Orion Pharma

Poznań

Opinie o Orion Pharma

Haha

Nie kumam w końcu po co chodzisz na te rozmowy ?? Skoro sam piszesz, że prowadziłeś rozmowy, czyli wniosek nie prowadzisz. Po drugie nie znam osób, które mają czas, żeby sprawdzać jak wyglądają rozmowy w innych firmach, niech Twoja firma lepiej zainwestuje w szkolenia z rekrutacji, tak, abyś zajął się pracą i nie musiał doszkalać się na procesach rekrutacji innych firm. Dla mnie poprostu się nie dostałeś i wylewasz żale, a historyjkę mocno niespójną i nielogiczną wymyśliłeś na poczekaniu. Żenua, dla mnie to Ty się ośmieszasz....

ja

No więc właśnie wróciłem z rozmowy w firmie Orion.Nie zamieszczam tu wpisów z przebytych rozmów,ale to czego byłem dzisiaj uczestnikiem muszę wam przedstawić.Rekrutacja odbywała się w grupach do 10 osób co godzinę od godz.9 do 15.z każdej grupy na dalsze ":rozmowy indywidualne " wybierano 3 osoby.W mojej grupie byłem jedyną osobą z doświadczeniem w pracy przedstawiciela medycznego.Weszliśmy na salę,na której był mały koleś i babka.usiedliśmy,oni oczywiście się nie przedstawili,od nas zresztą tego również nie wymagali.Rozdali nam numerki i kartki ze scenką o grupie osób uwięzionych w jaskini.i która ma się ratować pierwsza ,druga..itd.Po około 20 minutach ustaliliśmy wspólną wersję.W czasie dyskusji byliśmy bacznie obserwowani.po wspomnianych 20 min.zostaliśmy wyproszeni z sali bo 'rekruterzy 'musieli się naradzić.po kolejnych 10 min.dostaliśmy odpowiedz.przeszły dwie dziewczyny;hostessa i laska które brała udział w pokazach odkurzaczy i kocy a także kolega ,który nie miał żadnego doświadczenia w jakiejkolwiek przacy.tak jak wspomniałem nie było żadnego przedstawienia własnej osoby,żadnej prezentacji,NICZEGO.Wyłącznie ta scenka po której wybrali osoby biorące jak najmniejszy udział w dyskusji.Ciekawe czym się kierowali przy wyborze.PODSUMOWUJĄC.Pracuje w firmie farmaceutycznej 11 lat,sam również prowadziłem rekrutacje, chodzę na rozmowy,żeby sprawdzić jak wygląda to w innych firmach. .Tak żenującego,nieprofesjonalnego doświadczenia na rozmowie nie przeżyłem nigdy.Do rekruterów z Poznania hotel Ibis:NIE OŚMIESZAJCIE SIĘ!!BŁAZENADA KOMPLETNA!!!

Zostaw opinię o Orion Pharma - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orion Pharma