Genpact

Opinie o Genpact

zaciekawiona

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Opisałam sytuację w firmie z której sama się zwolinlam. Ale rozumiem ze przerasta cie czytanie

zaciekawiona

To co się dzieje w Krakowie jest naprawdę śmieszne. Z GL jednego dnia 3 osoby odchodzą, dział po dziale potrafią być po 3-4 osoby, które rzucają wypowiedzeniami jednocześnie. Hindusi robią błędy i sobie nie radzą z aktywnościami. Ale jest "indyjska jakość". Ciekawi mnie kiedy Ahold powie do widzenia i wypowie umowę - to by było dobre - firma w końcu tnie koszty... Zastanawiam się też, co zarządzający tą firmą myśleli? 6 tys. zł dodatkowej odprawy, za to, że ktoś zostanie "do końca", brak rozsądnych wynagrodzeń...? Czy wiesz, że junior accountant zarobi w genpact kraków ok. 2500 brutto? A accountant 3000-3500, przecież to kpina. Inne firmy płacą znacznie lepiej i się potem dziwicie, że się zwalniamy i odchodzimy. Za accounting plaza było lepiej!

explorer

witam, proszę o opinie osoby, które pracują/pracowały w dziale zamówień w j. niemieckim, jak wygląda miejsce pracy, stanowisko, czas pracy, przerwy, zakres obowiązków, relacje z przełożonymi, proces rekrutacji. pensje to temat tabu ale o innych istotnych rzeczach chyba można coś napisać. cokolwiek, będzie to bardzo pomocne, bardzo proszę :)

redutaordona

Zwolnienia nie są z powodu tego, że interes siada, tylko Indyjski właściciel zabiera większość rzeczy do Indii. Ludzie sami się mocno zwalniają z działów typu GL, atmosfera jest gęsta i niefajna, pracy jest w cholerę - brakuje ludzi. Hindusom trzeba zdawać aktywności, pisać procedury itd. Jesli ktos ma doświadczenie niech omija firmę /oddział Kraków/ szerokim łukiem. Płacą marnie.

TK
@redutaordona

a możesz napisać proszę ile płacą w Genpact w Oddziale w Krakowie? Przeprowadzam sie do Krakowa i chciałbym poznać jakies minimalne widełki. Z góry dzięki za info :)

Gosc
@TK

Ja na zarobki nie narzekam, dostałam duzo więcej niz w Capgemini. Praca dla mnie jest OK, w koncu wykorzystuje wiedzę zdobytą na studiach.

lol
@Gosc

typowy komentarz rekrutatora na forum :D napisz oddrazu jak oklamujecie ludzi na 5 zatrudnionych 3 nawet nie podpisuje umowy a 2 pracuje bo musi :D

WspolczujeCi2

WspolczujeCi, gratuluje wytrwalosci w tlumaczeniu tych wszystkich prostych rzeczy tej Pani, ktora i tak pewnie do tej pory niczego nie zrozumiala.

K

Miałam dobre zdanie nt. firmy. Pojechałam na rozmowę, pani HR zapewniała, że będzie mnie polecała (sama wyszła z inicjatywą) oraz , że oddzwoni do końca tygodnia po decyzji Zarządu. Oczywiście minął miesiąc i tel. z jakąkolwiek informacją nie otrzymałam. Troszeczkę niepoważne podejście do osoby rekrutowanej.

WspolczujeCi

Każda osoba w miarę inteligentna zrozumie, że racji nie masz. Robisz błędy na poziomie szkoły zawodowej, i Ty chciałaś pracować z klientem międzynarodowym? Dobre sobie. Zasady są sprawiedliwe, a firma jest jedną z najlepszych na rynku w Polsce. Twoje bezrobocie jest winą Twojej głupoty, a nie firmy na G. Pozdrawiam - życzę powodzenia w życiu* *Przyda się Tobie jak nikomu innemu :)

@WspolczujeCi

Tak dla twojej wiadomości pracuje i jak nie wiesz to nie pisz o moim bezrobociu!! I przestań mnie obrażać bo to też świadczy o tobie, że nie potrafisz bez obrażania kogoś nic napisać. ja mam zadanie ,że firma ma nie sprawiedliwe zasady ty masz zdanie odmmienne i tyle, jest wolność słowa każdy może mówić co myśli.

niko
@gosc

Jesteś Debilem jakich mało :-), dzięki takiej miernocie jak Ty dalej nie wiemy jaka to super firma co płaci grosze tak jak każda inna Baranie :-)

gość
@niko

O co ci chodzi? Pracujesz w genpact?

gosc

Nie można być we wszystkim świetnym ! Piszę tylko na tym forum o nie sprawiedliwych zasadach w firmie genpact. Powtórzę to Nie jest dyktando!!!!

WspolczujeCi

a). "w ogóle" piszemy rozłącznie. b). "ty" piszemy wielką literą c). to nie jest firma "genach" a Genpact. Nie obrażam tu nikogo - źle rozumiesz pojęcie obrażania. Stwierdzam fakty - szanująca się i wykształcona osoba nie popełnia błędów ortograficznych. Jeżeli Cię to stwierdzenie obraża to pracuj ze słownikiem nad swoją mową pisaną. Jak chcesz pracować w korporacji, gdzie kontaktujesz się z klientem w języku obcym, często w sposób bardzo formalny nie potrafiąc poprawnie używać swojego ojczystego języka, nie mówiąc o angielskim, rosyjskim, holenderskim, czeskim czy niemieckim? Naprawdę ci współczuje, bo bardzo ktoś musiał Cię (w Twoim przekonaniu) skrzywdzić w Genpact, skoro od wielu miesięcy tak zajadle obserwujesz to forum i piszesz takie farmazony.

gosc

Przepraszam za powyższe błędy ale pisałam w pośpiechu. Chodziło mi o to , że obrażasz mnie mówiąc , że mając wyższe wykształcenia wstydem jest popełniać błędy i chodziło mi o firmę genpact oczywiście.

gosc

Pisałam powyżej , że nie mam nic do tych ludzi czy ty wogóle czytasz to co ja pisze ? A to nie jest dyktando żebyś wytykał komuś błędy to ty mnie obrażasz mówiąc, że mając wyższe wykształcenie nie powinnam błędów to forum jest o firmie genach a nie o ortografi

gosc

Miało być fora nie góra , przepraszam za błąd

gosc

Aha i jeszcze jedno nie obrażaj mnie bo to właśnie świadczy o braku kultury i dobrego wychowania, po to są góra żeby dyskutować i wyrażać swoje zdanie a jak ty nie potrafisz pisać nie obrażając przy tym to lepiej dla wszystkich nie pisz nic

gosc

Tak a ty się zajmuj wyliczaniem błędów ortograficznych to faktycznie pożyteczne . To , że właściciel ustala takie zasady oczywiście ma prawo ale ja też mam prawo powiedzieć , że są one nie sprawiedliwe.

WspolczujeCi

Nie jest to w żadnym wypadku płytka klasyfikacja. Jesteś Polką/Polakiem? Mniemam, że jesteś. To jedną ze składowych wysokiej kultury osobistej i dobrego wykształcenia jest znajomość swojego języka ojczystego, jego pisowni, interpunkcji, składni, gramatyki i... ortografii. a). Zaimki osobowe typu Ciebie, Ty itd. piszemy z wielkiej litery. b). W zdaniach używamy jednego, albo trzech wykrzykników/pytajników. Dwa wykrzykniki to błąd ortograficzny. Zasady w tej firmie są sprawiedliwe. Firma jest instytucją prywatną i może sobie dowolnie ustalać zasady kogo przyjmuje. Nie mamy komunizmu, żeby ktoś narzucał prywatnemu właścicielowi kogo zatrudnia. Zajmij się czymś pożytecznym.

gosc

To, że ty klasyfikujesz ludzi według błędów ortograficznych to masz problem bo to płytka klasyfikacja a to , że nie próbowałam się dostać do tej firmy to prawda a to, że ty w to nie wierzysz to nic nie poradzę ! ! Nie pisz , że mi w życiu nie wyszło bo już pisałam , że to nie prawda!! Chciałam tylko zwrócić uwagę na nie sprawiedliwe zasady panujące w tej firmie!!!!

WspolczujeCi

Osobie wykształconej błędy ortograficzne - szczególnie te kardynalne - się nie zdarzają. Ty nie wyrażasz swojego zdania, a zwyczajny żal i rozgoryczenie mając pretensje do firmy, a nie do siebie. Nie musisz mówić czy się próbowałaś dostać czy nie - nie trzeba być specjalnie inteligentnym, aby się domyślić że tak. Ponieważ firma jest prywatna i ma prywatnego właściciela, więc to właściciel ustala zasady rekrutacji. Jeśli więc ci się nie podobają zasady rekrutacji masz trzy wyjścia: a). Piszesz pismo do zarządu firmy w Polsce, w którym opisujesz swoje wątpliwości i żale i prosisz o zmianę i wyjaśnienie. b). Składasz podanie do innej firmy - takiej, której zasady rekrutacji są dla Ciebie przejrzyste i zrozumiałe i które po prostu akceptujesz. c). Zakładasz własną firmę i rekrutujesz tam wedle własnego uznania. Tymczasem od wielu miesięcy przeżywasz żale tutaj w komentarzach, co jest śmieszne. Kolejna sfrustrowana kobita, której w życiu nie wyszło i która nie stała obok słownika ortograficznego.

gosc

Błędy ortograficzne mogą zdarzyć się każdemu to po pierwsze, po drugie po to jest sieć by wyrażać w niej swoje zdanie ! To czy ja próbowałam dostać się do tej firmy tego niewiesz otóż nie próbowałam to nie wiesz, czy jestem za słaba, mówię tylko o tym, że powinny być zachowane zasady albo szukają i chcą ludzi z dyplomami albo bez nich

WspolczujeCi

Powiem ci wprost czemu Ty nie powinnaś znaleźć zatrudnienia w firmie nawet mając (jakimś cudem) ten papierek. Jesteś niewykształcona. Te "stare" panie bez papierków NIE robią błędów ortograficznych - właśnie Twoja wypowiedź daje Tobie samej odpowiedź czemu nie znalazłaś tam zatrudnienia. Twoje błędy: Powturze doruwnaja naauki niemaj atych Genpact przecież zatrudnia bez papierków. Bo mnie zatrudnił, a oficjalnie nadal mam ukończone wykształcenie średnie i status studenta. Nie widzę też sensu, aby te panie kończyły na siłę studia, tylko po to by "dorównać". Są świetne w tym co robią. Mają sporą efektywność i znają się na swojej pracy, Twoje zarzuty i żądania żeby robiły studia są kuriozalne i wynikają po prostu z faktu, że jesteś sfrustrowana. Pewnie jesteś po studiach, pewnie myślisz, że nie dostałaś się do pracy przez te panie. Nigdy nie pomyślałaś, że nie dostałaś się tam do pracy, bo po prostu jesteś za słaba? Młodych ludzi w trakcie studiów czy zaraz po jest tam trochę. Niektórzy dostali się od strzała - wysłali CV o 8 rano, a o 10 już byli umówieni na rozmowę rekrutacyjną. Trzeba się też umieć w trakcie procesu rekrutacji sprzedać. Swoje zarzuty powinnaś kierować pisemnie do kierownictwa firmy w Polsce. Najlepiej po angielsku do Pascala. Czemu tego nie zrobisz, tylko gadasz od rzeczy w sieci?

Zostaw merytoryczną opinię o Genpact - Lublin

• Jak się pracuje w Genpact?

Zobacz opinie na temat firmy Genpact tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Genpact?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Genpact?

Kandydaci do pracy w Genpact napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Genpact