Opinie o Autoneum w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoneum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoneum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoneum w Katowice

Leonidas

Premia świąteczna cześć już dostała wczoraj

@Leonidas

No to ja byłem niegrzeczny bo premi świątecznej nie dostałem no szkoda może za rok u innego pracodawcy dostanę

zarobiona

Zenek
@Leonidas

Ile dają?

Bałwan

Rozumiem że firma szuka oszczędności ale żeby zakręcić ciepłą wodę gdy na dworze jest mróz to chyba lekka przesada,jak mamy się umyć po pracy w lodowatej wodzie??? Kaj (usunięte przez administratora)BHP??

Xyx
@Bałwan

Firma osiągnęła dno, oszczędności zacznijcie szukać na górze i w biurokracji

xyz
@Bałwan

a moze jest to awaria kotłowni? nick zobowiązuje...

Bałwan

Bo tu ludzie muszą być zahartowani,czyli latem mają dupić w 40 st upałach a zimą mają mieć zimną wodę by nie chorować xD

xyz
@Bałwan

(usunięte przez administratora) moze wystarczy odkręcić kurek po lewej stronie i poleci ciepła woda :)

@xyz

Dziękuję za informacje,faktycznie leci ciepła :) człowiek zalatany w robocie to kurki myli ;)

Inny

I znowu jak co roku urlopy wstrzymane

Xxx

Jak jest sprawiedliwość że osoby mające kartę Multi sport mają takie same wczasy i bony świąteczne

Aaa
@Xxx

Rownie dobrze można by zabrać dofinansowania do książek dla dzieci. Bedziecie sie tak licytować co kto komu ma zabrać? Karte multisport moze w tej firmie mieć każdy. Nikt wam tego nie broni. Poza tym te karty nie są za darmo. Tez trzeba je opłacać z wypłaty.

King
@Xxx

Wlasnie czlowieku czepiasz sie karty gdzie 60 zl potracaja co miesiac niech ci dofinansowanie do ksiazek zabiora , zreszta co ty chcesz zaoszczedzic otworz oczy wszystkich nas oszukuja jak by byl kryzys to by robiono droge za pewnie ponad milion przenoszono by wypalarki tez pewnie za darmo ? Pomysl logicznie

Tylko problem jest w tym,że pikniku nie ma a bony są na coraz mniejsze kwoty,to gdzie pieniądze z pikniku?

Xxx

Nie po 300 tylko 200zl ale czeba faktury dać na 200zl .A i wtedy też było żeby te karty też wycofać jak i festyn .A co do zielonej szkoły to jest to tylko raz na dziecko i dokładają tylko część kwoty A nie całość

Xxx

Pracowałeś kiedyś w innej firmie czy od lidera się dowiedziałeś że paczki nie są z funduszu tylko od pracodawcy

Macka
@Xxx

Nie prawda, bo od dzieciątka...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Wish kalifa

Czy ktos wie jak ma na imie ruda dziewczyna z deca ?

@Wish kalifa

Z jakiej zmiany?

Pracownik Hali do Kierownictwa

Żądamy od kierownictwa informacji do 1.12.2019r o wysokości tegorocznych bonów!. Nie mówcie że nie wiecie, że jeszcze jest za wcześnie o tym informować!. Mydlicie nam oczy i to samo się tyczy paczek na święta!. Mogliście chociaż wcześniej poinformować o tym a nie teraz jak idą święta!. Bądźcie w końcu na tyle odważni i zróbcie spotkanie z dyrektorem na każdej zmianie i niech poda w końcu na co zostały wydane pieniądze z Fundusz Świadczeń Socjalnych bo My pracownicy produkcji nie widzimy praktycznie nic z tego i jaka jest kondycja firmy jeśli taki wielki kryzys jest.. Szkoda tylko że poprzedni dyrektor zapewniał pracę a teraz to szkoda gadać i za psi pieniądz.. a o podwyżkach to lepiej też nic nie mówić bo po co.

