Opinie o Solutions 30 Holding Sp. z.o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Solutions 30 Holding Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solutions 30 Holding Sp. z.o.o w Warszawa

Już w marcu ktoś nawiązywał o samych integracji oraz później do imprez świątecznych. W tym roku jakie wydarzenie tak konkretniej miało miejsce? Za każdym razem organizuje się coś podobnego?

Jaki jest wkład kierownictwa Solutions 30 Holding Sp. z.o.o w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

HR

Dobra atmosfera w pracy w zespole zdecydowanie przekłada się na efektywność wykonywanej pracy, wpływa na skuteczność naszych działań, na nasze dobre samopoczucie, które przekłada się w jakości wykonywanych obowiązków. Dbamy o to aby każdy z członków naszego zespołu czuł się dobrze, był traktowany z szacunkiem. Uważamy ,że warto zadbać o dobre relacje z pracownikami.

Praca ponad siły za minimalne wygrodzenie, omijać z daleka.

Jaka umowa obowiązuje w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o podczas okresu próbnego?

HR

Umowa o pracę na okres próbny

Monter

Tak była przeprowadzona profesionalnie

Wszystko przebiegło normalnie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Solutions 30

Dziękujemy za podzielenie się opinią, jesteśmy otwarci na słowa krytyki i staramy się reagować na bieżąco na wszystkie zgłaszane kwestie. Zwolnienia w razie konieczności i zatrudnianie nowych pracowników to zwykłe elementy pracy. Natomiast zawsze przed podjęciem decyzji o zwolnieniu wspieramy pracowników i przyglądamy się wspólnie, dlaczego współpraca nie układa się tak, jak obie strony tego oczekiwały. Regulamin pracy, wynagradzania i funduszu socjalnego są dostępne dla naszych pracowników, jeśli kiedykolwiek nastąpiła odmowa dostępu proszę o kontakt z naszym działem HR (hr_poland@solutions30.com), na pewno to wyjaśnimy. Wczasy pod gruszą nie są wypłacane, ponieważ środki ZFŚS są przeznaczane na inne cele (zgodnie z regulaminem). Zarząd wspiera wszystkich pracowników, również dzięki bezpośrednim przełożonym, którzy pracują ze swoimi zespołami. Tworzymy stabilne miejsce pracy a staż pracy dużej grupy pracowników jest dowodem na to, że Solutions 30 to dobry pracodawca.

Nikt

Nie polecam z całego serca tej firmy. Tylko nerwy, pretensje, nawet nie przeszkolono dobrze pracownika na odpowiednie stanowiska, wielki jeden bałagan, zero zorganizowania w tej firmie. Omijać szerokim łukiem tą firmę.

@Nikt

Witam , Prawdopodobnie zaszło nieporozumienie. Każdy nowy pracownik zostaje przeszkolony i uczy się tak długo ile potrzebuje. Co jest powodem takiej opinii: nerwy ,pretensje...zapraszam do kontaktu chętnie wyjaśnimy zaistniałą sytuację. tel: 512 810 831 Pozdrawiam

@HR

Śmieszne są Pani nieudolne próby ratowania wizerunku tej firmy. Skoro pracownik pisze ze nie było szkolenia to znaczy że nie było a nie nieporozumienie

Beata

Tylko pytanie skąd pewność, że opinia jest prawdziwa?

Luxsemburg

Profesjonalna firma UE a tu nieporozumienia o.. o ..o ..metody kolonialne

@Luxsemburg

Witam, Prosimy o sprecyzowanie ,w czym tkwi problem .Wyjaśnimy . Zapraszam do kontaktu: 512 810 831

Witam, Jak wygląda praca jako telemonter? Proszę o krótki opis. Pozdrawiam.

Maria

Poszkodowany Pan się odezwał? :D Czy jego wpis jednak nie byl do końca zgodny z rzeczywistością? :)

@Maria

Niestety nie był zgodny z rzeczywistością . Pisaliśmy już o tym że cenimy sobie zarówno negatywne jak i pozytywne komentarze to pozwala nam wyciągnąć wnioski i zdobywać wszechstronne doświadczenie w różnych płaszczyznach . Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie .

@HR

Brednie opowiadacie a nie wyciągacie wnioski.

Jak wygląda ścieżka kariery w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o? Czy trudno jest zdobyć awans?

HR

W zależności od indywidualnych możliwości i preferencji - można rozwijać się w kierunku managerskim (zarządzanie zespołem, wydziałem, strefą) lub rozwijać umiejętności specjalistyczne (nowe kwalifikacje, technologie, projekty). W przypadku każdego awansu niezbędne są odpowiednie kompetencje i motywacja do pracy.

Maria
@HR

A te nowe kwalifikacje pracownik musi rozwijać we własnym zakresie, czy państwa firma oferuje szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne? :)

@Maria

Oferujemy szkolenia wewnętrzne, organizujemy też szkolenia we współpracy z firmami zewnętrznymi. Rozwój kwalifikacji we własnym zakresie jest oczywiście możliwy i mile widziany, również w opcji współfinansowania przez pracodawcę.

Technik Kacper

Witam, pracowałem w firmie prawie rok. Wykonywałem instalacje FTTH. Wymagania za duże jak na place 3200 brutto. Zero jakiegokolwiek szkolenia. Pracy uczyłem się od innych techników. Sam także pozniej dostawałem kilku do nauki a placa nadal ta sama. Nie polecam pracodawcy, chyba że tylko po to aby za darmo jeździć na firmowym paliwie. Pozdrawiam.

Magdalena
@Technik Kacper

A byłeś po podwyżkę? Rozmawiałeś z pracodawca? Bo wydaje mi się ze teraz samemu trzeba się po takie rzeczy zgłaszać… a i na początku nie było szkolenia chociażby wstępnego?

@Technik Kacper

Dziękujemy za czas spędzony w S30 i za podzielenie się opinią. Wszyscy pracownicy przechodzą szkolenia stanowiskowe na początku swojej pracy, jeśli w Pana przypadku było inaczej, prosimy o zgłoszenie takiego faktu, na pewno to zweryfikujemy. Pracownicy biorą też udział w bieżących szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje i zdobywając nową wiedzę. Wymagania stanowiskowe zależą od specyfiki pracy, staramy się trzymać wysoki poziom. Oprócz wynagrodzenia zasadniczego warto zwrócić uwagę na premie oraz dodatkowe benefity (opieka medyczna, ZFŚS).

@Magdalena

Jak najbardziej zgadzam się, najlepiej narzekać.W pierwszej kolejności należy zacząć od rozmowy z pracodawcą.

Fajna praca, wykwalifikowana kadra kierownicza ,pełne wsparcie ze strony firmy, polecam

Beata

Kto kogo roluje?

W firmię można zdobyć doświadczenie biurowe, a praca wykonywana nie jest zła. Niestety zarobki pozostawiają wiele do życzenia na początku najniższa krajowa przez kilka miesięcy jest jeszcze do zrozumienia, jak się uczysz, ale nawet jak pracujesz 5 lat w tej firmię to masz tyle samo. Firma po prostu jest bardzo skąpa. Ktoś pisze, że jest najniższa krajowa, ale za to są premie 700 zł. Takie premie dostają pupilki, które może i wykonują dodatkowe czyności ale i donoszą na innych pracowników, krecą i wprowadzają złą atmosferę i dostają ją kosztem pozostałych pracowników, którzy również wykonywali dodatkowe czyności, ale dostaną mniej bo coś innego zrobili źle, więc tym samym dostaną po podliczeniu złych i dobrych rzeczy tyle ile masz obiecane na umowie- tak wygląda system premiowy w firmię, dlatego ludzie się zwalniają, na firmię są osoby, które pracują bo muszą za coś wyżyć, albo są od bradzo dawna kiedy ta firma nosiła jeszcze inną nazwę.

@Anonim

Każda opinia ta dobra jak i ta zła jest dla nas niezwykle cenna ponieważ wyciągamy wnioski ,wdrażamy takie schematy aby wszystkim nam się lepiej pracowało . Taka korespondencja przez Go Work nic nie wnosi dlatego proszę o kontakt telefoniczny chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości ,dopytam i znajdziemy rozwiązanie. 512 810 831

Gory
@Anonim

Opisuje stan faktyczny, o ile by tak nie było już by miał sąd

@Gory

Witam ,to chyba tylko Pana opinia dlatego zaproponowaliśmy wyjaśnienie sprawy i wszelkich wątpliwości podając numer telefonu do kontaktu Pozdrawiamy

Fttx
@Anonim

Przypadkiem trafiłam na stronę w poszukiwaniu informacji nt S30 i widzę, że mimo zmiany nazwy nic się nie zmieniło. Zaproponowane wynagrodzenie i zdobywanie umiejętności cieszy tylko napoczatku, póki jest się młodym pracownikiem i nie zna się rynku pracy ;) przepracowałam rok, miałam to szczęście ze atmosfera wśród mojego najbliższego otoczenia była bardzo dobra i przyjacielska (do tej pory utrzymujemy ze sobą kontakt!) - w innym wypadku nie spędziłabym tam aż tyle czasu. W pewnym momencie skończyły się po prostu możliwości rozwoju, pojawiały się zadania których nie byłam w stanie wykonać (brak doświadczenia, wsparcia, wypracowanych ścieżek - pokłosie nałapania tematów bez sprawdzenia możliwości przerobowych wśród pracownikow). W.konsekwencji kilka razy zostałam pozbawiona premii uznaniowej mimo bardzo wysokiego zaangażowania-chcialam jednak sprostać wyzwaniu. Okres wypowiedzenia oczywiście za najniższa - dokończyłam rzetelnie swoje tematy, ale teraz wiem że stres z tym związany nie był wart tej kwoty.

@HR

Nie nie tylko tego Pana, gdyby był to odosobniony przypadek nikt z firmy nie przywiązywałby do tego uwagi.

Dla zainteresowanych pracą
@Fttx

Atmosfera jest bardzo zła w Centrum Dyspozytorskim, Dyrektor która nie potrafi zarządzać zasobami ludzkimi, wieczne braki kadrowe w centrum powodują dokładanie obowiązków pozostałym pracownikom, braki kadrowe wśród techników w terenie, firma nie jest w stanie wywiazać się że swoich zobowiązań wobec Orange. Likwidacja stanowisk dyspozytorskich i przerzucanie tych obowiązków na coraz mniejsza liczbę dyspozytów, za te same pieniądze wykonuje się 2 razy tyle pracy, mobbing, krzyki że strony Dyrektor i że strony części dyspozytów operacyjnych. Brak wykształcenia kultury osobistej, brak umiejętności organizowania pracy, wszystkie czynności przerzucane są na dyspozytorów liniowych.

@Dla zainteresowanych pracą

Czyli nie dość, że zarobki wynoszą niewiele ponad najniższą krajową, raz na jakiś czas pojawi się premia uznaniowa, to jeszcze dochodzi do tego brak kultury osobistej i organizacyjnej ze strony dyrektorki, co pociąga za sobą braki kadrowe i zwiększoną liczbę obowiązków? Czy zapowiada się jakaś poprawa tej sytuacji? I dlaczego HR nie reaguje?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

HR

Witam , Okres rozliczeniowy -miesięczny, wynagrodzenie do 10-go dnia każdego miesiąca . Pozdrawiam

Technik w terenie 3200- 3500brutto, dyspozytor 3010brutto, kilku dyspozytorow że stażem 5 lat 3100 brutto. Takie kokosy po podwyzkach. Tak więc minimum ustawowe dla dyspozytora to kpina nie firma

HR

Proponujemy nieco wyższe stawki na tych stanowiskach ,nie jest to jednak jedyny składnik wynagrodzenia ,dodatkowo motywujemy za dobrze wykonaną pracę atrakcyjną premią i np. w grudniu u kilku osób -Dyspozytorów były one w maksymalnej wysokości 700 zł . Technicy oprócz samochodów służbowych i bezpłatnego dojazdu do pracy również mają premie uznaniowe w zależności od osiągniętych wyników . Zapraszamy do kontaktu ,chętnie wyjaśnimy szczegółowo system wynagrodzeń i premii. tel: 512 810 831

Stek kłamstw, ta premia w wysokości 700 zł to odbiór nadgodzin

@HR

W centrum dyspozytorskim zatrudnionych jest ponad 75 dyspozytorów premię w wysokości 700 zł otrzymał jeden dyspozytor, 2 ok 400-500zł.inni 73 osoby od 170-250 zł brutto kpina. Technicy że względu na charakter pracy muszą poruszać się samochodami, brakuje jeszcze tylko tego aby jeździli swoimi za swoje pieniądze. Szanowny/na Pan/Pani proszę nie opowiadać bredni przynajmniej że względu na szacunek do własnej osoby.

pio

Za 2500 w tym premia 200 za spawanie światłowodów to trochę poniżające,

Joanna
@pio

Może tak, ale no jakie są teraz stawki w regionie? Kulturę pracy to tworzą ludzie, jak większość ma tyle i dla nich to wystarczające, to po co jakaś inna Firma ma się wyrywać i dawać z 1000 więcej czy ileś.

Szczeniaczek
@pio

Taki komwntarz jest wystarczający by wyrobić opinie o firmie

@Szczeniaczek

Witam .Proszę dopytać pracowników którzy obecnie pracują w naszej firmie. Stawki nie końca są takie jak w opisie . Poza tym od nowego roku podwyższyliśmy wynagrodzenia. Reasumując ,jeśli naprawdę ktoś uczciwie pracuje to otrzymuje satysfakcjonujące wynagrodzenie. Pozdrawiam Dział HR

gość
@pio

to przy łopacie jest 3200 na rękę czy się stoi czy się leży a w specjalistycznej firmie istalacyjnej 2700 z premią? No to nieźle

@pio

Ciesz się jeżeli wogóle wypłacili tą premię, pewnemu technikowi mimo upływu roku dalej nie zapłacili za dodatkowe dokopki

Pimpek
@pio

Zgadzam się wyzysk jak za feudalnych czasow

Czy firma Solutions 30 Holding Sp. z.o.o kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

HR

Zdecydowanie tak .Naszym głównym wyznacznikiem są tylko i wyłącznie kompetencje ,posiadana wiedza oraz kwalifikacje.

gość

dużo kobiet w solutions 30 kopie ręcznie rowy pod kable?

Hehe
@HR

Wszyscy zarabiają tak samo słabo? ;-)

Sam
@Hehe

Tak najniższa krajowa. A o premii nie ma co liczyć

@gość

Jest tam jedna kobieta na całą polskę

Włochy

Witam, Poszukuję pracy we Włoszech i natknąłem się na ogłoszenie pochodzące z tej firmy. Jest ktoś w stanie wyrazić opinię na temat oddziału włoskiego na stanowisku telemontera?

@Włochy

Witam, zapraszam do kontaktu , szczegółowo przedstawię ofertę pracy. Pozdrawiam tel.512 810 831

Aneta

Jak wygląda praca na stanowisku kierowca/magazynier ?

Kuba

Szkoda, że na forum piszą głównie osoby, które nie poradziły sobie z praca w firmie!!

roman
@Kuba

Kuba jak chcesz sobie poradzić przy wynagrodzeniu 2600- przy wykonywaniu przyłączy światłowodowych, kopaniu rowów, i rozbieraniu i układaniu kostki brukowej a jak już zrobisz to wyślą cię na miedź bo kablarze się nie wyrabiaj

@roman

Witam, Panie Romanie zapraszam do kontaktu ,chętnie wyjaśnimy wszelkie kwestie dotyczące pracy również tej konkretnej sytuacji . Pozdrawiam Dział HR 512 810 831

Bożena
@roman

Wynagrodzenie 2600, ale netto czy brutto? Bo jak brutto, to coś nie halo, mniej jak nasza najniższa krajowa.

@Kuba

Ewidentnie piętnująca osoby które rozstały się z firmą, jakoby nie posiadały odpowiednich kompetencji. Prawda jest zupełnie inna są to Ludzie którzy zrezygnowali z pracy u pracodawcy który zatrudnia za minimalna płacę krajową a nakłada pracy na jedną osobę tyle że śmiało można by obdzielić dwie osoby i żadna z nich nie nudził aby się. Ponadto ciągłe straszenie i pokrzykiwania ze strony dyrektor Centrum Dyspozytorskiego . Praca w Siedlcach stała się infolinia i nieustannym dzwonieniem umawianiem klientów na naprawy, bo firma ma braki kadrowe zarówno w Centrum Dyspozytorskich brakuje dyspozytorni którzy masowo się zwalniają ale także brakuje techników do wykonywania napraw ponieważ firma płaci o 1000 zł za mało.

mlody
@Kuba

wiecie cos na temat pracy jako technik instalator??

@mlody

Witam, Zapraszamy do kontaktu- 512 810 831 ,chętnie udzielimy wszelkich informacji . Pozdrawiamy

Szkoda zdrowia

Serdecznie odradzam pracę w tej firmie. Jak traktują pracowników. To tylko dziwi mnie to że ta firma się jeszcze funkcjonuje,dlatego że pracują same osoby które skarżą i podlizywanie się do kierownictwa. Z tamtad każdy ucieka po nie całym roku pracy. Bo szkoda zdrowia na taką pracę. I nie dziwi to że ciągle jest ogłoszenie że poszukują ludzi do pracy. Jak sami uciekają z tej firmy.

Solutions 30 Holding Sp. z.o.o poszukuje kandydatów na stanowiska Serwisant. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

HR

Witam ,poniżej informacja. Zapraszam do kontaktu omówię szczegółowo zakres prac i warunki . -montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych -wykonywanie instalacji światłowodowych -spawanie światłowodów

Zostaw merytoryczną opinię o Solutions 30 Holding Sp. z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Solutions 30 Holding Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solutions 30 Holding Sp. z.o.o