Opinie o Solutions 30 Holding Sp. z.o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Solutions 30 Holding Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solutions 30 Holding Sp. z.o.o w Warszawa

Rati

Tomek, jasne, oczywiscie jestes zwyklym, potencjalnym pracownikiem, ktory zobaczyl ta oferte w necie i odrazu wszedl tutaj, by podzielic sie ta wesola nowina i wbic sobie samoboja na start, obnizajac szanse dostania pracy, hahaha! Ludzie, kto wchodzi na forum firmy, w ktorej pracuje badz kandyduje do pracy, by pisac same pochlebstwa?! Przeciez od dawna wiadomo, ze pozytywnych opinii o pracy w necie sie nie czyta, bo wystawia je nikt inny, jak oplacany za to przez szefa pracownik, badz tez sam szef firmy.

altan

Strasznie mnie to ciekawi, jacy ludzie tam jada. W umowie jest 1800 euro brutto, przy dobrych wiatrach zostaje netto ok 1200 euro na reke. Z tego trzeba zaplacic za ultra drogi niemiecki wynajem 350 euro i jeszcze tankowac po 300 euro miesiecznie (tankuja tylko na poczatku kontraktu, nie prawda jest, ze zwracaja pozniej!). Zostaje nam.. 550 euro, to na polskie wychodzi jakies 2300 pln!? Do tego podroz, zjazdy na odetchniecie, drozsze wyzywienie, to zostanie chociaz 2000 zlotych??

nowy

Witam.Wybieram się 18 stycznia na kurs we Wrocławiu/z Zielonej Góry/.Czy ktoś z Was też?

Mant

Czy wam tez kazali podpisac umowe dopiero na kursie? Mieliscie do podpisania jakas lojalke? Czy zakwaterowanie w 6 osobowym pokoju w hostelu, to u nich norma?

Monter

Tak była przeprowadzona profesionalnie

Wszystko przebiegło normalnie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
ITT

Jak ktoś chce tylko podziwiać piękne niemieckie krajobrazy w Aalen to niech jedzie :) Praca za granicą w tych czasach to nie zawsze cud miód , ale pojedziecie przekonacie się nie ma co nikogo namawiać . Wasza decyzja .

IT

Dlaczego mam wrazenie, ze te pozytywne dyskusje prowadzi firma sama ze soba? Moze ktos tam pracujacy zrobi jakis update co tam sie dzieje?

IT

Witam wszystkich forumowiczów , przedstawie wam tą pracę z perspektywy osoby która tam była. Jedziesz do Aalen , jak swoim autem to ci je zatankują pod korek ale musisz się upominać i drążyć temat. Mieszkasz albo na "Mozarcie" z polakami albo w akademiku z ciapakami , turasami i z kilkoma polakami . Dla ścisłości nie ma pięter gdzie zamieszkują sami polacy , lecz przekonują że wylądujecie miedzy polakami ale to bzdura . Pokoje w akademiku to zwykle jedynki choć zdarzają się i dwójki .Na drugi dzień idziesz odrazu do pracy , nie ma mowy o żadnym wolnym po podróży , nikogo to nie interesuje . Koszt zamieszkania opłacają oni ale ty płacisz za śmieci , sprzątanie i parking pod akademikiem. Na drugi dzień idziesz do pracy i tam natrafiasz na rzeczywistość . Musisz się dogadać po niemiecku z właśicielem budynku , umówic się z nim na spotkanie , opisać mu co wykonujesz i odpowiedzieć na jego pytania odnośnie instalacjii . Hajs jest słaby , liczony od wykonanych zleceń . Znasz jezyk , umiesz robić , coś jeszcze zarobisz , nie znasz języka to niestety jedna instalacja dziennie . A co do zleceń jest ich bardzo mało i są nie równo dzielone .Atmosfera kiepska , nie lubią tam nowych bo zabierają zlecenia i muszą jeździć z technikami .Ogólnie nie polecam zarobicie na czysto nie wiele wiecej niż w PL a , juz nie mówię o życiu na 2 domu. Ja byłem przekonałem się wróciłem , obecnie pracuje w PL ale szukam alternatywy za granicą .

yahuuu

Witam Mam spore doświadczenie w usuwaniu awarii i instalacjach pod usługi VDSL,IPTV itp. Mam pytanie odnośnie pracy. Czy są i jak często zjazdy do kraju i na ile? Czy jest jakiś system? jak to wygląda? pozdrawiam

pracownik3

Co mozna o tym sadzic? Wymagania niewielkie to ciekawe co oferuja. Z tego co tu pisza na forum to oprocz dogadania sie i przemieszczania trzeba kilka jeszcze umiejetnosci i cech posiadac. Ktos tu trafnie napisal ze w tej robocie trzeba byc przede wszystkim ogarnietym tzn ze nie jest to praca dla kazdego kto tylko zna jezyk i potrafi jezdzic samochodem. Proponuje przemyslec ten aspekt zanim zaaplikujecie.

Robert

Witam Również zastanawiam się nad pracą jako Monter w Aalen. Znam dobrze niemieckiego ale nie mam za dużo dośiadczenia jako Monter. Mam parę pytan dotyczących pracy a mianowice: - Czy jest to montaż w domkach jednorodzinnych czy w blokach? - Czy monterzy jedzą tylko po Aalen czy również dostają zlecenia na dalsze odległości? - jakimi samochodami się jeździ? Pozdrawiam Robert

ktośśś
@Robert

Robert montaże są zależne od zlecenia, raz trafi się domek jednorodzinny, raz blok. Przeważnie zlecenia są na dalsze odległości... czasami nawet 1,5 h w jedną stronę, zlecenia porozrzucane, za kilometry nie jest płacone, a to już ogromna strata czasu. Chyba, że ma się jakieś 'przywileje' i dostaje się zlecenia w okolicy. Jeździ się VW Caddy.

Robert
@ktośśś

Witam Dzięki za odpowiedź. A czy czas na dojazd jest wliczony do czasu pracy? no i czy dużo jest jakiś skomplikowanych instalacji, przewierceń czy raczej infrastruktura już jest i chodzi tylko o przewiercenie ściany i podłączenie? Pozdrawiam Robert

Uwe
@Robert

Instalacje są różne. Najprostsza wersja to masz wszystko gotowe ewentualnie zmieniasz gniazdko i odpalasz modem. Prawdziwa praca jest w przypadku kiedy musisz zrobić nową instalacje tzw. “erste” Do budynku masz tylko doprowadzony główny kabel NE3 naogół w piwnicy. Od niego musisz poprowadzić sygnał - zrobić całą instalacje -płyte ze wzmacniaczem, kable w rurkach poprowadzić do gniazdka najczęściej w salonie lub korytarzu. Wzmacniacz jest zasilany prądem z sieci więc musisz go umieścić przy gniazdku a jak nie ma to masz je zrobić. Płyta ze wzmacniaczem musi być uziemniona więc szukasz szyny od której poprowdzisz uziemjenie do wzmacniacza oczywiście w rurkach lub kanałach czasami z kilkanaście metrów poprzez kilka pomieszczeń w piwnicy. Bywa dość często że musisz też uziemnić klientowi piec oraz rury wodne jak nie ma tego zrobionego a w starych budynkach to bardzo częste. A więc jak lubisz borować to przjeżdżaj :)

Ktos

Ooo widze, ze Mikolaj z Balbina wrocili :))

Biedrona

Oj,pojechal kolega Bartek bo bandzie.Z tego co slyszalem to juz chyba nie nalezy do TEAMU,bo go tam nie ma. Tam technikow z Polski jest moze 12-13,a nie ponad dwudziestu. Jakos miesiac temu opowiadal na grillu zupelnie inne rzeczy o koordynatorze,ktory byl be-a teraz pisze peany na jego czesc,no ale jak jezdza razem na wakacje,to trudno sie dziwic,ze mu dupe lize.A wracajac do pracy to faktycznie tam nie jest zle.

pionier 1
@Biedrona

Biedrona to mało wiesz i dobrze dla Ciebie bo bys sie w nocy moczył. Poza tym jak masz jakies wiarygodne informacje to przedstaw sie a nie anonimowo szczekasz jak kundel.

dzidek

A jak jest z mieszkaniem daja zakwaterowanie bezplatnie czy trzeba placic?

filigranowy

Praca jak praca jest ciekawa. Poznasz miłych i fajnych ludzi/klientów. Nie zawsze może to odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dostaniesz samochód i klamoty oraz boskie słowa koordynatora - do roboty. Ze wszystkim trzeba się spieszyć i nie zawsze jest czas na wypoczynek- to nie są wczasy. Niemcy w biurze są ok. Szkoleniowiec Niemiec powinien wiedzieć, że posiadasz język i umiesz mówić po niemiecku. Inaczej długo nie popracujesz. Wszystkie sprawy - bolączki w pracy najlepiej kierować do Niemców i koordynatora, który nigdy Ci nie odmówi pomocy. Kiedy będziesz w potrzebie dobrze jest mieć telefon do dobrego Kolegi i z nim rozwiązać problem. Płacą dobrze ok. 1000 Euro + diety ok.105 Euro na tydzień. Okolica jest piękna bo krajobrazy wokół Aalen są imponujące - sam ocenisz. Nigdy nie trać wiary w pracy. Każda Erste instalacja przybliża do sukcesu finansowego. Będziesz Top Technikiem jak powiedział jeden z Niemców to zarobisz znacznie więcej. Ogarniaj temat szybko bo czas w pracy goni niewspółmiernie do satysfakcji finansowej.

balbina87

praca nie jest zla,ale niemieckie biuro co jakis czas rzuca klody pod nogi i to wkurza. Natomiast nie piszcie ze jest tam jakis koordynator-bo go nie ma. To znaczy jest tylko z nazwy. facet nie nadaje sie do tej funkcji. Ma wszystkich polskich technikow gdzies,a powinien z nimi razem walczyc o wszystkie przywileje i wyjasniac wszystkie niejasnosci. Jakis nawiedzony niemiec ich egzaminuje i za pierdoly wywala,a ten se na wycieczki jezdzi zamiast byc przy polskim techniku,bo od tego jest!!!

Oskar

Jak widac z ogloszen caly czas rekrutuja nowych ludzi. Glowne wymagania to jezyk i prawo jazdy. Gdyby to byla fajna i dobrze platna praca to tam nie byloby juz miejsca, a aby sie dostac nalezaloby miec znajomosci. Wniosek jest oczywisty.

pionier 1
@Oskar

Kolego jestes w błedzie firma ciagle rekrutuje bo maja duze zapotrzebowanie na uslugi i potrzebuja wiecej solidnych i ogarnietych ludzi a niestety pojawiaja sie tu sierotki Marysie ktore nie potrafia prostych zadan wykonac i wiem o tym osobiscie szkolilem tu chlopakow z ktorym probowałem pomóc i nauczyc naprawde prostych zadan, niestety totalne anty talenty. Jesli uważasz ze jestes rozgarniety i masz zdolności manualne a do tego ogarniasz jezyk niemiecki to przyjedz i podejmi prace.

xyz

czy po miesikącu praktyki wypłacają 4000zł? i czy potem dają samochód służbowy telefon i komputer i czy za zakwaterowanie trzebas płacic? i czy diete codziennie otrzymuje podczas szkolenia w wysokości 15 euro? proszę o odp,

expracownik

Wymagania bardzo wysokie, pracy prawie w ogóle, stresująca praca, dojazdy niepłatne, wypłaty nieterminowe. Firma schodzi na psy.

@expracownik

A skad wiesz jak tu teraz jest skoro Cie nie ma? Pewnie chcialbys wrocic, ale odwagi zadzwonic i poprosic nie masz

robota nie najgorsza ogolnie malo zlecen koordynator zdziwiaczal czepia sie o wszystko nieterminowe wyplaty ogolnie nie polecam robota ew dla ludzi ktorzy nie maja obowiazkow w polsce

Nowyy

Witam wysłałem CV do nich na pracę w Aalen właśnie jako monter sieci na dniach mam mieć rozmowę sprawdzającą poziom języka. Niemiecki trzeba znać naprawdę bardzo dobrze ? O co pytają na rozmowie ? Prawde mówiąc swój poziom oceniam na komunikatywny, ale nie wiem czy to wystarczy?

@Nowyy

jezyk zostanie zweryfikowany przez koordynatora ludzi brakuje to cie wezma w tej pracy trza rozmawiac z klientami trza pytac gdzie co jak po co na co jezeli wiesz jak zapytac i rozumiesz to jezyk ogarniesz reszte sie nauczysz na szulungu jezyka niemieckiego ktory to firma organizuje zycze powodzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Solutions 30 Holding Sp. z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Solutions 30 Holding Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solutions 30 Holding Sp. z.o.o