???
@Pracownik Hali do Kierownictwa

O jakich podwyźkach piszesz? Tu nie mają na paczki dla ludzi a podwyżkę Ci dadzą? Zapomnij!!!lepiej zacznij szukać roboty od nowego roku jeżeli nie chcesz tu (usunięte przez administratora)za darmo.

abc

Ich głównym zadaniem jest ułatwianie interakcji pomiędzy polskimi pracownikami a pracownikami z zagranicy, jeżeli tego nie robią w danym momencie to tylko dlatego, że w danym momencie nie są wzywane na halę przez liderów (a- nie jest to potrzebne w danym momencie, b- liderzy mają przerost ambicji i na migi sami próbują tłumaczyć. niepotrzebne skreślic). Poza tym mają wiele innych obowiązków, które wykonują z lebelkowni. To że akurat nie widać tego z hali nie znaczy, że nic nie robią. Kierowników też nie widać tak często na hali, czasami przez cały dzień nie zobaczysz elektryka czy jakościowca, co nie znaczy, że nie robią czegoś innego w innym miejscu lub swoich biurach. Planistów czy pań z HR-u też nie uświadczysz ich obecności, ale im nie zarzucisz, że nic nie robią. PS. Mam nadzieję, że nacjonalistą jesteś stuprocentowym i plujesz na budki z kebabem, albo krzyczysz po mamie jak kupi ci Nike szyte w Chinach. Pozdrawiam Ukraiców, Gruzinów i pracowników z innych narodów pracujących dzielnie z dala od domu, rodziny i znajomych. Nie wszyscy Polacy mają tak pomieszane w głowach.

abc

Właśnie po to są te liderki, żebyś nie musiał rozkminiać czy oni "panimaju" czy nie. Liderowi dajesz znać żeby wezwał TL Ukrainy żeby przetłumaczyła co ma robić. To jest ich robota, jak większość będzie myśleć, że oni rozumieją ale udają to właśnie wtedy bedą siedzieć w labelkowni i się nudzić, po zrobieniu innych obowiązków. Pamiętaj, że po to tu są, nawet jeżeli masz je wzywać codziennie do tej samej osoby, to ich główny obowiązek, żeby tłumaczyć. Właśnie myślenie, że on rozumie ale udaje i nie bedę po nie dzwonić, pozbawia je obowiązków. Jak maszyna ci się zepsuje to naprawiasz sam cczy dzwonisz po elektryka? Pamiętajmy, że każdy tu ma jakąś funkcję. Jako operator maszyn na produkcji masz swój zakres obowiązków, jak wszyscy zaczniemy tłumaczyć na migi obcokrajowcom co mają robić to rzeczywiście funkcja TL Ukrainy stanie się zbędna. Rób swoje a w razie nieporozumień nie bój się zgłaszać liderowi żeby wezwał ich TL-kę do tłumaczenia. Oni są takimi samymi ludżmi jak my i jak trafią się oporne na wiedzę jednostki, ich TL też będzie wiedziała jakie kroki podjąć. Sam pamiętam początki pracy z nimi i nie było wesoło, kiedy trzeba było latać po firmie i szukać kogoś kto przetłumaczy, teraz jest ten komfort, że mamy tłumaczkę na telefon. Co do najlżejszych robót to znam więcej polaków udających, że nie wiedzą o co chodzi i się ich przepycha na lekkie roboty byle do końca umowy. A z większością ukraińców dobrze mi się pracuje, ba, powiem nawet że parę mi pomogło wyciągnąć normy na nie znanych mi detalach. Pozdrawiam i mam nadzieję, że częściej skorzystasz z pomocy ich TL.

Operator
@abc

Proponuje odwiedzić lebelkownie wieczorem lub w godzinach nocnych. Jedyną czynnością jaką wykonują panie tam pracujące jest oglądanie filmików na (usunięte przez administratora) Praca tam na 1/2 etatu w zupełności by wystarczyła.

ona.
@Operator

Zainstalować kamerkę,wtedy góra zobaczy prawdziwe oblicze "pracujących" tam panienek.

Robotnik
@ona.

Kamerka tam jest od lat wiec gdyby nic nie robiły to by to wyszlo juz dawno. Dziwne,ze teraz sie "nic tam nie robi" a gdy szukano zastepcy to NIKT NIE CHCIAL TAM ISC. Proponuje wam zaczac szukac lepszej pracy skoro ta jest taka zla. Musicie miec niezle smutne zycie zeby wylewac swoje zale anonimowo. Tak robia tylko slabi i zawistni ludzie. Szanujmy sie.(usunięte przez administratora)

@Robotnik

Jest kamerka owszem ale nie tam kaj mo być ;)

Ziimek

A co do doopy ma im ta kamera patrzec? Hahahahhahhahajahahaha

@abc

Nie zesroj się kurw... Tu zostali tylko ukraińcy co rozumią polski,reszta pouciekała.

@abc

Za robotę by się wzięły a nie flirty z Polakami żeby lepiej się ustawić w Polszy.

Prawownik

Pracownicy proszą o nie dofinansowania kart Multi sport będzie więcej kasy na inne rzeczy może na paczki wystarczy około 120tys tak większość to z biur ma tylko te karty jak chcemy oszczędzać to może od rzeczy zbędnych

@Prawownik

Właśne,mało kto korzysta z tych kart,a co z tymi którzy nie mają tego? Czy ich kasa idzie na tych co korzystają?

Haha kolejny nakoksowany atleta się odezwał,uważaj czym się szprycujesz,bo ci pyrtek zaniknie ;)

Jak płacisz co miesiąc 60 to te 40 też dasz radę zapłacić co zakład płaci za Ciebie i resztę spytaj jaka kartę mają w biurach A jaka masz ty

Swiety Mikolaj

Oszczednosci !!! Zabrac paczki pracownikom i ich dzieciom no płycej siw juz nie da . Napisze wam kilka kajzenow 1 kierownik na zmiane , 1 inzynier na dwie linie ,polowa mniej planistow , degradacja na produkcje kobitek liczqcych palety kontenery i itp... ( moga to robic magazyn kierownicy ) ,powrot do stawek produkcyjnych pseudo liderow 2 miesiecznych, zmiejszenie przydzialu na mleko kawe cherbate ciastka w biorach ... no chyba sie juz nazbieralo na dobre paczki hohoho

Gooodpracownik
@Swiety Mikolaj

Nie może być jedna osoba do liczenia pojemników kontenerów bo oni są zapracowani, pogadanki fajeczka telefon i wszystko jest dobrze nikt nie widzi jak ludzie (usunięte przez administratora) lecą a niby pracują. Wspomnę jeszcze że przychodzą do pracy na którą chcą a kierownikom to nie przeszkadza buziak na przywitanie obrona tyłka bo przecież trzeba być wazelina żeby dobrze w (usunięte przez administratora) wejść i chronić swoje tyłki. Osoby które zajmują się opakowaniem uja robią niech zajmą się w końcu osobami którzy myślą że idą do baru niż do pracy i jeszcze wykorzystują osoby do zrobienia swojej pracy byle nie przemęczać się.

blaza
@Swiety Mikolaj

Można też pracownikom palącym papierosy, e-papierosy w miejscach i czasie to tego nie wyznaczonym zabierać premie zamiast kazać sprzątać palarnie. 100 pracowników po 500zł to 50tyś na paczki bez problemu wystarczy

@blaza

można wszystkich upierodlić a od nowego roku biurowiec na produkcje jak wszyscy złożą wypowiedzenia, ciekawie czy biurowiec normy wyrobie :D

Wyrobia ale w spodnie.

Opr
@Swiety Mikolaj

Jeżeli cokolwiek zabierać to cztery litery z tej firmy!

Rowerzysta

Co sie czepiasz karty multi sport to ze jestes zalanym knurem to twoja sprawa moze zabrac ci dofinansowanie do kantyny

@Rowerzysta

Dla mnie kantyne mogą zamknąć mi ona nie jest potrzebna i ta kasę niech będzie jak piszą na paczki świąteczne

Kasa jest ale nie dla nas operatorów.Po co nam paczki.My mamy się uczyć 30 pytań i robić normy.To dla góry jest najważniejsze.Gora święta będzie miała bogate ino my szare ludzie będziemy biedni.Wesolych i bogatych Świąt życzę górze.

