Level Up Finance

Opinie o Level Up Finance

ghj
użytkownik zarejestrowany

ja takze słyswzałam dobre opinie o Level Up Finance :)

YUO
użytkownik zarejestrowany

Może skorzystanie z ich usług to rzeczywiście nie byłaby najgorsza opcja... Co prawda osoba, która sama się tym zajmuje jest w stanie oceniać ryzyka i możliwe zyski w danych konfiguracjach ale takie usługi przypisane do podstawowego konta są na pewno mocno okrojone dlatego trzeba bacznie uważać na to co się podpisuje i przede wszystkim z kim...

Will
użytkownik zarejestrowany

Level up finance oferuje pomoc w postaci trenera finansowego, który wskaże indywidualnie każdemu jego własny najlepszy sposób na pomnażanie pieniędzy. Tak myślę, czy to rzeczywiście zależy od człowieka jak najlepiej będzie dla niego powiększać kapitał czy bardziej wszystko zależy od sytuacji na rynku - patrz chociażby Ukraina i Rosja.

dębowa tarcza
użytkownik zarejestrowany

a może ktoś z was opisać dokłądnie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w level up finance? zawsze słabo wypadam na takich rozmowach więc tym razem zanim tam pójdę to chciałabym się dobrze psychicznie i praktycznie przygotować. biustem tego nie wygram tym razem. a ile płąca u nich za godzinę na rękę? pozdróweczka

haah

to firma krzak. byłem dwa dni, zobaczyłem co się dzieje i zrezygnowałem. kierowniczka sama sie uczy a ja mam jej podrzucac pomysły zeby awansowala? o nie.

Pablo

lol wielki, sciema ogromna.

abc

Firma zamyka swoje oddziały. Wiecie co się dzieje? Rekrutacje też już się nie pojawiają. To już koniec?

xyz1

fajna atmosfera dopóki nie zaczniesz upominać się o zaległą wypłatę...

zawiedziony

Firma fajna. Ludzie fajni. Tylko wypłaty prowizji strasznie się przeciagają. Nawet jak wyrabiasz się w czołówce agentów.

LUF best

Najlepsi for ever !

mada

Wspaniała firma , otwarci ludzie , którzy tu pracują.... pokłony i ogromny szacun dla ludzi , którzy stworzyli Level :)

ccccccccccccc

jak dobry dzien to nawet 5 i 6 ;) pozdrawiam!

Karolina

byłam na spotkaniu, pieniadze dla firmy otrzymałam. Szybko i profesjonalnie. Dziękuje

kasia

mają najlepszą ofertę faktoringu na rynku! Szybka i profesjonalna obsługa. Dzięki!

meg

W bankach mi odmówili i bez szans,a tu wyszło,dziękuję, Tomek

klaudisen

zdecydowanie odradzam,totalny bałagan i brak profesjonalizmu, omijać firmę wielkim łukiem,porażka w każdym zakresie,

tiny

co ty trener to inaczej posrednik, który ma naganiać klientów do pożyczek a oni wysyłają sprawy do kolejnych podmiotów też posredników i tak naprawdę nie wiadomo kto ma zarobić i ile.

Zostaw opinię o Level Up Finance - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Level Up Finance