Opinie o Autoneum w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoneum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoneum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoneum w Katowice

brawo.

Co raz więcej starych pracowników odchodzi w końcu ludzie otwierają oczy że ta praca to nic dobrego,oby tak dalej to góra sama będzie zapieprzać na maszynach ;) nowi przyszli odeszli...

zaskoczony
@brawo.

Czemu nowi pracownicy tak szybko zrezygnowali ?

hr

"Autoneum pracuj z pasją"

@hr

Pasję to chyba tylko góra tu ma.

zaskoczony

z takim podejściem do pracownika to za chwile w tygodniu nie bedzie miał kto pracować

Jo

Ciekawe czy wyplaty będą w piatek, bo ludzie na urlopach bez kasy są

Rozbawiony jhony
@Jo

ludzie po urlopie wczasów pod grusza dalej nie mają a ty marzysz o wyplacie wcześniej ...

@Jo

wypłata jest jak co miesiąc 10 a ty chcesz 5 bo na wakacjach jesteś(usunięte przez administratora) co za ludzie

szok
@xxx

wczasy pod grusza są na urlop a w tej firmie sa wypłacane miesiąc po urlopie xd

Rempał
@xxx

10-go to to termin ostateczny wyznaczony przez przepisy prawa RP. Być może nie czekasz na wypłatę ale Twój komentarz pt " Co za ludzie" jest conajmniej niestosowny pomijając już wysokość zarobków, dodatkowowo uzględniając że przez ostatnie 3 m-ce ludzie otrzymywali na ogół niecałe 2 tys Pln. Do tego mógłbyś zwrócić uwagę na niepotrzebne używanie wulgazyzmów w swoich wypowiedziach. Z góry dziękuję

@xxx

A dziwisz się że ludzie czekają na wypłaty jak przez 3 miesiące robili za min.krajowe za które nie idzie przeżyć...

Świeżak

Idzie idzie.To niezłe pieniądze.

@Świeżak

Może dla Coebie,dla innych nie.

Ramon

Tak wypłata za lipiec była w piątek tj.07.08.2020

rozbawiony
@Ramon

nie nazywaj tego "wypłatą"

Szkoda słów
@rozbawiony

Dokładnie za niedlugo dojdziemy znowu do min.krajowego,dużo nam nie brakuje,od nowego roku jeszcze bliżej będziemy.

Mizu B

Według mojej opinii Autoneum potrzebuje głębokiej restrukturyzacji organizacji pracy i płacy. O szczegółach nie wspomnę ponieważ wymagało by to kilku/kilkunastu stronicowego elaboratu w formacie A-4, a za to mi nie płacą. Podam jeden przykład na propagandowe ( inaczej tego nazwać nie można ) przepisy BHP, którymi nas się raczy przy każdym zebraniu i każdej 5-minutówce , a które w mojej opinii są zwykłą ściemą dla naiwnych. Spróbujcie, moi drodzy, wymienić ( magazyn ) lub zaobserwować jak się wymienia ( kogo to ciekawi z produkcji niech sprawdzi) akumulatory w mizu...tam przepisy BHP pojechały na wakacje i oczywiście nikt się tym nie interesuje. To oczywiście jeden z wielu przykładów braku myślenia, tumiwisizmu czy tez po prostu zwykłego: "żeby było tak jak było". Z tego co zauważyłem, to jednym z największych problemów Autoneum jest absurdalne ściganie osób palących...Gdybym zarządzał tak dużą korporacją to, wierzcie mi lub nie, chciałbym mieć jedynie "takie problemy'.

Tak tu jest.
@Mizu B

Bo tu wyjście na papieroska lub zejscie 1,2 minuty wcześniej z hali jest traktowane jak zbrodnia za którą trzeba ludzi ścigać niczym przestępców,rządzący tą firmą chyba zatrzymali się w czasie,myślą że traktowanie ludzi jak niewolników,zastraszanie zwolnieniem itp przyniesie jakieś skutki a to działa w drugą stronę,nikt się tu nie przejmuje że go zwolnią,za takie pieniądze jak tu płacą to wszędzie się pracę znajdzie i to w dużo lepszych warunkach i z innym podejsciem do pracownika,a potem ździwienie że ludzie nie chcą chodzić do pracy w soboty i trzeba ich błagać,a czy firma kiedyś poszła Nam pracownikom na rękę? Zawsze byliśmy jesteśmy i będziemy bydłem roboczym do nabijania kasy i nic po zatym...

antek
@Tak tu jest.

Dla pracodwacy są takie skutki że płacą pracownikom widmo siedzącym na l4 ale tu strat nie widzą

romek
@Mizu B

Powiem wam tylko tyle pracownicy biurowi w czasie korona kryzysu dostawali pełne wynagrodzenie pracując zdalnie, a produkcja/magazyn pracowała za najniższą krajową bez premi i dodatków ...

@Tak tu jest.

Płacz i płacz ,jedno i to samo.Narzekacie a i tak dalej pracujecie w tym bagnie.Nikt Was już nie traktuje poważnie.

@antek

To po co trzymają tych wiecznie chodzących na l4? Do zwolnienia i tyle,tylko że zaś nie będzie miał kto tu pracować jak ich zwolnią ;)

SZOK

a na l4 pracują ?

Byla pracownica

Tych, ktorzy czesto biora l4 trzymaja, a tych, ktorzy ani razu na l4 nie byli wyrzucaja. Gdzie tu logika?

@romek

To trzeba sie zmowic i porozmawiać z dyrekcja na ten temat

Taka zmowa milczenia?

przodownik
@Jo

zmówić to sie trzeba i założyć wkoncu związki zawodowe !

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
zbój

Dlaczego nie ma pomiaru temperatury na bramie znów zdrowie mniej ważne od złotówek ?

@zbój

Temperaturę to sobie zmierz w domu bo masz chyba za wysoką,te mierzenie temperatury to porażka,człowiek na rano przyjedzie autobusem 657 o 5:45 i musi lecieć na okoła do drugiej bramy aby zmierzyć temperaturę a brama przy przystanku zamknięta! Jak już mierzą temp to niech robią to na dwóch bramach,żeby ludzie jeżdzący autobusami nie latali kawał drogi do głównej bramy.

Barana to szukaj sobie w rodzinie matole,nikt tu nikogo nie zarazi,termometr pokazuje temp 34 C a wtedy jesteś już trupem ;)

Byla pracownica

A kto przy zdrowych zmyslach jedzie do pracy na ostatnią chwile?

@Byla pracownica

Nie wszyscy mają samochody a autobusy też nie jeżdzą na zawołanie,dla niektórych ludzi linia 657 jest jedynym dojazdem.

Byla pracownica

Autobus linii 657 na rano jedzie okolo 4.30, na 14, 12.12 i 12.47, na noc kolo 20.30, wiec mi nie wmawiaj, ze nie ma na tyle wczesnego dojazdu. Wiem to stad, ze sama jedzilam o tych gidzinach

Ty
@Byla pracownica

Po co się tu udzielalasz, to jest forum dla pracowników firmy, nie masz co robić, znajdź sobie chlopa

@Ty

Jest demokracja i wolnosc slowa. A to forum jest dla kazdego. Moze Ty przestaniesz sie tu udzielac?

@Byla pracownica

Nie każdy mieszka w centrum Katowic jak Ty,są ludzie z innych dzielnic,miast co 657 jest tylko ten co przyjeżdza pod firmę o 5:45 mądralo.

@!!!

To nie szukam pracy tam, gdzie jest problem z dojazdem.

rozbawiony

biedaki z 657 się buntują hahhaha

Zmiesmaczona.
@rozbawiony

Co z was za ludzie??? Cieszy was wszystko żeby tylko drugi człowiek miał pod górkę,gorzej od was!!! Nadajecie na liderów,kierowników a sami jesteście (usunięte przez administratora)warci,aż wstyd że człowiek pracuje z takimi ludźmi :(

@rozbawiony

Dziwni Ci ludzie skladaja papiery do pracy, nie sprawdzając dojazdu, a potem rzewny lament

Xxx

Po to była ta brama żeby wchodzić ty jak dawałas papiery to napewno wszystko sprawdzałes brawo chodził w Koło zakładu i sprawdzałes czy wszystkie bramy są otwarte i w biurowcu pytałeś czy może ta zamkną ????

Abc

Tej firmy zawsze trzeba się wstydzić,pracy tutaj również.

Hellboy

Jak wychodzicie z busa, zamiast na firmę idźcie w lewo tą drogą tam jest kolejna brama, tylko nie przechodźcie pod szlabanem bo ochrona się burzy o to. Normalnie przez budkę można przejść, bardzo miły pan tam zazwyczaj siedzi. To tak zwane przejście dla biurowych. Napewno pomoże to tym z szatni koło bmw albo można na skróty wzdłuż magazynów. Swoją drogą bardzo nie jasna sytuacja z tym kołowrotkiem, wejść nie można, ale wyjść to bez problemu.

@Hellboy

To jest dobre dla tych co mają szatnie tak jak piszesz a reszta ma wtedy jeszcze dalej, jak iść na około firmy,ale co się dziwić tu zawsze ludziom stwarzano problemy...

Jo

2021r placa minimalna 2800zl brutto. Można powiedzec zebedziemy zarabiali za chwile minimmum + maly napiwek.

@Jo

To szukaj lepiej płatnej pracy,a za min.i napiwki niech sami sobie robią.

Wózkowy

Witam czy polecacie pracę w autoneum?? Jak jest z zarobkami ile płacą? Pracuje jako wózkowy na bocznych wysoki skład i w mojej pracy mam 3000 brutto + premia. Na rękę wychodzę 2700 w tym są też soboty i niedziele 1 sobota 2 niedzielę lub odwrotnie 2 soboty 1 niedziela zależy jak w grafiku wychodzi czy mam 2 tyg nocek czy nie. Do tego też w firmie mamy socjal bony świąteczne w wysokości 500zl wczasy pod grusza 450-500zl mam się zgłosić na rozmowę na wózek i chce wiedzieć czy warto poświęcać czas czy to strata jaka panuje atmosfera między pracownikami i czy zarobki są dobre? ????????

@Wózkowy

Nie, nie polecam. Nie przedłużaja umow dobrym pracownikom.

jojjo
@Wózkowy

jako nowy pracownik dostaniesz więcej niż stary. więc polecam

antek
@Wózkowy

Jak masz poczucie humoru to polecam. Śmieszna praca za śmieszne pieniądze....

@jojjo

Więcej to znaczy ile? Ile tam zarabiają wózkowi na rękę?

@Wózkowy

Ja to się dziwię ze wózkowi robią tutaj za tą kasę

Wózkowy

A ile wózkowi zarabiają w autoneum??

@Wózkowy

Takie pieniądze tutaj też dostaniesz ,cudów nie ma .Soboty i niedziele wolne.

@jojjo

Dziwie Ci sie, ze tak radzisz. Mnie nie przedlyzyli umowy, mimo ze zero l4, bumel, na kazdym stanowisku norma. Zreszta nie tylko mnie nie przedluzyli umow. Wiec tego zakladu nie polecam

Warunki pracy
@Abc

Jest jeszcze jedna kwestia że latem na zakładzie jest bardzo ciepło, ciepło pochodzi głownie od form zamontowanych na maszynach ktore cały czas musza byc podgrzewane (taki proces technologiczny) dodatkowo jest tam proces piankowania (wszystko sie klei w rekach) i jest ciecie woda czyli mokro, sa stoły grzewcze ktore nagrzewaja gumy zeby mozna było je formowac (najgorsza robota na zakładzie-szacunek dla tych ludzi gumy nagrzewane do 200 ºC i to wszystko w specjalnych rekawicach ) Dodatkowo hałas i to nie mały. Wiecej o warunkach pracy na zakładzie może wypowiedziec sie ktos z UR czasem musza wchodzic w takie zasyfione miejsca ze buty tona w błocie opadów po technologicznych. No i wszedzie słychac pistolety z rozpylanym woskiem (Nanosi sie warstwe ochronna na formy przy piankowaniu) - wiec zapylenie tez jest. Oczywiscie żadnych szkodliwych warunków pracy nie ma tak twierdza Panie z kadr. Wózkowi tak tego nie odczuwaja ale tez musza wjechac na hale zeby cos porozwozic. To taki mały szczegół jak ktos by chciał sie skusic na prace, moze sie niezle zdziwic, pomijajac juz atmosfere ktora panuje na niektorych działach spowodowana w głównej mierze Leniwymi Liderami łacznie w UR.

Prawda!!!
@Warunki pracy

Wszystko się zgadza,latem formowanie,piankowanie masakra,człowiek cały mokry z tego ciepła a na piankownicy ulepiony z tego wosku i to za jakie pieniądze?? W marketach mają już lepszą płacę a warunki w porównaniu to tych co tu są to super! Jak rząd obiecał od nowego roku min.krajowe ma być 3 tyś brutto,więc pytanie kto tu zostanie pracować???

@Warunki pracy

To wszystko niestety prawda :(

al
@Wózkowy

Nie, zwalniają za pracę w zegarku i za pozostałe (usunięte przez administratora) nie przedłużają umów i zwalniają z powodu zamówień mało tego unikaj tego zakładu z 3100 zmniejszyli do 2600 brutto na rękę 1500 zł

Gorzej i gorzej
@Wózkowy

Prawda jest taka ze zakład przez osratnie pare lat zaczynał miec coraz to mniej projektow albo było wiadomo ze sie konczom, a nowych nie przybywało.A sytuacja z pandemia tylko pogorszyła cała sytuacja,najgorsze jest to ze nie tylko nasza korporacja pograza sie w całym tym kryzysie, i juz zaczyna sie zmieniac stwierdzenie - znajde lepsza prace.

Joo

Do końca miesiąca trzeba wybrać.

@Joo

Nic nie czeba jedni mają 3 wolne tak jak było wcześniej A inni wzięli w lipcu

Otrzymaliście premie kwartalną ?

Dream
@Piotr

Napewno będzie kiedyś.

@Piotr

Jaką premię? Nie ma żadnej premii

Byla pracownica

Ludzie wola siedziec cicho niz upomniec sie o swoje. Byle byla praca i swiety spokoj

Tak tu jest.

I jeszcze wysłuchiwać niektórych liderów dlaczego nie ma normy? Ale z jakiej racji norma jak nic nie mamy oprócz min.krajowego,ani premii ani nic więc człowiek nie ma motywacji,wie że kolejna wypłata znowu będzie jałmużną,zamieńcie się chociaż na 1 dzień,zobaczymy czy będziecie tak chętnie wyrabiać te wygórowane normy za gów..kasę,wy nie robicie tu za min krajowe bo obcięciu stawki i tak zostaje wam trójka z przodu.

pojebanagóra

to po (usunięte przez administratora) sie stsrasz powied tej 20 kilku latce za ma (usunięte przez administratora) , czego wy sie boicie tej serio posady ? hahhahahha

Abc

Nie będą płacić normalnie.Za sam ten smród powinni dopłacać kasę.

Wierzący
@Abc

kapitan dopilnuje żeby operatorzy zarabiali godnie !

Jo

Jest nowa tarczą, a mozna podziekowac naszum wyborcom. Moze sie dowiemy w tym tygodniu że do grudnia bedziemy za najniższą pracować.

Jol
@Jo

No jest taka możliwość to zapewne skorzystamy najniższą krajową dostaniemy , przynajmniej podwyżki będą jak minimalna rośnie heh. Jak zakład skorzysta z tego że no wynagrodzenie będzie na poziomie najnizszym, (usunięte przez administratora) ,a nie tak jak to wygląda teraz jeden operator tyle a drugi obok na piankownicy i stawka o 1000 wieksza

Brbr
@Jol

Przecież już podobno od lipca wraca normalna stawka taka jak przed tym całym ,, kryzysem ,,

@Jo

Ja tam jestem zadowolony.

@Jol

Nie będzie żadnej tarczy więc nie siej fermentu,firma normalnie działa,jest praca są zamówienia,od lipca wracamy do całego etatu,wątpię aby ktoś zgodził się pracować za min.krajowe do końca roku! Ludzie po 3 miesiącach już mają dość :( a co do stawek to jest niesprawiedliwość zawsze tu tak było że ludzie co mają lekkie prace,lecą w kulki byli lepiej wynagradzani od tych co sumiennie pracują.

@Abc

Czyli wiadomo kto, bo tylko moze z 3 osoby sie chwalili o tym przy innych, że " ja jestem zadowolony" chyba że to pisze ktoś z biura ;)

Kokosów napewno nie ale lepsze to od min.krajowego za które nie idzie przeżyć miesiąca :(

Sdszl

Za taką prostą prace na produkcji to i najniższa krajowa to za dużo .

Byla pracownica

Niby jest praca a nie przedluzali umow

@Byla pracownica

Poczekaj zaraz będą szukać ludzi.

@Byla pracownica

Bo będą jelenie z zewnątrz pewnie.

Byla pracownica

Jaka praca? Jakie zamowienia? Jak nie przedluzyli mi umowy mimo, ze robilam normę, zero l4, bumel, spoznien.

@Byla pracownica

(usunięte przez administratora) .już tu to ze sto razy piszesz!!! Szukaj innej pracy a nie czekaj na tą firmę,świat się nie kończy tu!!!

Byla pracownica

Juz dawno mam inna prace. Skoro sie nie konczy to co Ty tam robisz?

Pracuję już tu lata ;)

I nie umiesz się jakiegoś klamora dorobić boroku - tylko 657

Hej ludziska.Zaobserwowalem taką sprawę.Pandemia była i nadal jest obecna w naszym życiu no i zakładzie.My operatorzy liderzy cała obsługa że tak napiszę którzy przyczyniają się do produkcji wiadomo każdy na swoich zmianach oczywiście nosimy np.maseczki chusty kominy ale nie po oczy.Masakra jak opatulaja się wyższe sfery traktują nas jak tredowatych inżynierki bhp kadry masakra jak by nie musieli to by zdalnie pracowali A jak już zmuszeni są wyjść do plebsu bo inaczej nie jesteśmy traktowani to pochytam im że szpitala kombinezony żeby się nie zarazili.3majcie się zdrowo.

ajajdjd

firme stać na służbowe bmw wkoncu premie ludzi z produkcji na coś trzeba wydać ;)

antek L
@ajajdjd

a co ma ich być nie stać jak płacą pracownikom 40% czyli okolo 900 zł bez dodadtków a produkcja w pełni , w takim ukladzie to za miesiac dyrektor i kierownicy bedą lambo pod firmą stawiać ...

Byla pracownica

Bo Panie w biurze zawsze uwazaly sie za lepsze

kropkanadi
@Byla pracownica

a myślisz jak jest na magazynie? Panienki uważają się za nietykalne dobre wtyki mają i nie ruszy ich nawet kierownik jeszcze za nimi pójdzie zakręcą się obok i mają wszystko co mają nawet jak zrobią coś nie tak to odwrócą sprawę tak żeby nie było na nich

Kropkanadi

I tego nikt nie widzi, czas na pogaduszki mają zawsze. A co do kontaktów damsko męskich to sami nie wiedza kogo wolą lecą na wszystko jak mucha do gówna.

A ja mam tylko jedno pytanie do kierownictwa Autoneum kiedy szanowny dyrektor raczy zaszczyscic swoją obecnością jakże już wkurzonych pracowników i przedstawić im sytuację finansową firmy? A w szczególności to na jaki etat i w jakim systemie będziemy pracowali od 1 lipca.

Abc

On ma nas koło dwunastnicy :(

Tak było - jest i będzie. W zamian za to podniosą normy - to taki zakład :(

jozin
@Abc

niech podnoszą wystarczy ich nie robić ;)

Niestety znajdą :(

ehhh

Przecież nikt nie przyjdzie,w sb,ndz chodzi się po to aby dorobić a nie za wolne!!!Wiadomo firma płaci śmieszne pieniądze to ludzie chcą dorobić,teraz widać jakie są tu super zarobki 20% więcej od najniższej krajowej,wstyd!!!

Juku

Podobno w tym roku urlopy wypoczynkowe od października beda udzielane?

Misiek

Dla osób chcących się przyjąć do formy uwaga na wędkarza łowi nowe łaski.

I tak Cię to zabolało że tu wypisujesz swoje frustracje? Czy to takie dziwne jest że dwoje ludzi przypadło sobie do gustu? Dostałeś kosza to miej jaja i zachowaj się jak facet a nie jak przedszkolak ;)

Ty

Napisał człowiek z jajami .

Trzeba zaryzykować

Zostałam zwolniona przez braki zamówień,teraz mam inną pracę o wiele lepszą niż tą w autoneum ,zarobki na początek mam wyższe niż moi koledzy którzy pracują lata w autoneum,więc nie bójcie się szukać innej pracy,świat nie kończy się na autoneum,w mojej obecnej pracy pracownicy są traktowani z szacunkiem,brygadzisci to doświadczeni pracownicy którzy potrafią wszystko zrobić,pomóc w razie problemów itp.A w autoneum liderzy patrzą tylko swoich 4 liter nic nie potrafią oprócz zadzwonić po elektryka,mechanika i rozkazywaniu ludziom i wymaganiu wyrobienia normy której sami by nie dali wyrobić!!! DZIĘKUJĘ BARDZO firmie autoneum że nie przedłużyli mi umowy :) bo inaczej tkwiła bym w tym bagnie dalej za marny grosz.

zprodukcji
@Trzeba zaryzykować

Z liderami to różnie ale są też Ci ogarnieci co znają swoje detale i obsługę maszyn, a z elektrykami to też jest podobnie np @Jacekminutka i od niego słynne odpisy,ciekawe czy kiedyś coś z tym zrobią.

@Trzeba zaryzykować

Też to zrobiłem,jaszcze przed koronawirusem i myślę tak samo jak Ty.Ciekawy byłem kiedy ktoś to napisze.Lepiej zarabiam,inne kierownictwo (szanujące ludzi i nawzajem).A brygadziści w Autoneum to porażka - obrazek kierownictwa ,nieudolni i złośliwi wobec ludzi.A swoją drogą to ciekawe ,że oni nie pracują,tą robotę spokojnie mogą robić dodatkowo.Zarząd tej firmy niech podnosi normy nie tylko operatorom bo tam już jest koniec gwintu ale liderzy jestem pewien ,że jest sporo do zaoszczędzenia.

zbyś nie sprytny
@Świeżak

tak to jest jak z małolatek robi sie liderów tylko ciekawe za co ;)

zbyś
@zprodukcji

zawsze można go zgłosić kierownikowi , świeta krowa to nie jest

porażka
@zbyś nie sprytny

Na pewno nie za umiejętności,bo te lalunie nic nie potrafią oprócz wymądrzania się i (usunięte przez administratora) odzywek "co robimy jak jest awaria? Sprzątamy" xd

praca
@Trzeba zaryzykować

Jak już tak zachwalasz swoją obecną prace, to napisz gdzie pracujesz

@praca

Jest napisane "trzeba zaryzykować",nikt Cię nie będzie nianczył bo masz chyba swoje lata ?

jack
@Świeżak

powinni zamknać ten zakład i każdy by z przymusu znalazł lepsza prace

Operanto

Co to za przelewy dostają ludzie?

zołza
@Operanto

Podobno wyrównanie premii za I kwartał. Dlatego nie wszyscy dostali.

hehe

Nieźle nas w (usunięte przez administratora)zrobili,jeszcze mamy odrabiać dniówki za które zapłacą nam 40%

jacek
@hehe

Nic nie bedziesz odrabiał

Lpdc
@hehe

Jakie 40%??

zdziwiony
@Lpdc

poczytajcie sobie co znaczy skrócony czas pracy do 80% w ramcha tarczy, bo siejecie taki ferment ze to jest szok

@Lpdc

40 procent daje pracodawca 40 panstwo masz 80 ty nie chodząc do pracy dostajesz to 80 procent

Jo

Dokładnie tak co to (usunięte przez administratora)jest

piotr
@Jo

Każdy bedzie musial mieć wyrobione swoje godziny czyli 80% etatu , ci któży teraz bede mieli mniej godzin bedą musieli odpracować brakujące godziny do tych 80%.

@piotr

No i teraz Ci co nie wyrobią tych godzin to będą wyje... bo pewnie każą im w weekendy przychodzić za te 80% co im zapłacili a powinni mieć 100% extra za weekend.

...

teraz bedziecie leżeć to możecie w weekendy odpracować

xxx

lider czy liderka podał kto kiedy przychodzi ,jedni pracują a inni mają wolne w następnym tygodniu mają znów inni wolne i ma tak być aż ruszy normalnie produkcja ale tu zawsze będzie jęk,

Sam odrabiaj!!!
@...

Sam będziesz kuła leżał nie nasza wina że nie ma roboty!!! Nikt tu nie chce siedzieć w domu,firma robi taki cyrk by ratować własną (usunięte przez administratora) Ale sytuacja się zmieni wcześniej czy później,to ludzie pozwalniają się bo ofert pracy będzie jeszcze więcej.Teraz będziemy przychodzić do pracy Ci co ich linie idą i zapłacą Nam tylko 40% z własnych środków,to sam pomyśl jaki biznes teraz mają,a ja będzie produkcja cały miesiąc to ile kasy zbiją??? A ty dostaniesz marne 40% wypłaty od nich bo drugie da Ci nasz " kochany" Rząd.

xxxx
@piotr

na jakiej podstawie będą to musieli odrabiać? wytłumacz mi.

Junior
@xxxx

Junior czeka :D

Ja.

Ździwisz się jak sytuacja na rynku się poprawi ;)

@Ja.

Było nieźle i nic,będzie tak dalej.

!!!

Co Ty myślisz że wszyscy tu są bez szkoły jak Ty? Tu jest pełno ludzi z dobrym fachem,pracują tu bo kiedyś nie było pracy dla nich,druga sprawa wózkowi,magazynierzy wszędzie pracę znajdą bo mają doświadczenie,tylko taki burak jak Ty będzie tu dupił do starości bo nigdzie nie ma szans,tyle w temacie nieuku!!!

!!!

Ooo prawda boli ;) no cóż trza było się uczyć,to byś nie wylewał tu swoich frustracji,miłej pracy za min.krajowe :)

Szkoda czasu

kino w uj
@Abc

produkcja ruszy w pelni a wy za 40% bez premi bedziecie (usunięte przez administratora) hahahah ale beka

hehe
@kino w uj

To będzie 40% normy ;) po co się starać jak i tak premii nie będzie i kasa (usunięte przez administratora).

Byla pracownica

A skad wiesz, ze nikt niczego innego nie potrafi? Masz wglad w czyjes cv? W swiadectwa szkolne? Chcesz kogos krytykowac moze najpierw zacznij od siebie

Tak jest.
@Byla pracownica

No właśnie(usunięte przez administratora) myśli że jak on nie ma fachu w ręce i wykształcenia to każdy tu tak ma,on tu dalej pracuje,nadaje a trzyma się tej roboty rękami i nogami bo wie że nigdzie nie ma szans na zatrudnienie a w autoneum biorą każdego,tu nawet liderzy byli po podstawówkach,gimnazjach to o czym tu mowa?

!!!

Jak cię tu nie ma jak jesteś na bieżąco co się dzieje w firmie,możesz to wyjaśnić?

@!!!

To skoro sie uczyles to co robisz w Autoneum?

Nie tęsknię
@Tak jest.

Zaglądam tutaj żeby zobaczyć jak dalej narzecie zamiast coś zmienić. To nie jedyna firma ja nie żałuję układy i układziki. Administracja pewnie nie odczuwa kryzysu.

Szkoda słów.
@Nie tęsknię

A co tu zmienisz? nie ma zgrania ludzi,zgrania zmian,jakby wszyscy się zgrali i postawili to było by całkiem inaczej a tak to robią z nami co chcą,za chwilę będziemy za darmo tu robić już nam wszystko pozabierali i zostaliśmy z wielkim gów..

xyz
@zdziwiony

Niedawno weszła w zycie nowa tarcza antykryzysowa 4.0 co daje mozliwosc obnizenia pensji pracownika juz nie o 20% ale o 50%, wiec moze byc nieciekawie bo wszystko coraz drozsze .

zdziś
@xyz

o 50% ale nie mniej niz 2600 czyli nie mają z czego wam obniżyćbo juz macie najniższ krajową przy 80% , po drugie ta tarcza nie weszła w życie wiec nie siej fermentu ;)

@xyz

Nie bój się tobie 50 procent nie wezna chyba że masz 5200 brutto

Uciekać jak najdalej.

Nie sądzę aby ktoś został tu za min. krajowe,nie każda branża odczuwa kryzys,ofert pracy jeszcze pełno jest,sam za niedługo daję wypowiedzenie.

widelec na talerzu
@Uciekać jak najdalej.

Grube i stare knury nie porzuca swojego koryta.

sami swoi

I nie tylko na maszynach, bo nie tylko produkcja dostała cięcia ale też nasze utrzymanie ruchu i reszta.

hop

Meteora ze zmiany A od hyundaia zwolnili to prawda to ta legenda o której mi chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Autoneum - Katowice

• Jak się pracuje w Autoneum?

Zobacz opinie na temat firmy Autoneum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoneum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoneum?

Kandydaci do pracy w Autoneum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoneum