Opinie o Pull & Bear w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pull & Bear. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pull & Bear o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pull & Bear w Kraków

Kajka

(usunięte przez administratora). Dużo pracy, pod presją czasu. Ciągle byliśmy przez nią gonieni do pracy. Wyznaczała nam czas na zrobienie czegoś absurdalnego. Mało osób jak na taki sklep.

@Kajka

Jestem zaskoczony Twoją wypowiedzią ponieważ sam pracuje w P&B w Krk i tak profesjonalnej i życzliwej osoby jak (usunięte przez administratora)to szukać ze świecą. Życzę aby kazdy regionalny tak pracował jak Kinga. Pracy jest dużo jak to w sklepie????????‍♀️

Barnaba

Niestety mamy problemy z wydajnością w pracy i stąd taka kontrola!!

on&ona

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić ludzi z regionu

@on&ona

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Mało w niej informacji, które byłyby w stanie komuś pomóc. Na pewno Twoja opinia byłaby bardziej pomocna, gdyby zawierała informacje o warunkach zatrudnienia, atmosferze pracy czy też możliwościach rozwoju w Pull & Bear. Proszę Cię zatem o opisanie tych kwestii.

Agnieszka

@KrakowskaGirl, czy widzisz jakieś dobre strony pracy w Pull & Bear? Może pracodawca oferuje ze swojej strony benefity lub premie? A może są organizowane kursy, szkolenia dla pracowników? Warto się nad tym zastanowić.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pull & Bear na stanowisko Kierownik Sklepu Pull&Bear? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
KrakowskaGirl

Nadgodziny to norma na dodatek są płacone jeśli zostanie uznane ze (usunięte przez administratora)wyrazi na to zgodę. Pracownicy muszą pracować jak motorki bo inaczej ‚powinni’ być wymieniani od razu. Zmiany grafiku są tak częste ze kompletnie nie wyglada on na początku miesiąca jak na koniec. Dzień wcześniej okazuje się ze MUSISZ zostać kilka godzin dłużej bo wchodzi jakaś obniżka i nie ma zmiłuj. Zarobki nie najgorsze ale z pensji sprzedawcy czy starszego sprzedawcy się nie utrzymasz samemu. Rotacja bardzo wysoka. Regionalni oderwani od rzeczywistości. Trzeba robić 5 rzeczy na raz i jeszcze odmierzają czas. Ci którzy się nic nie odzywają są Ok ale jak ktoś się sprzeciwi to od razu zaczynaja nad nim wisieć czarne chmury. Praca bardzo pod presja czasu.

Agnieszka

@Hanna, czy możesz nam powiedzieć coś więcej na ten temat? Jeśli pracujesz w Pull & Bear to powiedz proszę jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca. Zachęcam również innych pracowników do wyrażania opinii o pracy w Pull & Bear. Wasze opinie będą pomocne dla osób, które zastanawiają się czy podjąć pracę w tym miejscu.

Hanna

Pull & Bear ma opinię dobrego pracodawcy i niestety konkurencji to się nie podoba.

BoBo0

Nie polecam sklepu w Galerii Katowickiej. Bardzo nie miła obsługa nawet dzien dobry nie odpowiedzą. Jeżeli chcesz żeby ci coś sprawdzili robią to z wielką łaską i oburzeniem bardzo zle traktują klientów. Na podłodze często walają się elementy konstrukcji półek można się potknąć o to i coś sobie zrobić. Brak podstawowych rozmiarów. Bałagan na stołach i ścianach.

afkm

Bardzo nie polecam pracy w tym miejscu. Notoryczne zmienianie grafiku, (usunięte przez administratora)Zmuszanie do tego, by pracownik został 15-20 min dluzej, oczywiście za darmo. Na poczatku pracy zostalismy bardzo fajnie przywitani, jednak poźniej to była totalna kpina. Brak szacunku do czyjegoś czasu, jesli chcielismy załatwiać cos z (usunięte przez administratora), zazwyczaj nie dostawalismy odpowiedzi, więc to też o czymś świadczy. Prośby grafikowe były uwzglednione w zasadzie w pierwszym miesiacu naszej pracy. Wiadomo, ze jako pracownicy mielismy dostep do roznego rodzaju benefitów, jednak nawet to nie wynagradza tego, że na kazdym kroku uswiadamiano nam, jak bardzo nasze zdanie sie nie liczy. Zwracanie uwagi w bardzo niefajny sposób przy klientach, informowanie o 23:00 dnia poprzedniego, że jednak trzeba przyjść 1,5h wczesniej do pracy. W kazdym razie, czego sie mozna spodziewac, skoro w takich miejsach pracują mlodzi ludzie, ktorzy kompletnie nie mają pojecia o profesjonaliźmie, czy chociazby relacjach pracodawca-pracownik. Jednym słowem bardzo odradzam.

Klient

Bywałem w oby dwóch sklepach Pull & Bear w krakowie, w GKrakowskiej i Bonarce, zdecydowanie wole tą drugą wszystko tak jest ogarniete a nie totalny chaos jak w galerii krk, nie pojmuje jak pracownicy moga na siebie wrzeszczec przy klientach. [usunięte przez administratora]

Klient2
@Klient

może jeszcze nie byłem w tym sklepie w Bonarce ale byłem w Krakowskiej i tam jest łok ludzi wszyscy sie przepychają tam jest ogólnie nawpychane rzeczy

Irek

Widzę, że w Pull & Bear bardzo ciekawe warunki zatrudnienia oferowane są nowym pracownikom na stanowisku regionalnego specjalisty ds. zasobów ludzkich. Poszukują takich osób we Wrocławiu i Krakowie. Super, naprawdę - umowa o pracę, pakiet świadczeń, opieka medyczna...

klient

Jestem zachwycony obsluga w Bonarce, swietna atmosfera. Z daleka widac ze chce sie im pracowac !

ANIAAA

zgadzam się z przedmówcą. jeśli robić zakupy to tylko w bonarce, tam zawsze maja czas dla Ciebie, i na zapleczu tez spr rozmiar. ogolnie mila atmosfera tam panuje. zadroszcze tym ludziom, ze moga tam pracowac.

Zostaw merytoryczną opinię o Pull & Bear - Kraków

• Jak się pracuje w Pull & Bear?

Zobacz opinie na temat firmy Pull & Bear tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pull & Bear?

Pull & Bear