Opinie o Orion Pharma w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orion Pharma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orion Pharma o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orion Pharma w Warszawa

Wh

Rozmowa kwalifikacyjna - brak informacji o zmianie sali. Rozmowa miała trwać 30 minut, trwała 1.5h - rozumiem ze trzeba kandydata poznać ale o takich rzeczach się informuje. Co do samej rozmowy: po mistrzowsku panowie odradzili mi prace w ich firmie. Na rozmowę o premiach: u nas nie ma premii, ja panu tego nie zagwarantuje, moge zagwarantować ze Pan jej nie otrzymana ???? wtf?

Franciszek
@Wh

A stawki jakie proponowali?

Keks
@Franciszek

To chyba każdy indiwidualnie ustala?

Beata
@Keks

Tak? A w takim razie jakieś porady jak dobrze wynegocjować?

Nnn

Plusem pracy w tej firmie jest fakt, że już nigdy nic Was nie zestresuje. Lekarze są nazywani "maszynkami do wypisywania nam recept", a wcale się do tego nie palą, bo nie lubią firmy. Przedstawiciele muszą lekarzom obiecywać wyjazdy na konferencję, które w ostatni dzień są odwoływane bez powodu. Stąd niechęć medyków do firmy. Plany robi jedna osoba na całą Polskę, a za nierobienie planów po roku zwalniają. Leki nie są w żaden sposób konkurencyjne, a CHPLe muszą być znane na pamięć, tak samo jak ceny całego portfolio i wszystkich produktów konkurencyjnych. Regularnie są z tego egzaminy pisemne na dziwnych spotkaniach cyklowych. Nagrywaja scenki sprzedażowe, w których przełożony udaje lekarza, po czym kilkunastu osobom odtwarzają i wytykają Twój brak kompetencji. Raz w tygodniu cały dzień spędza z Tobą szef, który usiłuje Ci wyprać mózg porównując Twoje wyniki z wynikami tych, którym lepiej idzie ze względu na staż i specyfikację terenu. W niedzielę trzeba wysyłać raporty, a dojazd do pierwszego punktu i powrót do domu nie jest wliczany w czas pracy. Wymagają 16 wizyt handlowych w ciągu dnia. Nie jestem złośliwy, a to pierwsza negatywna opinia jaką napisałem w życiu, ale za to z ręką na sercu. Do firmy zajmującej się sprawami kadrowymi nie mam żadnych uwag, bardzo fajni ludzie.

@Nnn

Zgadzam się w 100%

@Nnn

Wow dziwnie to brzmi, faktycznie stresująco, ale kto sprawdza te 16 wizyt u lekarzy, że je faktycznie odbyłeś? Jak to weryfikują, że było 16 a nie np. 14?

Przedstawiciel Medyczno - Farmaceutyczny mazowieckie 16.02.2022

Nowe

23 marca 2022

Wenus

Przedstawiciel Medyczno - Farmaceutyczny Super oferta mazowieckie opublikowana: 27 kwietnia 2022

Piksel

Firma jak firma. Cyklówy są za to wyjechane. Teraz mamy kolejno. Dyro Wojtek to się powinien nazywać Swę..dziński. Mówią, że przelatuje co się rusza. A do tego jakiś nawiedzony. Chwali ruskich , ze skuteczni. Szkolenia przydatne słabo. Produktów mamy od zarąbania, a doniczki i notesy dla doktorów to już jest smiech na sali. Jak to rozdam to się na nie poppatrzom jak na jakies zjeba. Nie ma voucherów i bonów i kart podarunkowych, ale takie materiały promo.

Przedstawiciel farmaceutyczny

Rekrutacja w Katowicach. Poziom rozmowy żenujący, tak samo jak przygotowania się do niej przez rekrutera. Ciągłe przerywanie wypowiedzi, nieuważne słuchanie tego, co mówię. Nie chcę wiedzieć, jak wygląda ta praca, skoro tak wygląda rozmowa.

Szczegółowe pytania o życie prywatne.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Alex

Najgorsze doświadczenie w życiu to praca dla Orion Pharma. Ale każde czegoś uczy. A Wy kochani uczcie się na moim błędzie, omijajcie ich ogłoszenia naprawdę. Dyrektor to człowiek udający wielkiego Polaka i głowę rodziny a tak naprawdę robi dzieci swoim pracownicom ... ach takie zabawne te cyklówki , o zgrozo. Brak szkoleń, brak wsparcia , słaba pensja , co tydzień szpieg ... itd itd

Ewelina
@Alex

Jak to co tydzień Don Perdro?

@sachmet
@Alex

@ALEX zgłoś to gdzie trzeba. Może ta dziewczyna potrzebuje pomocy

Krystyna
@Alex

Ooooo w końcu ktoś się odważył opisać zachowanie pana dyrektora. Z tego co widzę, to przez lata zachowanie niezmienne

@Alex

Ooo tak, omijać firmę szerokim łukiem

Riana

Znowu rekrutujecie na mazowieckie. Co 2 miesiące?

@Riana

Ta firma ciągle rekrutuje, czeka na najlepszych :D żeby mogli głosić hasło przewodnie "fińska jakość 2 zł tańsza od konkurencji"

Doświadczony

Witajcie Forumowiczki i Forumowicze. Czy wiecie jak wygląda praca dyrektora regionalnego - szukają właśnie na region pólnocno-zachodni... Planuje złożyć CV, ale tyle tutaj negatywnych opinii, że już w zasadzie nie wiem... Mam duże doświadczenie (ponad 15 lat) w 3-4 firmach na różnych stanowiskach menedżerskich, ale zastanawiam się teraz co zrobić... Jeśli zarząd i osoby decyzyjne w sprawie działania na rynku polskim są odporne na zmiany i poprawę sytuacji.. Napiszcie, jakie warunki pracy na stanowisku dyrektora regionu, jak to wygląda, jakie są wielkości zespołów, warunki pracy, inne szczegóły. Z góry wielkie dzięki za wszelkie obiektywne informacje.

@Doświadczony

A do jakiej linii? Czyżby p. Mariusz zakończył już karierę w Orion ?

Doświadczony

Proszę ewentualnie o info jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, z kim (jakie grono osób), ile etapów rekrutacji, jakieś może szczegóły dot. postępowania rekrutacyjnego... Dzięki

Kolorowa34

Witam, czy może ktoś mi powiedzieć jak wyglądają cyklowi w firmie orion ? Pracował ktoś może w psychiatrii,teren zachodniopomorskie ,z Panem kierownikiem Mariuszem ?

Ktoś pracował w alergologii z panią Joanna i podzieli się opinia, jak przebiegła współpraca czy warto podjąć się współpracy?

Eleonora

A wy znowu szukacie PM-F na mazowieckie. Jaki regionalny, jakie wynagrodzienie, flota i ilość wizyt. I czy dużo zdalnych, w tym zdalnych-podwójnych? Jakie plany?

Joł
@Eleonora

Co tydzień dystrykt, na podwójnej wizycie, 5500-6000 brutto, KIA XCEED/Proceed, przy obecnej konkurencji plan może po pół roku pracy, o ile wytrzymasz tam pół roku albo oni Cie przytrzymają. Dystrykci nie bardzo rozumieją obecnego rynku, nie rozumieją jak wpływa na lekarzy i apteki częsta zmiana pracowników, każda kolejna osoba ma tylko trudniej żeby cokolwiek zdziałać, firma zdecydowanie musi zainwestować czas żeby odzyskać zaufanie taki wśród aptek jaki lekarzy, obecnie nowych pracowników nikt nie traktuje poważnie, trzeba czasu i upartego człowieka żeby wyciągnął z tego coś dobrego.

Justyna Kozioł
@Joł

Co tydzień kerownik? A co nudzi mu się?

Lilianna
@Justyna Kozioł

Kierowników powinni pozwalniać. Nic nie tworzą.

Zawer

Pracowałem w Orione 6 miesecy na Terenach Wlkp. Przez 2 tyg myślałem że złapałem pana Boga za bose stopki. Nowa fura, telefon, PM prestiż. Aleeee jak przyjechała do mnie Szefowa. Pani kierownik Wera???? to zmieniłem zdanie. Brak kompetencji u tej pani totalny. 12 wizyt. Jakie masz cele? Sprzedać. No a jakie możesz mieć w formie gdzie się sprzedaje, Przez tydzien pytania. Co miesiąc miałem dość. Wszystko źle. Nawet jak szedłem siku to było źle. Bo w czasie pracy. Brak narzędzi. Na laptopie dużo pracy a kompa nie dostaniesz. Autem jeździc nie wolno teoretycznie. Szkoleń brak Przed zatrudnieniem test. Jak nie zdasz nie podpiszą umowy. Cyklowe -test. I wieczne czemu tak mało.. nie.nadajecie się itp apteki, lekarze,.mają (usunięte przez administratora)na Oriona jak co 3 miesiące przyjeżdża nowy. Z całego serca odradzam pracę w tej firmie

Fakt

Hej. Kilka pytań odnośnie Oriona. Czy to możliwe, że firma o tak marnych opiniach wśród pracowników jeszcze funkcjonowała ? (retoryczne) Na dziś jakie pieniądze są realne w podstawie dla PM ? Czy brak szkoleń dalej jest tam normą? Jak lekarze patrzą na PM ? ( domyślam się, że nie bardzo skoro tak często się ich zmienia) Czy zatrudniając osobę bez doświadczenia, dalej uważają, że wszystkiego ma się uczyć sam ? ( jak później można krytycznie oceniać PM skoro firma ma w czterech literach jego szkolenie ) Lojalka jest ? ( jeśli prawdą jest 3000 netto lojalka to przegięcie) Weksel ? ( jaki zabezpieczenie powierzonego sprzętu) Czy to prawda że dają dokument do podpisania w którym „musisz” zgodzić się na prace ponad podstawowy wymiar czasu pracy ? Czy ogólnie firma posiada jakiś plan miesięczny w postaci konkretnych ilości odwiedzin, gabinety, apteki ? Czy dalej wymagają raportowania SMS ? Czy dalej wyposażenie PM w Orionie/Radfarm to samochód i telefon ? Czy dalej Radfarm daje do jazdy Astry? Czy maja ryczałt na korzystanie z auta w celach prywatnych ? Czy coś w tej firmie zmieniło się na plus przez ostatni okres? O plany nie będę się pytał, bo z doświadczenia wiem że te realne są dla tych którzy maja umowy bezpośrednie. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Mikro
@Fakt

Hmmm... dodać trzeba że każdy musi przed pracą zadusić gołymi rękami jadowitego węża. Wymagania nie do przyjęcia dla kogokolwiek normalnego - trzeba pracować. Staż pracy najdłużej pracującego pracownika to 2 tygodnie i to tylko dlatego że w okolicy nie mógł znaleźć żywych węży.

Cecylia

Co się u was dzieje takiego, że znowu rekrutujcie na PMa? Kogo poszukujecie?

Oleńka

Bez kitu, wierzę we wszystkie napisane tutaj opinie. Po rozmowie rekrutacyjnej nie mam złudzeń, że jest to kiepski pracodawca. Rozmowa nieprzyjemna, jednostronna (nawet nie dowiedziałam się na czym dokładnie polega praca), najchętniej zatrudniliby za darmo. Rekruter dociekliwy, próbujący za wszelką cenę dać Ci do zrozumienia, że nie nadajesz się na to stanowisko. Dobrze, że tą rozmowę od samego początku traktowałam, jako doświadczenie.

Czy zdarzają się nadgodziny w Orion Pharma?

Kluska

Nadgodziny? Jeśli chodzi o takie dodatkowo płatne, to można zapomnieć. Za to normalnym jest żeby pracować więcej niż 8 godzin dziennie. W Orionie zapomniano już dawno, że praca przedstawiciela rozpoczyna się z chwilą zatrzaśnięcia drzwi auta pod domem z rana i powinna się skończyć tym samym po upływie max 8 godzin pracy

Aj

Nie warto. Rekrutacja 1 etap ok. 2 etap szkoda czasu.. Rozmowa z dziadkiem Brak zwrotów dojazdu do Warszawy Mimo że obie i zwrot kosztów Strata czasu i pieniędzy.

Mariusz

A jakie macie plany sprzedażowe ? Od tego zależy premia?

haszyk92

Witam. Chciałbym zapytać czy ktoś pracujący w Podlaskim może się wypowiedzieć na temat pracy ? Jak przełożeni, jak osoby zatrudnione na równoległym stanowisku? Jak z realizacją planów sprzedażowych etc.? Z góry dziękuje za informacje.

Zenon

Znowu jest ogłoszenie na Warszawę na PMa. Co tam się u was dzieje, że Warszawy nie mogą obsadzić na dłużej, tylko co kilka miesięcy zmiana warty?

Zostaw merytoryczną opinię o Orion Pharma - Warszawa

• Jak się pracuje w Orion Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Orion Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orion Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orion Pharma?

Kandydaci do pracy w Orion Pharma napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orion Pharma