Genpact

Opinie o Genpact

Iza

Pracuje od niedawna i jestem zadowolona, polecam!

Yes
@Kandydat

Tak :)

Natalia

Fajna firma z potencjalem, jesli ktos chce to moze sie rozwinac, ja akurat juz nie pracuje bo sie przeprowadzilam do innego miasta jeszcze przed pandemia ale milo wspominam i polecam znajomym!

Pracuje już dobrych kilka lat w Lublinie, można awansować, można mieć elastyczny czas pracy ( nikt się nie czepia jak chcesz wyjść wcześniej), tak - zdarzają się nadgodziny ale można odebrać a często są wypłacane ; dla mnie to duży atut; ludzie super i ogólnie atmosfera w pracy jest mega fajna; co do związków zawodowych.... Nie zdarzyło się aby kiedykolwiek zrobili coś dla ludzi ( czy dla mnie)... Pozostalosc po PRL tych którym się nie chce robić. W Lublinie rotacja jest mała i raczej trzymany się że sobą.. Jest z kim wyjść na piwo

Dt

Pracowałam parę lat w GP. Jak na Lublin praca jest naprawdę w porządku - nowoczesne biuro, liczne benefity, fajna atmosfera, elastyczny czas pracy i wiele innych. Oczywiście wiele zależy od przełożonego, ale ogólnie polecam pracę tam.

Były pracownik Nowy wpis

Słaby socjal, słaby HR, ale genome trzeba zrobić. Najgorsze korpo.

Co wchodzi w socjal Genpact?

Robert

Przeczytałem, że podczas rozmowy sprawdzany jest język obcy. Na jakim poziomie trzeba go znać? Czy angielski b1 wystarczy?

Nancy
@Robert

Cześć Robert, B1 Ci wystarczy. Szkolenia z Genpactu są w języku angielskim. Chyba że chcesz pracować w CS z tym językiem, wtedy C1 by się przydało. ???? Pozdro.

Renata
@Nancy

A jak sprawdzają znajomość? Rozmowa, test, trzeba dostarczyć kopie certyfikatów, czy raczej "pokazać się" rozmawiając na żywo? :)

Były pracownik Nowy wpis
@Robert

Daj sobie spokój z tą firmą. Strata czasu i energii. Angielski jest potrzebny tylko do śmiesznych szkoleń, które de facto nie są nawet szkoleniami tylko zlepkiem jakiś artykułów z czasopism po angielsku. Ambitnie nazywają to szkoleniami. Śmiech. Chyba, że aplikujesz na stanowisko z angielskim, to wtedy wiadomo. Przyda się biegłość.

Dziennikarze w Polsce Nowy wpis

Dzień dobry Państwu. Firma z czarnym Pr-em na rynku w Krakowie i w całej Polsce. " Związkowcy zwalniani z pracy za promowanie związków zawodowych. RPO pyta głównego inspektora pracy o kontrole''. (usunięte przez administratora)

Gelka

Absolutnie odradzam pracę w tej firmie. Brak profesjonalizmu u menadżerów, kompletny brak wiedzy o projekcie, do którego zatrudniają pracowników. Dział HR opowiada bajki, które nie mają nic wspólnego z realną pracą.(usunięte przez administratora) BHP, dyskryminacja(usunięte przez administratora)mobbing pracowniczy! Firma, z aferami w tle, po zwolnieniu związkowców w Krakowie.

Sparrow

Hej. Ile zarabia się na stanowisku junior accounts receivable?

MAGDA

Pani po rozmowie rekrutacyjnej umówiła się na kontakt nie oddzwoniła. Miałam połączenie przychodzące 1 sec. Oddzwaniam nikt nie odebrał i nikt nie oddzwonił. Brak profesjonalizmu!

@MAGDA

No to słabo, że nie oddzwoniła. Może warto napisać maila do nich w takim razie?

Fresh

Cześć czy mógły ktoś napisać jak jest w Genpact Lublin dział AP ?

Hej, czy w firmie Genpact płacą za nadgodziny?

Dobra

Genpact nie płaci za nadgodziny. W Warszawie jest tak że mozesz odbierac sobie godziny. Podwyzki mają być ale to są znikome ilości.

Czesław
@Dobra

Odbiór wolnego to też dobra opcja. Jeśli chodzi o podwyżki to, czy wszyscy dostają tyle samo, czy kwota będzie zależała od stanowiska i zaangażowania w pracę?

Aha
@Dobra

Podwyżki są co roku. Kwota bdb. Nadgodziny generalnie to rzadkość.

Iza

Pracuje od niedawna i jestem zadowolona, polecam!

@Iza

Czy podczas rozmowy rekrutacyjnej jest sprawdzany język obcy i jaki?

Yes
@Kandydat

Tak :)

aventura47

Praca może i dobra na początek, ale tylko i wyłącznie na początek. Zarobki - tragiczne. W moim przypadku wynagrodzenie było nienegocjowalne i nie było możliwości podwyżki nawet po okresie próbnym. Trzy rozmowy rekrutacyjne, w tym dwie z Rumunią (oczywiście łamany angielski), w trakcie pracy okazało się, że coś podczas tych rozmów zostało ustalone (zwiększony zakres obowiązków), o czy mowy podczas tych rozmów NA PEWNO tam nie było. Generalnie jeden wielki chaos i nieogar. Jeśli chodzi o HR - jeśli ktoś siedział w tym pokoju, to już był sukces, wiecznie nieobecne paniusie. Atmosfera - zależy w którym dziale, mnóstwo ludzi ze Wschodu (IYKWIM), generalnie dość toksycznie, przynajmniej tam, gdzie byłem. Konkurencja nawet w Lublinie wgniata Genpact w podłogę, nie mówiąc już oczywiście o innych miastach. Jednym słowem NIE POLECAM.

Bella
@aventura47

Całkowicie się nie zgadzam, jeżeli ktoś jest dobry może zrobić karierę bardzo szybko i mieć podwyżki bardzo duże

aprosdoketon
@Bella

hahaha, no śmiechu warte :D

Nikoś

Z całą pewnością warto polecić pracę w firmie bo dobrych pracodawców nie ma zbyt wielu a tu jest naprawdę ok

przebudzenie

Nie kochani, oferty pracy tej firmy nie sa konkurencyjne. Placa bardzo malo jak na realia krakowskie, zatrudniaja przez agencje pracy, poziom rotacji jest ogromny. Zwolnili 80% osob z pierwotnego poziomu zatrudnienia. A o "atmosferze" pracy swiadczy fakt, ze sa pierwszym i JEDYNYM outsourcingiem w Krakowie w ktorym powstaly zwiazki zawodowe. W zadnym innym korpo w Krakowie nie ma zwiazkow zawodowych, a w Genpactcie sa. Podwyzki? 100 zl na rok? Inne firmy daja po 10-25%. Obudzcie sie... Wasza jedyna szansa sa mlodzi po studiach laknacy doswiadczenia...

@przebudzenie

Muszę się zgodzić. W Poznaniu też nie było podwyżek, tylko wyrównania dla pojedynczych osób. Zero szkoleń. Ok. 70% składu osobowego zostało zwolnionych w ramach zwolnień grupowych (przeniesienie procesów do innej jednostki). Duża rotacja. Mało szans na awans. Lokalni menadżerowie bardzo się starali, ale centrala skutecznie uniemożliwiała im realizowanie interesujących ludzi projektów. Miało być extra, a było słabo. Skutek taki, że Genpact biura w Poznaniu już nie prowadzi, bo Klient wziął co zostało do siebie...

@przebudzenie

to troche nie ma sensu ze sa zwiazki...., w Krakowie jest mnostwo ofert pracy w tej branzy, zwiazki bronia miejsc pracy , po co bronic miejsca pracy skoro jest tak zle, w ciagu tygodnia mozna przeciez przejsc to konkurencji... a tam ciagle pracuje mnostwo ludzi...

Magda
@przebudzenie

Nie rozumiem komentarza ja uważam ze można mieć dobre podwyżki jak ktoś jest dobry , starać się o promocje

Czym Genpact zachęcają? Jakie mają dodatki?

Betelgeza

Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść.

Dt

Waldi

Gdyby było źle jak to niektórzy napisali to nie pracowałoby dużo osób , proste!

Aga

Czy to prawda ze w Krakowie maja zwalniać ludzi? ja byłam jakiś czas temu na rozmowie, nikt się po nie odezwał a teraz słyszałam od znajomej ze duże zwolnienia mają być

@Aga

Aga, wątek ten dotyczy pracy w Genpact z Lubina. W tym przypadku najlepiej, by było gdybyś założyła osobny wątek dla oddziału w Krakowie. Czy ktokolwiek z Was wie coś na temat tego, czy pracodawca tej firmy szykuje się do stworzenia nowych działów?

@Jasiek, na stronie głównej firmy Genpact w zakładce "Careers" masz możliwość wysłania swojej aplikacji by podjąć się tam pracy. Dla ułatwienia poszukiwań podsyłam link -->> https://careers.genpact.com/ . Jeśli udałeś, bądź udasz się na rozmowę koniecznie podziel się na forum jej przebiegiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Genpact - Lublin

• Jak się pracuje w Genpact?

Zobacz opinie na temat firmy Genpact tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Genpact?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Genpact?

Kandydaci do pracy w Genpact napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Genpact