"Herbapol - Lublin" S. A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

do

Tak, poszukiwany. Wysyłaj CV

Józek

Co tu dyskutowac starzy odchodza nowi przychodza sciagaja swoich ludzi i tak w kazdej firmie . Jako byly pracownik zycze wszystkim powodzenia i samych sukcesow .

Siostra
@Józek

Nie w każdej firmie jest tak słodko "Józku". Zdarza się, że w ciągu jednego dnia kilka osób z Wielkim doświadczeniem rzuca papierami (starzy i także nowi). Jak to możliwe, że w tak gorącym sezonie dla firmy doprowadzono do takich sytuacji? A miało to miejsce w firmie o której tak żywiołowo prowadzimy dyskusję. Zamiast walczyć z konkurencją walczą ze sobą??? Życzę powodzenia wszystkim. By.

Kajtek
@Józek

Józek wstydził byś się tak pisać raz już z podkulonym ogonem do Herbapolu wracałeś.WSTYD Józio !!!

Znawczyni marki.

wstrzasniety niezmieszany

Fajna marka, produkt nienajgorszy, jakość serwisu w ciągu ostatnich kilku miesięcy na detalu poprawiła sie diametralnie. Obserwuję tą firmę z poziomu dystrybutora, ale takiego kuriozum dawno nie widziałem. Otóż ogłoszenie na jednym z popularnych portali rekrutacyjnych brzmiące jak 99% innych: rekrutacja ukryta, lider i inne pierdu pierdu - stanowisko dyrektor, region Wielkopolska a w klauzuli o danych osobowych "Herbapol". Brawo !!! Już dawno nie widziałem większej ignorancji, jednocześnie ubawilem się zacnie. Wydawało się, że firma wychodzi na prostą a wszystko wskazuje, że komitywa z pieprzu i tymianku szuka usprawiedliwienia na niewykonanie cyfry. Koronkowa robota.

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

żenada

28 pH na nie całe 60 dostało podwyżki reszta nie ,obecnie niektórzy pH mają wyższa lub taka sama podstawę co sieciowy czy kierownicy.... to jakiś absurd drodzy kierownicy czas zdjąć czapki z głów i iść na pH lepsza płaca i znacznie mniej obowiązków;) kto to wszystkim zarządza!

@żenada

Czyżbyś był tym co nie dostał podwyżki?!! Najwyrazniej nie zasłużyłeś na nią, są lepsi od ciebie. Ot co.

best
@żenada

Potrafię czytać ze zrozumieniem i wiem, że podwyżki dostali najlepsi. Żenada chyba nie było cię w tej grupie, wiec może nie zajmuj się wpisami postów tylko sprzedażą to tez coś dostaniesz?

@HL

umiesz czytać ze zrozumieniem ???? bo jak widać NIE !!!!

@best

drogi kolego /koleżanko nie jestem na poziomie PH pisze zupełnie o czym innym ... o absurdzie jaki ma miejsce obecnie i zrownaniu zarobków!!(usunięte przez administratora)

@żenada

W przeciwieństwie do ciebie, tak.

@HL

w takim razie masz problem z interpretacja a to 3 klasa podstawówki. pozdrawiam

Siostra

Drodzy. Dla zainteresowanych... W Herbapol S.A. Lublin lepsze są zarobki na stanowisku PH detal, niż w PH sieci. Żeby nie było za mało, to PH detal ma premię w cyklu dwumiesięcznym, a "sieciowiec" w cyklu trzymiesięcznym. By.

RK
@Siostra

No tak to juz jest . Kamisowcy zrobia porzadki a zaraz zaczną sciagac PH n a sieci z kamisa . No niestety okret tonie i kazdy ucieka a szkoda bo za rządów Piotra D . Panie prezesie czas poddac sie i pogodzic sie z faktem iz to juz koniec kariery.

kolo

chyba pomyliłeś okna

byla

Tak, powiedzą, że zarobisz górę kasy, a jak przyjdzie przelew to zapłaczesz ...

aga

happy' fima jest znana ,produkty ich są wszedzie nie tlyko w aptekach, wiec podjerzewam,ze premie moża spokojnie wyrabiac

lol

Prowizje to sprzedawca pościeli z Merynosa ma. Nie masz pojęcia o pracy przedstawiciela.

pozytwny

a przepraszam żyjesz powietrzem ??? skoro nie ważne są zarobki ? PH Herbapolu ma 1800 podstawy netto a premia jest co 2 miesiące , szczerze to na obecne czasy nędznie płacą- średnio kredyt przeciętnego Kowalskiego to 1200 zł do tego opłaty a za co jeść nie wspominając o wyprawce dla dzieci do szkoły czy wczasach . auto małe yaris plus telefon ... jak na TAK CUDNĄ I RENOMOWANĄ FIRMĘ to ŻENADA

Bury
@pozytwny

jakie 1800???????? w tej chwili "nowi" dostają więcej podstawy na próbnym, niż ph z długim stażem czyli 3500 brutto.....w którym Ty regionie pracujesz za takie marne pieniądze????

Orion

Witam. Mam ofertę na PH w Herbapolu. Mam pytanie co do realnych zarobków bez z premii/z premią ? Pracuje już dłuższy czas w handlu i 2 tys + tel i auto służbowe mnie średnio zadawalają :) Pozdrawiam.

@Orion

to więcej niż 2 tyś ni dostaniesz

bebe

Z innej bajki dlaczego sprzedajecie taki syf zwany herbatą??? śmierdzi jakimś metalem nie da się tego pić.. wszyscy moi znajomi mówią to samo... Co wy wsadzacie do tych torebek????

Piwko Piłem
@bebe

Proponuję spróbować na trzeźwo.

pozytywny

chyba nie do końca wiesz o mówisz jeśli odchodzi jeden dyrektor , 3 kierowników z jednego regionu to żadna strata ??? to był region,który generowal obroty i zapinał plany. ludzi pracowali lata tu nie mowa o skoczkach. naturalne jest ,że pozabieraja swoich najlepszych ludzi tam gdzie idą. . .

pozytywny

nolte

Jest już ten nowy dyrektor? jakiś normalny? warto aplikować? Jest ogłoszenie na Śląsk, więc się zastanawiam czy aplikować.

Stoczek
@pozytywny

Wszyscy wasi mistrzowie siedzą teraz w Stock Polska i może w herbatach radzili sobie dobrze ale to co zaczynaja robić w Stocku ręce opadają nie maja nawet pojęcia o biznesie spirytusowym wizjonerzy i tyle w temacie

Józek
@Stoczek

No tak . Pewnie jestes jednym z tych przedstawicieli ktorzy placili gory kasy za to zeby byl standardy po 1 szt wodki na sklepie a placiles sklepowi 300zl a do siebie brales 2300zl. Taki z ciebie handlowiec jak z kozej dupy traba.

Eusz

Z tego co wiem to odchodzą tylko 3 kierownicy i jeden dyrektor regionu. To żadna strata dla takiej firmy jak Herbapol. Pewnie nawet nikt nie zauważy ze cos się podzialo z obrotami.

Droga

A skąd wiecie, że nowa ekipa, która przyjdzie nie będzie lepsza od tej, która odeszła? Nie ma ludzi niezastąpionych. ...

żenada

doszły mnie słuchy że w Herbapolu wydarzyło się dokładnie to samo co dwa lata temu ... dwa regiony upadły- cała ekipa idzie do jednej firmy . sami najlepsi !!! chyba tym razem nie podniosą się zbyt dobrzy ludzie odeszli lub zostali zwolnieni szkoda taki fajny produkt :(

gadżet
@żenada

Firma jest na rynku tak długo, że raczej upadek jej nie grozi.Z tego co wiem to jest w bardzo dobrej kondycji finansowej. Wystarczy poczytać ogólnodostępne raporty. A ludzie odchodzą, przecież mamy wolny rynek! kto powiedział, że na ich miejsce nie przyjdą lepsi? Czytając wasze posty można wywnioskować że na całym Śląsku i Małopolsce pracuje tylko kilkunastu "wymiataczy" z Herbapolu. Ja zamierzam aplikować jak tylko będą szukać. Z rynku wiem że dobrze płacą.

realista
@gadżet

Cooo !!! Komu dobrze płacą?, chyba tylko sobie, jak tak uważasz to przyjdź i się zatrudnij to sam się przekonasz jak ci dobrze zapłacą.

obecny ph
@realista

dokładnie zgadzam się z tobą 100% -nie płacą !!!!nie polecam, nie pakujcie się w (usunięte przez administratora)

happy

w firmie cała elita odeszła lub ich wylali, jest nabór i reanimacja trupa.

happy

teraz to dopiero Herbapol odczuje na koniec roku brak realizacji planów, ludzie sami odchodzą zwłaszcza z regionu śląskiego i małopolskiego. Góra chyba nie posiada wiedzy co się wydarzyło.... tylko te regiony "utrzymywały"firme . ciekawe czy Pan Prezes i Dyrektor mają świadomość o tym, że ludzie dalej będą odchodzić, żadna kasa ich nie zatrzyma ... liczy się atmosfera w jakiej pracujemy .

ph.

cóż za argument...sensownie. Rozumiem, ze pracujesz tu i wiesz o czym piszesz?!

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.