Opinie o westwing.pl - Westwing Poland Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Westwing Home&Living Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Westwing Home&Living Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Westwing Home&Living Sp. z o.o. w Warszawa

wykończony robaczek z westwing

Polacy nie pracujcie w westwingu!szkoda waszego zdrowia!dlaczego?za dużo konfidentów,szefostwo ma Polaków w dupie,mobing itd.(usunięte przez administratora)!Wesołych Świat.

koko
@wykończony robaczek z westwing

Tyaaaaa Właśnie to jest przykre że polskie pseudo szefostwo i pseudo zarządzający ludzie magazynem, szanują niestety tylko ludzi z Ukrainy.Przykre to jest że Polacy w własnym kraju i w pracy są tak mobbingowani przez pracodawcę.Ludzie z Ukrainy są wręcz święci, dla nich nie ma wyciąganych żadnych konsekwencji, natomiast w stosunku do Polaka to i owszem, zaraz są pisma tworzone,jak to źle zrobił.Jak by to samo zrobił ktoś z Ukrainy to jeszcze by został pochwalony.Brawo,brawo, dalej mobbingujcie swoich ludzi to zapewne wszyscy tam zostaną. Aaaaaa... Nie no w końcu wam to jest obojętne,przecież ludzie są tam przedmiotowo traktowani,także nie ten to inny.W końcu jak się przedmiot nie nadaję to można go wywalić i zastąpić go innym.

bąbelek

a podwyżki są jeśli tak to kiedy i czy warto składać cv. westwingu.

Jaja
@bąbelek

Podwyżki? Nooooo zapewne będą, ale chyba w przyszłym życiu ha ha ha Oni są na tyle skąpi że nie ma na co liczyć. W pierwszej kolejności trzeba wyżywić Monachium,i innych biurowych którzy dają sobie wszystkie zasługi że to dzięki nim wszystko się kręci.Ha ha ha Nooo zapewne... Tylko nie biorą pod uwagę tego że gdyby nie ludzie na magazynie to nic by nie mieli,bo niemałby im kto tego zrobić. Tak tak... Nagradzajcie się tam w euro,w końcu magazyn w Robakowie i ludzie w nim nie są warci niczego, anie sorrrry wino będzię od GWIAZDORA buahahaha. Już ułomnych z nas nie mogli zrobić.Tekst o Gwiazdorze niestety nie był ani zachęcający, ani miły.Wręcz upokarzający, gdzie z ludzi zrobili (usunięte przez administratora) do kwadratu.

?

Czy ktoś kiedyś słyszał o niemcachiangolah, którzy z szacunkiem traktowali innych? Czy zwyczajnie potrafią być uczciwi? Czy dążą do tego aby inni na nich pracowali za dużo niższe stawki niz płacą sobie? Czy oni potrafią nie traktować innych z góry, nie wykorzystywać ich? Czy u siebie zachowują się do swoich obywateli jak tutaj do innych nacji? Czy manipulacja, wyzysk i nie dotrzymywanie obietnic w stosunku do innych to normalne? Czy nierówne traktowanie i wywyższanie się  to normalne? Czy dyskryminacja finansowa innych to normalne? Czy brak reakcji na potrzeby życiowe innych to normalne?

penisław
@?

Westwing i ekipa nie normalni są!Olać ich!

lodzik

miało byc jak w clipperze!zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez kadrowa!

Monium
@lodzik

Kadry to tylko przekazują co im zagraniczni każą mówić.

Hmmm
@lodzik

Noooo, to fakt.Niemcy kłamią jak tylko mają okazję.Miało być tak samo jak w Clipperze.Po przejęciu obiecali że zostanie wszytsko tak jak było w Clipperze.Wszystkie bonusy oraz dodatki również zostaną takie same.Ha ha ha nawet wielka pani Kadrowa z Westwinga powiedziała iż nawet na przeniesieniu nie stracimy.Buahahaha.Jak można mieć tak mózg sprany i mówić wszystko co niemcy każą.Przez to pseudo pani kadrowa z Westwinga wyszła przed wszytskimi na pośmiewisko.Bonusy świąteczne???? Co to takiego? W Westwingu nie istnieje coś takiego... Aaaaaa Sorrry Wino dostaniesz ha ha ha Hmmmm, przypomnijmy co to pani kadrowa mówiła??? Wszystkie bonusy i zasady zostają takie jak w Clipperze??? No proszę cóż za kłamstwo prosto w oczy.Jakoś nie przypomina sobie żeby w zeszłym roku ktos z Clippera dostał wino ha ha.Były normalne bonusy pieniężne. No cóż oby Westwing w końcu upadł i tak ich akcję lecą w dół, a bankructwo będzie dla nich najlepszym wyjściem.Może w końcu zrozumieją że tym swoim kombinatorstwem daleko nie zajdą. Także noooo czekamy na te kiczowate winko od Gwiazdora ha ha ha.

Rekrutacja niczym się nie wyróżniała mało konkretów, niski poziom ponadto na koniec słyszysz, że skontaktują się z Tobą w ciągu 2 tygodni nie kontaktują się i nie wywiązują się z obietnic.

Jakie są Twoje Hobby opowiedz o nich.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Kolonializ gospodarczy

Obecny kolonializm gospodarczy jest faktem. Kto myśli, że firmy przenoszą się do nowych koloni gospodarczych aby tubylcom poprawić los jest w błędzie. Takie zjawisko jest powszechne w rozwiniętych krajach Europy od setek lat zawsze chcieli aby ktoś inny na nich robił za ochłap. To parcie w kierunku wyzysku koloni zawsze w końcu doprowadzało do konfliktów i wojen. Dzisiaj forma jest trochę bardziej nowoczesna ale pomysł jest dokładnie taki sam. Jak trochę poczytać to od razu wyjaśnia się dlaczego nie realizowane są potrzeby lokalnych pracowników tylko zagranicznych szefów. Może wyjaśni się dlaczego to wy mówicie w innych językach u siebie a nie ojczystym aby szef z zagranicy miał łatwo i nie musiał się do was dostosowywać? Dlaczego wszędzie tną siano? Dlaczego co innego obiecują, mówią ładne teksty a co innego robią? Wyobrażacie sobie obcokrajowca z zachodu, który u siebie w kraju w firmie każe mówić do siebie po polsku czy ukraińsku bo pracują u niego ludzie z tych krajów? Wyobraźcie sobie, że gorzej traktuje obywateli w swojej ojczyźnie niż pracowników innych krajów? I to pod względem pensji, socjalu, organizacji, czasu pracy, nocek, inwestycji, szkoleń, benefitów, właściwie pod każdym względem. Coś wam to przypomina? Tylko jedność może dać siłę do działania przeciw takim praktykom, jak was podzielą to wygrają. To utarte schematy działania nic nowego. Warto wiedzieć i reagować.

Zdenerwowany
@Kolonializ gospodarczy

To wszystko fakt co piszesz.Na dodatek w tej firmie ludzie z Ukrainy są na piedestale.Są traktowani jak najlepsi z najlepszych.Polaków traktują jak bydło,co chwilę za coś ich karają i gonią.Ukraina jest święta i nietykalna, za nic ich nie karają , a jeszcze nagradzają pochwałami,(usunięte przez administratora)We własnym kraju nie można czuć się dobrze, bo traktują człowieka jak byle co.Jak się odezwiesz to zaraz cię zjadą.Szczerze to uciekać od takich firm,na giełdzie stoją słabo ,a więc oby jak najszybciej upadli i niech znikną z tego kraju.Przykre jest to że jak człowiek przyjdzie do nich z problemem to jest potraktowany jak byle co.Wszyscy tam donoszą jeden na drugiego.Przykre jest to że o byle co ludzie noszą i potem z tobą rozmawiają tak jakbys był wszystkiemu winien,chociaż absolutnie nie mają na nic dowodów.

Mati

Oszustwo - bylem na rozmowie o prace. W ogloszeniu "wynagrodzenie od 3450 do 4440 zł brutto" - podstawa 3000, 3450 to z premia. Grzecznie podziekowalem. W rozmowie telefonicznej dostalem informacje, że to podstawa plus 15% premii czyli powinno byc 3450 + 15% czyli ok. 4000 bruto. Niech szukaja dalej.

Wrrrr
@Mati

No i bardzo dobrze że się nie zdecydowałeś. Oni oszukują na każdym kroku.Kręcą jak się da. Wypłatę wpłacają nowym ludzią jak im się zechce.(usunięte przez administratora) Premie mają gdzieś dla ludzi. Uciekać trzeba to istny (usunięte przez administratora), bez wynagrodzenia. Zamiast wypłaty to połowę wezmą dla siebie.

Bejbi

Czy ktoś jeszcze pracuje na magazynie w Parzniewie z ekipy w 2014-2015 roku?

Info
@Bejbi

Zostały 3-4 osoby + biurowi

pimpek

Jestem za tym żeby wezwać inspekcje pracy i policję na tych dilerów i to w szybkim tempie!niewiem sam jak to nazwać i też żeby zrobili porzadek z nygusami liderami.Ukraina!trzepią konia,podpaski leżą wszędzie,ubikacja wygląda tak jakby w 1min. 50 malp skorzystalo,wszędzie puszki po piwie i (usunięte przez administratora) na maxa.kiedys pracowało się przyjemnie a teraz to sami konfidenci i lodziarze siedzą i zachowują się jak przywodzcy baranow!długo nie pociągną na tych stanowiskach chyba że mają wazelinę przy sobie!pozdrawiam pimpek.

Magazyn

Więcej Ukraińców niż Polaków. Ukraińcy są Panami ponieważ Westwing przyjął magazyn od Clipera gdzie załoga jest tylko Ukraińska. Zero współpracy tylko swoich kryją a Polaków poganiają jak bydło. Praca na nogach, trenerzy Ukraińcy a Polacy to nie są godni byciem trenerami. Zarobki około 2500netto za pracę gdzie pilnują Ukraińcy. Jesteśmy w Polsce a rządzą Ukraińcy którzy skleić słowa po polsku nie potrafią. Jak chcesz zobaczyć jak pracuje się pod Ukraińcem to śmiało. Z drugiej strony to Cliper rządzi a Westwing to tylko przykrywka. Zamiast zatrudnić Polaków wolą Ukrainę.

WestSyf
@Magazyn

Tu masz całkowitą rację! Polaków traktują jak byle co! Ukraińcy chodzą sobie nic w zasadzie nie robią i mają głęboko gdzieś wszystkich. Zwrócisz uwagę Ukraińcowi to jeszcze ci odpyskuję po ukraińsku.Masssakra! Polaków straszą że jak nie wyrobią normy to im upomnienia będą dawać. Wiedzą że Polak zrozumie, a na Ukraińca ręką machną po on wiecznie NI PANIMAJU!. Oni wszyscy dobrze wszytko rozumieją, tylko jak nie chce im się robić to najprościej jest powiedzieć że się nie rozumie. Na dodatek faktycznie myślałem że mam jakieś omamy węchowe, ale nie ziołem czuć na pół hali. Luz trzeba zgłosić to do inspekcji pracy i nas policję, może wtedy przetrzepią im szafki i zrobisz jakieś testy.

Hanna

Wiesz jak aktualnie ma się kondycja firmy Westwing Home&Living w Warszawie, a może napiszesz coś o obecnych warunkach zatrudnienia? Zachęcam was do pozostawienia nowych wypowiedzi na tym forum, najnowsze informacje dotyczące pracy w tej firmy będą bardzo pomocne dla innych! @user(ka), Twój wpis łamie regulamin serwisu gowork! Przypominam że komentarze obraźliwe oraz wulgarne będą usuwane przez administratora!

STOCK WESTWING
@Hanna

Samą kondycję firmy każdy może sprawdzić. Wpisz w wyszukiwarkę STOCK WESTWING. Pokaże Ci się wartość ich akcji. Zobacz w skali roku albo od początku, zjechali w dół trzykrotnie to daje jakiś obraz kondycji.

Spadki
@STOCK WESTWING

Są coraz większe spadki. W ciągu roku wartości akcji spadły już z 10 razy. Były w cenie 25 Eur teraz tylko dwa i pół Eur. Bardzo duży spadek :(

stockopedia
@Spadki

na stockopedia mają ocenę tylko 1 na 5 gwiazdek

Ehhh
@stockopedia

Dziwisz się? To rzeźnia tam jest, nikt tam nie jets w stanie wytrzymać. Jak najdalej od tej firmy. Wieczne krzyki i poganianie ludzi, żale i pretensje.Zwalają odpowiedzialność na ludzi za swoje błędy.

SD
@Ehhh

Niemcy pokazują swoje oblicze... manipulują i kręcą ile się da i myślą że nikt tego nie widzi.. nic dobrego dla ludzi na razie nie zrobili..

Chlip Clip
@SD

Pewnie że nic dobrego nie zrobili i niestety nie zrobią.Bedziemy jeszcze gorzej traktowani,żadnych podwyżek nic nie będzie.Będzie jeszcze większy (usunięte przez administratora) niż jest.Teraz dopiero Niemcy pokażą swoje oblicze.boleści Wszystkich skupią razem jak bydło na 1 zmianie,brak toalet,mała stołowka,wieczny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w łazienkach aż się niedobrze robi,sprzęt może i jakiś jest ale pamięta raczej NRD i NRF ha ha ha. Informatycy od 7 boleści nie potrafią nic dobrze zrobić,prosisz ich o pomoc to się o nic doprosić nie można,zadufane barany które myślą że wszystkie rozumy pozjadały.Ukraińcy mądrzejsi są od nich potrafią obejść ich wszystkie zabezpieczenia które nakładają na sieć , no tak to jest jak jest się informatykiem samoukiem ha ha ha.

Westwing raiting
@stockopedia

Na stockpedi mają taki ranking Risk Rating - Highly Speculative Style - Value Trap Size - Micro Cap

Hiena
@SD

Za to ścisnęli ludzi na zmianie że wszystkiego braknie. Podnieśli normy do wyrobienia nie dając więcej zarobić. Zarobki bardzo marne. Odradzam.

Agus
@stockopedia

Troszkę się odbili ale rating nadal słaby. Zobaczymy co będzie dalej..

Oddajcie krzyż

Ja ogólnie polecam założę idę solidarności w waszej firmie jak chcecie coś wywalczyć począwszy od pensji aż po ubiór dodatki premie grafik itd itd uwierzcie mi ze solidarność może dużo wywalczyć pracowałem na lotnisku co tez każdy myśli ze jest kolorowo a po zatrudnieniu się w firmie Welcome okazało się co innego , szkoleń od cholery odpowiedzialności jeszcze więcej codziennie po kilka ton bagażu trzeba przerzucić samego ciężkie schody podstawiać itd itd od czasu gdy powstała solidarność na lotnisku nagle zaczęło się wszystko zmieniać i firma nie jest wstanie odmówić podstawowych rzeczy typu większe pieniądze za wykonywana prace ubiór dodatki ilość osób do danego sprzętu a nie tylko jedna osoba Pozdrawiam was wszystkich i NIE DAJCIE SIĘ to są wasze ciężko zarobione pieniądze „Te pieniądze wam się należą” :-)

Masakra
@Oddajcie krzyż

Związki zawodowe z tego co wiem są już w firmie. Szkoda czasu na to, nie otrzymasz pomocy od nich Na dodatek w związkach jest leader i to nie jeden który sobie zażywa niedozwolone środki odurzające. Przykre to bo wszyscy wiedzą kto i czują specyficzny zapach, ale i tak te osoby są bronione i kryte przez manager-ów. Co niestety jest bardzo przykre...

Guru
@Masakra

Taaaaa To fakt że połowa Ukraińców i Polaków tam pali trawkę czy jak kto woli to nazywać. Sama widziałam kiedyś jak palą z tyłu przy kontenerach. Nie znam hali tak bardzo i nie wiem jak to wytłumaczyć w jakim miejscu to jest. Leader też tam był i palił trawkę taki młody on często na rano jest, nie wiem jak ma na imię bo z nim nie pracuję. Ukraińcy tylko powiedzieli że często od niego kupują trawkę bo ma dobrą.

Curry
@Guru

Tak sam widziałem jak nie raz chodzą z tyłu za kontenery i tam palą trawkę,ochrona ma to gdzieś i ich wypuszcza wejściem od recepcji.Ręce opadają no i ten młody leader wiecznie z nimi chodzi i sobie popala.Zresztą skoro kupują od niego to co się dziwić.Pewnie sama ochrona też kupuję od niego więc jest jak jest.Poza tym te spożywanie piwa w weekend przede wszystkim.Przykre jest to że jest 2 Are Manager którzy w ogóle nie reagują, tylko mają to gdzieś.Wcale się nie zdziwię jak mają od nich przyzwolenie na takie zachowanie.To się źle skończy,ktoś powinien w końcu na policję zadzwonić żeby przyjechali i zbadali tych ludzi na narkotyki.Alno faktycznie inspekcję pracy trzeba tam ściągnąć.

Wykończony
@Oddajcie krzyż

Wierz mi że ludzie już mają dość to walka z wiatrakami.Może by było jeszcze ok, gdyby nie te poniżanie przez tych młodych leaderów którzy mają się chyba tam za bogów.Wrzeszczą i poniżają ludzi.Jak chodzisz cały dzień to nawet nie możesz chwilki przysiąść bo zaraz zaczną wrzeszczeć że siedzisz i nic nie robisz,a sami z (usunięte przez administratora) siedzą. Widzę tylko takiego jednego leadera,zdaję mi się że wózkami się zajmuję,on to ciągle w trasie ciągle biega pomiędzy tymi regałami i kilometry robi.Jak kiedyś pikowałem i spytałem mu się o lokalizację to zaraz mi wytłumaczył i mnie zaprowadził w miejsce.Naprawdę sympatyczny facet.

Miła
@Wykończony

Tyaaaa Kojarzę leadera,on tam tak ciągle biega pomiędzy tymi wysokimi regałami.Jak kilka razy nie wiedziałam gdzie jest lokalizacja to mi bardzo pomógł.To chyba jedyny człowiek który tam faktycznie pracuję.Reszta tych leaderów tylko siedzi i ma gdzieś żeby pomóc.Przykre to jest że jeden człowiek robi za kilku.

Janusz
@Curry

Tak czytam was, i myślałem że sam tu jestem z tym wszytskim.Wczoraj bardzo analogiczna sytuacja była.Czuć było trawkę przed południem,oczywiście pseudo kierownictwo siedziało obok smrodu który się unosił... I co? Zero reakcji z ich strony! Masssakra jakaś, nigdzie nie spotkałem się z takim przyzwoleniem na zażywanie środków odurzających jak w tej firmie. (usunięte przez administratora)

@Wykończony

Krzysiaczek na Managera !

Środa

Witam serdecznie:) Wie może ktoś jak się dostać do firmy?

@Środa

Jakie stanowisko Ciebie interesuje?

robak1

Lepiej siedzieć cicho, wypowiedzenie swojego zdania grozi wielką złością Monisi, która nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Z prawem pracy jest na bakier, bhp w tej firmie też na bakier. Dziewczyna ma wizję, tabelka się zgadza, ale nie patrzy na to, że ludzie sciśnięci i zmarźnięci - podejśie jak do bydła, nie jak do ludzi. Praca tylko na przeczekanie, na stałe nie polecam.

tokio
@robak1

to w biurze czy na magazynach ?

Bonus
@robak1

Niedługo Święta. Wypłaty są jakie są a wszystko podrożało. Wiadomo coś o premi na Grudzień?

ZZ
@robak1

Jeśli zarządzająca tam osoba dopuszcza do takich zachowań i nie reaguje na takie traktowanie ludzi to może warto zgłosić się do szefa ZZ .

Jaga gaga
@robak1

A mi to się w głowie nie mieści jak można być takim bochaterem na forum heheahahaha. Mi też za skure zalazła kiedys ale to rowna babka jest jak się później okazalo i dajcie spokój bo to na prawdę słabe . Na razie jest ok zawsze mogliśmy mieć gorzej zobaczymy jak będzie dalej .

Do Jagi
@Jaga gaga

Gratuluję podejścia "zawsze mogłeś / mogłaś mieć gorzej". W dzisiejszych czasach kiedy mamy rynek pracownika to, my jako pracownicy powinniśmy myśleć gdzie nam będzie lepiej i tam iść, a nie cieszyć się że traktują Cię źle "ale zawsze przecież mogli gorzej". Przypomina mi się hipotetyczna sytuacja: Dziecko podchodzi do Hitlera, który ma cukierki i bierze od niego jednego. W tym momencie (usunięte przez administratora) uderza dziecko mocno, tak, że te zaczyna płakać i odchodzi. Napisy końcowe: ..... a mógł zabić.

Skura
@Jaga gaga

Każdy ma prawo do opinii. Nie można jednak siedzieć w zastraszeniu ciesząc się że nie jest jeszcze gorzej. Firma podnosi normy to i powinna pensje podnieść. Myślę, że jest dużo do poprawienia aby pracownikom było lepiej. Warunki pracy są też bardzo słabe. Mam nadzieję, że będzie dużo lepiej niż teraz.

Przykre
@robak1

Jeśli chodzi o Leaderów to niektórzy zupełna porażka! Młodzi po 22 lata na dodatek studiujący którzy pomiatają ludźmi. Przykre jest to że jak zwykły pracownik złoży skargę i ma na coś dowody to i tak jest to zlewane i zamiatane pod dywan. Leader jest wybroniony przez swoich przełożonych mimo iż wcześniej poniżał ludzi wielokrotnie to i tak on wygrywa. HR w Westwing ha ha. Śmiech na sali ludzie niekompetentni nie mający pojęcia o ludziach którzy u nich pracują. Jak pójdziesz do HR i się zapytasz o coś to nie mają pojęcia o niczym. Zwykły pracownik ma większą wiedzę niż pseudo pani z HR z wieloletnim doświadczeniem. Te panie będą bronić kierowników z hali i to młodych gówniarzy chociaż absolutnie ich nie znają. Szkoda czasu na nich wierzcie mi że inne firmy są o wiele lepsze.

Wstyd
@ZZ

No właśnie w tym problem że jak pójdziesz to zgłosić to i tak ci nie uwierzą. Ono wierzą tylko samym sobie. Zgłosisz sprawę o mobbing której bardzo się boją to i tak będą kryć swoich. Jedyna droga to taka żeby zgłosić to do inspekcji pracy która przejdzie niezapowiedzianie i będą wtedy cienko śpiewać. Jak jeszcze to sprawa o mobbing to trzeba sprawę oddać do sądu.

Miła
@ZZ

Zgłosisz to do szefa, który i tak ma gdzieś ludzi.Temat będzie zamieciony pod dywan.I tak zawsze oni wygraja bo będą bronić swoich.

Czy w Westwing Home&Living Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Nina

Niestety nie. Duże ciśnienie.

Ręce opadają

Nooo tak miłą atmosfera że już widziałam nie jedną puszkę po piwie na hali. Ukraińcy i Polacy po kibelkach piją alkohol na hali. Oczywiście przełożeni wiedzą o problemie ale mają to gdzieś żeby cokolwiek z tym zrobić. Może jak coś w końcu się stanie to wtedy jak taki manager będzie miał prokuratora na głowie to się obudzi.

Normalny
@Nina

No właśnie tak bardzo miła atmosfera że ludzie palą zioło to FAKT. Na hali czuć to wszędzie i często. W końcu kto takie ciśnienie tam zniesie? Dlatego ludzie palą zioło. Szkoda że nikt nie tępi tego, tylko szefostwo czeka aż coś się w końcu stanie, wtedy to będzie dopiero bieganie i problemy.

AntyWest
@Normalny

Tak czytam te opinie i myślałam że sama mam jakieś omamy węchowe.Sama nie raz czułam trawkę na hali.Mało tego od takiego młodego leadera czuć dużo razy trawkę,on z takim drugim młodym siedza na środku hali przy packsize.Wiecznie trawkę palą, a oczka mają takie przepalone że masssakra,do tego wiecznie weseli.No i te ubliżanie ze strony tego młodego łazi tylko i wrzeszczy i przeklina na ludzi.Ja mam dość pracy tam.

Nieeee

To co teraz robią to jakieś pranie mózgów. Jakiś dziwolągów wzięli i sobie ujeżdżają, Ciągła presja i obłuda. Na czarne białe, wielkie gadanie a real pokazuje zupełnie co innego. Ile tak można. Siano marne strasznie do tego. Warunki też szkoda mówić. Obozik taki. Zdecydowanie nieeee polecam.

jukeje
@Nieeee

(usunięte przez administratora)naściągali z jukeju co ma ludzi za nic. W ogóle nas nie biorą pod uwagę jak ludzi w procesie tylko jak roboty. Zero dobrej współpracy.(usunięte przez administratora) sami gruby biorą a z nas tanich durni próbują zrobić. Już rozwalili atmosferę i motywację, aż się do roboty nie chce przychodzić. Tak nie powinno być. Co innego obiecywali co innego robią. Smutne to :(

Smutny
@jukeje

No niestety to prawda. Pseudo szefostwo z UK i Niemiec. Mają ludzi za nic pojawią się na chwilę przy czym ledwo powiedzą DZIEŃ DOBRY łamanym polskim i tyle. Zresztą nawet nasze polskie szefostwo niczym się nie interesuję. Zgłosisz problem to zamiotom to pod dywan, a osoba która cię źle traktowała i tak wyjdzie obroniona na dodatek ta osoba jeszcze bardziej zacznie nękać. Także albo trzeba siedzieć cicho albo po prostu zmienić pracę bo tak się nie da pracować.

Gusia

Zupełnie nie wiem, kto pisze te wszystkie negatywne opinie o pracy w WestwingHome@Living jak również o osobach zarządzających. Jeżeli komuś się nie podoba zawsze może zmienić pracę na inną, nikt ich na siłę nie trzyma. Praca nie jest zła,jet dużo pracy, ale gdzie jej nie ma? Czas szybko mija i to jest fajne, pensja zawsze na czas. Ja osobiście jestem z niej zadowolona i polecam innym osobom.

majster

Witam czy waszym zdaniem warto tam pracować jako operator wózka widłowego wysokiego składowania? A przerw ile macie jedną czy dwie? Robicie po 8h czy więcej? Dzięki za odpowiedzi.

Małgorzata

Co innego.w opisie, co innego przychodzi. Stoliki miały być czarne przyszły grafitowe. Zamiast wazonu przychodzi uszkodzony świecznik. To jakieś nieporozumienie..

jak w reklamie

Tak sobie pomyślałam coś Wam to przypomina: Wszystko drożeje, ciągle podwyżki, sytuacja staje się nerwowa. Podwyżki, jak wiadomo, wprowadzane są obecnie wszędzie. Ale nasi pracownicy mogą być spokojni: w tej pracy ich nie będzie...

Adrian
@jak w reklamie

Firma nie wprowadzi żadnych podwyżek, tak? A były wcześniej obiecano pracownikom? A może połączenie wynagrodzenia z premią daje całkiem dobrą pensję?

@ Adrian
@Adrian

Jakie macie te premie? U nas właściwie ich nie ma. Podstawa jest niziutka. To wg Ciebie ok? Ile Ty masz premi?

Adrian
@@ Adrian

Brak premii to faktycznie niedogodność. Czy są inne dodatki lub benefity takie jak szkolenia lub świadczenia socjalne?

G,d
@Adrian

Nie ma nic. Nawet do WC czekasz w kolejce bo kibelków mało. W ramach BHP w końcu wydają buty. Zima idzie więc zakupili dla ludzi sandały.. pewnie tańszych nie było..

DD
@G,d

Fakt, że wszędzie widać niedoinwestowanie. No może tylko poza autami samej góry. Tam sobie nie żałują...

Zainteresowana

Hej, może się ktoś coś wiecej wypowiedzieć o pracy w Robakowie? Przede wszystkim interesuja mnie godziny pracy i +/- zarobki

KB

Jakie stanowisko?

@KB

Pracownik magazynowy

Odp
@Zainteresowana

W Robakowo są pracujące sob i niedz. System jest zmianowy. Są też nocki ale nie zawsze. Siano dwa i pół do łapy. Praca lekka nie jest. Pełno Ukrainy.

@Odp

W ogłoszeniu pisali że jedna zmiana.. No cóż dzięki za odpowiedź

HR Westwing
@Zainteresowana

Witam serdecznie, Westwing zatrudnia pracowników w jednozmianowym systemie czasu pracy (możliwość ewentualnego wprowadzenia drugiej zmiany). Ogłoszenie dotyczy pracy w dziale zwrotów. Zatrudnienie na dwie zmiany, na ten moment, oferuje tylko nasz operator logistyczny.

MM
@HR Westwing

Przecież było ogłoszone że teraz WW bez operatora prowadzi magazyn. Są przecież tam zmiany i weekendy jak pisali więc po co zamęt że to operator jak to WW. Jak wyprzedaż jest to nocki też są w Robakowo. Taka prawda.

Kaja
@MM

Niemcy to ci prawdy nie powiedzą. Ciągle ściema.. nic dobrego..

@Kaja

Czyli nie polecasz pracy?

@ zainteresowana
@Zainteresowana

Sama musisz zdecydować. Na pewno WW to nie jest pracodawca marzeń. Zmiany, weekendy. Jest biednie, musisz się liczyć z tym, że najważniejsze są paczki na czas a nie pracownik i jego sprawy. Duża rotacja za małe pensje to niestety fakty. Dużo ludzi stąd szybko odchodzi.

Masakra
@HR Westwing

Jesteście tak samo kłamliwi jak Clipper.Przenieśliście magazyn z Niemiec do Polski bo jak typowe Żydki chcieliście zaoszczędzić.Niestety słabo wam to wychodzi,na dodatek ludzi traktujecie jak bydło, to co robiliście w DE w Polsce to samo wprowadzacie. Ludzi wam ciągle brakuję, bo nie umiecie o nich zadbać tylko ciągle zastraszacie.Robiliście (usunięte przez administratora) w DE? Trzeba było tam zostać i syfić u siebie chińskimi produktami, a nie zaśmiecć chińszczyzną za wielkie pieniądze w PL. Proponujecie załosne bonusy koń by się uśmiał.Co chwilę robicie jakieś wyprzedaże zmuszając ludzi żeby zostawali na nadgodzinach,co chwile zmieniacie im grafiki pracy.Bardzo dobrze wiecie że macie wyprzedaż i dobra firma może zaplanować wszystko z góry, wy oczywiście nie.Pracownicy mają plan pracy godzinowy na cały miesiąc i nagle... Ups przypomina się im że mają jakieś wyprzedaże więc trzeba wszystkim rozwalić całe życie z dnia na dzień i w piątek wieczorem poinformować że od poniedziałku idziesz albo na nocki,albo na 10-12h.Jesteście żałośni nie potraficie nic sami opracować. Macie logistów absolutnie do niczego... Napisałem LOGISTÓW??? Sorry przecież Westwing nie ma w ogóle logistów, a pseudo pracowników którzy za free muszą opracowywać im procedury bo sami nie potrafią tego zrobić.Przypominam Westwing za robienie takich procedur firma zewnętrzna skasowała by was całkiem dobrze. Ośmieszacie się za każdym razem.Wymagacie na tyle dużo że ludziom się już nie chcę tam pracować. No pewnie w DE zwykłemu pracownikowi magazynowemu płaciliście 1500€, a w Polsce 2500 netto buahahaha,ośmieszacie się jak tylko możecie.Stać was na wypłacanie bardzo dobrych wynagrodzeń i pracownikom jak i liderom.Lider który zarabia mniej niz operator wózka widłowego? Haha.Nie jesteście poważna firmą. Szukajcie dalej baranów którzy będą u was pracować,ale bardzo wątpie czy się ktoś jeszcze na to nabierze.Całe szczęście że już 80% liderów których przejmujecie z Clippera na Westwinga mają nagraną już inną pracę.Obyście przed świetami nie zostali z nikim kto będzię u was pracować za żałosne pieniądze.Bonusy które proponowaliście przy przejściu na Westwing wsadzcie sobie w d...ę bo to jest już totalnie żałosne.Przekupstwo żeby ludzie nie odeszli, żeby to było godne przekupstwo za dobre pieniądze,ale to są ochłapy które im spadły. Bawcie się dobrze w tym cyrku , tylko wam małp ciągle brakuje!

Żałosne
@Zainteresowana

W ogłoszeniu to napiszą wszystko żeby przyciągnąć ludzi do pracy, a tam jest brak ludzi, ale płacić więcej nie chcą.

Piotr S.
@MM

Czytaj proszę dokładnie... Ogłoszenie dotyczy pracy w dziale zwrotów.

Zostaw merytoryczną opinię o Westwing Home&Living Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Westwing Home&Living Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Westwing Home&Living Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Westwing Home&Living Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Westwing Home&Living Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Westwing Home&Living Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Westwing Home&Living Sp. z o.o.