Opinie o Maciak Henryk Max-El Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Maciak Henryk Max-El Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maciak Henryk Max-El Przedsiębiorstwo Wielobranżowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, wynajem i serwis odzieży i obuwia roboczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciak Henryk Max-El Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Lublin

Jagoda

Podejście do klienta jest dramatyczne. Nie polecam kupowania czegokolwiek w tej namiastce firmy. Odzież niezgodna z opisem. Rozmiarówka z kosmosu. Starszy człowiek odbierający telefon nie ma zielonego pojęcia o czym rozmawiać.(usunięte przez administratora)Brak jakiegokolwiek poszanowania klienta i logicznego porozumienia się z tym człowiekiem . Nie polecam

stefan Nowy wpis
@Jagoda

Aby kupić poprawne ubiory to przede wszystkim należy podać poprawne swoje wymiary. Ubiory wysyłane są zgodnie z opisem. Nie wykonujemy ubiorów zgodnie z opisem podawanym przez klienta wziętym z KOSMOSU. Pozdrawiam.

Emil Nowy wpis
@stefan

Potwierdzam że na stronie są nie poprawne wymiary, musiałem się użerać z właścicielem o dokonanie zwrotu

Emil Nowy wpis

Nie polecam nikomu tej firmy! ! ! Zamówiłem produkt ze strony, został wysłany po 2 tygodniach, nie zgadzał się z wymiarami więc byłem zmuszony do zwrotu, po wielokrotnych próbach dodzwonienia się do firmy wreszcie odebrał ktoś, mężczyzna starszy bardzo arogancki nieprofesjonalny rozłącza się w połowie rozmowy, mówi że zwrot dopiero po podpisaniu jakiś faktur (o czym nie było słowa wspomniane w regulaminie firmy), Pan myślał że zapomnę o moich pieniądzach, po bardzo nie przyjemnej wymianie zdań raczył wysłać fakturę potem kolejne problemy ze zwrotem pieniędzy wreszcie po kolejnych 2 tygodniach pieniądze zostały przelane. Szkoda pieniędzy, czasu i nerwów

Grzesiek

Sklep nie chce zwracać pieniędzy za zakupiony towar ,który został zwrócony .

stefan Nowy wpis
@Grzesiek

Aby otrzymać zwrot pieniędzy musisz podpisać fakturę korygującą i.To są zasady finansowe. Pozdrawiam.

Klaudia

A kto zajmuje się w firmie zwrotami, wiecie ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Maciak Henryk Max-El Przedsiębiorstwo Wielobranżowe odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
Zenio

Słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

Kris

@niezadowolony to ogólnie samego procesu rekrutacyjnego nie polecasz tutaj?

niezadowolony

Nie poważne podejście do przyszłego pracownika, na spotkanie w sprawie pracy musialem przejechać 30 km a Pan sie nie pojawił na umówioną godzinę, nie dobierał telefonu, nie raczył oddzwonić. Czekałem 1,5h i dałem sobie spokój.

Tom
@niezadowolony

To i tak niedaleko. Wziąłeś pod uwagę okoliczności losowe. Pracować nie pracowałeś więc skąd tu negatywna opinia....

Tomasz

Odradzam zakupy w tym sklepie. Od ponad tygodnia czekam na ubrania

LOZI
@Tomasz

Najwidoczniej nie sprecyzowales osobiście co chcesz ???? LOZI

Zostaw merytoryczną opinię o Maciak Henryk Max-El Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Lublin

Maciak Henryk Max-El Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
  • Bursaki 6A