Sratata

Tak jak w tamtym roku pieniądze są przeznaczone na imprezy firmowe znów wszyscy będą pokazywać co to nie są

fela

Przecież ludzie przychodzą i wiedzą co maja robić bo nie pracują 2 dni, wiedzą gdzie mają to co potrzebne, wiedzą jakie są zasady BHP itp. przecież to są dorośli ludzie!!! Dlaczego firma traktuje tych ludzi jak dzieci w przedszkolu? czy to ma w czymś pomóc? (usunięte przez administratora). bo ludzie z zarządu są w czymś lepsi? są nadludziami? Chyba ktoś źle zarządza, jak to się mówi -ryba psuje się od głowy.

tito

Firma ma kłopoty finansowe i nie ma pieniędzy na paczki? Piszecie, piszecie, wylewacie żale i co??? Dalej to samo, zamiast zamilknąć i w spokoju składać CV do innych, pewnie bardziej perspektywicznych firm. Od dłuższego czasu wiadomo że to kolos na glinianych nogach a winni są temu jajogłowi "inteligenci" na stanowiskach decyzyjnych. Ukończona dobra szkoła nie zawsze czyni człowieka tak po prostu życiowo inteligentnym. Przez takich ludzi tą firmę można już nazwać "Bankruteum", a może z racji zarządzających tam ludzi "Łajzoneum"? Pozdrawiam wszystkich rzetelnie pracujących, nie dajcie sobie w kaszę dmuchać, na Śląsku i Zagłębiu jest na prawdę sporo fajnych firm, wystarczy szukać i być w tym cierpliwym. PS Jakie jeszcze inne nazwy pasują do tej firmy? Dawajcie propozycje.

Góra przepiła na wyjazdach integracyjnych z FS paczki świąteczne pracowników produkcji/magazynu.... Takie jaja tylko w autoneum

Zbyszek

Za pieniądze z FŚ są wyjazdy integracyjne w 11 miesięcy zdążyli przepić paczki świąteczne szaraków z produkcji/magazynu, góra na święta swoje dostanie...

skoda

Jeżeli podwyżki w nowym roku wynoszą max 3%!! to uciekam z tej firmy najszybciej jak sie da

henkel

wczoraj znajomemu mówiłem, ze nawet nie ma źle... paczki na świeta itp. (usunięte przez administratora) teraz będę sie musił mu tłumaczyć że jednak pracuje w wesołej firmie... za śmiesznie pieniądze.

Szwajcarzy mają to w (usunięte przez administratora) dopóki im się cyferki na koncie zgadzają.

Zmiana B

Dlaczego na Volvo chodzi mi głównie o formowanie są tak niskie normy np od paru tygodni obserwuje tego kolesia grubego z brodą z zmiany C i wiecznie siedzi i nic nie robi telefon i nic więcej skoro mają tak dużo czasu może trzeba zgłosić kaizena na ID 260 :)

Miro
@Zmiana B

Jasne piszcie kaizeny. Po co robić na spokojnie skoro można zwiększać normy i (usunięte przez administratora)

wiadro
@Zmiana B

Volvo i niskie normy xD Jedynie na szatanie na końcówie jest za mała norma

Nikt
@Zmiana B

Jak cały czas go obserwujesz jak jestes że zmiany B a on C ? Na id za małe normy to może pokaż nam jak zrobić te 230 ?

jogoll
@Nikt

on nie chodzi do domu, chowa się miedzy maszynami i podgląda co robi zmiana B ...są czasami psychole i nic na to nie poradzisz, on tam mieszka i to całe jego życie ;)

Nikt
@jogoll

Najgorsze jest to zauważył z dwa razy że ktoś siedzi na telefonie i potem wylewa tu swoje żale A nie pomyśli że ta osoba zapierdziela te 7.h by osiągnąć chociaż te 90 procent i potem po prostu chce trochę odpocząć zwolnić brakuje sił itd. Wiadomo są osoby które chodzą po hali nudzą się ale nikt nie pomyśli że może jest taki dzień bardziej lajtowy A w ciągu ostatnich dni zapierdzielal 8h od dzwona do dzwona szanujmy siebie nawzajem będzie nam łatwiej

operator
@Nikt

Dokładnie,ale jak przetłumaczyć komuś kto nie ma pojęcia o tej pracy,może to jakiś liderek ze zmB? KTÓREGO BOLI ŻE KTOŚ SOBIE CHCIAŁ NA CHWILĘ ODPOCZĄĆ,ludzie zajmijcie się sobą a nie patrzcie na innych,sami sobie potem szkodzicie.

po zwolnieniu zmiana b
@Zmiana B

skoro uważasz ze są niskie to może ustaw stoły na nie wywindowanych parametrach i pokaż jak to sie robi na zimnej gumie .skoro robiąc dosc szybko jestes w stanie robic sztuke co 2 min. to w godz.zrobisz ich 30 a normy masz 32 i druga rzecz ty pracujesz podejrzewam stale na deszach i potrafisz to robic szybko a ktos kto trafia tam na goscinne występy z braku ludzi ma w to wyje.... i co niby pokażesz jak dostaniesz taką osobe co? mozesz go poganiac ale za takie pieniądze i traktowanie wątpie zebyś dał rade go namówić na zatyranie sie zwłaszcza ze on bedzie tam na dzien moze dwa bo jak zostają przeniesieni na stałe to większosc składa wypowiedzenia . no i po 3 dzieki ludziom takim jak ty w tej fabryce lepiej nie bedzie moze pomyslisz ze normy sa windowane przez takie pokazywanie ze sie da tylko jakim kosztem zero bhp zero zgodnosci z papierami itd. ale grunt ze ty pokazesz ze umisz tak sie rodzi jedno detalowców . pozdro i niech ci guma lekką bedzie

Formujący
@po zwolnieniu zmiana b

Wszystko się zgadza,normy są nie za niskie tylko za wysokie,guma potrzebuje czasu aby można z niej zrobić dobrą sztukę,to nie jest tak że po 2 sek można już formować,jeszcze na popsutych stołach gdzie temperatury skaczą non stop,jedna strona gumy się pali,druga jest zimna,nikt przecież nie jest cudotwórcą że zrobi coś dobrego przy takich warunkach,co do ludzi przychodzących na gościnne występy to racja nikt nie będzie zapieprzał na nie swojej linii jeżeli jest tam raz na pół roku czy rok,zresztą nie za takie pieniądze,ludzie sobie nie pozwolą na przenoszenie na inne działy bez ich zgody i dlatego wolą się zwolnić niż być traktowanym jak śmieć,dziś rynek pracy jest dla pracowników i trzeba się szanować i takie pseudofirmy jak ta omijać szerokim łukiem. Zapomniałem dodać BHP jet w tej firmie tylko od okularków i maseczek reszta ich nie interesuje.

@Nikt

Dokładnie. Są ludzie którzy zęby zjedli na niektórych stanowiskach i ciężko pracowali na to żeby móc szybko i dobrze zrobić normy na niektórych detalach. Wspomnianego brodacza z telefonem znam osobiście i wiem, że mało kto mu dorówna na formowaniu, nawet jak pójdzie na nowy detal nie trzeba mu dwa razy tłumaczyć. Jeżeli ma czas posiedzieć na telefonie to tylko mu zazdrościć można. Pamiętajmy, że normy zazwyczaj są dobierane do powtarzalnych schematycznie ruchów, tam gdzie nowy sobie nie poradzi z początku, doświadczony pracownik przeskoczy to bez problemu. Skończmy se rzucać kłody pod nogi. Jakbyśmy we trzy zmiany się wzięli razem za jakiś temat typu normy albo zachowanie liderów, już dawno nie byłoby problemu. Dopóki walczymy między sobą, góra zaciera ręce i ustawia jakie chce zasady. Trochę szacunku międy operatorami ze wszystkich zmian, wtedy wywalczymy wszystko. Jak dalej będziemy z zazdrości wylewać żale jeden na drugiego, do niczego nie dojdziemy. Szczgólnie formujący powinni to zrozumieć, na tym stanowisku jeżeli nie będzie pracy zespołowej, nie pomoże że jeden jest mistrzem, cała praca będzie "Syzyfowa" bez zgrania się. Pozdrawiam formowanie z Volvo, bo wiem jak trudno jest tam wyrobić czasami normę, tym bardziej jak dostaniemy kogoś z poza działu albo nowego.

@operator

Spokojnie, pamiętaj, że nick się tu wybiera jaki się chce. To nie musi być ktoś ze zmiany B, tylko zazdrosny kolega z maszyny obok. Przede wszystkim jak ktoś daje se tu określony nick radzę nie wierzyć, że ta osoba taką ma taką ksywę, pracuje na określonej zmianie czy stanowisku. Pamiętajmy, że na każdą prawdziwą wypowiedź przypada ok 6-7 trolli. Nie potrzebne emocje. Pozdrawiam.

Gora

Popieram do pracy się przychodzi pracować każdy płacze ze mało zarabia ale skoro ktoś ma czas kończyć godzinę wcześniej jest to praca adekwatna do zarobku

@Gora

(usunięte przez administratora)kto tu kończy godz wcześniej? Ostatni cykl na piankownicy zazwyczaj jest o 13:40,5:40 itp,potem trzeba wszystko ogarnąć,posprzątać itp,no i może o 13:56,57 człowiek wolny jest,jak to się mawia jaka płaca taka praca.

kucZyk

Niestety, najgorsza fucha na zakladzie to piankowanie. Wszystko inne ogarniesz szybciej czy wczesniej, ale jedyne z czego jestesmy najbardziej rozliczani czy karani za zmienianie parametrow to piankownice. Jedyne porady jakie moge dac to ustawic sie z liderem, udawac uczulenie, duzo narzekac albo po prostu ##jowo to robic (wtedy cie tam nie dadza kolejny raz).

Tmb

Dlaczego ta pani na zdjeciu na google nie ma okularow???!!!!

Taki ja.

Dokładnie,Zegar zastępcą (usunięte przez administratora) był,(usunięte przez administratora)koleś,to były czasy,liderzy znający się na robocie,mieli po kilkanaście maszyn i ogarniali wszystko,konkretni,pomocni a nie to co teraz mają po 3 maszyny i nie ogarniają,nie znają się na robocie,tylko(usunięte przez administratora) człowieka potrafią,(usunięte przez administratora),dobrze że robię tu tylko do końca roku i uciekam z tego bałaganu.

Opr

Na dnie to on już jest jakiś czas.

WOJTAS

haha co ty przypomniałeś :D kiedyś było elegancko ale kiedy to było stare czasy

Zmiana B

Skoro 230 to za dużo i kończą godzinę wcześniej i nic nie robią to widocznie są za małe normy proponuję. 250 normy mam nadzieję że skończy się te nic nie robienie i ktoś zauważy ten post pisze kaizena i tyle proste BANG

Volvo
@Zmiana B

Co płaczecie jakie wywindowane temperatury czytajcie intrsukcje na ID można robić na 250 stopniach!! My jesteśmy w pracy mamy pracować a nie odpoczywać chcesz odpoczywać to się zwolnij idz na kasę

@Zmiana B

Napisz samemu A nie czekaj że ktoś napisze i później sam sobie rób te 250szt codziennie Panie pracownik że zmiany B

hehe

Kolejna reklamacja na Land Rover,odejmujcie dalej operatorów to więcej będzie takich wpadek,tu nikt już nie przejmuje że zostanie zwolniony,czasy traktowania ludzi jak śmieci już dawno minęły,teraz ludzie się rewanżują ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Autoneum - Katowice

• Jak się pracuje w Autoneum?

Zobacz opinie na temat firmy Autoneum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoneum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoneum?

Kandydaci do pracy w Autoneum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoneum