Opinie o Vitalii Suprunets w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Vitalii Suprunets. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vitalii Suprunets o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitalii Suprunets w Lublin

Szymon Nowy wpis

Polecam P. Vitalija i jego ekipe. Robota została wykonana bardzo szybko i perfekcyjnie. Ceno jest też ok) W razie czego mogę przesłać zdjęcia wykonanej elewacji, budynku jednorodzinnego.

Michał K. Nowy wpis

Polecam, robota zrobiona dobrze, dobry kontakt od początku. Tynk położony bez zarzutu.

Klient Nowy wpis

Nie polecam chcecie stracić pieniądze to proszę oszust

Inwestor

A ja polecam tą firmę, prace wykonane solidnie, dobry kontakt. Chociaż lekkie posunięcie w terminach, ale to raczej wszędzie teraz tak.

inwestor
@Inwestor

ciekawy jestem goscio zero pojecia o robocie smieszna umowa na ktora namawia nastepnie niewywiazuje sie z umowy sprawa w sądzie

Ona Nowy wpis
@Inwestor

Szkoda że nie płaci pracownikom

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Vitalii Suprunets? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zleceniodawca

Ten człowiek to (usunięte przez administratora) bierze zaliczki po czym nie wykonuje zleceń. Zatrudnia studentów z Ukrainy, którzy nigdy nie pracowali na budowie. Sam twierdzi, że skończył kurs dwutygodniowy budowlany i ma odpowiednią wiedzę. Nie polecam, przestrzegam przed utratą pieniędzy.

pietja
@Zleceniodawca

nie polecam tej firmy .Bierze zaliczki a pozniej cos wymyśla nie podpisujcie umow z tym człowiekiem

pietja

nie polecam to jest (usunięte przez administratora)

Pan nie wypłaca wynagrodzenia. Pierw zwodzi, potem nie odbiera telefonu, na koniec blokuje telefon i zero kontaktu i zero pieniędzy

Emilia

I zero reakcji od was? Chyb wszystko macie na umowie, więc problemu w egzekwowaniu czegokolwiek nie powinno być?

Zleceniodawca

Jak najbardziej polecam, współpracowaliśmy z firmą przy dwóch inwestycjach. Prace termomodernizacyjne wykonane rzetelnie i starannie. Fakt, że zapłaciłem przy pierwszej inwestycji 20% zaliczki ( to chyba standard) natomiast przy drugiej już rozliczenie etapowe.

Damian
@Zleceniodawca

A samą wysokość cen jak oceniasz w porównaniu do rynku?

@Damian

Ok jest ??

Emilia
@.

Pytasz czy stwierdzasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Vitalii Suprunets - Lublin

Vitalii Suprunets
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Bursztynowa 21 lok. 9
    20-576 Lublin