Opinie o Autoneum w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoneum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoneum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoneum w Katowice

Oficjal

Tak w czasach szalejące pandemii czy szereg Ukraińców co przyszli do nas do pracy byli na kwarantanie ? Dlaczego nie ma pomiaru temperatury na wejściu ? (w tych czasach chory nie do dzwoni się do lekarza bprzyjdzie do pracy )Skróconej pracy o 10 min żeby nie było tłoku w szatnia ? Płyn do dezynfekcji powinien być przed każdym wejściem do firmy i przy każdym punkcie odbijania karty . Ale ważne żeby miał okulary przed 8h . To macie kazena

@Oficjal

Nie masz termometru w domu? Cym.ba.le!

Jo

Co ma piernik do wiatraka?

exod

Dużo ludzi narzeka że w marketach płacą lepiej,tylko że w markietach pojawiają się kasy bezobsługowe i coraz mniej będzie tam potrzebnych.

Pomyśl zanim coś napiszesz.
@exod

Ludzie nie pracują tam tylko na kasie ;)

@exod

Co to takiego kasy ,bezobsługowe"? A może samoobsługowe?

Firma tragedia!!!

W tej firmie jest co raz gorzej z powodu braku rąk do pracy góra wpadła na pomysł aby odejmować operatorów z linii,praca którą wykonywało 5 operatorów teraz jest w 4 osoby i uwaga norma pozostała na pięć osób,propnuję szanownej górze zacząć od siebie,zlikwidować sztuczne stanowiska pracy i zapraszamy do nas na produkcję wykazać się i wyrobić te normy za wynagrodzenie które dostaje operator 15,20% więcej od min.krajowego! Czekamy na Was;)

Świeżak

Nikt tu ludzi nie trzyma na siłę.Jak mają dość to droga wolna

@Świeżak

Jak ci sie podoba to pracuj na trzech w cenie jednego.

@Jo

Jak Ci się nie podoba to biedronka albo do brata co za robotą lata.

@Świeżak

Biedra lepiej płaci niż tu płacą,gdybyś nie robił tu nocek to wypłatę masz min. krajowe ;)

To co tu robisz?

Olek

Gdzie niby więcej płaca, masz wynagrodzenie najniższej krajowej do tego premie, które możesz otrzymać ale nie musisz, bo trzeba wyrobić tak zwane „normy sprzedaży” ????

Rmk
@Olek

Pierwsza z brzegu oferta lidla "Pracownik Sklepu (pełny etat) Wynagrodzenie: 3 500 - 3 850 zł brutto / mies.", chyba jednak nie placa najniszej krajowej.

Jack
@Rmk

3500 brutto to w autoneum możesz pomarzyć plus praca w (usunięte przez administratora) i temperaturze nieludzkiej ...

@Olek

Nie wprowadzaj ludzi w bład! Moja koleżanka pracuje w biedronce i ma lepszą stawkę niż Ja mam tu po 8 l pracy a ona dopiero rok pracuje w biedrze,min krajowe to masz tu bez nocnego dodatku!!!

A Ty?

Bo tu czystość na palarni jest ważniejszym priorytetem niż jakiś tam klient ;)

Jo

Nowi tyle dostaną, starym nie dźwignią.

Klootzak

Co wy z tymi arbuzami? Przecież to nie ma nic do umiejętności. A bardziej o sytuacji płacowej firmy gdzie nawet przełożeni muszą dorabiać.

Już garstka została tych niebieskich,czy nie lepiej jest inwestować w ludzi którzy już tu są i pracują? Żeby nie pouciekali,bo nowi ludzie nie będą tu długo pracować taka jest prawda.

rozbawiony

haha chyba plan z niebieskimi niewolnikami nie wypalli ciekawe co teraz "góra" wymysli

To zrobisz po 70 parę sztuk na stole i masz szychte

Plan jest taki że masz po 140 robić,zaformujesz jedną gumę i szybko lecisz na stół obok formować drugą gumę,bez piankowania bo piankujący będzie jeden na dwie piankownice ;)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
Abc

Kto madry wpadł zeby znow dzielić audi na dwie linie a do tego bmw? Gdzie ludzie z bmw sa zgrana ekipa i sobie nawzajem pomagają isc tam pracować to czysta przyjemność a ktoś to teraz niszczy gratulacje

@Abc

napisałeś zgrana czyli w tej firmie nie zależy żebyśmy byli zgrani tu masz tyrać i donosić na innych

swiezak

Interesujesz się nie właściwą osobą.

Cycoholik

Czy to prawda że w ciągu ostatnich miesięcy w tym roku ok 60 osób zostało zwolnionych

@Cycoholik

Ludzie tu sami się zwalniają,nie trzeba ich zwalniać dopóki będą tu takie warunki płacy i podejscie do pracownika to nikt nie będzie chciał tu pracować.

North

Czy jest możliwość pozostania na 12h?

;)
@North

Zostań od razu 16 h,cztery h w te czy tamte to żadna różnica,potem będziesz szukać zdrowia ;)

xxx

juz widze normę na formowaniu codziennie 345 szt na 8 godzin 230 szt do dzieła panowie i panie

jan
@xxx

tą jest sprawa dla pipu... nawet pod agencją za 10 zl nie moga zatrudnać "ludzi"

Świeżak

Bardzo dobry pomysł.A starzy będą dalej nażekać.Jak zwykle.

@jan

Min stawka w Polsce to 18 zł więc za 10 zł chyba nikt tu nie pracuje.

Pomysł niewypał

Ci ludzie już powoli się zwalniają,dotarło do nich w jakie (usunięte przez administratora) trafili

12h
@Pomysł niewypał

A kto normalny będzie pracować po 12h 5 dni w tygodniu w takich warunkach haha jak co po niektórzy po 8 godzinach na drugi dzień nie przychodzą ;)

Adidas

Co z weekendami?

puma
@Adidas

haha zapomnij

Mam pytanie odnośnie normy. Jeżeli cykl trwa 3 min to jakim cudem mam zrobić ich 13 w czasie 30min? Tak samo z ostatnią godziną. 19 cykli w 50 min. Czy ktoś z góry się kiedyś nad tym zastanawiał?

Majstersztyk

Oni chyba wogóle nie myślą. Niech se sami przyjdą i zrobią, to dopiero mogą wymagać.

czerwony

Jestem ciekaw pod jaki kątem oni dobierają tych inżynierków to jest tragedia gość powinien mieć taką wiedze jak cała brygada operatorów a nie potrafi podstawowych rzecz.

cc
@czerwony

cykl 3min? to na bank skoda xD

Operator
@cc

Idz na HZ zobaczycie czy idzie zrobić norme 167 . MASAKRA OD DZWONA DO DZWONA A I TAK NIE ZROBISZ

efffka
@Operator

liderzy pomagają a nie powinni, jak zobacza ze się nie da to obniżaą

efffka

i w (usunięte przez administratora) bo skracają czasy i robią normy. wiec co chcecie ludziki? aż którąś zmianę dojebia iskonczy się haj-lajf

Xxx

bo tu jest czas z gumy i nie ma nic spolnego z czasem z zegarka

Tak

Szybko ;)

@efffka

Dokładnie tak

Ile płacą nowym za godzinę brutto?

@Nowy

Tu jest placa zasadnicza

NiePolecam

2100 na reke. Nie da sie oddychac przy tej pracy i dodatku halas jak cholera. Praca nie ciiezka ale odradzam. Dodatku smieciowe umowy na prace. Co 1 misiac przedluzana. Omijac z daleka.

@NiePolecam

Jak 2100 na rękę? Przecież to min krajowe jest z nockami,za min krajowe nikt tu nie robi,nowi zawsze tu mieli lepiej od starych !!!

Operato

Wręcz przeciwnie, jest to odpowiednia osoba na odpoiednim stanowisku

Przecież był na wylocie,to samo mówi za siebie.

Rodeo

Po pierwsze przeczytaj co napisałeś i zastanów się czy wszystko ok A po drugie zapraszamy do zgłoszenia swojej kandydatury na TL. Będziesz na pewno (usunięte przez administratora)na tym stanowisku.

antek
@Rodeo

wystarczy być człowiek em i stanowisko do głowy nie odjebie jak tym pseudo liderom...

@Rodeo

lider nie może być człowiekiem w tej firmie bo zaraz go z lidera wywalą tu musi tak postępować taka firma

Operator

Bardziej odpowiednią od lidera którego zastępuje

Puma

Czy jest jakiś limit 12-stek i robienie weekendów?

Loko
@Puma

40 godzinek ino ????????

!!!!

Firma stawia na nowych pracowników którzy i tak tu nie będą pracować w tych warunkach,szkoda że nie dba o ludzi których już ma i którzy coś zrobili dla firmy,efekt taki, co raz więcej starych pracowników ma plany odejść z firmy.

johan
@!!!!

''Góra" na nikogo nie stawia oni was traktuja jak tanią siłe roboczą, postawcie sie wkońcu , lepszej okazji może nie być ...

@!!!!

A cóż takiego ci starzy pracownicy zrobili dla firmy? Starzy będą robić do upadłego bo strach im nie pozwoli się zwolnić.Starzy narzekają i na tym się konczy.

@Świeżak

To zrobili że uczą nowych a nic z tego nie mają,nowy na start ma lepiej co nic nie umie.

Świeżak

Już tyle razy pisałem praca prosta jak budowa cepa. Nowy ma lepiej bo może się zwolnić a stary będzie robił do upadłego. A od uczenia to są paeudoliderzy.

eddd
@Świeżak

praca prosta ale niezwykle uciążliwa dlatego coraz mniej osób chce ją wykonywać za takie śmieszne pieniądze zbliżone do najniższej krajowej...

Śmiechprzezłzy
@eddd

NAJWIĘKSZY HIT to jest straszenie zwolnieniami jak tam nie ma kto robić już w tej chwili, kogoś poniosło i to bardzo :D

@eddd

Z normalnych ludzi to tutaj już nikt nie pracuje , właśnie z powodów które podałeś.

@Śmiechprzezłzy

Strasza zwolnieniami, a na portalu Praca.pl oglaszaja sie, ze potrzebuja pracownikow

Bo w ludziach nie ma jednosci. Wola narzekac po katach i dalej z....c niz zebrac sie i cos z tym zrobic

...........

Ale niech nie zapomina, ze jest u nas a nie my u niej i jest tutaj tylko przejazdem i jak się ludzie zmówią to szybko spaść z lidera i dzień dziecka jej się skończy. Ale są trzy zmiany i na jednej jest tylko taka anomalia

...........

Wiesz możesz pomyśleć co za idiota to wymyślił ale zostaw to dla siebie

Prosze jedynie popracowac nad ortografia

Bbb

Czy pracuje w tej firmie ktoś z okolic ornontowic lub orzesza

Nike

Liderzy powinni pytać kto zostaje na 12h a nie lecą w kulki.

bezsens!!!
@Nike

Przez te 12 jest tylko bałagan,przychodzą ludzie z innej zmiany,daje ich się do operatorów już pracujących na danym detalu a tych operatorów co już pracują ciepie się gdzie indziej,człowiek sobie nadgoni pracę a przyjdzie taki z innej zmiany i mu spowalnia pracę,gdzie tu jest logika? Jeżeli prosicie ludzi na 12 h to dawajcie ich na maszyny które są wolne a nie do ludzi już pracujących!!!

johny
@bezsens!!!

napisz gdzie sie da nadgonić , pewien osobnik ze stoperem w reku już czeka hahah

@johny

Pewnie tam gdzie sie robi na przerwach.

besens
@johny

Chodzi mi o to że robi się z normą,a potem już lipa bo dają ludzi którzy tam nie pracują na tych detalach.

Xxx

Jak dłużej to chyba lepiej bo mniej zrobisz

Zostaw merytoryczną opinię o Autoneum - Katowice

• Jak się pracuje w Autoneum?

Zobacz opinie na temat firmy Autoneum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoneum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoneum?

Kandydaci do pracy w Autoneum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoneum