Opinie o Autoneum w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoneum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoneum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoneum w Katowice

Stary pracownik.

Ciekawe dlaczego w tym roku dali już aneksy z tymi śmiesznymi podwyżkami? Nie było ocen pracowników itp? Chyba ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy że to jest zakład pracy a nie przedszkole lub szkoła że na koniec roku wystawia mu się oceny??? Tu trzeba patrzeć jak i co człowiek robi i czy ma częste absencje i dać mu odpowiednią podwyżkę,nie wiem kto tu daje te podwyźki ale coś tu nie gra bo ludzie którzy siedzą na jednej maszynie,mają bardzo dużo L4 w ciągu roku dostają lepsze pieniądze niż Ci co się jakoś starają,"nie chorują" często.Jeszcze jedno skoro lider ma coś do powiedzenia w sprawie podwyżek to dlaczego pracownicy nie mają głosu w sprawie jego podwyźki? Przecież pracownicy najlepiej wiedzą czy lider wywiązuje się ze swoich obowiązków?? A nie jak jedna liderka której nigdy nie ma na linii bo siedzi sobie u swojej starej brygady i każe ludziom w razie problemów dzwonić ze swoich prywatnych telefonów do niej,dlaczego Ja mam w pracy dzwonić ze swojego prywatnego telefonu? Przecież ten ktoś bierze nie małe pieniądze za swoją "pracę" i w jego obowiązku jest być na linii? Tak mi się przynajmniej wydaje....

@Stary pracownik.

Lider nie daje podwyżki tylko musi ja zaakceptować A to jest co innego kto się z nich za wami wstawi oni tylko patrzą na swoją (usunięte przez administratora) żeby tylko być na tym stanowisku .Jak mam tylko pytanie jak to jest z byłymi liderami że tak szybko sami przeszli na produkcję bo stawka została wątpię żeby dostali obniżki wynagrodzenia A to już nie jest takie fajnie robić z nimi A mieć ponad 1000zl mnie do wypłaty

@Stary pracownik.

Bo tak się nauczyli,ludzie chcą liderom wejść bez wazeliny do czterech liter a oni to wykorzystują.Chodzą po halach ,przystaną na rogu pogadają,poplotkują bo co mają robić i tak większość z nich nie ma pojęcia o pracy a udają ,że znają się jak nikt inny.Operatorzy muszą sobie radzić sami,lider co może pomóc?zadzwonić do UR to każdy potrafi,przykre ale niestety prawdziwe.

Iza lider
@Stary pracownik.

Dlaczego właśnie nie ma ocen liderow . ? Skoro kiedys byly .?

Rockblock

Ja się pytam gdzie jest Sylwia?

Były pracownik magazynu
@Rockblock

Sylwia poszła i jej nie będzie, miała dosyć patrzenia na was.

M.m

Nie jeden pewnie chciał zrobić porządek.. ale ma kontakty w biurze. A ona zyje tylko ta robota i ludzmi ... i norma. Awaria a dla niej nie liczy sie odpis tylko wyrobienie normy... Porażka...

H. U. J. O. Skoczek

Pozdrowienia w nowym roku

Bardzo lubię swoją pracę

Co za polemika liderem mieszkający z rodzicami.. drodzy koledzy i koleżanki na zarobki za swoją pracę nigdy nie narzekalem. Praca prosta nieskomplikowana skoro bezobrazy nieznajac ukraińskiego na migi uczylo się Ukraińców co mają robić i robili to nie róbcie filozofii. hałas chemia i temperatura co do hałasu i chemii wszystko jest w normie. Temperatura okej okres letni jest ciężki ale nie wiem kto wam (usunięte przez administratora) nacisk do głowy że jak jest więcej jak 35 stopni to pracuje się po 6h tutaj chodzi bardziej o wilgotność powietrza . Rzucacie że zarobki małe (usunięte przez administratora) która firma daje więcej niż ta na start a jeśli daje to nie płacz i się zwolnij a już mówię nie zwolnisz się bo prawda boli i dobrze wiesz ze za tą pracę taka kasa jest dobra

Jeszcze nie zrozumiałeś że tu nie chodzi o trudność i skomplikowanie pracy? Ta praca nie jest trudna ale montonna i człowiek zdrowie traci w tych warunkach,ale poczekaj do starości wtedy zmienisz zdanie co do tej pracy jak będziesz latał po lekarzach od tych"normalnych warunków"Wiecznie młodym i tryskajacym zdrowiem nie będziesz.

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Badz mądry - zwolnij sie

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!! Wszystkim którzy narzekają polecam zmienić pracę JUŻ!!! A swoją drogą(ci co marudza) czy możecie wymienić chociaż 5firm w których są takie świetne zarobki, cudowne premie, wspaniali liderzy?

Amant
@Badz mądry - zwolnij sie

Tu nie chodzi o zarobki tylko o warunki pracy które w tej firmie są wyjatkowo szkodliwe i uciążliwe (temperatura, zapylenie, halas). Wiec logiczne ze ludzie nie chcą tracić zdrowia jeśli mogą znaleść bez problemu prace w normalnych warunkach i wcale nie bede musieli wtedy wiecej zarabiać.

Amant
@Amant

Czytając opinie stwierdzam że jednak tak! Większości chodzi o niskie zarobki, małe premie, brak paczek! Więc co stoi na przeszkodzie? Zamiast pisać na forum usiadłby do napisania CV i wysłał do tych innych "cudownych" firm

janek
@Amant

Mylisz pojecia ludziom chodzi o zarobki które są nieadekwatne to warunków pracy...

brat
@Amant

Nie cudownych poprostu normalnych gdzie docenia sie pracownika...

Mądry
@Badz mądry - zwolnij sie

(usunięte przez administratora) Każdy patrzy tylko swoich 4 liter,nic nie potrafią zrobić oprócz wykonania telefonu do UR czy elektryka a zachowują się jakby wszystko potrafili,nawet nie potrafią wyszkolić nowego pracownika tylko wysługują się operatorami,dalej wymieniać nie trzeba,każdy wie jak w tej firmie zostaje się liderem,na pewno nie za umiejętności!!! A zarobki są śmiesznie niskie za pracę w warunkach uciążliwych(hałas,gorąco,chemia) nie ma żadnego dodatku za te warunki a powinien być,poczytaj o warunkach uciążliwych (usunięte przez administratora)

Mówisz Masz
@Badz mądry - zwolnij sie

Jakby się wszyscy zwolnili to sam byś też tu nie pracował ;) tu tylko nie narzekają liderzy i góra.

MerryChristmas

Ładne paczki dla ludzi z Kadr Bravo ! :)

Janek
@MerryChristmas

ciekawe kto tam w styczniu wróci do pracy na produkcje :D

@Janek

Wszyscy - bo gdzie mają iść? Narzekają ,ale przyjdą do pracy bo nic innego robić nie umieją .Tacy tutaj ludzie pracują,wydaje im się ,że są niezastąpieni w tej pracy,a prawda jest taka ,że praca jest prosta jak budowa cepa i każdy tu może pracować.

opr2
@Opr

Każdy przyjdzie w styczniu przezimować,nie łatwo jest rzucić pracę,więc ludzie wrócą ale w międzyczasie szukać będą lepiej płatnej pracy,kto ma się zwolnić to się zwolni taka jest kolej rzeczy.

!!!

Jak już dajecie te uakarzające podwyżki to chociaż zepnijcie to spinaczem żeby nie było widać stawki,bo potem liderki obrabiają du... Kto za ile robi!!! Kurw..wszystko potraficie (usunięte przez administratora)

@!!!

Gdybyś nie wiedział to lider każdemu musi potwierdzić podwyżkę to i tak wie ile masz nie musi patrzeć na aneks A co do podwyżek to już nie jest źle mieścimy się w zarobkach z biedronki na start od 3200 do 3600zl brutto

tak jest
@Xxx

Bzdura może potwierdzić kwotę jaką ci proponują a nie że wie ile masz,bo jest spora rożnica w zarobkach ludzi którzy naprawdę dobrze robią a tych co lecą w kulki i przeważnie ci co lecą w kulki mają lepsze zarobki.

@!!!

Dostali podwyżkę źle ,dostali kasę na święta źle - wiecznie im źle.Dzięki firmie za fajną kasę na święta no i oczywiście za podwyżkę - super, Wesołych Świąt !!! A jak się komuś nie podoba to są inne firmy które was przyjmą za wielkie pieniądze jak tu piszecie.

@Opr

Jaką kasę dostaliśmy na święta? Bo ja oprócz bonów za które sam płacę składki na FŚS i podatek nic więcej nie dostałem? A 50 zł więcej do wypłaty twoim zdaniem to jest podwyżka? Poczekaj do nowego roku to wtedy odczujesz tą podwyżkę na pewno ;) jak pójdziesz do sklepu i ceny będą o kilkanaście procent wyższe,powodzenia :)

Świeżak

Bo może na więcej nie zasługujesz,pomyśl,a może za tą pracę nie płaci się więcej,pomyśl.

Zadowolona operatorka

Bardzo pozytywne zaskoczenie w związku z podwyżką teraz jedna na koniec roku od stycznia podwyżka kolejna. Nie sądziłam że zakład może okazać taką hojność względem ludzi

Mega pozytyw

Ja również dostałam ładną podwyżkę,choć patrząc na operatorów płci przeciwne już tak pięknie raczej nie było.

Operator
@Zadowolona operatorka

Dostaniesz kolejną ale w 2021r hahaha.

@Zadowolona operatorka

Nareszcie prawda.Super!!

opr
@Mega pozytyw

Pod którym pokojem byłaś z pytaniem o podwyżkę? Masz ładną buźkę i (usunięte przez administratora) To dostałaś także ładną podwyżkę :)

Wstyd!!!

To co mówił dyrektor na spotkaniu to są jaja jakieś,kogo obchodzi jakie firma ma wydatki,My też musimy zapłacić czynsz,energię,odpady itp,od nowego roku wszystko idzię w górę! A nam dali podwyżki po 50,70 zł więcej do wypłaty,to są żarty jakieś,człowiek będzie miał jeszcze mniej niż ma teraz,ciekawe jakie oni dostali podwyżki i liderzy? Bo nie sądzę aby dostali po max 100 zł brutto,markety już dawno nas wyprzedziły w zarobkach,przykre!!!

Daremne
@Wstyd!!!

Boże to się zwolnij roboty pełno a nie wylewasz tu swoje zale

Kura
@Daremne

Nie powiedział jakie ma na pewno o się jakiś ider do został 3.8 wiecej

Ziobro

Podwyżki wstyd dla firmy. Idąc gdzieś indziej na start ma się więcej niż tutaj po kilku latach. Niepozdrawiam

Dlaczego firma udostępnia zarobki pracowników liderom? Przecież jest wyraźnie napisane że pracownik ma dochować tajemnicy co do zarobków!!! Co to ma (usunięte przez administratora)być,dajcie nam też pracownikom dostęp do zarobków liderów,czy tak trudno jest wezwać pracownika do kadr i dać mu aneks do ręki w tajemnicy przed osobami trzecimi??? T(usunięte przez administratora) O podwyżkach to nawet nie wsponę bo szkoda słów:((usunięte przez administratora)

...

Tu zostały złamane przepisy kodeksu pracy,ja nie wyrażałem zgody aby mój przełożony czyli lider miał wgląd do mojego wynagrodzenia!!!,dlaczego zarobki liderów są owiane tajemnicą a zwykłych roboli już nie??

Kato

Gdzie paczki świąteczne? Dziś w Garage club biba liderów i innych laserów właśnie tu są nasze paczki świąteczne pozdrawiamy

Ciekawskiosobnikautoneum
@Kato

Ciekawe czy już dzwonili do menagera o zwiększenie budżetu czy nie hahahahaha liderowskie imprezy większość osób to idzie się napierdzielić bo w sumie kasa firmowa to można wybierać z najwyższej półki przecież można się pozwolić bo każdy lider dumą świeci jak kierownik i „osoby placowe”

@Kato

Ludzie wbijamy na imprezę jak za darmo i firmową

@Kato

A taki kryzys ponoć jest,nieroby zawsze wyjdą na swoje a My mamy dupić na ich imprezki :(

Dupazbitta

Przecież im wolno wszystko, zaczynajac od rozpoczęcia pracy kiedy im się chce to jeszcze przywileje mając panoszą się po firmie jak władcy. (usunięte przez administratora)

aaa
@Ciekawskiosobnikautoneum

a co mieli robić? opłatkiem sie tam podzielić? czy herbatke pić?

Hurasu

Czy to prawda że w przyszłym roku będą zwalniać ludzi którzy chodzili na L4? Będę szukać haka na takich ludzi? Bo jak tak to się posypią sprawy sądowe, i to nie jedna. A sądy pracy raczej przechylają się w stronę pracownika.

@Hurasu

Ludzie sami będą się zwalniać po podwyżkach,więc nie muszą nikogo zwaliać.

Zmiana B

Zmiana B dziekuje za to że bony dostanie za tydzień. Każdy po 22 będzie je wydawał na zakupy przedświąteczne... Ale chyba w żabce.

zmiana B
@Zmiana B

Dziękujemy :)

Ginekolog z "C"

Ktoś wie wg jakich zasad przydzielane były premie świąteczne? Bo ja bez L4 dostałem tylko 320, a koledzy z Audi gdzie rewirowali po parę tygodni po 430-450 dostali. Co było brane pod uwagę?

Med
@Ginekolog z "C"

W sensie , ze bony świąteczne? Czy wszyscy juz dostali bony na święta?

@Med

Nie bony będą osobno a ta premia to miła niespodzianka :) dziś dostałem,już wiem dlaczego nie było paczek,duży ukłon dla firmy:) potrafi nas mile zaskoczyć :)

wkurzony

ciekawe bo nie wszyscy dostali ..

@wkurzony

ktos pierwszy raz jest na l4 i nic nie dostal porazka

@Ginekolog z "C"

A to premia była tylko dla wybranych no niestety tak zawsze tu było

Zenek

Ile dają?

JaśiuZeWsi
@Zenek

400-450

@Ginekolog z "C"

Człowieku, nie było żadnej premii świątecznej, nie siej fermentu wśród ludzi. Będą bony świąteczne z ZFŚS.

Kurnick

Ojej :( Nie dostałeś jako jeden z nielicznych? Nic się nie martw, w przyszłym roku może coś Ci wpadnie. Staraj się ;)

Mateusz

Pracownikom pod agencją nie przysługują ubrania jak nie mają przepracowane pół roku, paczki nie przysługują, bony na święta nie przysługują, zniżki w kantynie nie przysługują, wczasy pod gruszą nie przysługują, karta multisport również nie przysługuje :) hehe Wesołych Świąt :) pozdrawiam

@Mateusz

Z rozczeniami udaj się do swojego pracodawcy czyli agencji,my mamy bony ze składek na FŚS,więc z jakiej racji pracownicy innej firmy mają mieć bony za nasze pieniądze???

Mateusz

Czytaj ze zrozumieniem albo ukoncz w końcu podstawowke, nigdzie nie napisałem że coś chce za Twoje pieniądze :)

Stary

Kiedys premia to byla premia a nie to co teraz dostajemy! Wszyscy są wyrzuceni do jednego wora... wszystko wszystkim, ale jak by nie patrzeć to końcówkowi odpowiadają za wysyłane detale do klientów, powinni mieć lepsze premie, a nie takie jak np. formujący.(usunięte przez administratora)! Oni mają to gdzieś!!! Oszczędności, oszczędności...

Stary2
@Stary

To idź cwaniaku na formowanie gdzie praktycznie codziennie dostajesz kogoś z innej brygady który ma wyje...na to co robi,zobaczymy czy wtedy będziesz taki cwany,większość końcówkowych w czasie cyklu siedzi na telefonie bo nie mają co robić jak idą dobre sztuki.

Inny
@Stary

Wiesz.. Jak się formujący stara to końcówka ewentualnie coś podklei i tyle ma do roboty to czemu mają mieć gorzej? Sam osobiście pracuje na końcówce i mamy ten półwyrób bardzo dobry i za wiele do pracy nie mam a sam jestem świadomy że jak jest zła guma (łezki - pęknięcia bez winy operatora) to tak to zakleją/ skorygują że jest dobre. Formowanie też praca. Więc proszę Cie o docenienie tego :) życzę Wam Miłego dnia

Ble

Ludzie się zwalniają i zwalniać będą... to co się dzieje na zakładzie jest nie do pomyślenia... Przyjdzie dzień gdzie nie będzie miał kto robić końcowych operacji. Zaczną dawać nie doświadczonych operatorów i będą randomy, zatrzymania, reklamacje... może wtedy Ci którzy zarządzają tym bu....em otworzą oczy i zaczną doceniać tych którzy się starają

Byly pracownik

Cześć, jestem byłym pracownikiem. Formowalem na volvo id 3 lata i powiem tyle. Smiech na sali. Dupisz jak dzika swinia i nic z tego nie masz. (usunięte przez administratora) ok. Ale dlaczego lider obiecuje Ci szkolenie na końcowe i nic z tego? (usunięte przez administratora) Co do lidera, osobiście ok, czlowiek na miejscu, zaangazowany, ogarnia wszystko, ale im bardziej wejdziesz w du.. tym masz lepiej. Wiesz ze gadam o Tobie i wiesz kto pisze ???? poza tym robota daremna jak nie wiem, na cale szczęście sie wyrwalem z tegp bagna gdzie człowiek jest ponizany. Starsi pracownicy, o co nie mam do was zalu, wszystkich was szanuje i lubie, ale dlaczego ja musialem robic najciezsze rzeczy a wy ciagle ef albo wh? Mniejsza o to, lubie was i powodzenia, a calej reszcie z volvo (usunięte przez administratora) w dupala po same jaja

Ble
@Byly pracownik

Byly pracownik... może po prostu się nie nadawałeś... nie pomyślałeśo tym?

Premia

No i kaj ta premia haha trochę na hali o tym się gada ale bardziej w zartobliwym sensie i proszę nie siać ferment takimi tematami bo są też ludzie którym by się takie pieniazki naprawdę przydały bo wiemy jak jest . I pamiętajcie firma nie da nic ponad dla normalnego szarego pracownika, myślę że każdy z góry jak by miał to by nam dał ale to też nie od nich zależy tylko bardziej od Szwajcarow ;)

@Premia

Haha,dali by ci? Oni tylko patrzą aby nam zabrać a nie.dawać,śmieszną premię biorą za 3 miesiące jak np na L4 jest się w jednym miesiącu,dalej nie trzeba wymieniać....

Zostaw merytoryczną opinię o Autoneum - Katowice

• Jak się pracuje w Autoneum?

Zobacz opinie na temat firmy Autoneum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 247.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoneum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoneum?

Kandydaci do pracy w Autoneum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoneum