Opinie o Autoneum w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoneum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoneum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoneum w Katowice

szczegółowy

mam takie pytnie odnosnie RODO dlaczego podpisując liste firm ktorym zakład udostępni nasze dane nie zanotowałem firmy sprawdzającej naszą obecnosc w domach podczas l4 skoro zgodzilismy sie na to zeby zakład nas kontrolował to powinno si wyznaczyc jakiegos pracownika tego zakładu oddelegowac do takich wizyt . bo mnie jakos nie pasuje fakt ze zewnętrzna fima ma dostęp do moich danych bez mojej zgody . a potem chodzą i wypytują sąsiadów bo czlowiek do sklepu pujdzie bo ma np. złamaną ręke.

?
@szczegółowy

Trzeba się temu dokładnie przyjrzeć i poinformować odpowiednie instytucje o naruszeniu RODO,tak nie może przecież być że jakaś obca firma posiada nasze dane,adres i ingeruje w nasze prywatne życie!!!

Zaintetesowany
@?

Czyli jak dobrze rozumiem nasza firma nie dziala zgodnie z prawem unijnym RODO?!

?
@Zaintetesowany

Na to wygląda..

Tojestdramat

Ludzie pracujący tutaj uciekają do biedronki/Lidla, czy do innych (usunięte przez administratora) prac bo przynajmniej mają czym podejrzeć tyłek w ubikacji A i zarobki wieksze

@Tojestdramat

(usunięte przez administratora)praca jest tu właśnie,już w tych marketach lepiej doceniają ludzi niż w tej firmie,to nie ma się czemu dziwić że ludzie uciekają za pieniądzem.

@Tojestdramat

Ty naprawdę uważasz,że Autoneum to lepsza firma niż Biedronka lub Lidl ? Byle jaka firemka jest lepsza od tego czegoś ,kto Ci tak beret zrył?

Ginekolog

jogoll
@Ginekolog

w poradni psychiatrycznej...

Obok

Panie autoneum! Zasada "KIJA i MARCHEWKI" chyba źle działa.

Katowice
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Katowice
DTH Selection
FARAON

Dawać Soboty : )

@FARAON

Przecież nikt Ci ich nie zabrał.

Pracownik Hali do Kierownictwa

Witam. Pytanie kieruję do kierownictwa, do głównego dyrektora, do działu BHP... powiedzcie ludziom jeśli już tak bardzo lubicie urządzać pięciominutowe szkolenia dlaczego w pomieszczeniu ROZDAŃ " JADALNIA " , TOALETY na HALI bo ( pewnie w biurowcu macie wszystko na miejscu bo to w końcu świętość i wizytówka bo my jesteśmy tylko robolami ) nie mamy często gęsto takich rzeczy jak MYDŁO, RĘCZNIKI PAPIEROWE ( które praktycznie są jak papier toaletowy tylko większe i BARDZO ALE TO BARDZO ZŁEJ JAKOŚCI ) często gęsto (usunięte przez administratora) w strefie gdzie się spożywa jedzenie, brak jakichkolwiek osób sprzątających.. ja rozumiem zakład obniża loty względem produkcji bo to taka branża że nie jest kolorowo ale na litość boską... TAKIE RZECZY TO ŚWIĘTOŚĆ nie traktujcie nas jak śmieci bo to MY PRACUJEMY NA TE WASZE PENSJE bo potraficie ludziom zwrócić uwagę że nie robią norm chociaż są przez panów kierowników i inżynierów którzy nigdy by nie wyrobili sami tych norm same ustalane i nie wiadomo na jakich podstawach itp liczone jakieś chore wymysły.. ale środków czystości nie potraficie załatwić.. Może zamiast zatrudniać co raz to nie potrzebne osoby do produkcji gdzie dla pracowników na stałych umowach i pracujących już pod autoneum nie ma czasem pracy i trzeba chociażby sprzątać albo wysyłanie do domu to moze dopłacić do pensji pań sprzątaczek bo wiadomo że te kobiety mają średnio fajną robotę i moze wtedy ich zachęta będzie większa? Coraz gorzej na tym zakładzie się dzieje i to nie jest opinia jednej osoby a praktycznie wszystkich pracowników hali produkcyjnej. I szczerze nawet nie jestem jakoś przejęty tym że możecie rozszyfrować kto co pisze bo to tylko prawda. I pracowników proszę jak już to o normalne wypowiedzi, nie dajcie się ponieść głupim wyzwiskom itp . Kultura to podstawa.

@Pracownik Hali do Kierownictwa

Wszystko się zgadza,czasem człowiek na nocce idzie do kibla i nawet du... nie ma czym podetrzeć,nie mówiąc już o umyciu rąk i wytrzeć,w szatni męskiej obok rozdań są dwa kible zepsute nikt tego nie naprawi,w kranach zakręcona ciepła woda a zimna leci tylko ciurkiem i jak człowiek ma sobie chociaż ręce i twarz umyć po piankowaniu??? Najważniejsze w tej firmie jest podnoszenie norm i odejmowanie ludzi ze stanowiska pracy aby jak najmniejsza ilość osób wykonywała jak najwięcej czynności,tylko za jakie pieniądze??? Inżynierki utrudniają ludziom pracę,kombinują tak że ludzie zaczynają się rozglądać za inną pracą,bo pracy przybywa a zarobki stoją w miejscu.

@Pracownik Hali do Kierownictwa

Przecież taka sytuacja jest od zawsze ,firma ma nas w d.. bo na to pozwoliliśmy a Ty piszesz memorandum.Z tej firmy trzeba wiać bo wszędzie jest lepiej.Tutaj będzie już tylko gorzej bo kierownictwo nie jest w stanie niczego zmienić chyba ,że na gorsze.Piszesz ,że to świętość- w tym zakładzie żadnych świętości poza normami ,liderami,kierownikami niema ,ludzie to zwykłe robaki których się nie szanuje - chyba zauważyłeś - szukaj innej pracy.A pisząc o kulturze to mnie dopiero rozbawiłeś.Pozdrawiam i nie miej nadziei na zmiany,nie w Autoneum i nie z tymi ludzmi.

Opr

Już kiedyś napisałem w tym zakładzie pracować mogą tylko ludzie którzy nie cenią i nie szanują samych siebie bo w przeciwnym razie nikt nie pozwoliłby sobie na takie wredne traktowanie,na parszywe warunki pracy itd.Ja też nie należę do młodzieniaszków ale zwiewam z tej fatalnej firmy.Z pracą żadnych kłopotów niema ,pieniądze lepsze ,ludzie zupełnie inni,brak smrodu i poniżania na każdym kroku.Nie bój się zmian-wiej z tej pseudofirmy.

Xyz ten prawdziwy
@Pracownik Hali do Kierownictwa

Osobiście boisz się iść do dyrektora i mu to powiedzieć, że anonimowo wylewasz swoje żale na forum. Widać jaki jsst z ciebie pracownik

Pracownik Hali do Kierownictwa
@Xyz ten prawdziwy

Nie, nie boję się ale nie zamierzam także go szukać. Jeśli pracujesz długo to wiesz że poprzedni dyrektor był widywany na hali i dobrze się z człowiekiem rozmawiało i zawsze wysłuchał i dało się załatwić sprawy a tego obecnego nie widać na hali praktycznie nigdy. Dlatego i ja nie zamierzam go szukać a tutaj po prostu jest moja opinia z tego co się dzieje na hali bo taka jest prawda i nikt temu zaprzeczyć nie może. Nikogo tutaj nie obraziłem więc nie wiem o co się tak spinasz.

Xyz ten prawdziwy
@Pracownik Hali do Kierownictwa

Pracowałem w tej firmie aż za długo ale w czasach jak jeszcze było normalnie, jak ukraińcy się nie panoszyli po zakładzie ale ludzie im na to pozwolili, zamiast pokazać im gdzie jest ich miejsce. Dostali za dużo swobody, popuscilo się ukraińcom smycz to się rozbrykali jak młody szczeniak i takie są efekty, że ukraińcy maja lepiej i wykonują najprostsze pracę. Niby nic nie umieją po polsku a doskonale wszystko rozumieją w piśmie i mowie.

@Xyz ten prawdziwy

Masz obsesję na punkcie Ukraińców,daj im spokój niektórzy Polacy są o wiele gorsi.To Polacy (usunięte przez administratora) ten zakład nikt inny.

@Opr

Niby jak Polacy (usunięte przez administratora) zakład? Chyba zarząd masz na myśli,bo ludzie nie mają tu nic do gadania,jakby było inne podejscie do człowieka to nie było by takich rotacji i takiego syfu,ludzie sami sobie tego nie stwarzają to góra robi wszystko aby ludzie szukali innej pracy nikt inny.

Opr

Właśnie tak,dyrektor,kierownicy,inżynierki,liderzy to Ukraińcy?A Twoi koledzy na linii to takie świętoszki.A jak na siebie popatrzysz to jesteś taki święty?Ta firma to jedna wielka zbieranina wszelakich szumowin i drani!

@Opr

Ludzie w brygadach przeważnie żyją ze sobą w zgodzie(usunięte przez administratora). Jedziemy na tym samym wózku,to chore wymysły góry psują atmosferę i liderzy którzy odgrywają się na ludziach za swoją nieudolność,nieumiejętność radzenia sobie z problemami,Ukraińcy są na drugim planie,(usunięte przez administratora)mają najprostsze prace to jak mogą Ci szkodzić (usunięte przez administratora)???

Opr

I napisałeś to samo co ja,przeważnie dobrze żyją z naciskiem na przeważnie,na jednym wózku z Tobą nie jadę bo to konie mojej przygody (usunięte przez administratora),atmosferę tworzą ludzie z którymi pracujesz a nie żadna magiczna góra,liderzy odgrywają się na ludziach bo chcą za wszelką cenę utrzymać się na tym śmiesznym stanowisku (usunięte przez administratora) siedzą cicho i nikomu nie szkodzą (usunięte przez administratora) - sam to napisałeś (usunięte przez administratora) !!!Nie pozdrawiam oświecony człowieku.

To po nowym roku zaczną ludzie odchodzić,stawka min będzie 2600 brutto a tu ludzie pracują za 3tyś z hakiem brutto,po kilku latach,to chyba idiota będzie robił na 3 zm w takich warunkach za 400 zł brutto więcej od min krajowego.

Opr

Znowu grozisz zwolnieniem ,a i tak będziesz (usunięte przez administratora)to już jest nudne :(

pudełko

Może ktoś zajmie się placowymi? 10 min przed dzwonem schodzą do szatni i nikt im uwagi nie zwróci. Jak produkcja wczesniej schodziła to afera na cały zakład

@pudełko

Zazdrość-pupcia boli trzeba ich podpie...lić,ale faja z Ciebie

Młyn
@pudełko

Nic nam nie zrobicie. Nie mamy nad sobą zadnego kierownika a nasz lider ma na to wywalone

Mizowiec
@Młyn

Tam zawsze był jest i będzie (usunięte przez administratora) a ludzie nawet nie dbają o higienę na młynie, co do kierownika to prawda ma na wszystko wyje.... tak jak cała reszta siedząca na dole w kanciapie pozdro mordy!

Taki tam sobie

Pracowałem tam kilka lat i powiem szczerze że jeśli ktoś lubi być traktowany jak zwykły śmieć to praca w sam raz dla niego ogólnie to tylko żałuję że tak dużo czasu zmarnowałem tu chcą zajechać człowieka i nic więcej. Pozdrawiam zmianę A

Świeżak
@Taki tam sobie

Mam takie same odczucia - też mi żal ,że tyle czasu zmarnowałem w tym daremnym zakładzie.Zajechać i zgnoić ludzi.Nie pozdrawiam zmiany C.Szczególnie jednego fatalnego talerza on będzie wiedział ,że o niego chodzi.

Jolanta
@Świeżak

A jak oceniacie same warunki zatrudnienia? W ogłoszeniu jest informacja, że na produkcji jest umowa o pracę - https://jobs.autoneum.com/dbs/web/jobmarket.nsf/job.xsp/1c1s50jmqhtz4. Dają ją od razu?

Świeżak
@Jolanta

Ta umowa nie ma znaczenia-beznadziejny zakład czy z umową czy bez niej.Jedna wielką porażka.

@Świeżak

Masz rację to tylko papier bez znaczenia.

Edek z krainy kredek

Po wypłacie zbieram fajki

rere
@Edek z krainy kredek

nie może być dwóch Edków z krainy kredek, to nie możliwe!!

Szymon
@rere

Nie bardzo rozumiem, co dokładnie chciałeś przekazać swoją opinią na temat pracy w Autoneum. Może powiesz, co dokładnie nie podoba Ci się u tego pracodawcy? A może są jakieś pozytywne aspekty, którymi mógłbyś się podzielić?

Junek
@Szymon

Wypłata to jakaś jałmużna, pozdrawiam

jajo
@Junek

wiesz czemu dużo ludzi chodzi zmęczonych w pracy? (usunięte przez administratora) ...bo muszą za.pe.ie.rd.al.ać w tym kraju na 2 etaty. Najważniejsze ze zap... na tych wszystkich z góry, jak (usunięte przez administratora) maszynki do robienia kasy. a góra chodzi dumna jak pawie po hali, jak bogowie!, włącznie z kierownikami (usunięte przez administratora)

Kazio
@Szymon

Co się nie podoba??? Większość!!! Ludzie charuja wyrabiają normy a co robi kierownictwo? (usunięte przez administratora) OK rozumiem BYŁ bo już nie ma dyrektor gdzie wprowadził zakaz palenia dla wszystkich pracowników bez względu na stanowisko a teraz dyrektora nie ma wszyscy chodzą palić z biurowca dział Tpm, UR tylko My dostajemy po (usunięte przez administratora) zwykli pracownicy gdzie tu sprawiedliwośc

Kurczak
@jajo

Góra górą a co do liderów to jest taka jedna pani zm C GODZILLA:) śmiech na hali jedynie na co ja stać to podpie........ nie ludzi nie umie wykazać się wiedzą to czymś musi.. Na co komuś taka osoba??? A gdy ja nie ma ludzie odpoczywają psychicznie i wykonują swoje obowiązki lepiej i spokojniej

@Kazio

Firma ledwo przędzie finansowo,projekty nie wypaliły,odejmują operatorów,szukają oszczędności na wszystkim,dobry czas aby szukać sobie nowej pracy,ciekawe jakie podwyżki będą po nowym roku i czy w ogóle będą?Mądrzejsi już po uciekali do innych firm,łączą brygady,zamieniają liderów itp,nic dobrego to nie wróży,czas uciekać z tego bagna.

Opr

Nareszcie doszedłeś do prawidłowych wniosków,uciekaj najszybciej jak mażesz.Mnie już niewiele zostało i idę do nowej pracy.Każda lepsza od tej.

Jonek

Haha padłem

Ludzie dlaczego nie chodzicie do kantyny??? xd

Ty

Nima kasy nawed na kompot

Nie wszyscy mają ochotę jeść to co zostało z poprzedniego dnia .No chyba że o 12 ale my wtedy nie możemy. Zrobić obiad pracowniczy mięso plus dodatki ,rano śniadania za symboliczną złotówkę będzie szybciej i nie będzie że brakuje.

Patol

Przed 10 nie ma kasy

Kantyna dobra jest dla nieumiejących gotować. Serio. Schabowego, fileta i ugotować makaron lub ryż może każdy. I do tego będzie miał świeży obiad. Nie 3 razy odgrzewany, do tego zrzucone z niedojedzone go talerza. Po za tym ten kto ma rodzinę, raczej stołuje się w domu. Osobiście nie chciał bym aby żona przynosiła mi obiad z kantyny. Chyba, że ona i ja pracujemy na 3 etaty. Ale zapiekanki polecam.

Gocha

Dla nie umiejących i leniwych

Jak by było że będzie kontrola narkotesty to z 30 procent pracowników by wzięło wolne dziwny zbieg okoliczności może kierownictwo spróbuję ogłosić datę takiej kontroli zobaczymy czy sprawdza się moje spostrzeżenia już kiedyś była plotka że kierownik z zmiany A chciał coś takiego zrobić to przerażenie niektórych osób było bardzo widoczne i niepewność ile dni po zażyciu czegoś to wykryje

Nikt nie ma prawa czegoś takiego zrobić,to jest naruszenie praw człowieka,Tylko Policja ma takie prawo,tu nawet człowiek może się nie zgodzić na badanie alkomatem przy bramie czy na zakładzie,jeżeli istnieje podejrzenie że ktoś jest pod wpływem wtedy można go poprosić i ta osoba może odmówić i żądać wezwania Policji a jak się okaże że jest czysty to wtedy firma ma problemy,człowiek może podać ich do sądu.

Nie ma żadnego prawa jedynie może go niedopuscic do pracy i tyle,a nie jakieś badania narkotestem,poczytaj przepisy a potem się wymądrzaj!

Uber

Nie biorą bo nie ma ludzi do pracy i to (usunięte przez administratora) ... Na wszystkich zmianach są osoby co ćpają i (usunięte przez administratora) im zrobią ... Bo wymówką jest co ? ... " Nie ma ludzi do pracy" ... Kretynizm ... Jakby się wzieli i poobserowali to by zobaczyli ale góra to w (usunięte przez administratora) ma

Tiki taki

Sobot nie bedzie wiec sie nie nastawiajcie na nic ta firma to dno i upada :) lepiej szukajcie pracy innej

operator
@Tiki taki

Ponoć mają być soboty ale za dzień wolny do wybrania,już widzę chętnych xD

@operator

Dzien do wybrania wolny platny i sobota też płatna /czyli 100%To mogę przyjść. Bo dzien za dzien to ja wolę sobotę mieć wolne

Masz wtedy normalną stawkę i dzień wolny niepłatny,bo to jest oddany dzień za sobotę

@Tiki taki

W normalnym zakładzie pracy ludzie zarabiają w od poniedziałku do piątku - nie w soboty.Sobota powinna być wolna ewentualnie dla tych którzy mają ochotę dorobić.Godziwe pieniądze zarabiać się powinno w tygodniu i to powinno szanowne kierownictwo wreszcie zrozumieć,walić wasze soboty !!!

@Opr

No tak powinno być ale nie w tej firmie,tu jedynie można garba się dorobić,pieniądze śmieszne a wymagania jakby płacili nam nie wiadomo ile,nic dziwnego że ludzie pracujący po kilka lat uciekają i będą uciekać po nowym roku jak dostaniemy takie podwyżki jak w tym roku,teraz ofert pracy dużo,stawki wyższe niż tu po latach pracy.

Nie będzie żadnych podwyżek

To nie będzie ludzi do pracy,proste,od nowego roku minimalna pensja idzie dużo w górę,większość firm podniesie stawki żeby ludzie chcieli u nich pracować,a tu jak nie będzie to nikt o normalnych zmysłach nie zostanie pracować za głodową pensję.

Dzien za dzien to sobie idź sam robić

@operator

Chętni się znajdą (usunięte przez administratora) już czekają

Uber
@Tiki taki

Są soboty ale tylko dla nie licznych jeśli wiesz co mam na myśli ostatnio zm A i zm C miała.

Jak to jest???

Był synek z Polski nic nie potrafił to nie przedłużyli mu umowy po miesiącu,jest baba z ukrainy też nic nie potrafi i pracuje dalej,o co tu chodzi???

Awokado

Siema, nam też obiecali podwyżki ale chyba na gadaniu się skończy. Powiedzcie ile wy tam w Katowicach, zwykły polski robol, wyciągacie na miesiąc bo u nas w Nowogardzie 2400, naobiecywali coś tam ale ostatnio cisza jakby makiem zasiał.

@Awokado

U nas podobne zarobki.

Bombek

A dla mnie pomysł dobry będę latać buly

Kozel

Co z sobotami ?

@Premier

Nic

Zmiana B

Dlaczego piankujacy na skodzie wiecznie jest nacpany i nikt nie reaguje on już wygląda jak grinch z tego ćpania brzuch wielki reszta mała?

grinch
@Zmiana B

powiedz mi to w twarz a jaj nie poradzisz to niepisz glupot

Obserwator skody
@grinch

Ciebie powinni poddać narkotestom to co ty wyprawiasz na nockach to już wogole się w głowie nie mieści zresztą u ciebie bez różnicy jeszcze na rano się czaisz po co mam podchodzić co mi to da? Kierownik bądź lider powinni Cię wysłać na testy cała tablica mendelejewa by wyskoczyła kolego

Yhy
@Zmiana B

A kto normalny o trzeźwym myśleniu by tam piankowal ????

Beeeeelok

Patol

Co to za nowe walki haha jo na koniu swoim robia i heja Coco jambo i do przodu

Zostaw merytoryczną opinię o Autoneum - Katowice

• Jak się pracuje w Autoneum?

Zobacz opinie na temat firmy Autoneum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoneum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoneum?

Kandydaci do pracy w Autoneum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoneum