Opinie o Autoneum w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoneum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoneum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoneum w Katowice

Głupek

Czy ty rozumiesz że w takiej sytuacji jest wypłacane 100 % ? Ja np jestem na bezpłatnym L4 i jakoś żyje

Głupek

To nie postojowe... Jezu nie dziwie się że ta firma nie jest jeszcze wstrzymana. Jak połowa ludzi nie umie czytać ze zrozumieniem. Z przepisu tego wynika, że pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy przysługuje wynagrodzenie: wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną (dotyczy to pracowników wynagradzanych w stałej stawce godzinowej, np. 20 zł za godzinę lub w stałej stawce miesięcznej, np. 4 tys. zł miesięcznie - ci pracownicy także w czasie przestoju otrzymają te stawki wynagrodzenia), jeżeli ww. składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagradzania - pracownikowi przysługuje 60% wynagrodzenia (dotyczy to m.in. pracowników, którzy otrzymują wynagrodzenie akordowe lub prowizyjne, tj. wynagrodzenie określone jako stawka za ilość wytworzonych produktów bądź określony % przychodu/dochodu/zysku)."

MASAKRA
@Głupek

Jak nie chcą zamykać (choć to głupota) to niech zapewnia odpowiednią ochronę! Maski(z atestem) plyny do dezynfekcji itd!

@MASAKRA

Maseczki są ;) najlepsze na rynku.

OMG

Już tak nie panikujcie. Dziś ma być zebranie w sprawie wstrzymania funkcjonowania zakładu. Prawdopodobnie od poniedziałku tego lub za tydzień, będzie postój. Ulżyło?

OMG
@MASAKRA

Czytasz wiadomości? Tobie potrzebna maska a Ci na pierwszej lini frontu (lekarze itp) mają chodzić bez? Zastanów się nad sobą. Myślisz że Brammer specjalnie nam ich nie zapewnia?

Przestancie robic takom nagonkę ja firme, to nasz wspólny problem, to nie wina firmy. Forma Tez jest w czarnej... Wiecie gdzie.

obserwator

czy nie przyszło nikomu do głowy że póki są zamówienia to należy się cieszyć ok dwa tygodnie wolnego 100 % za free a potem cały zakład wypowiedzenia bo tracimy płynność finansową i kto wam pomoże chyba tylko mops .Fiata stać na przestój a was stać i jeszcze jedno fiat może się zmniejszyć o kilka tysięcy wy także. w takiej sytuacji jakiej jesteśmy nie czas na panikę i konformizm lecz należy robić wszystko by utrzymać sie na powierzchni co ci ze 100 %wypłaty przez dwa tygodnie jak dalszej perspektywy nie będzie.

@obserwator

Prsestań pierd...teraz roboty jest pełno i za lepszą kasę niż tu,piszesz tak jakby autoneum było jedyną firmą na rynku....

Szczery chłopak
@obserwator

W tej firmie i tak nikt nie ma perspektyw na przyszłość...

Tak tu jest.
@Szczery chłopak

Dokładnie,niech martwią się Ci co mają extra posadki za dobrą kasę,zwykli operatorzy robią prawie za min krajowe to żalu raczej by nie było.

Kor

Powinni zamknąć od poniedziałku na tydzień

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering

Jak zachorujesz cymbale to ciekawe czy będziesz taki mądry!!! To nie są żarty nie każdy ma odporny organizm i przeżyje.

Ha ha

"panie ktosiński" widocznie biedronką zarządzają ludzie inteligentni i świadomi zagrożenia! Ale co taki robol jak Ty może wiedzieć! Komentarz poniżej krytyki!

zołza

Fiata zamknęli na dwa dni w celu dezynfekcji zakładu a potem wracają do normalnej produkcji.

zołza

A skąd masz takie informacje? Bo z najnowszych informacji wynika,że produkcję wstrzymano na dwa dni 16-17marca...

...
@zołza

Zatrudniająca ok. 2,2 tys. osób fabryka samochodów Fiat Chrysler Automobiles (FCA) w Tychach - podobnie jak większość europejskich zakładów produkcyjnych tego koncernu - zawiesiła w poniedziałek produkcję z powodu zagrożenia koronawirusem. Jak wynika z komunikatu koncernu, przekazanego w poniedziałek PAP przez rzeczniczkę FCA w Polsce Beatę Dziekanowską, produkcja będzie zawieszona do 27 marca.

@...

Bardzo dziękuję za informację????

@zołza

Znaki zapytania same się wplątały. Tam miala być kropka.

Heniek

Next zakład Opel w Gliwicach stop produkcja a My ? Może propozycja wzięcia urlopu i dezynfekcja zakładu ?

...
@Heniek

Koncern PSA ogłosił, że z powodu koronawirusa do 27 marca zawiesza produkcję w swoich fabrykach. Zakład w Gliwicach również zatrzyma taśmy. Koncern PSA idzie śladem Fiat Chrysler Automobiles i zdecydował o wstrzymaniu działalność swoich fabryk w związku z pandemią koronawirusa. - Zawieszenie zaplanowano do 27 marca 2020 r. - poinformował zarząd.

xxx

W gliwickiej fabryce pracuje blisko 2 tys. osób, w zakładzie w Tychach - około 800. Jak poinformował dyrektor generalny firmy Andrzej Korpak, pracownicy przejdą na tzw. postojowe, otrzymując w tym czasie 100 proc. Czytaj więcej na https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-fabryka-opla-w-gliwicach-wstrzymuje-produkcje,nId,4384953#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Sami zrobimy porządek

Jutro wszyscy urlop na żądanie! KTO SIĘ PISZE? JEDEN ZA WSZYSTKICH...?

pomocny

dlaczegi tego nikt nie zgłosi do sanepidu ? brak maseczek , praca w brygadach po kilkadziesiat osob, zadnych prob przeciwdzialania temu, a szefostwoaptopy i do domu ... zglosic do sanepidu i tyle

A pomyślałaś o tym że jesli jest to prawda to kupa ludzi jest już zarazona?! Wszystkie osoby które miały z nią kontakt plus znajomi, rodziny tych osób itd

Sprytny

A ja się tam zakręcę obok niej, zarażenie koroną w pracy to chyba 100% płatne, nie?

Skoro tak bylo to trzeba to zglosic. Ta Pani chyba byla skrajnie nieodpowiedzialna, ze przyszla chora do pracy, nie majac pewnpsci, czy to zwykle przeziebienie, czy rzeczywiscie koronowirus

Men

Góra zabrała laptopy i siedzą w domu bezpiecznie. A my? Dlaczego liczy sie bardziej zysk od ludzi? Gdyby nie my to tej formy by nie było. My ciezko pracujemy i narazamy swoje zycie i zdrowie dla calego autoneum. Tak nam się odwdzieczacie? Niech tylko sie skończy to wszystko. Zostaniecie sami. Tak w ramach podziekowan.

Tata
@Men

Zawsze bylismy niczym

Prośba

Coraz więcej osób zarażonych! Czy naprawdę musi dojść do ostateczności żebyście zamknęli zakład?! Mam pytanie NA CO CZEKACIE?

No name

Wszystko zamykają z, powodu epidemii, ale oczywiście autoneum nie zamkna bo liczą się zyski a nie pracownicy. Czekają aż będzie przypadek za rażenia.

Lask

A Ty najbardziej...

Id

Czemu nie zdegradowali najslabszego technika ? Zm.C nie zaczerpnieto opini liderow! Szkolą od podstaw amatora .

Rozwiń temat

@Id

Najpierw się dowiedz dlaczego tego technika degragowali za nic się nie wylatuje

Buba
@Id

Kogo masz na myśli pisząc ,,najsłabszy,, niewiesz za co zdegradowali tamtego to się wypowiadaj się na ten temat.A ten amator jak to napisałeś/aś jeszcze lepiej ogarnia niż tamten ....

Xxx

Laska ma na niego zły wpływ człowiek bardzo się zmienił regularnie opuszcza pracę od momentu jak z nią jest zresztą ona nie lepsza Pani kierownik tez powinna się za nią wziąść

Laska
@Xxx

Odwalcie się od niej,sama zalicza wpadki bo go wspiera. Życie pisze różne scenariusze...

Weneryczka

Zastepca kierownika zmB pan MP moze cos powie o stosunkach na zm c i jak sie awansuje na z b

Dlatego narzekaja, bo ktos od Nich czegos wymaga.

Były pracownik magazynu

Bo nowy pracownik nie przyjdzie pracować za taką stawkę jaka Ty masz to proste i logiczne

Ulala

,,na l4 też mają lepiej" tak maja 80% za ten okres i zabraną premię, wiec maja cie lepiej.. zastanów się zanim cos napiszesz

Pracownik już nie długo
@Ulala

Chodzi mi o podwyżki,że mają lepsze od tych co uczciwie pracują.

@Pracownik już nie długo

To znaczy ze jak ktoś choruje to jest nie uczciwy??? Życzę ci zrowia.

Ulala

Nie, lepiej jest przyjsc do pracy z grupą i nie dość ze sie dac wykończyć do reszty to jeszcze zarazić pol zakładu

GRYPĄ*

@Ulala

Tacy też się zdarzają.Ale grypy nie ma się co miesiąc.

Xyz

Napisz z imienia i nazwiska którzy liderzy tak... R*ja bo zmyslasz jakieś fakty nawet jakby to bez powodu nie krzyczą

Obserwator skody

To idź na l4 skoro Ci co chodzą maja więcej wypłaty oraz podwyżki no chyba że już wiesz ze napisałeś głupotę. teraz to czytasz i zdajesz sobie sprawę że serio piszesz (usunięte przez administratora) pozdrawiam!

@Xyz

Tu nie ma prawa jakiś lider na kogoś krzyczeć,ma normalnie zwrócić uwagę,krzyki to może sobie we własnym domu stosować do rodziny o ile mu pozwoli.

Raz w miesiącu są tacy co 2 razy w miesiącu są na l4 i dostają łatwiejsza robotę żeby tylko znów nie poszli na l4 A i tak znów ich nie ma

Logika
@Ulala

Jaka premia 400 zl kwartalnie ty to premia nazywasz sam sie zastanow tyle to inne firmy na miesiac daja dlatego juz w tym wyzyskiwiaczu i naciskaczu norm nie pracuje . Norma i jakosc nie idzie w parze w tej firmie . Zycze im tyle reklamcji co randomow

Bhr

Kiedy te premie

Dostałem
@Bhr

Ja dziś dostałem,nie wiem jak inni?

hej, szukam swojej pierwszej pracy i sa przyjecia w autoneum. polecacie? fajnie ze sa dofinansowania do posilkow, smaczne jest jedzenie?

@Karolina

Są ale przez agencje chyba,jeżeli pierwsza praca to możesz spróbować nic nie tracisz,polecać raczej nie polecam,pieniądze słabiutkie jak za taką pracę,jedzenie zależy co kto lubi.

Xxx

Bezpośrednio pod firmę też są

Odpuść sobie tą firmę

Tom
@Xyz

Czemu? Według mnie super firma, benefity, social i wypłaty nie są złe w porównaniu do wykonywanej pracy. Polecam

abc
@Tom

Wypłaty o 300zł większe od min.krajowego,naprawdę rewelacja,jakby nie było dodatku za nocki to byś miał tyle co min.krajowe.

Byla pracownica

Tak straci 500 zl zatrudniajac sie przez agencje

@Tom

Ile pracujesz w tej firmie, że tak dobrze ją oceniasz?

@Tom

W zupełności się zgadzam 0 filozofii w tej pracy. nie jest ciężka nie ma co się sugerować tymi co wielce narzekają że warunki temperatury itp. chcieli by zarabiać po 3500 za naklejania naklejek psiknieciu w paru miejscach klejem i spakowaniem do kibla a na piankownicy to już wgl laba także polecam jak najbardziej

@Karolina

Super firma kasa adekwatna do pracy gorąco polecam :) premie co 3 miesiące bony na święta wczasy pod grusza premia roczna jest pełen social kompleksowe badania okresowe nie słuchaj tych co tu marudz lepiej iść popracować i się przekonać plusem jest też system 3 zmianowy :)

@Xyz

Synek zmień lekarza bo coś Ci się w głowę dzieje,jakby było tak jak piszesz to nikt by się nie zwalniał z tego raju a tu nawet Ukraińcy uciekają bo nie idzie wyżyć za te super pieniądze które tak zachwalasz.

Tom

A co książkę piszesz?

@Xyz

Synek wymyśl sobie własny nick a nie podszywasz się pod osobę którą nie jesteś, chyba że nie umiesz myśleć, bo z tego co widzę to tak jest...

Byla pracownica

Straci 500 zl. Tyle agencja odlicza za swoje usługi. Info sprawdzone

@Xyz

Wiesz po jakimś czasie spędzonym w tej pseudo firmie pracuje w normalnej firmie, gdzie masz porządna stawkę na początek, premie co miesiąc, premie co miesiąc jak nie ma wypadku, wczasy pod gruszą, związki zawodowe ( do których należę) i wiele wiele innych benefitów. I o wiele większe wypłaty w porównaniu z autoneum

@Były pracownik magazynu

Co to za super firma hmm? :>

Przyjmujac sie przez agencje straci 500 zl. To sptawdzona informacja

@Adam

Wiesz tutaj nie będę ujawniał danych mojego pracodawcy

Super firma dopiero się zatrudniłem kasa nienajgorsza na start. Robota jak robota raz ciężej nie raz się godzinę wcześniej kończy i nic się nie robi :)

Stary
@Nowy

Pisz tak dalej to normy raz dwa pójdą w górę

@Nowy

Taaaa ciekawe? Poczekaj jeszcze trochę to będziesz szukał tej godziny w której teraz nic nie robisz aby wyrobić nową normę ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Autoneum - Katowice

• Jak się pracuje w Autoneum?

Zobacz opinie na temat firmy Autoneum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoneum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoneum?

Kandydaci do pracy w Autoneum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoneum