Opinie o Autoneum w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoneum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoneum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoneum w Katowice

Wiktoria

Wasze wypowiedzi są zróżnicowane a interesuje mnie obecnie panująca w firmie atmosfera jak również wynagrodzenie ofertowania przez firmę. Czy możecie podzielić się ze mną takimi informacjami? Ważne jest, aby Wasza odpowiedź była dość konkretna. Myśle, że takie informacje mogą pomóc osobom obecnie poszukującym pracy w Autoneum.

Modeling. Gabrys
@Wiktoria

Atmosfera nie przyjazna ! Wprowadzaja nowe zmiany nie pytajac operatorow czy im sie lepiej bedzie pracowac zarobki 2300/2400

@Wiktoria

Atmosfera fatalna ,zarobki jak na tą pracę również fatalne ,liderzy porażka jak i całe kierownictwo ,gnębienie ludzi, brak szacunku ,fatalni ludzie ,patologia jakby specjalnie dobierana. Jak (usunięte przez administratora).Ludzie nie mają czasu skorzystać normalnie z toalety.Omijać ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

Herkules

I jak z sobotami ? Ludzie chcą dorobić

Patol
@Herkules

Nie ma sobot haha

Arek zmiana a volvo

Podwyzke chcecie, wy norm nie wyrabiacie chlopy. Mowicie ze sie nie da wiecznie narzekacie bierzcie sie za robote.

@Arek zmiana a volvo

Jaka płaca taka praca ;)

Zmiana a
@Arek zmiana a volvo

Arek weź się lepiej za piankowanie A nie tu na forum bzdury wypisujesz

Jajko

Juz kros raz napisal ,, to po jakiego CH! robisz te normy??"

Kosa

A może by tak jakaś ocena liderów? Albo wysłać na jakieś testy psychologiczne? Bo co po nie którzy mają takie przejścia, że chyba nie nadają się by opiekować się brygadą ludzi...

Kamien
@Kosa

jak chlop na przerwie na siedzaco zasypia w tej robocie

Operator
@Kosa

Racja,niektórzy liderzy zmienili się,to może nadszedł czas na ocenki.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Kosinialdo

Biurowiec na 8 do pracy A o 8:10 już na śniadaniu siedzą weźcie się (usunięte przez administratora) za robotę bo się przejdę do tego biura

Pewnie ktoś z waszej brygady co go zwolnili albo się zwolnił,jak zna was wszystkich.

Patol

Coś Tu spokój każdy pospinany :) konfidenci wszędzie w brygadzie haha model największy haha

spanss

Nie chcieli mi wyplacic pieniedzy za pierwsze l4 do tego wieczna nagonka i zapierdol.

Hehe

Najlepsze jest to ze najczęściej marudzą osoby które pewnie cały czas są w swojej brygadzie i robia na jednym detalu ;x dziwicie się ze macie takie podwyżki ? Starajcie się bardziej to i podwyżki beda większe, regułki typu 10 dobrych praktyk czy tez 5S są dla Ciebie żebyś ich przestrzegał a jeżeli nie chcecie się nauczyć banalnych rzeczy które praktycznie wykonujecie dzień w dzień to ta robota nie jest dla was. Zarobki są zle ? najwidoczniej słabo się staracie :)

@Hehe

Dokładnie tak,ciężko się nauczyć 5S.Proste ,zwykłe prace manualne a wymagania nie z tej ziemi.Dać podwyżkę ,jak dostanie to zawsze mało.Piszą ,że w marketach dają więcej- to do marketu a nie marudzić.Prawda jest taka - większość ludzi tu pracujących nic nie umie poza tymi prostymi czynnościami przy piankownicy ,piecu czy kopycie.Narzekają a i tak się nie zwolnią bo niczego nie umieją mimo ,że się odgrażają .Pracy na rynku jest rzeczywiście dużo ,ale dla ludzi którzy coś umieją. Zapomniałem dodać oprócz umiejętności trzeba też być człowiekiem w którym jest chociaż odrobina empatii a w tym zakładzie tego jak na lekarstwo.

Antek
@Opr

Brawo,nareszcie prawda .Pewnie nie będzie to popularny wpis ale miej to gdzieś .Pozdrawiam :)

@Opr

Synek za jeszcze prostsze prace w lepszych warunkach w każdej innej firmie dostaniesz więcej na start niż tu,to skończ pier... tu są ciężkie szkodliwe warunki,latem 40 st na halach,ludzie uczulenia dostają itp i to za 2200-2500,a narzekają ludzie którzy pracują wszędzie a nie jednodetalowcy,bo jest niesprawiedliwość że człowiek latający po wszystkich liniach,robotach zarabia mniej od tego co latami siedzi na jednej maszynie,a 5s i 10 praktyk nikomu do niczego nie jest potrzebne,bo każdy wie,że po skończonej pracy ma po sobie posprzątać i tyle,Dziś jest rynek pracy pracownika i to pracownik stawia warunki,może stać i nic nie robić a ma mieć pieniądze na godne życie a nie na wegetację od 10 do 10.

@Hehe

haha,głupszego postu nie mogłeś napisać? tu docenia się leserów,nierobów,pupilków liderów,kierowników itp,nawet nie wiem jakbyś się starał i to i tak Cię firma nie doceni,właśnie dlatego ludzie pracujący po kilka lat,potrafiący pracować na każdej linii,maszynie odchodzi z firmy bo są na gorszych warunkach od tych co lecą w kulki......

@Opr

Skoro jest tu tak kolorowo to dlaczego ludzie nie chcą tu pracować??? od lat są ogromne rotacje,nawet ukraińcy uciekają do lepiej płatnych firm.A stawki kilkadziesiąt złotych brutto na rok to dla ciebie jest podwyżka? 50,60 zł więcej do wypłaty gdy ceny podskoczyły o kilkadziesiąt procent,pewnie siedzisz na garnuszku u mamusi i nawet za min krajowe byś tu pracował bo gdzie indziej nie miałbyś szans z twoim tokiem rozumowania.

Opr

Nie napisałem ,że jest kolorowo, ludzie nie chcą tu pracować bo za takie pieniądze nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie pracował i to powinno Ci wystarczyć ale pewnie nie zrozumiałeś. Warunki do niczego smród brud fatalni liderzy kierownicy wszystko do d.......y i tylko z Twoim rozumowaniem można tu pracować.

Tylko narzekasz ,napisałeś o markecie to co tu robisz :(

Opr

100% racja szukaj pracy bo ta to porażka.

@Opr

Nie zrozumiałem,bo twój wcześniejszy post przeczy temu co teraz piszesz,tam piszesz że za proste manualne prace wymagania finansowe a teraz że nikt o zdrowych zmysłach tu nie przyjdzie za takie pieniądze.

Opr

Trochę sarkazmu i nic więcej.Jak ktoś ma dobrą opinie o tym czymś czym jest Autoneum to tylko oddział zamknięty w poważnym ośrodku zdrowia.

Szczególnie jednego lidera na zm C,ten to by swoją Matkę nawet (usunięte przez administratora) żeby utrzymać stanowisko i stawkę,pierdo...służbista.

Były pracownik magazynu

Zastanawiam się kogo masz na myśli

ABC

Jest takich wielu,ale jeden co miał talerz zamienił go na koryto. Fatalny człowiek sprzedający ludzi za byle co byle utrzymać się przy korycie - " bo zawsze większe od talerza" .Tfu!!!

@ABC

Dokładnie,na sam widok tego typa ręka mnie świerzbi.Ale karma zawsze wraca jak to powiadają.

@ABC

Najlepszy przykład wody sodowej,fałszywy dla wszystkich - drań

Nie dawać się wykorzystywać.
@Opr

Rynek pracy najbardziej potrzebuje ludzi do najprostszych prac,teraz wykształcenie się nie liczy,liczy się doswiadczenie na produkcji itp,takich ludzi właśnie najwięcej potrzeba,bo firmy się rozwijają,mają nowe inwestycje,a tych wykształconych aż jest za dużo i dla nich raczej pracy bez znajomości nie ma,tu w autoneum ilu ludzi z wyższym wykształceniem pracuje na produkcji,bo gdzie indziej nie mieli by szans,praca na produkcji może nie jest jakoś skomplikowana,ale jest bardzo uciążliwa i dlatego wymagania finansowe są jak najbardziej uzasadnione,nikt nie będzie zapieprzał za przysłowiową miskę ryżu,tracił zdrowie,za miskę ryżu to mogą siedzieć w biurze nic nie robiąc oprócz podjadania ciasteczek popijając kawką,tyle w temacie,sprawdźcie sobie ile jest ofert na operatora maszyn i jakie są stawki,to wtedy zobaczycie za ile tu pracujecie,jak was firma docenia dając śmieszne wynagrodzenia.Każdy mądry wcześniej czy później odejdzie z tej firmy,zostaną Ci którzy nie potrzebują zmian,pasuje im robota za słabą kasę i oczywiście kadra zarządzająca którzy do pracy przychodzą dla relaxu i czerpią z tego nie złe korzyści majątkowe,ciekawe czy oni dostają podwyżki po 100 zł więcej do wypłaty przy dobrym wietrze....

@ABC

Na zmianie C połowa liderów nie nadaje się na to stanowisko, wiem coś o tym, bo robiłem na tej zmianie. Więc dużo by można powiedzieć o tych osobach tak jak o całej zmianie hahaha

Świeżak
@Były pracownik magazynu

Też kiedyś pracowałem na zmianie C i masz rację.Na szczęście mam tą firmę za sobą.

Jajko
@Hehe

Wiesz.. wlasnie juz sie ludzie nie starają, bo starania nie stety nie obfitowały na pensjach. Wiec twraz to niestety jaka płaca taka pracy. Znasz zasadę kija i marchewki?-tej firy ta zasada nie obowiązywała nigdy.

Operator
@Jajko

Dokładnie,po co się starać jak i tak nic się z tego nie ma,najlepiej jest w chooja grać wtedy cię docenią.

Ziutek

A mi się wydaje, że niektórzy liderzy że znany C są w porządku.

Opr

Wydaje mu się bo jest jednym z nich.

@Opr

Otóż to i broni swoich kolegów

Eda
@Były pracownik magazynu

A na zmianie B to pracuje Dziadzia co to żadnej nie przepuści nawet mężatce he he he pewno lustra nie ma

Były pracownik magazynu

Synek tutaj nie da się na stałe przypisać nicka do osoby, więc każdy może się podać za ciebie i bez sensu drzesz kapcia

Która to brygada c3? volvo stara hala?

Jedyny lider w tej firmie który tak do serca bierze swoją posadę,stawka wysoka to chłopak by duszę swoją sprzedał żeby tylko utrzymać stanowisko,to nic że 90% ludzi ze zmiany go nie darzy sympatią,skąd biorą takich cymbałów???

Ty

Jak juz to 90% ludzi z brygady go lubi. To ze zlapal jedna pizdeczke na paleniu, ktora wylewa swoje zale na forum nic nie znaczy

???
@Ty

tam było napisane ludzi ze zmiany nie z brygady jak coś,szczerze mało kto za nim przepada,ma opinię konfidenta i lizodupa.

@Ty

Jaka brygada taki lider.Najbardziej patologiczna brygada w tej firmie ,krzyki-kopanie różnych rzeczy na linii to standard.Lider sprzedaje ludzi ,ale nauczył się od swojego byłego zastępcy - tamten to dopiero fajka.

Ona

Jak drze ryja? Tu nikt nie ma prawa na nikogo krzyczeć!!! Do Inspekcji Pracy zgłosić i tyle.

Za stary na szkołę

Haha,kto wymyśla jakieś durne regułki do nauki: 10 dobrych praktyk,5S,po (usunięte przez administratora) to komu potrzebne??? To jest zakład pracy a nie szkoła kurw.. Nigdy tego nie umiałem i nigdy się tego nie nauczę,mam to w (usunięte przez administratora) Nikt mnie nie będzie zmuszał do nauki na stare lata!! Puknijcie się w głowę tam u góry,lepiej pomyślcie jak zatrzymać ludzi którzy zaczną masowo odchodzić po nowym roku jak pensja min podskoczy o parę stówek a tu podwyżki pewnię będą takie jak w tym roku.

@Za stary na szkołę

Zastanów się po co zatrzymywać takich pracowników jak Ty- po co?

@Opr

A to dlatego dzieciaku że innych nie znajdą za takie pieniądze ;)

@Za stary na szkołę

Firma znajdzie na pewno takich jak Ty ,to Ty nie znajdziesz takiej pracy ,to Ty się boisz zmian bo w przeciwnym razie zwolniłbyś się a nie wiecznie narzekał i płakał "Dorosły człowieku"

@Opr

Mnie zostało trochę do emerytury to nie widzę sensu szukać innej pracy,ale ludzie młodzi powinni jak najbardziej zanim zestarzeją się i stracą zdrowie robiąc tu w tych warunkach.

Koziołek

Dlaczego jest tak że lidezy nie musza sciagac obraczek pierscionkow czy zegarków a o włosach liderek juz nie wspomniem

@Koziołek

Bo nic nie robią,pracują na etacie capo.

Opr

Kucyk - Apollo - najładniejszy z całej wsi.

Tu robią same super dziunie,zapraszamy ;)

Trzeba czytać ze zrozumieniem,skoro nie skumałeś to trudno xd xd xd

Blablacrock

Za to większość osób wie że prowadzone są nielegalne działalności magazyn.

@Blablacrock

Nie tylko tam - Rumunia albo jakoś tak ;)

Strzałka
@Opr

Nie wspominając o tatuażach na telefon, śmieszne

Tmb

Płaca minimalna od stycznia o 250zl netto większa. W atnoneum podwyżka o 50zl... chyba nie trzeba komentowac. Ale jeszcze rok i dorównamy do najniższej krajowej.

Doktor
@Tmb

Dawać większe podwyżki

@Tmb

To będą sobie szukać pracowników,czekam do nowego roku jak znowu dostanę podwyżkę 100 zł brutto to od razu rezygnuję,teraz jest w czym przebierać,w innej firmie dostanę min 3500 brutto na start.Tyle to nawet po kilku latach je...a tu nie mam!

Jokoshima

Po raz koleny w kantynie sa podawane potrawy w raz z wlosami. Ja sie boje pomyśleć co sie dzieje na zapleczu. Ile w tym jest gili, kóz, itp.

@Jokoshima

Czeba było iść z tym do bhp jest nie daleko że stołówki .

Operator maszynki

Ludzie nie produkujcie się na forum tylko wiejcie z tej fatalnej firmy.Wszędzie zarobicie te śmieszne pieniądze a warunki w pracy o niebo lepsze.Tyle w temacie,tutaj się nigdy nie zmieni-masa fatalnych ludzi,zawistnych ,przemądrzałych ,głupich,nieżyczliwych patologicznych drani.

@Operator maszynki

Przykra prawda ,ludzie fatalni

Ziom

Afera bułkowa nadaje się do gazetki. Już mam tytuł #Kto zjadł bułki pani Krysi#

@Ziom

Do TVN Uwaga dajcie xd

Jo
@Ziom

Bułki jak bułki ale jajek z majonezem brakło....xd.Masakra.Kantyna dla.....biurowców.

Wiktoria
@Jo

Forum służy przede wszystkim do wymiany konkretnych opinii. Możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w Autoneum? Interesuje mnie, jak wyglądają obowiązki i czy można liczyć na umowę o pracę. Dziękuję.

@Wiktoria

Twoim obowiązkiem jest tu zapierd... za śmieszne pieniądze,nowi ludzie po okresie próbnym dostają lepsze wyngrodzenie niż załoga robiąca tu lata,to jest po prostu (usunięte przez administratora) ze strony zarządu,potem wielkie zdziwienie że długoletni pracownicy odchodzą,ciekawe czy Pan kierownik,dyrektor itp pracowałby na takich warunkach że człwiek pracujący 4 miesiące czy pół roku zarabia więcej od niego który tu robi lata.Umowy dają na czas nieokreślony po pewnym czasie ale nikogo to nie zatrzyma w tej firmie,ludzie po prostu chcą godnie zarabiać i być sprawiedliwie traktowani,chyba każdy przyza rację że im dłuższy masz staż tym więcej masz zarabiać a w tej firmie jest wszystko na odwrót.

@ja

Nowi dlatego zarabiają więcej bo za takie pieniądze jak my mamy to nikt by tu nie przyszedł pracować,tak firma nas docenia,tyle w temacie,czas szukać lepszej pracy.

@Stary pracownik

Ale za co chcecie być doceniani - przecież to prosta robota .Każdy tu może pracować po tygodniu jest super pracownikiem.Chcecie być doceniani to trzeba coś umieć a nie tylko zap....ć ,płaci się za umiejętności i tyle w temacie czy to się komuś podoba czy nie zlewy.

@Opr

Synek chyba nigdy nie robiłeś tu na produkcji,tu nie chodzi o skomplikowana robotę,tylko o uciążliwość gnoju,za takie warunki min 3 tyś na rękę!!! w marketach więcej płaca,przejrzyj ogłoszenia operator maszyn,na początek min 3500 plus dodatki,taka prosta robota a ludzie nowi jakoś nie ogarniają uciekają po kilku dniach.

@Opr

A z co docenia się liderów? przecież oni nic nie potrafią,jak przychodzi nowy pracownik to operator ma go szkolić,dlaczego? przecież nic z tego nie ma,po to jest brygadzista(tu lider zespołu) że to on ma go wyszkolić za to ma dodatek funkcyjny przecież,zadzwonić po mechanika,elektryka to każdy głupi potrafi,a dobrze wyszkolić nowego to nie każdy,trzeba mieć niekiedy stalowe nerwy do ludzi którzy nie potrafią wykonać prostych czynności i to wszystko za co? za darmo,bo przecież operator szkolący nie ma dodatku funkcyjnego,to działka team liderów jest a nie operatorów,więc zanim coś głupiego bekniesz ptasi móżdzku to najpierw dojdź do takiej wprawy jak niektórzy operatorzy w tej firmie.

Kto Cię tu trzyma - wypad do marketu1

@Stary pracownik

Sam napisałeś wprawa a wprawa to nie umiejętności tylko wprawa.Liderzy to zupełnie inna sprawa ,nie szkolą bo mają operatorów którzy to za nich robią.Wykorzystują wprawionych ptasich móżdżków .

100% racji.

dokładnie tak.

Stary pracownik

Wszystko się zgadza,tu zasługi dostaje lider kosztem pracowników,ma dodatek funkcyjny a szkolący operatorzy mają tyle że muszą się użerać z tępymi ludźmi dotąd aż tamci ogarną pracę,albo nie ogarną wtedy tzw.lider daje dalej klienta na coraz łatwiejsze prace.

Stary pracownik

To zaraz by się pozwalniali cwaniaki,teraz mądrzy bo spacerują po halach z e fajami,telefonami w rękach,ludzi mają za nic,myślą że są niewiadomo kim,rynek pracy bardzo się zmienił,teraz nie ma miejsca na jakiekolwiek złe traktowanie pracowników,a tu dalej taktują ludzi jak bydło robocze.Jeszcze trochę i też uciekam z tego bagna.

@Opr

Wprawa to umiejętnośći baranie,doświadczony operator potrafi zkorygować,naprawić złe sztuki produkowane przez nowych uczących się operatorów,mógłby dać to na braki ale nie daje,woli naprawić i co z tego ma? Mniejszą wypłatę od nowego.

@Stary pracownik

Nie owieczko,wprawa to wprawa a nie umiejętności.Chcesz zarabiać więcej od nowego tylko dlatego ,że dłużej pracujesz w tym (usunięte przez administratora) ale za to się nie płaci.Nowemu jak pokażesz jak korygować będzie to robił nie gorzej jak stary.Nikt nie zmusza do pracy w tej firmie-nie pasuje wypłata lub coś innego to się zwalniasz i po temacie-a jak się nie ma umiejętności to siedzi się w tym (usunięte przez administratora) i się narzeka na wszystko podbrzuszku.

Opr

W pełni się z Tobą zgadzam przez tych pseudo liderków wilu ludzi już odeszło z Autoneum i pewnie jeszcze odejdzie bo nie wszyscy sobie pozwolą na upokarzanie i brak szacunku.Tylko ,że Skiera jest jaki jest i tyle.

Hehe
@ja

To się zwolnij i zatrudnij jeszcze raz będziesz miał wiecej jak teraz

@Hehe

Lepiej zwolnij się i poszukaj normalnej pracy ,bo ta taką nie jest.

....

Był odcinek " zaginione bułki z kantyny", to teraz pora na " skiera i jego parobki"

@....

To będzie tragikomedia xd

XYZ

Zmiany w kodeksie pracy od 7 września,każde złe traktowanie ludzi ze strony liderów,kierowników od razu zgłaszać do PIP,nie dajmy się traktować jak śmiecie za śmieszne pieniądze.Przecież my wszyscy robimy na nich a nie oni na nas.

@XYZ

Ludzie w tej firmie dają się traktować jak śmieci przez górę a ponadto wzajemnie też się tak traktują ,a może jeszcze gorzej .

Zostaw merytoryczną opinię o Autoneum - Katowice

• Jak się pracuje w Autoneum?

Zobacz opinie na temat firmy Autoneum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoneum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoneum?

Kandydaci do pracy w Autoneum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoneum