Opinie o Autoneum w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoneum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoneum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoneum w Katowice

XYZ

Zmiany w kodeksie pracy od 7 września,każde złe traktowanie ludzi ze strony liderów,kierowników od razu zgłaszać do PIP,nie dajmy się traktować jak śmiecie za śmieszne pieniądze.Przecież my wszyscy robimy na nich a nie oni na nas.

@XYZ

Ludzie w tej firmie dają się traktować jak śmieci przez górę a ponadto wzajemnie też się tak traktują ,a może jeszcze gorzej .

Kif

Porazka biurowiec od 8 zaczyna prace a o 8:10 na sniadaniu ! A do produkcji ktorzy pracuja od 6 to nie wolno aby kupili sniadanie i pretenaje .. Niech biuro od 9 jada sniadania !

@Kif

Bo oni boją się że produkcja im wykupi śniadanko,bidulki na 8 do pracy i nawet czasu na śniadanko w domu nima,a ludzie przychodzą na 6 i jakoś muszą wytrzymać do 10 aby sobie zjesć,potem o 10 to już mało co jest bo ochłap został po tzw górze i ludzi tyle że czasu braknie żeby spokojnie zjeść.Tu są równi i równiejsi,wykszt,stanowisko nie czyni kogoś lepszego od drugiej osoby...

@ja

Znowu hołota z produkcji zjadła w kantynie! Sprawdzić kto- i po premii !!!!

@Opr

Hołotę to masz w domu pajacu,po to jest kantyna że można tam jeść cymbale!!!

@Opr

Właśnie po premii bo dlaczego o 8 na kantynie byli.Inni pracują a inni se chodza na śniadanko bo biedni głodni.Kazdy jest głodny i nawet nie pomyślą o odejściu od stanowiska pracy.

godny

Powinny być kelnerki co od 8 chodzą z jedzeniem po hali,tak jak w pociągach. ,co Panu podać?' - paróweczkę?? - proszę bardzo.. a może lodzika?

Opr

Można ale nie hołocie :) hahahaha

Opr

Romcio ma kompleksy,do lekarza fajo !

Prawownik

Przestać chodzić do kantyny ona dla pracowników od samego otwarcia jest tylko pod biura A dla nas resztki i to co zostanie z poprzedniego dnia

@Prawownik

Dokładnie,wtedy kantyna z samych biurwów się nie utrzyma,ich jest mało nas dużo więcej,ja tam wolę sobie kupić coś w automacie albo z domu przynieść niż jeść resztki z wczorajszego dnia,niech sobie sami tam jedzą skoro ludzie z produkcji im tak przeszkadzają :(,dziwna firma,ludzie z produkcji są traktowani jak ktoś gorszy a w rzeczywistości ludzie z produkcji mają więcej kultury osobistej niż ci wielcy zarządzający.

Xyz

Tak szczerze mówiąc to jeb@ć autoneum

@Xyz

Dokładnie tak,firma pełna kierowniczków,inżynierków,bhp-owców,liderków i innych nierobów którym wydaje się ,że robią wielką karierę na plecach ludzi którymi pomiatają ,a tak naprawdę nie zauważają jacy są mali .Coraz więcej ludzi szuka pracy aby odejść z tej firmy.Jeszcze trochę i będą pustki na tych śmierdzących halach.

@Świeżak

Zapomniałeś dodać, że jest tam jeszcze pełno kapusi, dwulicowych ludzi i ukraińcy którzy walą w kulki

!!!!
@Świeżak

A właśnie dlaczego aż dwie dziewczyny chdzą odczytywać temperaturę z termometrów? Czy nie może tego robić jedna osoba? To taka ciężka paca że trzeba dwóch osób? Jedna idzie a druga zeszyt niesie,to chyba mogła by jedna chodzić z zeszytem nie musi mieć tragarza kur...a mać!!!,oszczędzajcie na nierobach a nie na ludziach którzy jeb.. na to wszystko!!!

@!!!!

Wiesz to jest zbyt ciężka praca fizyczna i umysłowa dla jednej osoby.

@!!!!

To jak z policjantami. Jeden trzyma żarówkę a drugi ją wkręca.

operator zapierdalacz
@Xyz

A tak na serio to przykre jest,że ludzie zapieprzają na takich nierobów,panienki uśmiechnięte zadowolone spacerują sobie po halach,człowieka chooj chce strzelić bo braknie 1 C by mógł na 10 min sobie odpocząć od tego ciepła,zawsze wiedziałem że ta firma stoi układami,tylko po co jęczą że trzeba na wszystkim oszczędzać,oszczędzają na wosku,a na ludziach którzy są daremni nie oszczędzą? zlikwidować niepotrzebne stanowiska a pieniądze się znajdą.

Tylko tu akurat te dziewczyny do piękości nie nalezą ;)

Bodzio
@ja

Wydaje mi się, że forum nie jest przeznaczone do wypisywania takich postów... wszyscy tacy fifa rafa przez internet z anonima :) nie pozdrawiam

@Bodzio

Tak właśnie,wydaje ci się.Nie pozdrawiam!

Fifa rafa Bodzio nie pozdrawiam

Bodzio
@Świeżak

Widocznie Świeżaku masz bardzo ubogie życie towarzyskie, że jedyne czym żyjesz to forum.. Jedyne co pozostaje to współczuć :-) Peace&love

????
@Xyz

Nie bierz wszystkich ukraińców do jednego wora,niektórzy naprawdę bardzo dobrze pracują,lepiej niż nie jeden polak,przynajmniej nie marudzą jak niektórzy z nas.

@Bodzio

Napisał Bodzio z bogatym życiem towarzyskim - wzruszające ,naprawdę wzruszające :)

@!!!!

Teraz już jedna chodzi,druga się chowa po kątach żeby przypału nie było XD

...
@!!!

(usunięte przez administratora) się w łeb!!!

@...

Osobom które są tu obrażane i zniesławianie publicznie polecam założenie sprawy cywilnej! Ci którzy tu piszą wcale nie są anonimowi jak im się wydaje. Założenie takiej sprawy to koszt tylko 100 zł

@!!!!

Moze czas najwyzszy zajac sie swoja praca a nie po dwoch lub trzech miesiacach pracy w autoneum nagabywac na innych. Pracujesz zapewne tam chwile pewnie chcialbys byc kierownikiem lub brygadzista. ZAPRACUJ NA TO! Osoby ktore sa tam kierownikami brygadzistami lub pelnia inne funkcje doszly do tego praca! Wez sie wykaz a nie tylko obserwujesz co kto z kim i po co. Wyrob norme. Pozdrawiam byly pracownik

Bezimienny
@Byly pracownik

Typowa zawisc polaczka.... bo ktos ma lepiej. Ale dlaczego on ma lepiej niz ja? Tfu wypisywac i gnebic takich. Po 1 funkcyjni doszli do tego praca a nie wypisywaniem „durnych postow na forum” a po 2 nie czuj sie tak anonimowy... latwo ustalic kto pisze takie obrazliwe posty po IP

???
@:/

Przecież tu nikt nie podał czyjegoś imienia i nazwiska,to nie ma mowy o jakimkolwiek obrażaniu? gdzie tu jest czyjeś imię i nazwisko???

???
@Bezimienny

Tylko większość liderów nie doszła do stanowiska ciężką pracą,więc nie(usunięte przez administratora) głupot,zgłosili się sami bo nie było chętnych,na niektórych liniach są liderzy którzy nigdy tam nie pracowali,więc...

@Byly pracownik

hahahahahah chyba sama/sam nie wierzysz w to co piszesz.

Ciekawe teorie.
@Byly pracownik

Taki przykład:synek pracuje kilka lat ogarnia wszystko,startował na zastępce olali go,przychodni ładna dziewczyna pracuje kilka tygodni nic nie ogarnia i cyk propozycja i staje się zastępcą,więc jak to wytłumaczysz???

@Ciekawe teorie.

To, że nic nie ogarnia to swoją drogą(usunięte przez administratora) Pustkę nadrabia powiedzmy urodą

@Xyz

I tak o to jeden z Was pisze mi ze brak chetnych na lidera a drugi pisze ze ktos ogarnia linie pare lat glosi sie na lidera ale go nie wybieraja. Skrajne sprzecznosci. Nie pozdrawiam :)

@???

Nie trzeba wymieniac z imienia czy nazwiska aby ludzie w temacie wiedzieli o kogo chodzi....

@Byly pracownik

Są 3zmiany więc nie wiadomo o kogo chodzi? Nazwiska tu nie podano ani zmiany brygady itp.

@:/

Buhaha Ale piszesz bzdury

@Byly pracownik

Jacek nie ośmieszaj się xD Ty na pewno na to zapracowałeś ;)

Loko
@Byly pracownik

Nie które osoby zostały liderami po kilku miesiącach,dużo nie potrafiąc

@Loko

Za to potrafią dużo innych rzeczy ;)

sky
@operator zapierdalacz

Zapraszamy w szeregi spacerujących po hali zobaczymy po ilu tygodniach dasz sobie spokój z tą posadą i będziesz prosił o przeniesienie na produkcję

sky news
@sky

Wolę przyzwoicie pracować na maszynach niż spacerować i wkurw.. innych ludzi,zresztą nie potrafiłabym tak plątać się po halach bez celu ;)

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Kaktusowa

Ktoś wie co się stało z tym blondynem z C12? Chyba jeden z najlepszych operatorów w tej firmie, maszyny i naprawa detali u niego poziom mistrzowski. Marudny i złośliwy jak ktoś mu podpadł ale zawsze pomógł ;)

Tak to jest
@Kaktusowa

Pewnie się zwolnił jak większość niedocenianych tu ludzi,firma stawia na nowoprzyjętych pracowników dostają lepsze stawki od tych doświadczonych,to doświadczeni pracownicy się zwalniają,nikt nie da robić z siebie idioty że będzie ogarniał większość maszyn a zarabiał mniej od tych co dopiero się szkolą.

blondyn z C12
@Kaktusowa

Hej, tak zwolniłem się. Pracuje aktualnie za granica. Chcialem tylko napisac ze miło mi sie zrobiło jak ktoś wspomniał o mnie, widac az tak nie zauwazany nie bylem :) takze dzieki za to :) potwierdzam poprzednia odpowiedź na ten post, pozdrawiam :)

@blondyn z C12

Hahaha nie o ciebie mi chodziło tylko o Roberta, ponoć miał poważny wypadek ?

@Kaktusowa

a ten,co on niby taki dobry? chyba na półkach tylko,pracuję tu kilka lat i nigdy go nie widziałem na innej robocie,więc nie przeceniaj typa który latami siedział na jednej robocie,bo tak to każdy jest mistrzem na swojej robocie robiąc tam lata,druga sprawa on nie jest blondynem jak coś xd

@Kobra

O tym mówię że najlepszy na swojej linii, a do innych robót sprzedaje się operatorów którzy nie wyrabiają na swoich detalach nie wiesz o tym?

Haha,to niby lokalny lovelas,synek miał rodzinę a zarywał do małolatek,też mi porządny człowiek,bronisz go bo robiliście razem i wszędxie razem chodziliście xd.

@Kaktusowa

Co ty(usunięte przez administratora)sprzedaje się ogarniętych,kumatych ludzi którzy ogarną każdą robotę,tylko tępaki siedzą na jednej robocie bo nic innego nie potrafią i żadnen lider ich nie weźmie,liderzy zazwyczaj biorą ludzi kumatych a nie takich jednodetalowców,pewnie za krótko tu robisz żeby o tym wiedzieć,tu doceniani są ludzie uniwersalni co potrafią pracować na każdej linii a nie tylko na swojej,tacy jak piszesz o tym typie to nawet nie są brani pod uwagę bo nic innego nie potrafią i dlatego siedzą cały czas u siebie.

Co ty pierrr???

We wszystkim dobry,hahahaha,w chooja grajca jakich mało,czy kiedyś,piankował,formował? Typ myślał że wszystkie laski na niego lecą xd,a jak się z nim pracowało to stał jak kołek,mrukowaty nawet czasem słowem się nie odezwał do osoby z innej linii.

Hahahaha,a kogo obchodzi jakiś Robercik? A Ty co go tak bronisz??? Sama już tu nie robisz a groźby jakieś wypisujesz,obrończyni moralności się znalazła,w du... mamy jakiegoś Robercika,tu nawet nikt nie pamięta już że ktoś taki tu robił,jedna laska coś wspomniała a tu już gównoburza.

@Kobra

W dupie byłeś (usunięte przez administratora)wiesz, który lider odda ogarnietych operatorów? Jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego. A w tej firmie docenia się tylko wazeliniarzy i strzelających z ucha.

@Kaktusowa

Po pierwsze sprzedawani są tylko Ci co w danym czasie ich detal nie idzie,więc przestań wypisywać głupoty jak (usunięte przez administratora)wiesz,szkoda że teraz nie ma tego twojego blondyna z C12 bo ns półkach mało co idzie,to miałby synek okazje się wykazać na innych liniach,ciekawe czy był by takim mistrzem jakim go zrobiłaś?

Jajko
@Tak to jest

Nie wiem czy wiecie ale nie dosc ze wiecej to jeszcze sa zwolnieni z podatku dochodowego przez 6ms

@Kaktusowa

Aha no tak, czyli jednak sie nie pomylilem. Ludzie sa tam zauwazani tylko wtedy jesli sa z nimi zwiazane jakies "dramaty" :P typowe. Z calym szacunkiem do Roberta. Faktem jest ze chlop potrafił wszystko napewno na półkach, a co za roznica czy gdzie indziej byl dobry czy nie? Wiekszosc z Was jak przychodzi na polki to nie daje rady na najprostszych stanowiskach, nie mowiac juz o maszynach czy koncowkach, zawsze trafialiscie na srodki, a jak juz sie jakas zdazyla na koncoke to byla z tego reklamacja, wiec nie wypowiadajcie sie o tym kto na innych brygadach daje rade a kto nie. Pozdrawiam

@Kobra

Ten jak to mówisz synek pracował też na innych liniach między innymi u Maji i na piankownicach i na koncówie i jakoś ogarniał temat.

@inny blondyn z C12

Większość z was robiących w innych brygadach ma problem ogarnąć normę na saspolu gdzie praca jest prosta jak konstrukcja cepa a co dopiero maszyny na półkach :)

@Kaktus

Nie zesroj się synek,brygada półek to sami dziwacy,jak ktoś do nich przyjdzie na linie to wielce obrażeni że ktoś śmiał tam przyjść do takich fachowców xd

Operator
@Kaktus

Może i praca na saspolu jest prosta jak konstrukcja cepa ale ilość sztuk jaką należy wyprodukować jest raczej nie do ogarnięcia.

inny blondyn z C12

Trudno sie dziwić skoro ten ktos przychodzi i nie ogarnia najprostszych czynności :P

Kaktus

Xd Kuwa jprd widzę że twoja ewolucja za te zatrzymała się na poziomie gimnazjum

@inny blondyn z C12

Bo na inne linie przychodzi się odpoczywać jak to gadają,nie pracujesz tam codziennie to nie obowiązują Cię żadne normy,normy są dla tych którzy tam robią dzień w dzień i doszli do wprawy,ktoś to przyjdzie tam pierwszy raz ma wyrobić normę której nawet pracownicy danej linii mają ciężko wyrobić?

inny blondyn z C12

I tak sobie to tłumacz właśnie, brawo Ty. Ja bedac na innych brygadach nie mialem problemu wyrobic normy. Jedynie awarie odpisywalismy, bo w sumie nie ja o tym decydowalem i nie mam zamiaru sie tu przechwalac, bo napewno nie jeden tam tak pracowal, tylko wlasnie nie byli zauważani. Takze niech Ci bedzie, ze na inne brygady sie przychodzi odpoczywać jak to "inni" gadaja :P

abc

Z Tobą są tylko niemiłe relacje

Świeżak

Nieudacznikami to nazywaj swoich kolegów liderów a nie ludzi którzy pracują na takich jak ty nierobów.

Kobrra

Lider bierze tych których dostanie, a ci którzy potrafią coś zrobić wyrabiają normę dla swojej brygady. Połowa z was liderów to ludzie z łapanki bez pojęcia o procesach na swojej linii którym sodówka uderzyła w zakuty łep. Ale czego się spodziewać w firmie gdzie inżynier nie potrafi odkręcić śruby przy matrycy.

Jeszcze raz napiszę,kogo obchodzi jakiś typ? Żale wylewaj sobie kajś indziej.

I tu masz rację na półkach są fachowcy niestety to cię boli bo sam chciałbyś mieć tyle wiedzy i umiejętności co oni i nieliczni w tej firmie

Stary pracownik
@Nowy

Tacy fachowcy że nonstop reklamacje na półkach są ;) większość to nowi ludzie,tam największe rotacje zawsze były,kilka lat temu dwie panienki na zm C skutecznie eleminowały ładne dziewczyny które tam trafiły,myślały że są miss polonią,wtedy to była najgorsza brygada,nowych traktowali z góry,2 dziewuchy decydowały kto będzie pracował a kto nie,masakra!!!

@Stary pracownik

Reklamację są z winy procesu i inżynierów. Firma przyjęła nowe projekty na zjebanych materiałach i źle zaprojektowanych matrycach, go klienta wysyła się detale z wadami których KJ nie uznaje jako wady bo nawet nie wiedzą co jest dopuszczalne u klienta.

@Nowy

Są i to dobrzy, pokaż mi linie gdzie operatorzy potrafią sami rozwiązać problemy z procesem, sami usunąć awarie a nie tylko zatrzymać produkcję i czekać na inżynierka czy UR bo przecież będzie odpis.

operator
@Kobrra

Pracowałem kiedyś na półkach i jakoś nie widziałem takich działań,produkcja stanęła i bylo oczekiwanie na elektryka,proszę nie pisać gkupot,operatorzy nie mają prawa sami regulować procesu itp.

@blondyn z C12

Hahaha,tobie to umowy nie przedłużyli,robiłeś kilka miesięcy i masz się za mistrza? pierd...

Kobieta

Ciekawe czy kobiety wolą ciebie?

Dyrekcja

Najlepsze są ziemniaczki

Dyrekcja

Proszę sobie przynosić bułeczki z domu

Ami
@Dyrekcja

I vice versa

Kantyna jest tylko dostępna o 8 dla tych co zaczynają pracę śniadaniem.

Jajko

Ty sie lepiej zdezyduj. Bo chyba ci sie poplątała wypowiedz

@Jajko

Coś ci nie pasuje w moich wypowiedziach parobku z autoneum?

mimi31

Zastanawiam się gdzie jest moderator tej strony. To mają być opinie o warunkach panujących w zakładzie, opinie które w jakiś sposob mają pomóc potencjalnym przys,lym pracownikom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu się tam, a nie opinie o frustracjach jej pracowników. Ludzie ogarnijcie się trochę, jesteście związani z tym zakładem, spotykacie się na co dzień więc trochę szacunku jeden do drugiego. Też byłem tam na rozmowie o pracę i z różnych względów nie zdecydowałem się. Teraz, po lekturze wpisów niektórych z Was cieszę się że z Wami nie pracuję.

@mimi31

Ja też się cieszę ,że już jestem daleko od tego syfu i wrednych ludzi (nie wszyscy są wredni i fałszywi - ale większość). Właśnie przestałem tam pracować i już widzę te wpisy ,że nie powinienem się wypowiadać na temat byłej firmy ale niech ludzie dobrze się zastanowią zanim przyjdą tu pracować ,poniżanie ludzi na co dzień ,chamstwo,patologia z pierwszej ligi.Ktoś pisał o obozie i wcale się dużo nie pomylił.

Zmiana A

Po urlopie już 4 tydzień a wczasów dalej nie ma.... masakra ...chore sie to robi....

Zmiana A

Też racja... To nie jest normalne...

@Zmiana A

Dostaniesz te wczasy,jeżeli urlop miałeś od 15 sierpnia to wczasy bd do 15 września itp.

@ja

właśnie wczoraj przyszły "wczasy" ;)

Stary pracownik

Co raz więcej starych doświadczonych pracowników odchodzi z firmy,szkoda że firma nie dba o ludzi którzy jakoś rozkręcili ten interes,stawia na nowych ludzi którzy jeszcze nic nie zrobili dla firmy a są na lepszych warunkach od starych pracowników,nie wiem kto zarządza wynagrodzeniami dla pracowników ale jest to bardzo nie sprawiedliwe :( jak nowy człowiek może mieć lepsze albo minimalnie niższe wynagrodzenie od człowieka który tu pracuje lata,zrobił coś dla tej firmy?Róbcie tak dalej to pozbędziecie się dobrej kadry która potrafi ogarnąć każdą pracę,nowi przyjdą,zaraz odejdą bo konkurencja dziś jest duża,większość firm proponuje wyższe wynagrodzenie na początek niż autoneum swoim zasłużonym pracownikom :( smutne ale prawdziwe.

Św 6

Kto wymyśla takie normy nie do wyrobienia, Hyundai 272, 277 jeśli już się uda to nie ma szans na wyjście do wc itp. To jest zajob, bieganie , piankujesz, foliujesz, wycinasz jeszcze sprzątać w międzyczasie kilka razy biegaj z koszem i proś się może ci ktoś pomoże go opróźnić . Nie ma nawet czasu się napić bo szybko szybko. normalny człowiek nie dał by tu takiej normy. Ciekawe czy lider zrobiłby tu normę. Ludzie bądźcie ludźmi przyjrzyjcie sie jak pracownicy tu zapieprzaja i zmiencie cos albo ludzie sie ty wykańcza.

@Św 6

Sprawa jest prosta,nie rób tej kur.. normy.

E
@Św 6

Ja właśnie tego nie rozumie. Norma? ok ustalili Wam jakieś normy, których nie da się wyrobić , róbcie ile możecie. Nie biegać, skorzystać z toalety i normalnie funkcjonować w zakładzie pracy. W Polsce wogole istnieja przepisy BHP? Ludzie mogą na Was krzyczeć? uzywajac słow szybciej? Jak czytam to forum i prace w polskiej firmie... dla mnie TRAGEDIA...

Xyz ten prawdziwy

Wy robicie z siebie (usunięte przez administratora) czy mi się zdaje? Ale przynajmniej jest się z czego pośmiać

Z innej beczki

Pracuje tu pewna kobieta starsza na emerturze i pytanie jest takie dlaczego ta kobieta ma przywileje,wszyscy obchodzą się z nią jak z jajkiem,siedzi cały czas na lekkiej robocie,tego nie zrobi bo za ciężko dla niej,tamtego nie,to po co przyszła do pracy,jeżeli wiek już nie pozwala na wykonywanie pewnych czynności to wypadało by dać sobie spokój i odpoczywać w domu,a nie inni zapieprzają na wszystkich maszynach,wymaga się od nich wyśrubowabych norm,a ta Pani jak nie wyrobi normy to nic się nie stało,wynika z tego że reszta ludzi jest dyskryminowana że są młodsi i muszą zapier...

@Z innej beczki

Ta babka to nic,tu są lepsi w chooja grajcy.

@Z innej beczki

Nie muszą - zapier...bo chcą,bo mają zryte berety i brak paru zwojów .Przykre :(

Z innej beczki
@Świeżak

Chyba nie wiesz o czym tu mowa? To przychodzisz do pracy i się (usunięte przez administratora) albo jak nie idzie twój detal to dostajesz ściemę robotę i nie musisz wyrabiać żadnych norm? nie pisz głupot bo tu pracuje się przeważnie zespołowo i czy chcesz czy nie to masz zapierd.. bo inni chcą wyrobić te jeb.normy.

@Z innej beczki

Dokładnie o tym napisałem - zespołowo zryte berety. Przykre ,że nie zrozumiałeś :(

@Z innej beczki

Przywileje ??? babcia ogarnia kanapki z gumą , lagownice,i jeszcze pomaga na końcówce bo jej się chce ma inny stosunek do pracy niż ty bo lubi to szanuje innych jest miła i sympatyczna BARDZO dobrze pracowało mi się z tą Panią właśnie takich ludzi powinno być więcej a lżej by się pracowało

@Nowy

Ma inny stosunek do pracy bo nie musi tu pracować,ma dobrą emeryturkę i ma z czego żyć,taki człowiek to niczym się nie przejmuje,zwolnią go to trudno,najwyżej parę zł mniej na zachcianki,a inni robią tu bo żyją z tego.

@!!!

Nie wszystkie starsze osoby pracują aby dorobić do emerytury.Na Ukrainie pracowało dwóch dziadków którzy nie mieli emerytur,parę razy zdarzyło mi się tam pracować i było ok, wszyscy im tam dokuczali ,także lider.Wszyscy będziemy starszymi ludźmi ,ciekawe czy będziecie wtedy wypisywać takie rzeczy?

@Świeżak

Tu nie chodzi o starszych ludzi tylko o emerytów!!! Tacy ludzie mają wyje.. na wszystko,zero stresu,powtarzam mają z czego żyć a do pracy przychodzą z nudów,jak bym miał dobrą emeryturę to po co mam pracować w takim chlewie jak ta firma? Skracać sobie życie??

KASIA

Czy kierownik Marek wie że lider haha lider Jacek zmienia parametry maszyn aby operarorzy zrobili norme

????
@KASIA

Do zwolnienia z nim jak z Par...ką.

Teo
@KASIA

Liderka i jej zastepczyni z bmw tez tak robia przyklad idzie z gory nikt ich za to nie karze to tak robia

@KASIA

Wszyscy liderzy to robią,operatorzy też,wszyscy to wiedzą a udają ,że nie widzą-nie słyszą.Taka to firma-szwajcarska dokładność i perfekcja haha :)

@Świeżak

Firma szwajcarska i dokładna jak szwajcarskie zegarki hahaha pierdo.lenie Autoneum to jest dno i nic więcej

B. D
@Teo

Jaka zmiana?

ona
@KASIA

Mało tego ten typek jest chamski,wulgarny,strasznie obrósł w piórka,jak był opeatorem to nic prawie nie potrafił,siedział cicho jak mysz pod mietłą,a teraz wielki Pan lider,kto robi z takich ludzi liderów???

Oper 1
@B. D

Każda!!!!

@KASIA

Nie może być taki dobry lider ...idzie za ludzmi ?

Klaudiusz Kaczmarczyk

Tutaj to jest niewolnictwo . Powinno się to nazywać Auschwitz Autoneum . Patologia, (usunięte przez administratora) no i oczywiście norma musi być bo inaczej nie będzie premii na papieroski . Nie polecam . Ja jestem wolny od tego chlewu...

@Klaudiusz Kaczmarczyk

Jasiu Fasola,zanim coś napiszesz to pomyśl, tu nie ma premii na papieroska xD Jesteś wolny od tego chlewu nic tylko pogratulować ;)

on
@Klaudiusz Kaczmarczyk

Jakie niewolnictwo? Nikt tu nikogo nie trzyma na siłę,jeżeli ktoś źle zię czuje w autoneum to zawsze może poszukać lepszej pracy,wiadomo ludzie idą tam gdzie mają lepiej.Sam jestem w trakcie poszukiwania pracy,tu człowiek z kilkuletnim stażem jest gorzej wynagradzany niż przysłowiowy "Świeżak"to jest główny powód dla którego nie chcę już tu pracować.

Piankujaca
@Klaudiusz Kaczmarczyk

Z tym Auschwitz to przesada ale robota lekka nie jest. Wieczna gonitwa. Człowiek zastanawia się czy da radę do toalety, czy inni z jego powodu nie będą mieli postoju. Chyba że trafi się na linię półek. Tam życie towarzyskie kwitnie. Szczególnie na operacjach końcowych. A smartwonik i eko fajeczka to norma. Z liderami na czele.

@Piankujaca

Dokładnie przeważnie ta zastępca lidera ze zm C,wieczne klachy.

Operator maszynki

Pooopa boli co? Zawistny jesteś (usunięte przez administratora),

@ja

Dalej się nic nie zmieniło w tym (usunięte przez administratora) Liderzy i pseudo liderzy, nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich stanowiskach.

Seba
@Klaudiusz Kaczmarczyk

Tys jest niewolnik widocznie się nienadajesz do pracy fizycznej

Tępa strzało
@Seba

Jeszcze się podpisujesz własnym imieniem i nazwiskiem... Plus szkalujesz pracodawcę i przyrownujesz miejsce do pracy do obozu koncentracyjnego nic tylko pogratulować inteligencji kolejarzu xd

Seba

Ja pracuję na pułkach i tam też jest gonitwa więc nie piszcie bzdur a jak komuś się nie podoba taka praca to zawsze może iść za cięcia i non stop siedzieć w kanciapie

@Seba

Seba,po twoich wpisach widać że nadajesz się tylko do pracy w autoneum,gdzie indziej nie miał byś szans,piszemy półki a nie " pułki" weź najpierw chłopcze słownik ortg do ręki a potem się udzielaj.

Świeżak

Autoneum to nazwa własna - wielka literka mistrzu

O interpunkcji nie wspomniałem , ja ,on jedna osoba - mistrz

Xyz ten prawdziwy

Dalej haru.jecie jak woły żeby normę wyrobić ha ha ha

Stella

Podpowiecie czy firma prowadzi rekrutacje i czy trudno dostać się tu do pracy?

@Stella

Tu przyjęcia są non stop,teraz chyba przez agencje pracy,ostatnio przyszli nowi do pracy,ale niewielu już zostało.

Operator maszynki
@Stella

Trudno to jest tutaj pracować :)

@ja

Z tego co wiadomo to szukaja 2 techników procesu jeden zdegradowany na halę a drugi zwolniony za NN

@Xyz

Nie umiesz własnego nicka wymyśleć buraku tylko podszywasz się pod inną osobę. Xyz jest tylko jeden, to właśnie ja ośle

Z której zm?

Zostaw merytoryczną opinię o Autoneum - Katowice

• Jak się pracuje w Autoneum?

Zobacz opinie na temat firmy Autoneum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoneum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoneum?

Kandydaci do pracy w Autoneum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoneum