Opinie o Autoneum w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoneum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoneum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoneum w Katowice

Seba

Jakoś robimy już tyle czasu i nie jest nas mało bo ludzie też wracają z urlopu ,i jakoś nikt nie jest chory a zarazić można się wszędzie nawed w zjebanym autobusie

Lpdc
@Seba

Nie musi mieć objawów.

szok

skrócony czas pracy od jutra dzis mozecie smialo sie zarażać .. kierownictwo pobija poziom dna !

@szok

Ciekawe od kogo się tu zarazisz? Skończ już pierdo.. Zarazić to się możesz w każdym innym miejscu a nie tylko w autoneum,jakoś nikt jeszcze nie choruje w firmie a koronawirus już jest trochę czasu na Śląsku.

Gośćć
@szok

Coś więcej na ten temat ?

...zm B

Jestem operatorem z zm B i w tych ciężkich chwilach chce podziękować mojemu pracodawcy że daje mi możliwość pracy w Naszym zakladzie pomimo tego że nie ma żadnych środków ochronnych do prac 5s ! Cieszę się że wykonuję obecnie pracę jaka wykonuję i nikt mnie na urlop wypoczynkowy albo bezpłatny nie wysyła !!! Albo ktoś chce pracować albo nie !!! To jest Wasz wybór !!! Wyrozumiałości życzę pracownikom

Stary pracownik
@...zm B

Weź się nie ośmieszaj,normalny pracodawca gdy nie ma pracy to wysyła pracowników na postojowe i wypłaca im wynagrodzenie zasadnicze te co mają na umowach,a tu co? Każą ludzią przychodzić,sprzątać,malować a nawet nie ma czym! Jeszcze jedna smarkata liderka ma czelność poganiać ludzi którzy na chwilę sobie staną by odpocząć!!! Dziewczyno więcej życzliwości w tym okresie bo nie wiadomo co jeszcze nastąpi i czy utrzymasz tą swoją extra posadkę,ale żeby to zrozumieć to trzeba być dojrzałym emocjonalnie...

korona
@...zm B

Ciekawe czy będziesz tak samo wdzieczny/a swojemu pracodawcy jak zlapiesz koronawirusa. Moze wtedy uznasz, ze to taki rodzaj premii uznaniowej za pucowanie podlogi?!

zdruzgotany
@korona

"Dodatkowe wymogi w zakładach pracy. 1.5 m odległości między stanowiskami pracy oraz zapewnienie środków ochrony. Najlepiej w miejscu, obok którego ludzie przechodzą." A w autoneum nawet cieplej wody w kranie nie ma , BRAWO GÓRA !

patka

Gdzie są osoby odpowiedzialne za BHP w tym zakladzie?

....
@patka

Postojowe chyba mają? szkoda zdrowia na zimnych smierdzących halach,nawet ciepłej wody nima w WC,trza zimną się myć.

RuDa
@patka

jak to gdzie siedzą w domu, wrócą na hale po epidemi sprawdzać czy ludzie mają okulary i rękawiczki ...

@RuDa

I maseczki ;)

odpalonujhony

znowu bedą szyli maski z klejem ? xD

Przykre

Kapitana intersuje to że ludzie przychodzą do roboty i nic nie robią!!!(usunięte przez administratora) Wszysko się samo sprząta,maluje itp,niewidzialne ręce to robią.

Shadow
@korona

Koronavirus w tym zakładzie w tych warunkach nie złapie nikogo

@...zm B

Piszesz troche bez sensu. Ja mam checi i motywacje do pracy, jednak teraz juz Wasz kochany zaklad pracy (usunięte przez administratora) mnie z pracy i to jak ujales, wlasnie w tych ciezkich chwilach.

@...zm B

Mysl nad tym co piszesz. Mnie mimo checi do pracy Wasz kochany zaklad (usunięte przez administratora) na zbity ryj, wlasnie w tych ciezkich chwilach.

@patka

Bhp nie ma. Wczoraj w biurach pustki

Przecież nikt tu nie zmusza do wzięcia urlopu,bezpłatnego czy wypoczynkowego,to jest wybór pracowników a jeżeli firma żąda aby ludzie brali urlopy bezpłatne czy wypoczynkowe to trzeba to zgłosić do Inspekcji Pracy.

Niewolnik

Wybór mam taki albo wypowiedzenie albo umowa do kontynuacji ale na urlopie bezpłatnym

@Niewolnik

A na jakiej jesteś umowie? Bo chyba na czas określony? To z czego masz żyć na tym bezpłatnym urlopie? Lepiej szukaj innej pracy bo nie wiadomo ile to wszystko potrwa i czy nie zamkną tego zakładu już całkowicie,ludzie dostaną odprawy i żegnaj autoneum.

@Niewolnik

I taki wybór też masz- zwolnij się z tego ...... poszukaj lepszej pracy gdzie nie będziesz niewolnikiem .Oczywiście poczekaj aż minie ta afera z koronawirusem i zwiewaj ,ta firma taka jest i będzie i była - (usunięte przez administratora)

Byla pracownica

Masz calkowita racje. Mnie kierownik zaproponowal przejscie pod agencje i dwa tygodnie bezplatnego i potem wielka niewiadoma. Wolalam poczekac do konca umowy i szukam czegos innego.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
Dada

Ludzie mają dzieci! Ludzie robią by więcej mieć pieniędzy by utrzymać wszystko przez ten szczególnie trudny okres! Na co komu ten dzień wolny??

Kodeks Pracy.
@Dada

Po to masz wolne bo firma nie może ci wypłacić nadgodzin,takie są przepisy albo 100% dodatku albo dzień wolny do wybrania,czego nie rozumiesz???

@Dada

Mnie proponowali dwa tygodnie bezplatnego. Zenada. Z glodu mam potem zdechnac?

Bezpłatne urlopy.

Bezpłatne urlopy to mogą sobie brać kierownicy,liderzy i tzw góra bo oni mają z czego odłożyć a zwykli pracownicy żyja od wypłaty do wypłaty to jak wezmą bezpłatny urlop to zdechną z głodu! Niech ten kto to wymyślił postawi się na miejscu zwykłych operatorów co pracuja za pieniądze o 300 zł większe od min.krajowego.

xxx
@Kodeks Pracy.

nie może czy nie chce to jest duża różnica

Rambo
@Bezpłatne urlopy.

Biorą bo chcą uratować firmę.

Sylvester Stallone
@Rambo

Od ratowania firmy jest zarząd a nie pracownicy!!!

@Dada

Ludzie mają dzieci i dlatego powinni się nimi zająć w weekend a nie zapychać do roboty.Firma wam daje wolne abyście się zajęli swoimi dziećmi bo to one są stratne.Po to masz ten dzień wolny - teraz pewnie zrozumiesz.

@Abc

Jak taki czlowiek ma się zająć dzieckiem w ten DZIEŃ WOLNY jak np potrzebuje na lekarstwa lub książki dla niego. Po to się pracuje w weekendy

@Niewolnik

Nie po to,kiedyś tam ludzie walczyli o wolne weekendy ,narażali się by wszyscy mieli wolne ,a przez takich jak ty pracodawcy gonią ludzi do pracy w soboty i niedziele.I przestań z tymi lekarstwami i książkami-takie bajery to tylko w erze.Week end - się nie pracuje!

Leon

Jakie dni wolne?facet robi by więcej kasy było by utrzymać rodzine dzieci mieszkanie rachunki itp a Tu że dzień wolny po co? Po co komu dzień wolny! Ma to być wypłacone a nie wy dzieci nie macie?

@Leon

Wolne ci niepotrzebne? Typowy niewolnik,weź materac będziesz sypiał za piankownicą a w zimie za piecem,Po co ci dom?

@Abc

W weekend chodzą do pracy przeważnie co co potrzebują więcej pieniążków dla siebie, zdrowia, rodziny nie po wolne

Tas26

Kochani mamy wolne dlatego proponuję wykorzystajmy kwarantanne do czynności na które nie mieliśmy czasu dotychczas. Przypominam że dopuszczalne zgromadzenia to 2 osoby. Także czasu jest dużo. Poznawajmy się. Przytulajmy, Kochajmy.(usunięte przez administratora) Do zobaczenia w pełnym składzie w pracy

Jeden z wielu

Mnie również podziękowali

Taki ja....

Ludzie, może zejdziecie ze zm. C? Bo cały czas nalatujecie na Nas, a tak prawdę mówiąc to my zm. C nadrabiamy to co wy czyli zm. A i zm. B zawalicie no ale na was nie można złego słowa powiedzieć. Co prawda boli?? I dobrze

zmC
@Taki ja....

Dokładnie i ciągle jesteś podpier.... przez zm B,żal wam du.. ściska że jesteśmy lepsi od was???

Zm B
@zmC

@Taki ja... Wszyscy tylko narzekać potrafią ale patrzeć na siebie to nie łaska

hehe
@Taki ja....

Wszyscy doskonale wiedzą ze wszystkie zmiany na siebie jadą, nie potrafimy pracować wspólnie tylko zawsze szukamy po poprzedniej zmianie czegoś co może im zaszkodzić.. Dużo zdrówka dla wszystkich i wytrwałości w tym ciężkim okresie :)

sdsa
@hehe

a zmiana C jest w tym mistrzem.

Ooo

Urlop bezpłatny udzielany jest wyłącznie na wniosek pracownika. Pracodawca nie może zmusić pracownika do jego wzięcia, ani nie może skierować pracownika na taki urlop. Pracodawca nie może decydować, kiedy pracownik będzie miał wolne. Niedopuszczalne jest wysyłanie pracowników na urlopy bezpłatne, jako sposób na radzenie sobie z problemami finansowymi i słabszą kondycją firmy. Pracownik powinien pamiętać jeszcze o jednej kwestii – o wynagrodzeniu za czas przestoju w pracy. Zgodnie z art. 81 kodeksu pracy:

Ja myślę ze Szwajcaria nam nie pomoże, wystarczy poczytać opinie szwajcarskie na temat firmy i wszytko będzie jasne. Niestety zostajemy z problemem sami, jak wiele innych ludzi w Polsce.

(usunięte przez administratora) Czy oni kiedykolwiek pomogli tej firmie? To jest tylko maszynka do robienia kasy nic więcej,jak będzie tak dalej to zamkną ten zakład,ludzie pracę znajdą bo są branże które normalnie pracują i szukają pracowników :)

szczery

w tym kwartale respirator zamiast premi ...

Patologia

Jeżeli ten wirus jest tak smiercionosnie groźny czy wy myślicie że mycie rąk i śmieszne maseczki do piankowania was przed znim ochoronia? Poza tym nikt nie każe brać bezpłatnych idźcie na l4 będziecie mieli chociaż zapłacone nie dużo ale będziecie mieć

Xxx

Jak mam dojechać do pracy na przystanku autobus sie nie zaczynał bo było juz za dużo ludzi w środku pisze że tylko 18 osób czy muszę barc na żądanie to nie moja winna

Lpdc
@Xxx

Wez l4

...
@Lpdc

albo urlop bezplatny

Ciekawe

Jeżeli za sobotę jest płacone tak jak byś przerobil 2 dni to dlaczego dają jeden dzień wolny nie dwa ?

Drogi pracodawców czy tylko Ty masz trudną sytuację? Czy tylko Ty zmagają się z tym że mamy stan epidemii? Nie. My również z tym walczymy. Sprawiłeś że wszystkie nasze pieniądze, które były dodatkowo zarobione. Nasza nadzieja na szansę przetrwania w spokoju. Zniknęły. Zabrałaś nam spokój. Nigdy tego człowiek nie zapomni. Nigdy nie zapomnę tego że proszone mnie bym przyszedł uratowac trudna sytuacje w firmie, a teraz mam to co mam. Dziękuję.

szczery

Na tą firme zawsze można liczyć

Rozbawiony

Firma was doceniła..

Pracownik.

Brawo.Upadliscie już tak nisko że niżej się nieda.Super postępowanie względem pracownika.

Xd

Hahaha za każdą sobota lub niedziela dzień wolny ... Ludzie chodzili w marcu weekendy z myślą o kasie a oni dają za to dzień wolnego hahahahaha

Xdd
@Xd

Jak dzień wolny dają , co wy ludzi w błąd wprowadzacie nie mają prawa takiego czegoś zrobić bez kontaktu z ludźmi i wyrażeniem ich zgody

Jbg
@Xdd

I tu cię zaskoczę bo właśnie dają wolne zamiast zaplacic .Ludzie muszą siebie wybrać dzień za przepracowany weekend jeśli taki był w tym miesiącu

@Xdd

Kodeks pracy ludzie.

Jbgg

Co jeśli nie wybiorę do końca marca bo nie ma mnie w pracy a muszą zamknąć miesiąc rozliczeniowy

@Jbgg

Nie wiadomo.Ja też tak mam.Za chwilę napiszą że wypłat nie będzie bo co tam.....że premii bo coś.....tam.dla ratowania firmy.Przeciez są zapasy finansowe nie mamy kasy od tira co wyjedzie z firmy...nas nie jest 5osob.TO JEST CHORE.

Ciekawe

Ciekawe gdzie te wszystkie detale upchniemy jak fabryki produkujace samochody stoją :) Szkoda że nikt nie zrobi jakiegoś zebrania powie co i jak na czym stoimy , co nam zapewnia , tylko każdy się musi domyślać i potem są nikomu nie potrzebne wypowiedzi na forum

ABC
@Ciekawe

Mój lider zrobił takie zebranie i do teraz informuje nas o czym się dowie ale też ich dużo nie informują. Może twój to typowy normiarz który nie lubi tracić czasu na "zbędne" gadki. Zagadaj do kierownika, a Twój lider szybko znajdzie czas na takie zebranie.

Ciekawy
@ABC

Jasne w sumie masz rację zgadzam się z Tobą i też zapomniałem że np kierownik produkcji nie może zorganizować zebrania bo by było nas za dużo mój błąd ;) trzeba atakować Lidera by więcej nam przekazywał:)

@ABC

Co zrobią? Każą ludziom wybrać urlopy,ale nikt tu nie jest głupi żeby tracić urlop,potem będą wakacje,dzieci wolne od szkoły a my będziemy tu robić,jak nie ma zmówień to zrobić postój a nie pytać ludzi czy chcą urlop!

@pracownik

Pracodawca nie ma prawa wysłać cie na urlop z danego roku to ty decydujesz o terminie chyba że jest to urlop zaległy z poprzedniego roku. Takie jest prawo

Szczery
@Jo

zamiast zrobić postojowe jak w kazdej normalnej firmie to oni urlopy każą wybierać, w tej firmie was nic juz nie zaskoczy ...

OMG
@Szczery

Nie żartuj, że wymuszają bo nie uwierzę. Nikt nie może zmusić Cię do pójścia na urlop. Do puki firma nie zadecyduje, że wstrzymuje pracę zakładu do puty będziesz robił lub sam weźmiesz urlop.

@Szczery

Nie każą tylko proponują a to jest różnica,są zwolnienia ludzi z firm zewnętrznych,to było do przewidzenia,brak zamówień,liczą się ludzie z autoneum i o nich trzeba zadbać.Myślę że kryzys szybko minie i firma stanie na nogi:)

Zostaw merytoryczną opinię o Autoneum - Katowice

• Jak się pracuje w Autoneum?

Zobacz opinie na temat firmy Autoneum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoneum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoneum?

Kandydaci do pracy w Autoneum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoneum