Genpact

Opinie o Genpact

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

tyle

Chciałbym aplikować, ale zarobki mam podstawy 5000 brutto plus premie do 6000 brutto( w miarę spokojną robotę)? Czy da się w Genpact wycisnąć większą podstawę (interesuje mnie 6000 brutto plus premie do poziomu 8000 brutto), czy to realne stawki? Chodzi mi o Lublin. Czy to prawda, że pracuje tam mnóstwo beztalenci, które znają języki i nic poza tym (tzn. bezjajeczni poligloci)?

Kura Em
@tyle

Ton Twojej wypowiedzi wskazuje, że zapewne jesteś jednym z tych "beztalenci" aspirującym do bycia kimś więcej. :)

Natalia
@tyle

W Poznaniu w Genpact (do czasu dopóki było tam biuro) o 6000 brutto specjalista mógł sobie pomarzyć co najwyżej.

Irek

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

terde

Witam! Powiedzcie mi proszę jak to na ten moment działa? Interesuje mnie głównie atmosfera w firmie i relacje szef-pracownik. Będę wdzięczny za takie informację!

@nick dlaczego uważasz, że to wpis HR-u? A nawet jeżeli to wpis jest z 2014 roku i było to dawno temu. Dlatego stwierdzenie, że firma Genpact się udziela jest krzywdzące. A firma chcąc się udzielać może pisać pod swoją nazwą.

WspolczujeCi

Zasady są sprawiedliwe. Ustala je właściciel. Ty jako pracobiorca albo się do nich dostosowujesz i współpracujesz z danym pracodawcą, albo szukasz innego pracodawcy. Nie obrażam Ciebie, po prostu wytykam ci brak racji, błędy logiczne, interpunkcyjne i ortograficzne oraz to, że z Twoich wypowiedzi bije frustracja. PS. Dzisiaj, aby być kimś nie trzeba studiów. PS2. Ty też kiedyś będziesz kobietą po 40 stce czy po 50 tce.

nick
@WspolczujeCi

Widać. HR udziela się na forum i chyba ma niskie poczucie własnej wartości skoro wytyka błędy ortograficzne na forum jakiemuś biedakowi co chciał się wyżalić

daria

Praca dobra dla osób świeżo. po studiach, brak wsparcia od menadżerów, szkolenia internetowe nie adekwatne do pracy ludzie tą samą pracę na tych samych stanowiskach wykonują za różną kasę nawet różnica do 2 tys brutto,zwalniają nie ważne na jaką umowę jesteś zatrudniony,brak możliwości rozwoju

@iksX może mają jakąś złożoną tą rekrutację w Genpact, bo słyszałam, że niektóre firmy właśnie prowadzą w takim okresie nabór pracowników. Ale oczywiście rozumiem, że jesteś niezadowolony. Czy ktoś w ostatnim czasie dostał prace w tej firmie?

@ewa @iksX @fdgf Czy otrzymaliście od Genpact odpowiedź dotyczącą procesu rekrutacyjnego? Jak oceniacie rozmowę kwalifikacyjną oraz warunki zaproponowane przez Genpact?

iksX

Byłam na dwóch rozmowach kwalifikacyjnych. Pomiędzy nimi odbyła się telefoniczna weryfikacja językowa. Odpowiedź po drugiej rozmowie miała być w czasie DO 2 tyg. Minęło blisko miesiąc i nikt się nie odezwał. Uważam to za duży minus w ocenie firmy i działu HR, który powinien szanować czas i ambicje potencjalnych pracowników.

fdgf
@iksX

u mnie od rozmowy minęło pół roku, odpowiedzi nie dostałam, zero szacunku i czasu. A Pani z HR obiecywałam, że do 2 tyg da KAŻDA odpowiedź. Żenada:)

ewa

Byłam ostatnio na rozmowie, choć byłam w szoku, że odezwali się po bodajże 5 miesiącach od wysłania CV. Rozmowa, jak to rozmowa - dużo pytań, jak na korporacje, po polsku, po angielsku, test, ankieta. Niestety zgadzam się z kilkoma opiniami odnośnie informacji zwrotnej - dopytywałam się, kiedy mogę liczyć na odpowiedź, osoba z HR mówiła,że DO 2 tygodni, no ale 2 tygodnie minęły i to z nawiązką, a tu ani widu ani słychu :) Wolałabym wiedzieć, że np. nie dostałam się, niż czekać w nieskończoność.

pracownik2016

Pracuję w Genpact w Lublinie już prawie 4 lata i jestem zadowolona z pracy. Atmosfera w bardzo fajna (wiadomo, trafiają się różne jednostki, które nic nie robią oprócz obgadywania i narzekania, ale tacy już niektórz są

arkadia

a tak w ogóle to fajnie że poszukują na wiele stanowisk osób posiadających zdolności językowe różnorakie, ja wreszcie tutaj czuję że spełnię się jako księgowa i jeszcze wykorzystam moją rewelacyjną znajomość języka niemieckiego. ciekawe tylko za ile to zrobię...

genT

@jarek..na Team Leadera..

genT

siema, czy ktoś wie jak wygląda atmosfera pracy w Genpact Szczecin?

anonimek

lilka...piszesz o Genpact Lublin czy generalnie o Genpact w Polsce..jak widzialem w necie otwieraja nowy projekt w Szczecinie i zatrudniaja 40 osób..czy wiesz coć na temat pracy/atmosfery w Genpact Szczecin? dzieki

lilka

Nie polecam! w końcu i tak wyniosą wszystko do Indii więc szkoda stresu,praca niepewna, kultura organizacyjna słaba. wykorzystują ludzi i mydlą oczy. A koniec końców będą zwalniać, albo propozycja nie do odrzucenia

C

Porzadna firma, a raczej rekrutacja jest na wyzsze stanowiska, lub bardzo dobrze sie wypada. Nie tyczy sie to tylko Genpactu, ale w ogole. Na nizszych juz rekruterom zdarza sie olewac kandydatow. Zwykle z rekrutacji sa dwa typy odpowiedzi: -OCZYWISCIE ze Pan/Pani przesla rekrutacje -Inni kandydaci bardziej nam odpowiadali. Zatrzymamy Pana/Pani CV. Nie ma tu czegos posredniego.

kandydat

po zapewnieniach pani z HR o kontakcie z feedbackiem po rozmowie do tej pory brak jakiejkolwiej informacji..wszystko bylo by o.k gdyby sama nie obiecywala , ze bedzie informowac bez wzgledu na wynik rekrutacji..to taki troche brak profesjonalizmu i szacunku do osob aplukujacych do Genpact Lublin..

kandydat

@marka, bylem na rozmowie na miejscu w Lublinie i nie mam zastrzezen..rozmawiałem z managerem z Rumunii tez w sprawie O2C..rozmowa rzeczowa. Moze poprzednie negatywne komentarze dotyczace procesu rekrutacji dotyczyły Genpact w innym miescie

Zostaw merytoryczną opinię o Genpact - Lublin

• Jak się pracuje w Genpact?

Zobacz opinie na temat firmy Genpact tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Genpact?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Genpact?

Kandydaci do pracy w Genpact napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Genpact