Genpact
3 140 144 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Hej, czy w firmie Genpact płacą za nadgodziny?

Waldi Nowy wpis

Gdyby było źle jak to niektórzy napisali to nie pracowałoby dużo osób , proste!

TakNie4
przebudzenie

Nie kochani, oferty pracy tej firmy nie sa konkurencyjne. Placa bardzo malo jak na realia krakowskie, zatrudniaja przez agencje pracy, poziom rotacji jest ogromny. Zwolnili 80% osob z pierwotnego poziomu zatrudnienia. A o "atmosferze" pracy swiadczy fakt, ze sa pierwszym i JEDYNYM outsourcingiem w Krakowie w ktorym powstaly zwiazki zawodowe. W zadnym innym korpo w Krakowie nie ma zwiazkow zawodowych, a w Genpactcie sa. Podwyzki? 100 zl na rok? Inne firmy daja po 10-25%. Obudzcie sie... Wasza jedyna szansa sa mlodzi po studiach laknacy doswiadczenia...

Tak18Nie

Natalia
@przebudzenie

Muszę się zgodzić. W Poznaniu też nie było podwyżek, tylko wyrównania dla pojedynczych osób. Zero szkoleń. Ok. 70% składu osobowego zostało zwolnionych w ramach zwolnień grupowych (przeniesienie procesów do innej jednostki). Duża rotacja. Mało szans na awans. Lokalni menadżerowie bardzo się starali, ale centrala skutecznie uniemożliwiała im realizowanie interesujących ludzi projektów. Miało być extra, a było słabo. Skutek taki, że Genpact biura w Poznaniu już nie prowadzi, bo Klient wziął co zostało do siebie...

Tomek Nowy wpis
@przebudzenie

to troche nie ma sensu ze sa zwiazki...., w Krakowie jest mnostwo ofert pracy w tej branzy, zwiazki bronia miejsc pracy , po co bronic miejsca pracy skoro jest tak zle, w ciagu tygodnia mozna przeciez przejsc to konkurencji... a tam ciagle pracuje mnostwo ludzi...

TakNie3
aventura47

Praca może i dobra na początek, ale tylko i wyłącznie na początek. Zarobki - tragiczne. W moim przypadku wynagrodzenie było nienegocjowalne i nie było możliwości podwyżki nawet po okresie próbnym. Trzy rozmowy rekrutacyjne, w tym dwie z Rumunią (oczywiście łamany angielski), w trakcie pracy okazało się, że coś podczas tych rozmów zostało ustalone (zwiększony zakres obowiązków), o czy mowy podczas tych rozmów NA PEWNO tam nie było. Generalnie jeden wielki chaos i nieogar. Jeśli chodzi o HR - jeśli ktoś siedział w tym pokoju, to już był sukces, wiecznie nieobecne paniusie. Atmosfera - zależy w którym dziale, mnóstwo ludzi ze Wschodu (IYKWIM), generalnie dość toksycznie, przynajmniej tam, gdzie byłem. Konkurencja nawet w Lublinie wgniata Genpact w podłogę, nie mówiąc już oczywiście o innych miastach. Jednym słowem NIE POLECAM.

Tak18Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Karolina

@Jasiek, na stronie głównej firmy Genpact w zakładce "Careers" masz możliwość wysłania swojej aplikacji by podjąć się tam pracy. Dla ułatwienia poszukiwań podsyłam link -->>https://careers.genpact.com/ . Jeśli udałeś, bądź udasz się na rozmowę koniecznie podziel się na forum jej przebiegiem.

Aga

Czy to prawda ze w Krakowie maja zwalniać ludzi? ja byłam jakiś czas temu na rozmowie, nikt się po nie odezwał a teraz słyszałam od znajomej ze duże zwolnienia mają być

Karolina Nowy wpis
@Aga

Aga, wątek ten dotyczy pracy w Genpact z Lubina. W tym przypadku najlepiej, by było gdybyś założyła osobny wątek dla oddziału w Krakowie. Czy ktokolwiek z Was wie coś na temat tego, czy pracodawca tej firmy szykuje się do stworzenia nowych działów?

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Tak2Nie

tyle

Chciałbym aplikować, ale zarobki mam podstawy 5000 brutto plus premie do 6000 brutto( w miarę spokojną robotę)? Czy da się w Genpact wycisnąć większą podstawę (interesuje mnie 6000 brutto plus premie do poziomu 8000 brutto), czy to realne stawki? Chodzi mi o Lublin. Czy to prawda, że pracuje tam mnóstwo beztalenci, które znają języki i nic poza tym (tzn. bezjajeczni poligloci)?

Kura Em
@tyle

Ton Twojej wypowiedzi wskazuje, że zapewne jesteś jednym z tych "beztalenci" aspirującym do bycia kimś więcej. :)

Natalia
@tyle

W Poznaniu w Genpact (do czasu dopóki było tam biuro) o 6000 brutto specjalista mógł sobie pomarzyć co najwyżej.

Tak1Nie

Ktoś z Was obecnie pracuje w Genpact? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Irek

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

terde

Witam! Powiedzcie mi proszę jak to na ten moment działa? Interesuje mnie głównie atmosfera w firmie i relacje szef-pracownik. Będę wdzięczny za takie informację!

Tak11Nie
Karolina

@nick dlaczego uważasz, że to wpis HR-u? A nawet jeżeli to wpis jest z 2014 roku i było to dawno temu. Dlatego stwierdzenie, że firma Genpact się udziela jest krzywdzące. A firma chcąc się udzielać może pisać pod swoją nazwą.

WspolczujeCi

Zasady są sprawiedliwe. Ustala je właściciel. Ty jako pracobiorca albo się do nich dostosowujesz i współpracujesz z danym pracodawcą, albo szukasz innego pracodawcy. Nie obrażam Ciebie, po prostu wytykam ci brak racji, błędy logiczne, interpunkcyjne i ortograficzne oraz to, że z Twoich wypowiedzi bije frustracja. PS. Dzisiaj, aby być kimś nie trzeba studiów. PS2. Ty też kiedyś będziesz kobietą po 40 stce czy po 50 tce.

Tak8Nie
nick
@WspolczujeCi

Widać. HR udziela się na forum i chyba ma niskie poczucie własnej wartości skoro wytyka błędy ortograficzne na forum jakiemuś biedakowi co chciał się wyżalić

daria

Praca dobra dla osób świeżo. po studiach, brak wsparcia od menadżerów, szkolenia internetowe nie adekwatne do pracy ludzie tą samą pracę na tych samych stanowiskach wykonują za różną kasę nawet różnica do 2 tys brutto,zwalniają nie ważne na jaką umowę jesteś zatrudniony,brak możliwości rozwoju

Tak15Nie
Karolina

@iksX może mają jakąś złożoną tą rekrutację w Genpact, bo słyszałam, że niektóre firmy właśnie prowadzą w takim okresie nabór pracowników. Ale oczywiście rozumiem, że jesteś niezadowolony. Czy ktoś w ostatnim czasie dostał prace w tej firmie?

Karolina

@ewa @iksX @fdgf Czy otrzymaliście od Genpact odpowiedź dotyczącą procesu rekrutacyjnego? Jak oceniacie rozmowę kwalifikacyjną oraz warunki zaproponowane przez Genpact?

iksX

Byłam na dwóch rozmowach kwalifikacyjnych. Pomiędzy nimi odbyła się telefoniczna weryfikacja językowa. Odpowiedź po drugiej rozmowie miała być w czasie DO 2 tyg. Minęło blisko miesiąc i nikt się nie odezwał. Uważam to za duży minus w ocenie firmy i działu HR, który powinien szanować czas i ambicje potencjalnych pracowników.

fdgf
@iksX

u mnie od rozmowy minęło pół roku, odpowiedzi nie dostałam, zero szacunku i czasu. A Pani z HR obiecywałam, że do 2 tyg da KAŻDA odpowiedź. Żenada:)

ewa

Byłam ostatnio na rozmowie, choć byłam w szoku, że odezwali się po bodajże 5 miesiącach od wysłania CV. Rozmowa, jak to rozmowa - dużo pytań, jak na korporacje, po polsku, po angielsku, test, ankieta. Niestety zgadzam się z kilkoma opiniami odnośnie informacji zwrotnej - dopytywałam się, kiedy mogę liczyć na odpowiedź, osoba z HR mówiła,że DO 2 tygodni, no ale 2 tygodnie minęły i to z nawiązką, a tu ani widu ani słychu :) Wolałabym wiedzieć, że np. nie dostałam się, niż czekać w nieskończoność.

Tak5Nie
pracownik2016

Pracuję w Genpact w Lublinie już prawie 4 lata i jestem zadowolona z pracy. Atmosfera w bardzo fajna (wiadomo, trafiają się różne jednostki, które nic nie robią oprócz obgadywania i narzekania, ale tacy już niektórz są

arkadia

a tak w ogóle to fajnie że poszukują na wiele stanowisk osób posiadających zdolności językowe różnorakie, ja wreszcie tutaj czuję że spełnię się jako księgowa i jeszcze wykorzystam moją rewelacyjną znajomość języka niemieckiego. ciekawe tylko za ile to zrobię...

genT

@jarek..na Team Leadera..

genT

siema, czy ktoś wie jak wygląda atmosfera pracy w Genpact Szczecin?

anonimek

lilka...piszesz o Genpact Lublin czy generalnie o Genpact w Polsce..jak widzialem w necie otwieraja nowy projekt w Szczecinie i zatrudniaja 40 osób..czy wiesz coć na temat pracy/atmosfery w Genpact Szczecin? dzieki

lilka

Nie polecam! w końcu i tak wyniosą wszystko do Indii więc szkoda stresu,praca niepewna, kultura organizacyjna słaba. wykorzystują ludzi i mydlą oczy. A koniec końców będą zwalniać, albo propozycja nie do odrzucenia

Tak7Nie

C

Porzadna firma, a raczej rekrutacja jest na wyzsze stanowiska, lub bardzo dobrze sie wypada. Nie tyczy sie to tylko Genpactu, ale w ogole. Na nizszych juz rekruterom zdarza sie olewac kandydatow. Zwykle z rekrutacji sa dwa typy odpowiedzi: -OCZYWISCIE ze Pan/Pani przesla rekrutacje -Inni kandydaci bardziej nam odpowiadali. Zatrzymamy Pana/Pani CV. Nie ma tu czegos posredniego.

kandydat

po zapewnieniach pani z HR o kontakcie z feedbackiem po rozmowie do tej pory brak jakiejkolwiej informacji..wszystko bylo by o.k gdyby sama nie obiecywala , ze bedzie informowac bez wzgledu na wynik rekrutacji..to taki troche brak profesjonalizmu i szacunku do osob aplukujacych do Genpact Lublin..

kandydat

@marka, bylem na rozmowie na miejscu w Lublinie i nie mam zastrzezen..rozmawiałem z managerem z Rumunii tez w sprawie O2C..rozmowa rzeczowa. Moze poprzednie negatywne komentarze dotyczace procesu rekrutacji dotyczyły Genpact w innym miescie

kandydat

Biore udział w rekrutacji do Lublina i nie moge powiedzieć poki co zlego slowa o sposobie rekrutacji. Pierwsza rozmowa telefoniczna odbyla sie zgodnie z umowionym terminem i bardzo profesjonalnie. Sprawdzenie znajomosci jezykow, w moim przypadku nag./niem. przez "audytorów" też nie budził moich zastrzerzeń. Jak na razie nie mogę podzielić opinii powyzej, dotyczacych przebiegu rekrutacji..kolejna rozmowa na miejscu w Lublinie..

Anonim

Śmiechu warte są rekrutacje w Genpact. Chyba tak naprawdę rozbione tylko i wyłącznie po to by Panie z HR się nie nudziły ;) Brak profesjonalnego i rzetelnego podejścia a przede wszystkim konsekwencji w umawianiu się na rozmowy rekrutacyjne.

TakNie

Genpact jest bardzo spoko. Wcześniej pracowałam w Capie i Genpact dał mi na wstęp więcej. Był i bonus roczny i 8% podwyżka (w HCL poprzednio - przed Capem dostawalo sie czasem 50 zl brutto...) i szkolenia z ksiegowosci i kursy jezykowe (angielski i czeski do wyboru), wiec nie wiem na jaki ból dupy cierpią ci co tak narzekaja. Ale i szefostwo spoko i godziny pracy elastyczne i atmosfera. Co wy chcecie w pracy? Zeby was calowali i dziekowali, ze prace wykonujecie swoja?

Tak2Nie

Zostaw opinię o Genpact - Lublin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie