IS Polska

alibaba
@sddtbyd5tnyh

z-ca kierownika produkcji

liderkaOl

Jak wam sie nie podoba to do widzenia!!!

Grzegorz Z.

Nudzisz się w domu, nie wiesz co zrobić z wolnym czasem ? Zapewnimy pracę po 12 godzin , prace we wszystkie soboty , postaramy się byś miał zaległy urlop.

Pracowałem w tym zakładzie jakiś czas temu więc. Mogą mnie tu zlinczować wiec powiem że tak naprawdę to moja pierwsza praca wiec proszę o wyrozumiałość. Nie pracowałem na strukturze wiec się nie wypowiem. Pytanie czy się człowiek narobi? to zależy na jakim stanowisku pracujesz.. Na przykład jako Klejowy jest całkiem znośnie ale to też zależy jaki aktualnie na Lini jest robiony model i czy masz kogoś do pomocy. Zakres pracy to (otwierasz kontenery, pakujesz kontenery z gotowymi podsufitkami, wymieniasz klej, itd) Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to że kontenery stoją na dworze.. gdy pada deszcz to masz przesrane bo nie powinno dochodzić do takich sytuacji żeby klejowy musiał czyścić kontenery z wody gdy linia cały czas pracuje szczególnie gdy klejowy jest sam. Na prasie/wykrawarce jest ciężej bo trzeba trzymać tępo i szczególnie jeśli w ciągu jednej zmiany trzeba zrobić coś około 600 czasem nawet 800 sztuk modelu wtedy jest masakra.. Podobnie na kabinie klejowej czy na kontroli jakości choć myślę że to zależy od człowieka ile jest w stanie zrobić. Pracowników liderzy rzucają na różne stanowiska.. tu porobisz, trochę tam, trochę tu... przeważnie ciężko jest zagrzać miejsce na jednym stanowisku jeszcze jak jesteś nowy choć to też zależy. Liderzy z Lini są spoko idzie pogadać.. Choć muszę przyznać że większość z liderów się opier**** i ogólnie nie polecam liderów z Lini 3-jej i ogólnej atmosfery na niej. Zarobki ujdą jeśli dostaniesz premie po 6 miesiącach pracy (Może teraz się zmieniło) To na miesiąc idzie wyciągnąć.. choć jako zwykły pracownik rzadko przekroczysz 2 kafle. Gorzej jak zawalisz chociaż jedną sobotę lub zwykły dzień, wtedy premia idzie się jeb**. Atmosfera za mojej kadencji nie była aż tak zła wiadomo znalazły się kur** co uprzykrzały prace ale to człowiek powinien zlewać. Ale pozdrawiam środkowym palcem te kur** liderke z 3 lini. Hałas jest wiadomo ale do zniesienia to zakład pracy nie zbieranie ogórków na polu. Trzeba uważać na wózki widłowe bo jeżdżą jak szaleni. Czasem człowiek się nawku**** ostro na pracowników, liderów, kadrę czy na samo tępo pracy bo jest szybkie i często jest niewyróbka, 15 minut przerwy to jednak trochę mało jak na to tempo pracy, jest w miarę czysto na hali, ludzie przychodzą pracować do zakładu tylko na kilka miesięcy. Stan na 2014 choć dużo się pewnie nie zmieniło.

Pracownik Produkcji

Pozytywny

O nic nie pytaja

Kontrolerka

Produkujemy podsufitki do samochdów , a zachowują się jakby co najmniej miały to być głowice do silników. Dali rąbek władzy okularnikowi z jakości , który ma asystentkę choć sam nic nie robi , a tak naprawde nawet nie ma pojęcia o modelch. Umie tylko robić zadymę o roving na podsufitówkach i blokować cały stan magazynowy. Kolejne nieporozumienie to obsadzanie nowych pracownic na GP12 , które nie mają pojęcia o produkcji modelu , a tym samym o możliwości powstania wad.Planiści , układający harmonogram pracy rzadko sporządzają plan do wykonania , ciągle jesteśmy w plecy na produkcji.Zastępca kierownika ma swoich pupili , Ci którzy "donoszą" mają z jego strony poparcie.Liderom sugeruje się skarżenie na produkcyjnych , a produkcyjnym na liderów.W sobotę jesteśmy ZMUSZENI przyjść do pracy pod grożbą utraty całej premii (nieporozumienie). Ogólna opinia o załkadzie? "Burdel" jak wszędzie. Nie ma idealnego zakładu. Układy , znajomości , donoszenie. Zarobić można , czasem trzeba się trochę podenerwować.Nie spotkałam się z brakiem kultury ze strony wyższych ode mnie oprócz zastępcy kierownika , który zapomniał , czym jest kultura wobec kobiet oraz niższych rangą niż on sam. Zakład i pracę oceniam 6/10.

QqQ

Ile idzie zarobić? jak się aktualnie pracuje?

zenada

Glowny magazynier -logistyka-czy wlosi wiedza ze on tam jest?czy zapomnieli juz o czlowieku nic nie robiacym?mistz na produkcji to sie przebierze i udaje ze pracuje ,ten juz nie musi udawac.Na magazynie (usunięte przez administratora) liderzy nie ogarniaja .najorzej ci na wozkach -jedza,palą,sraja na wozku dno dobrze ,ze jest konkurencja i strefa

rolo

a słyszeliście to, a może widzieliście jak liderka ciągle krzycząca do pracowników EEEEE!!!!!która nie umie inaczej zwracać się do pracowników, zero kultury przynależnej do zajmowanego stanowiska, a nie wspomnę o osobistej, ostatnio płakała, a co to się stało? kto śmiał Ją do takiego stanu doprowadzić, być może dotrze to do Niej jak traktuje pracowników na swojej linii, jak przez Nią ludzie płaczą!!! dziwię się tylko pracodawcy, że takich prostych ludzi bez wykształcenia, bez kultury osobistej stawiają na stanowiska kierowania linią, przecież to o Was źle świadczy!!!!

mściciel

Jeżeli ktoś ma ładną żonę pracującą w is Polska w Jaworze to lepiej niech się ma na baczności . U mnie ten drań jest już skończony . Tu w Jaworze żadna Jagiellonka już mu nie pomoże , a bez zębów to watpię , czy go jeszcze jakaś inna firma zechce .

mściciel

Dyrektor Is polska obmacywał moją żonę , wydaje mu się , że na takim stanowisku może wszystko , to teraz ja mu wymaluję mordę i będziemy kwita .

Szok
@mściciel

Czy ty na glowę upadłaś

bez nicka

Taaa w tym zakladzie to moźesz stracić zdrowie i szacunek do siebie, a starych pracowników to traktują jak mieso armatnie przestań chyba ci bije na mózg

edi

a moim zdaniem! Halinka uważasz, że nie dajemy z siebie 100%, ja uważam,że dajemy, a moim zdaniem!w zagranicznej firmie pracujemy, masz rację tylko pracujemy, bo zarobki to już nie zagraniczne! nawet w polskich są lepsze!!!! i moim zdaniem! można się wznieść wysoko w tej firmie, pod warunkiem, że się mocno liżę d... kierownictwu i donosi! moim zdaniem!Ty się wzniosłaś, więc wiadomo jak-gratuluję! ale moim zdaniem nie wznoś się zbyt wysoko bo jak spadniesz to będzie bardzo bolało!!!!

Dalej jest ciota liderem ? Mały konfident z linii 3? Piekarz liderem super,mały wylenaaly szczur i Judasz.

struktóra 1

Fatalny zakład. nikomu nie polecam. wiecznie mało...mało...premie zabieraja z byle czego. liderka z 1 jest fatalna. kawał suki. nie polecam!!!!!!!!

edi

Gratuluję organizatorom pielgrzymko-wycieczki do Rzymu, gdzie jak zwykle było po cichu zorganizowane,"niby wszyscy wiedzieli a nikt nie wiedział", pojechali w 90% nowi pracownicy, a z długoletnich 4 osoby oczywiście z produkcji, czy tak trudno napisać ogłoszenie, aby każdy z pracowników mógł mieć wiedzę,że coś takiego jest organizowane!!!!!! wskazówka na przyszłość drogi pracodawco!!, pracownik powinien o takich rzeczach wiedzieć, jak nie chcesz mieć problemów!

już wolny

powinni zamknąć tą pseudo fabryczkę gdzie układ goni układ nikt nic nie wie a wymagania są magazynierzy w kuzni mają do dyspozycji pełnego toi toja brak wody dziury w betotnie i idiotów w zakupach którzy potrafią na 1 dzień wsadzić 15 samochodów na rozładunek do tego idioci liderzy czytają cudze mejle nie mające nic wspólnego z ich pracą i siedza nie robiąc niczego tragedia wyzysk i poniżenie a i jeszcze jedno masz w umowie jedno stanowisko a naprawde pracujesz na kilku w zależności od potrzeb możesz byc malarzem,kierowcą,sprzątaczką itp a kodeks pracy nieobowiązuje szkolenie stanowiskowe nie ma jest tylko lizodupstwo i pogarda

tłusty kotlet

za moich czasów to sie w kiblu spało

L4

jak ta firma niskie progi ma z piekarz robią lidera, tłuka i tumana porażka.

Mirko

Zaklad na krotka chwile. Garstka kumatych osob, reszta z lapanki chyba. ogolnie wszyscy maja wszystko w doopie, zarzadzajacy nie maja pojecia jak zarzadzac czym kolwiek.jak komus wisi to ze wokol pelno kretynow ktorzy beda robic z kolejnej osoby wiekszego kretyna to ok, prace polecam jak na Jawor, ale na jakis czas

Kolega

Obecny lider to prosty czub niema o niczym pojecia wegetuje dzieki kablowaniu nic wiecej. Niepotrafi

wolna

jeszcze ten (usunięte przez administratora) istnieje? myślałam,że normalni ludzie uciekli z tej zafjdanej fabryczki

Zostaw merytoryczną opinię o IS Polska - Jawor

• Jak się pracuje w IS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy IS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 5 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IS Polska?

Kandydaci do pracy w IS Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IS Polska