiętam jak polski rząd jeszcze całkiem nie dawno zasugerował medyką że jak im się nie podoba to dowiedzenia... i co? Zdolni lekarze/pielegniarki wyjechali za granice i przez to opieka medyczna w polsce jest na tak niskim poziomie! A Ci co do tego doprowadzili maja to głęboko w Du.e bo leczą się w prywatnych przychodniach i cierpi na tym tylko obywatel. (usunięte przez administratora) Musimy razem walczyć o dobre warunki i godne zarobki za wykonywaną pracę bo z roku na rok jest coraz gorzej. Szkoda że wszystko idzie w takim kierunku.

Zigi

Pozbyc to sie trzeba tych ktorzy podejmuja zle decyzje a pozniej pracownik na tym traci i jestem za nie umiejacych rzadzic i nie kompetetnych

@DO TROLA

Po prostu ludzie którzy nie mają pojęcia o konstruktywnej krytyce pogarszają sprawę niż ją poprawić. Walczyć trzeba umieć. Dla mnie to bezsens czekać 10 lat na lepsze warunki w kraju czy firmie ale nie odzywanie się też nie jest dobre tylko róbmy to z głową. Pokażmy że jesteśmy ludźmi na poziomie, a nie prostakami. "Zdolni lekarze/pielegniarki" ich na NFZ nigdy nie widziałem, a jak byli to tylko na chwilę i uciekali by leczyć prywatnie. 100-150 zł (bez paragonu oczywiście)za 10 minutową wizytę to taki tragiczny los ? Nie wspomnę o prywatnych zabiegach za które kasa jest pobierana bokiem.

pomoc szwaczki

Ut+c turek kolejna wiadomosc pod tytulem jak jeszcze oskubac zwyklego pracownika a wiec jest pomysl by odrabiac nadgodziny jesli je odrobisz to pòzniej ci zaplacimy moze tylko poto byś mogl posiedziec w marcu 1 tydzien skad oni biora te pomysly.

Pracownik Przemysław

Szanowny panie prezesie proszę o zainteresowanie się halą nr 7 ponieważ przez zarządzanie naszego mistrza są generowane nadgodziny innymi słowy nie szanuje się naszej pracy i pana pieniędzy . Musimy przepakować duże ilości materacy a pokrowce nadają się do utylizacji cały 5 tydzień naszej pracy zmarnowany proszę o interwencje

Anonumous
@Pracownik Przemysław

Generujecie nadgodzinki będziecie mogli w marcu za darmo w domu posiedziec za darmo. Pan prezes na tym nie straci.

Przemysław
@Anonumous

Ma pan racje ale tutaj chodzi ,że gdy firma traci ,to jest oczywiste , że podwyżek nie będzie . Gdy właściciel nie zarabia tracą pracownicy a trzeba przyznać ,że utrzymać tylu pracowników nie jest łatwo musimy zgłaszać straty w firmie aby szef o tym wiedział ,bo może uważać ,że to wina pracowników

@Przemysław

Racja tylko ze to nie jest miejsce na zgłaszanie takich problemów właścicielowi przecież nikt z zarządu nawet tego nie czyta

Beny
@pracownik

Nie bój się. Zarząd wie więcej niż ci się wydaje

Cytrus
@Beny

Sam sobie wlewaz ty po prostu jesteś nie świadomy co piszesz

Juwe
@Pracownik Przemysław

On się nie nadaje na kierownika ksm bonie ma pojęcia o produkcji tylko przyszedł z zewnątrz i od razu został kierownikiem bo jest protegowany a to co zrobił to tylko degradacja się na leży bo lider jakby tak zadecydował to już by go nie było ciekawe czy ktos wyciągnie z tej osoby konsekwencje tak jak sie wyciąga ze zwyklego pracownika

Spr

A co tam sie dzieje na bonelach? Kto tam teraz rządzi? Jest lepiej jak bylo pare lat temu ??

Ppp
@Spr

Jaka stawka na okresie próbnym ile premii?

Ppp

Witam czy orientuje się ktoś jaka premie otrzymuje się na start jakoś operator na bonellach

Karma

Jak wypłaty za styczeń zadowoleni?

Rudy
@Karma

Super ekstra cudownie ledwo 2 z przodu zobaczyłem , szukam już innego miejsca pracy bo za te pieniądze się wszędzie znajdzie i przy dobrych wiatrach na jedna zmianę

Lalala
@Karma

Turek- najniższa krajowa, w zasadzie to dopłata do najniższej, jaja

Kortek
@Rudy

Widocznie musiałeś być na zwolnieniu lekarskim jak ledwo dwójke zobaczyłes a teraz zdziwiony. Chyba że ci pokryli z nadgodzin wolne w styczniu no to podziękuj sobie ze zrobiłeś nadgodziny a teraz ci tak zrobili o czym pewnie wiedziałeś że tak będą pokrywac

Up
@Kortek

Podobno jeszcze nie zabierają premii za L4 więc kolega czy koleżanka coś innego może kombinował/a

Ibisz

Witam serdecznie . Wstępnie jestem umówiony na rozmowę o pracę . Dział produkcji sprężyn jak dobrze zrozumiałem . Jak dojazdy busem idzie godzinkę wysiedzieć ? Jak z wypłatami ? Jak wygląda praca ? Ludzie okej czy nerwowo ? 3 zmiany po 8h od pn do pt można nadgodziny ? Proszę o swoje opinie tak to nie będę zawracał sobie głowy tylko po dziękuję firmie

sabrina
@Ibisz

Po co pytasz? Ludzie którzy są zadowoleni z pracy nie zaglądają na takie fora. To miejsce to wypluwania jadu i żalu przez pracowników którzy nie jedno mają za uszami i chcą się w ten sposób wybielić lub dla tych, którym wiecznie coś sie nie podoba. W firmie pracuje 8 tys ludzi - gdyby było tak beznadziejnie jak tu przeczytasz to raczej by firma nie istniała. Moim zdaniem na sprezyny warto iść (tam pracuje mój brat) i kasa atrakcyjna i kerownictwo spoko, dojazdy do pracy za 60 zł (kiedys było po 30), luxmed.

Borys
@sabrina

Tylu ludzi pracuje ale jaki jest przemiał. Ludzi którzy pracują powyżej dziesięciu lat to może jest około dziesięć procent. Gdyby nie Ukraińcy to by nie miał kto robić nawet Ukraińców zaczyna brakować bo już widać ciemnoskórych z kąs sprowadzają

Kajetan

Nasz pożądany pracodawca podobno podpisał nowa tarcze haha.

spadaj
@Kajetan

skoro jesteś byłym pracownikiem to jakim prawem piszesz "nasz"? już nie twój! idź pluć na nowego pracodawcę bo tylko to potrafisz

Rudy

Tez mieliście takie „kozackie” wypłaty w tym miesiacu ?? Haha

Wkurzony

Panie z hr to jeszcze jakoś ujda bo muszą się jakoś prezentowac ????ale te panie w czerwonych kamizelkach w rozpuszczonych włosach co mają niekiedy dekoldy do pępka opiete legginsy i tyłkami świecą po zakładzie to jakaś masakra ????kiedyś tak nie było lider czy brygadzista musiał mieć na sobie odzież robocza a teraz to każdy chodzi jak chce i gdzie ta renoma firmy,

Jola

Pani modelka,jak widać takie osoby w naszej firmie są potrzebne. Z tego co słyszałam na com 40 jest podobnie i co nie które osoby chodzą po hali jak po wybiegu.

xxx

a ty człowieka po wyglądzie oceniasz czy po tym co ma w głowie???? są rekrutacje do biur - idź bedziesz mogła chodzić ubrana normalnie

Naomi Campbell
@Jola

To prawda.Liderki jedna przez drugą stroją się jak na disco. Bez przesady. Powiny być stroje robocze, czyli portki, bluza i buty z metalowym czubem,tak jak w innych zakładach. W końcu to jest produkcja. No tak, czy nie?

JOLA 2:)

Wiesz z tego co mi wiadomo, Pani w czerwonej kamizelce P. Sz to bardzo atrakcyjna kobieta, niestety zazdrośc i komentarze takich kobiet jak Ty sa na bardzo niskim poziomie. Przynajmniej w połowie badz tak inteligentna jak Patrycja, to pół sukcesu za Toba,;)

Student
@JOLA 2:)

Potwierdzam, jeszcze tak zorganizowanej liderki nie widziałem, miałem możliwośc pracować u Patrycji Sz, kiedy u nas na linii nie było pracy Bardzo konkretna, rzeczowa i rozsądna kobieta. Oj trzeba przyznać, jest na czym oko zawiesić

Jagoda

Jako, że pracowałam u patrycji sz kilka dni na pakowaniu poduch, również podzielam zdanie @ studenta, miła, sympatyczna osóbka, a to ze jest piękną, zgrabną kobieta no cóż, nic nie poradzi można tylko pozazdroscic.

Miałam przyjemność pracować z Patrycją Sz. I śmiem twierdzic, ze jest to jeden z najlepszych brygadzistów jaki znam. Gdyby wszyscy w zakładzie byli tak kompetetni jak ona, to praca w firmie byłaby czystą przyjemnścią. Sądzę jednak, że przez koleżankę przemawia zazdrość :) sugeruje wizytę u specjalisty, jeśli nie potrafisz panować nad emocjami. Pozdrawiam

@Student

No jest, jest na czym oko zawiesić dlatego wszyscy powinni być traktowani w firmie na równi jeśli chodzi o produkcje i nosić odzież robocza. Tak jak jest to w innych firmach

Weronika

Drogie Panie....skoro tak bardzo Wam Pani Patrycja zaprząta głowę, i jest tematem do takich wywodów, to jednym słowem....musi być bardzo atrakcyjna, tylko, w ten sposób można wytłumaczyć ta straszną nagonkę. Jak można być tak okropnym? Widać, ze co niektóre zamiast pracować, zwracają uwagę, kto jak właśnie przyszedł ubrany do pracy:) Pozdrawiam wszystkie zazdrosne kobiety:)

Zmiany
@Weronika

To może ubierajmy się wszyscy tak jak chcemy po co te ciuchy robocze te portki te buty i koszulki zacznijmy chodzić w pracy tak jak jest nam najwygodniej ciekawe co w tedy....bo czym się różni zwykły pracownik od brygadzisty czy lidera bo moim zdaniem niczym o przepraszam pracownik zapierdacza całe 8 godzin a taki lider czy brygadzista nie robi nic najlepiej 8 godz przed komputerkiem.wszyscy powinnismy być traktowani na równi!!!!!

Rafal
@Zmiany

Witam, wszystkie Panie... W woli doprecyzowania. Jeżeli Pani uwaza, ze brygadzista nic nie wnosi....to zapraszam ba testy i również bedziesz mogła ubrać swoją prywatna kreację. Natomiiast, moim zdaniem...niektóre z Pan maja fobię na punkcie jednej Pani- wydaje mi się wręcz, ze to wszystko można podpiąć pod nękanie. Warto zastanowić się, nad pochopnymi opiniami, bo mogą być bardzo negatywne skutki....

Kamil Bumbul
@Zmiany

Trzeba było się uczyć to też byś był liderem czy brygadzistą i patrzył w komputer albo w kiblu siedział w kabinie dwie godziny . Gorzej jak przyjdzie jakiś grubas po kolacji i w kabinie obok puści (usunięte przez administratora)wtedy w smrodzie posiedzisz.

Pożądany pracownik

Witam czy to prawda że Agata Meble podpisało umowę z Comforty??

Manager
@Pożądany pracownik

Próbują

@Pożądany pracownik

Tak i podpisali jeszcze z.kubusiem Tesco i Fabrykom formy.

Strefan

Zakład słynie z opini że(usunięte przez administratora) pr.cy a na autobusach porządany pracodawca ponaklejali naklejki. Posmiewisko te autobusy robią na ulicach

Koniec

I to już koniec., po 7 latach pracy w tym tygodniu był mój ostatni dzień w firmie Correct. Dziękuję wszystkim za ten czas na ksm, ogolnie to wspominam dobrze, jednak ostatni rok niestety nie należał do najlepszych pod względem podejmowanych decyzji. Nowi ludzie, nowe kierownictwo, co jedna to mądrzejszy od drugiej, szacunków dla pracownika brak, poziom wiedzy zerowy, za to wymagania z księżyca.

Sofka
@Koniec

A jak mają mieć wiedzę jak te wszystkie osóbki przychodziły z Sof i to nie w nagrodę tylko dlatego że ich stanowiska likwodowali? Materac to pierwszy raz na oczy widzieli. Jak by były dobre to by ich nie przenosili.

Nostalgia
@Koniec

Smutne ale prawdziwe, kiedyś dawali szansę pracownikom z produkcji. Zaczynalaś jako pracownik, można było zostać liderem, potem brygadzista, były szansę na awans, a teraz? Dobrze ze chociaż nowy mistrz jest z wydziału i zna się na materacach.

Ambitny
@Sofka

Tylko poczekaj jak kolejnych psedo liderkow będą przenosić z Com40, po nowym roku mieli kilka linii likwidować to znowu znajdą tych co niby tacy świetni a u siebie roboty jednak nie mają... Ci co do tej pory dostali bilecik na correct to jeszcze nie ogarneli czym się materac do fotela różni.. Ja tam na nic nie chciałabym wskazywać ale jednak dowcipy o blondynkach z niczego się nie biorą.

Żaba
@Ambitny

Zgadzam się, przenoszą na stanowiska liderów, kierowników i specjalistów ludzi którzy nie mają pojęcia o materacach bo niby tacy wspaniali są, a jak są problemy to zielonego pojęcia nie mają co zrobić bo się nie znają na tym. Po roku zaczynają coś kumać ale po takim czasie to by się i pingwin nauczył.

BaN
@Koniec

Spokojnie, ja się przed końcem roku zwolniłem z dur na Twoim wydziale. Ciężko było się rozstać z firmą ze względu na nabyte w niej znajomości, krótko mówiąc poznałem bardzo wartościowych ludzi w swoim dziale i na produkcji. Główną decyzją o zmianie było przeświadczenie o braku dalszego rozwoju, lekkie wypalenie, sposób zarządzania działem przez wyższych stanowiskiem przełożonych, brak odpowiedniego pomysłu na funkcjonowanie działu dur, kłócące się z moimi przekonaniami, współpraca z zarządzającymi działem produkcyjnym, to jak ciekawe awanse tam się odbywały na oraz system zmianowy :) i wiesz co ? kontakt z Tymi osobami z którymi się polubiłem mam, przysłowiowo na piwo mogę z nimi skoczyć. Bałem się nowego miejsca pracy, a zostałem pozytywnie zaskoczony i ciepło przywitany :D lepszy system zmianowy, dużo luźniejsze podejście do pracy i funkcjonowania działu, otwartość przełożonych włącznie z dyrektorem mojego działu, lepsze stanowisko na papierku oraz taki sam poziom finansowy jak w correct z możliwością robienia nadgodzin w soboty. Zmiana wyszła mi na duży plus. Obecnie czuję się lepiej, wiem że jak zbliża się weekend to mogę skupić się na swoim życiu prywatnym, które ucierpiało pracując na 4-brygadach w correct. Nie ma co płakać i się martwić czy stresować, jak ktoś ma możliwość to tak jak sobie kiedyś mówiłem "jak ktoś w Correct sobie poradził to wszędzie da radę" ;)

Sierżant
@BaN

I tak bedzie puki o wybraniu na stanowisko będzie decydować jakś panienka z hr która dopiero co kosmetologie skoczyła i nauczyli ją jak testy predyspozycji robić hahahaha. Miałem okazję mieć taki test i nic z niego nie wynika, nie miało znaczenia że wiem jak się produkuje materace tylko najważniejsze było odegranie scenki. Potem mamy efekty takie jak błędy jakościowe ciągle awarie i inne problemy na ksm ale tak już jest jak się wybiera kierownika który nie ma różowego pojęcia o produkcji ale za to potrafi pracownikom bardzo ładnie tłumaczyć przez 1,5 godziny że zima jest chłodno a latem jest ciepło i że firma robi wszystko żeby latem było chłodno o zima ciepło. Hahahahaha. Ciekawe kiedy zaczną z ludzi z hali 15 robić specjalistów i technologów bo już nie będzie gdzie ich upchnać np od produkcji pianki czy sprężyn, przecież kiedyś się nauczyc muszą. Hahahaha

Nadyl
@Nostalgia

Jaki mistrz jest z wydziału? Przecież mistrz na ksm-ch przyszedł z zewnątrz od razu na mistrza. Nigdy na produkcji nie pracował

...
@Sierżant

PÓKI- znajomość ortografii też się przydaje

Olo
@Nadyl

Z zapachów od markusa przyszedł został mistrzem bo ma plecy

Pol
@Nadyl

Jest protegowany

....
@Sierżant

Nowy kierownik na ksmach pozostawia wiele do życzenia.

Kamyk

Czy to prawda ze na magazynie pod byle pretekstem pozbywają się osób które nie podlizują się przełożonym i menadżerowi... Do czego to doszło że podczas urzędowania pana R.W. człowiek który uczciwie pracuje nie jest pewny czy jutro nie wyleci pod byle pretekstem... Takiego "KOLESIOSTWA" nie było jeszcze nigdy....

Juras
@Kamyk

Też o tym słyszałem, ludzi którzy długo pracowali też zwolnili. Przyjdzie taki czas że się będą o ludzi prosić kwestia czasu. Zarobki też nie są rewelacyjne. Jak rządzą tak mają, dużo osób myśli o zmianie pracy na wiosnę się zdziwią dopiero.

Zdradzik
@Juras

Ciągle mają się zdziwić a jakoś produkcja tyle lat idzie i nie zmieniają postępowania wobec pracowników chyba że wobec nowych to zmienili. Kiedyś nowy musiał ciężko pracować. Teraz na kolanach niedługo będą go prosić żeby chociaż do pracy przyjeżdżał inni za niego nadrobią robotę byle przyjechał i trochę porobił

Zenek
@Kamyk

Jak za dużo się odzywasz na zebraniach jesteś be chodzisz na L4 jesteś be nawet się ładuje ałta które załadowane wyjeżdżają puste :-)

Murzyn
@Kamyk

Dokładnie zrobiło się (usunięte przez administratora) i kolesiostwo , zero szacunku do pracownika maja , traktowanie przez przełożonych to już nie ma co mówić , naszczescie pożegnałem ten zakład i nie żałuje decyzji. I pamiętaj nigdy firma nie idzie na rękę pracownikowi

przestan nudzic
@Murzyn

Człowieku skończ, widać, że sam sobie odpisujesz i nakręcasz nagonkę na Managera w magazynie. Przecież to jest pomówienie, za które grozi odpowiedzialność karna. Co cisza na forum to do tego nawracasz i wlewasz jad. Nie pasuje Ci jako szef to idź się przenieś na inne stanwoiskp - nikt cie nie przywiązał do wózka. Firma ogromna, pracy wszedzie pełno znajdzie się i dla ciebie coś. Jak masz coś do kadry zarządzającej to zgłoś to oficjalnie a nie takie podchody tu robisz. Tak sie nie zachwouje powazny człowiek. Skoro ktoś stracił pracę to powód był. Firma nie może od tak zwolnić pracownika, muszą być powody. I niestety zawsze tak jest, że to firma zła i niedobra a pracownik cudowny i krystaliczny.

Znerwicowany

Niech się wezmą za tych co ciągle na zwolnieniach lekarskich są a nic im nie jest. Tak jeżdżą na kontrolę panie i co nie widzą że ktoś sciemnia? To jest zastanawiające. Te kontrolę są nie efektowne więc po co je opłacać jak to nic nie daje. Zwykły pracownik robi je w tak zwanego konia lub w banbuko albo one takie ciemne? Nie obrażają nikogo. Może trzeba zmienić osoby kontrolujące na konkretne osoby bo żadnych skutków te kontrolę nie dają

@Znerwicowany

Są od tego żeby sprawdzić czy chory pracownik przebywa pod adresem podanym w ZLA. Tylko tyle mogą zrobić. Skąd się koleś zerwałeś?

DonFlotatorre
@Znerwicowany

Byłby z was wspaniały czekista Towarzyszu !

Cukier BIAŁY
@Znerwicowany

Co się dziwić że ludzie chorują... Na magazynie w ostatnim czasie temperatury w okolicach 10C. Firma oszczędza na ogrzewaniu na maksa. Po co zamontowali nowy system ogrzewania jak nie jest używany...? powiedziałbym że to atrapy ale jak na rano jest jakiś audyt bądź goście z IKEA to nagle piece działają. :D

To chyba mają sobowtóra co jeden w domu czeka na kontrole, a drugi na innej robocie. Baa jeszcze w nagrode ma urlop kiedy chce i prace podawana na tacy tak by akord wyrobil.

Tego nie wiem. Napisałem tylko co może pracownik kontrolujący zwolnienia lekarskie.

Chory systwm

No to co z tego że jest pod danym adresem jak nic mu nie jest. Jakieś żarty to są. A inny będzie miał nogę w gipsie ale o kulach gdzieś wyjdzie i będzie afera bo nie było go w domu i nie zapłacą chorobowego a ten co zdrowy ale akurat w domu będzie to zapłacą bo siedział w domu. Zdrowy ale w domu.

Choroba nie wybiera.

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 463.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 45 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.