IS Polska

Opinie o IS Polska

Mirko

Zaklad na krotka chwile. Garstka kumatych osob, reszta z lapanki chyba. ogolnie wszyscy maja wszystko w doopie, zarzadzajacy nie maja pojecia jak zarzadzac czym kolwiek.jak komus wisi to ze wokol pelno kretynow ktorzy beda robic z kolejnej osoby wiekszego kretyna to ok, prace polecam jak na Jawor, ale na jakis czas

Kolega

Obecny lider to prosty czub niema o niczym pojecia wegetuje dzieki kablowaniu nic wiecej. Niepotrafi

wolna

jeszcze ten (usunięte przez administratora) istnieje? myślałam,że normalni ludzie uciekli z tej zafjdanej fabryczki

tosia

kiedyś tam pracowałam,ludzie wybaczcie cały czas poganiali,mało i mało a zarobki słabe, bordowy z delirką czerwone oczy,wieczne nerwy, zjadał papierosy.

Pracownik Produkcji

Pozytywny

O nic nie pytaja

adam

mam dosyc tej firmy ciągle stres nawet nie ma jak zjeść śniadania bo na czas wszystko i pełno kapusi.

tłusta świnia

uczę się na lidera u mojego chłopaka ma mi pomóc jak awansować szybko (usunięte przez administratora) od jutra wszystkich nawet bordowych.

grubcio

ciekawe czy rotacja w tym (usunięte przez administratora)jest dalej taka jak kiedyś,sieczka niesamowita ludzie odradzam wam to (usunięte przez administratora)

wojak szwejk

ta firma to jedna wielka kupa łajna,chaos, obóz pracy wszystko na czas, WC też 5min.polecam desperatom.

byly

Roman...chyba żartujesz...jak tuman może byc liderem?? Czuję że ty również jest na takim samym poziomie...żenada

Kolega

Wystarczy byc rudym

były

Aby być liderem mechaników wystarczy ukończyć podstawówkę w 11 lat i byc stolarzem...

byly

Pracowałem w URis w tym zakładzie...Nawet nie wiecie jacy "mądrzy" ludzie tam pracują...Jezeli jestes mądrzejszy od szefów swoich już jest nie dobrze...umysłem i poziomem inteligencji musisz być poniżej ich samych, bo też będzie nie dobrze...Ale jak tu zniżyć sie poziomem inteligencji lub przynajmniej dorównać...trzeba by było zjęchać chyba do najglębszej kopalni....(usunięte przez administratora)

kierowca bombowca

Wczasy pod grusza -brak,podwyzki-brak,ogolnie tylko dla desperatow a w Jaworze widac ze nie brakuje.Nie polecam nikomu!!!

nieprzychylny

I jak tam po balu z okazji 10-lecia firmy?Wszyscy co byli to chyba zadowoleni z warunków pracy haha,za winko i kawałek torta-żałośni jesteście.Pozdrawiam honorowych:-)

łysy

Jak mozna stac się wybrańcem?Otóż kumplować się z liderem-na papieroska mozna częsciej wychodzić,co godzinkę zmiany na stanowisku,i wolne pomoże załatwić,wiem,że nie ma co liczyć z współpracownikami na przyjaźń,ale chociaż na jakąś współpracę,jakąś normalną atmosferę,a nie traktowanie z góry,bo rok, a jakaś waćpani ,cwaniara przecież 8 lat,to niech się podzieli tą wiedzą,skorzystam,a nie :mnie nikt nie przyuczał,sama umiem wszystko.Pozdrawiam te wszystkie nadgorliwe,które nawet za 20zł przyszłyby w niedzielę,i się dziwić później,że kierownictwo tego wymaga,sami do tego doprowadzacie (usunięte przez administratora) jedne,trzęsiecie się na widok Włochów,kierownika,normalnie po nogach całujcie-w końcu ręka .która was karmi-ale za cenę ponizenia i posłuszeństwa.

gosc

Jak mozna stac sie wybrancem? Czasem warto dla lepszej pracy.A ze znajomi omijaja cie szerokim łukiem? ciul z nimi .Na chleb ci nie dadzą :)

wariat

hm zarobki?z wszystkimi obowiązkowymi sobotami zarobisz jakieś (usunięte przez administratora).bo premia ci się nie należy:-),a godziny pracy,wywieszony grafik na tydzien,więc mozesz mieć np.2 razy w miesiącu II zmianę,albo III,nie wiesz jak pracujesz,dopóki nie przeczytasz w piatek grafiku,więc życzę powodzenia:-), a ijak nie nawidzisz swojej żony ,nie chcesz jej często widziec,to polecam ten zakład-będziecie się rzadko widywać.

gosc

Czytam tu o jakims kierowniku (usunięte przez administratora)Az tak zle?Bo dobrze jest trafic na dobrych ludzi w zakładzie a tu takie opinie na dzien dobry ....:/

gosc

Warto aplikowac?własnie roboty szukam.Czy wypłata na czas ,socjal jakis jest? talony moze paczki? jakas imprezka zakładowa? warto?

?

Najgorsza linia powlekanie 2,maszyna podkręcona,sztuki idą jedna za druga,niewyróbka,pracownicy kłócą się między sobą non stop,nikt z innej linii nie chce tam pracować,no i nadgorliwe co niektóre ,jakby i tak małe tempo było,dziwny system zmian stanowisk tam panuje,tylko biedne na kabinie 8h siedzą i jakoś nikt się z nimi nie zamienia,do toalety problem.

Zostaw merytoryczną opinię o IS Polska - Jawor

• Jak się pracuje w IS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy IS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 5 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IS Polska?

Kandydaci do pracy w IS Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IS Polska