Multi-Service Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Multi-Service Sp. z o.o.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Multi-Service Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakie warunki zatrudnienia oferuje firma. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Jalbn

Bardzo prosze o jakiekolwiek info o firmie. Mail bartek1400@wp.pl

emeryt
użytkownik zarejestrowany

oni już na ochronę wymagają przeszkolenia czy można się w robocie przeszkolić u nich? napiszcie plis.

maniek

Pracowałem tam - masakra, szczegóły na maila

ja
@maniek 18.08.2015, 15:04
Pracowałem tam - masakra, szczegóły na maila

aladyn
@ja 15.10.2015, 14:00
Mozesz mi napisac na maila coś o tej firmie bo dzisiaj mialem rozmowę na przedstawiciela , mail funkiel7@wp.pl...

i jak po tej rozmowie, ktoś coś więcej napisze na temat tej firmy co oni w ogóle proponują za warunki.

zainteresowany

Przyłączam się do powyższego pytania. Jakie narzędzia pracy(samochód), wynagrodzenie, atmosfera?

zzzet
@zainteresowany 03.05.2015, 22:46

Mogę pomóc,napisz mi swojego maila

manic

Mam pytanie, czy ktoś może napisać parę słów o firmie Multi - service w Lublinie ? Na czym faktycznie polega u nich praca handlowca bo coś mi tu dobrze nie wygląda, pewnie dawanie z buta z towarem, bądz próbkami.

Nika
@manic 15.03.2011, 12:43

Potwierdzam to co napisał Maniek. Też tam pracowałam. Nie polecam. Szkoda czasu i zdrowia.

potencjalny pracownik
@Nika 09.09.2015, 22:02

Hej czy możesz mi napisać na maila coś o tej firmie bo bylem na rozmowie w tej firmie?? na taswoj@o2.pl

Zostaw opinię o Multi-Service Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multi-Service Sp. z o.o.