MK Company Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o MK Company Sp. z o.o.

Gregor

MK Company to świetna firma dla ludzi ambitnych, mam to szczęście i pracuję tu. Firma dba o pracowników, o ich rozwój. Widać to po ilości ofert pracy, jest ich mało ponieważ ktoś tu pracujący nie szuka nowej.

Zuzanna

@Roberto byłeś już na rozmowie rekrutacyjnej? Jak pierwsze wrażenia na temat firmy? Zachęcam do odwiedzenia zakładki pracuj z nami (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,88303,0,0,pracuj_z_nami) znajdziecie tam ciekawy filmik pokazujący jak integrują się pracownicy firmy MK Company Sp. z o.o.!

Roberto

Czytam te wpisy i nic nie rozumiem. Znajomy mówił, że to spoko firma i nawet złożyłem cv, czekam na rozmowę rekrutacyjną . Wiem, ze często na takich portalach ludzie piszą bzdury ale chciałbym sie przekonać jak jest naprawdę. Może ktoś coś powiedzieć?

Macia777

Jeśli chodzi o mk Lbn . wybaczcie ale to jest nieporozumienie. Jakiś czas temu za słaby wynik byla kara - od godz 17 po zebraniu wymyślono przez koordynatora oraz przez obecnego kierownika kare która polegała na tym ze póki nie spiszesz umowy STOISZ. Dosłownie kara jak w podstawowce. Dziwie sie ze nikt tego nigdzie nie zgłosił ale ja jako nowa osoba odradzam. Na poczatku wszystko super , szkolenie obiecanku cacanki a później takie postępowanie. Szkoda nerwow poza tym siedziba znajduje się na końcu Lublina więc po 21 jeśli nie masz samochodu to pozdro z autobusem. A jeśli chodzi o koordynatorów , to nie wiem na jakiej podstawie zostają wybierani - kto głośniej krzyczy ? Jedynie trener Kasia jest bardzo w porządku a reszta hmm. Każdy sra wyżej niż du*PE ma :)

Macia Macia
@Macia777 21.02.2017 21:38

Skad Twoj nick Macia jesli moge wiedziec?

Czerpak

Czy widział ktoś nowe rekrutacje? Od jesieni nic nie ma a ja bardzo bym chciał w MK pracować. Proszę o info

Bez imienny

Karnet na siłownię lub opiekę medyczną otrzymasz jeżeli sobie sam za to zapłacisz.Inaczej mówiąc np. karnet kosztuje 80 zł wiec 80 zł odejmą Ci z wypłaty .

Takeshi

A jak wygląda sytuacja z benefitami do pensji? Mam na myśli ten cały karnet na siłownię za darmo? Rzeczywiście oferują to każdemu czy jest jakiś haczyk i premiują takimi nagrodami tylko osoby ze świetnymi wynikami ( tak jak to wygląda w coltelu, wspominając na marginesie ). Nawiasem mówiąc to przepracowałem w coltel-u 8 miesięcy, czy są jakieś stanowiska w firmie, opierające się na NIE SPRZEDAŻY, tylko na rozmowach przychodzących, dzwonieniem do klientów z powodu kończących się umów i przedstawianiem nowej oferty, itd??? Choć na ich stronie jasno pisze "Zadaniem zespołu naszej dynamicznie rozwijającej się firmy jest realizowanie celów "sprzedażowych" operatora(...)". Ale jak wiadomo różnie bywa to w praktyce :). Na umowie pisze co innego, a oni robią i tak swoje... Więc jak to z tym jest? ;) :)

X

marko

@45678 a czy wiadomo chociaż tak mniej więcej, kiedy taka rekrutacja może zostać uruchomiona? Ciekawi mnie, czy jest na to realna szansa w najbliższym czasie, czy też może być z tym różnie? Będę wdzięczny za info

edmund00712

Firma MK Company nadal poszukuje pracowników na stanowisko Doradcy Klienta. więcej szczegółów na www.kariera.mk-company.pl

-Brak-

Ja pracuję w MK Company w Łomży, sory nie zauważyłam, że tu jest mowa tylko i wyłącznie na temat MK Company Sp. z o.o. Lublin.

-Brak-

Dla ludzi którzy poszukują pierwszego startu, bardzo często z pustym cv jest to super praca! Przedewszystkim pracuję z młodymi ludźmi! Wynagrodzenie zawsze na czas i nie marne 5 czy 7 zł, plus premie. Przedewszystkim można doskonale wykształcić umiejętność rozmowy z drugim człowiekiem. Ja pracuję i jestem bardzo zadowolona.

lans

Doradca klienta @hey ma podstawę i premię, więc no rzeczywiście dwuskładnikowe

hey

Ciekawe czy niedługo będzie szansa znaleźć zatrudnienie u nich jako doradca klienta, podobno można liczyć na dwuskłądnikowe wynagrodzenie i odpowiednie premie, i to mnie bardzo zachęciło teraz o nich.

Sylwia

nie wiem o co chodzi z grupą (usunięte przez administratora), ale słyszałam nie raz, że w SST panuje dobra atmosfera. Zarobki też podobno nie kuleją, ale chętnie poznam zdanie aktualnych pracowników @Mobile

Ja

Potwirdzam (usunięte przez administratora)najlepsze

Mobile

Nie wiem jak jest na biurze ale najlepsza grupa to (usunięte przez administratora)!!!! juhuuu tam nic sie nie ukryje zero klamstwa.. wzajemny szacunek.. pelen relax :) atmosfera mega :)

halmalltom

Ja jestem z ziomkami ze studiów i nie narzekam. Muszę wyrobić grafik czyli 6,5 godziny dziennie, a z racji studiów dziennych zawsze mogę ustalić sobie tak jak mi pasuje z zajęciami. Dobra opcja bo siedzisz i się nie męczysz, jak np.w barach czy restauracjach gdzie już pracowałem. No i mam czas żeby się wyspać wiadomka :-) ja polecam, bo jest i podstawa i premia, zawsze 10tego na koncie mam już od października, z 2 razy chyba było nawet dzień wcześniej.

nowa_a87

yyyy a mi to się tam nawet podoba. pracuje tu kilka dni dopiero, ale szkolenie było spoko bo chyba trzy czy cztery dni i pozniej od razu do pracy. (usunięte przez administratora)siedzi sie wygodnie, spisuje te umowy, wspolpracownicy sa fajni i jest sie do kogo odezwac i z kim pogadac. no tam zebrania robia co dwie godziny i z tymi wynikami, ale oni chyba nas tak musza cisnac. ja zostaje na dluzej, bo mi odpowiada i wcale nie jest tak jak tutaj pisza inni. (usunięte przez administratora)

ziko

tak, w dodatku są to rekrutacje, wiec nawet jakies psychologiczne podejscie tez byloby plusem, do kazdego trzeba przeciez podejsc indywidualnie

zyzio

@Ania - 2 letnie doświadczenie wcale nie jest takie duże. Przecież specjalistę musi cechować profesjonalizm w obowiązkach.

Ania

Widzę, SST szuka obecnie specjalisty ds. rekrutacji wewnętrznej i marketingu pracowniczego. Jak na pracownika z zakresu HR, to nie mają wielkich wymagań. Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku i wykształcenie wyższe w tym zakresie, np. na kierunku psychologia. Ważne, żeby mieć dobre podejście.

cześć, @SST to MK Company ale to chyba nie zmienia nic w ich rekrutacji..całe szczęście że to tylko nazwa..bo widziałem że szukali kiedyś doradcy klienta w dziale sprzedaży Sektor SOHO (B2B), uważam że idealnie sprawdziłbym się na tym stanowisku, tylko szkoda że teraz nie prowadzą nie nie rekrutacji..

maciek

wydaje mi sie, ze przesadzasz @praca jak marzenie.. tak naprawde skoro podobno jest tak źle to dlaczego ludzie tam pracują? masz na to jakieś wyjaśnienie? może dlatego, że jednak stawki nie sa wcale takie niskie i niektórym jednak się tam podoba? radze wszczesniej przemysleć swoje wpisy i komentarze.

www
@maciek 30.12.2014 15:01

na pewno się podoba, dlatego jest taka rotacja. Powodzenia zatem:)

rom

Ciekawa ta oferta pracy zdalnej w programistyce na Gliwice. Mieszkam w Częstochowie, a nie chce sie przeprowadzac za bardzo. Chwalicie tę pracę u siebie, mam nadzieje.

Do dwulicowosci co niektorych mozna przywyknac, do kablowania tez ,wystarczy ueazac co i do kogo sie mowi, wiec dopoki kasa jest w miare to da sie przezyc, przeciez to pracaa , wychodzisz po tych paru godzinach i zyjesz jak chcesz.

arek

a jak jest na stanowiskach programistycznych? bo widze tu same opinie na temat pracy na słuchawce. Chodzi mi o prace w Gliwicach przy programowaniu ABAP. nie wiem jakie widełki podać na rozmowie, (usunięte przez administratora)

mery

z drugiej strony jak masz dostep do tych statystyk to to jest troche motywujace w sumie- z jednej strony wiesz jak pracuja inni- mozesz sie podciągać do najlepszych, a z drugiej nie chcesz wypasc słabo w oczach innych więc tez sie starasz :)

mery

dziwne ze musza tak sie tyu reklamowac a ludzi sami nie aplikuja jak taka najlepsze CC w LBN. ja mam takie pytanie jak kontrolowana jest praca doradcy klienta, chodzi mi o to czy jest jakas norma telefonow ktore trzeba odebrac w ciagu dnia itp dzieki

rysio

hahahahahaha :D:D a umowa o prace jest?

justys

Placimy wam duza za siedzenie i dzwonienie kazdy ma mozliwosc awansu i jasna droge kariery a wy marudzicie nie ma tu osoby ktora zarabia mnsiej niz 1500. (usunięte przez administratora)Zapraszamy do nas. Oferujemy profesjonalne szkolenia awans po 6

toja

I jak widać najlepsi odeszli. Może potrzebowali czasu...tak najbardziej brakuje ludzi z którymi siedziało się biurko przy biurku(usunięte przez administratora)

optima

czy ktoś coś wie na temat bonów ?

wrrrrrrrr

odczepcie sie juz od nas mamy was dosc co wy chcecie od nas zenada

ale poziom......

no... po komentarzach widać, że doborowe towarzystwo teraz w SST! (usunięte przez administratora)

pycha

ja Lubie Pierogi z dzemem

exxx pracownik

a ile razy dałem to moje

jony

Lubie placki

;)

ale już jest i jest wszystko ok;)

dawz pracownik

Ludzie pracowałem kiedyś w SST i tak sobie Was czytam;) Jak jest Wam źle zwolnijcie się. Kto Wam każe tam siedzieć??

aa1

Ludzie to po kiedy tam chodzicie do pracy? Przecież takie firmy właśnie w ten sposób funkcjonują? kiepskie stawki plus (usunięte przez administratora)

dfg

nic tylko narzekać ale nic innego sie nie da powiedziec o tej pracy

v

a z koncem tego miesiaca skutecznosc poleci, jak nigdy dotad.....

Michał

Praca nawet wporządku, pracuje od niedawna kasa tez spoko najbardziej lubie retrenngu z (usunięte przez administratora) :)

rtyguztef

bo nie ma co tej pracy traktowac zbyt serio i trzeba sie zmywac jak sie cos sensownego trafi, bo na pewno nikt sie tu nie nazarabia, troche dystansu ludzie!!!

pracujw w sst

pracuje i co z tego , pieniądze można było zarobić kiedyś a teraz masz wybór albo spisujesz minimum i zarabiasz grosze albo spisujesz więcej i też wielkie (usunięte przez administratora)zarobisz(usunięte przez administratora)

zadowolony pracownik

Witam, pracuje w SST juz od ponad roku jestem bardzo zadowolony, pieniądzę sa naprawde bardzo dobre powyzej 1500 na reke+ karta multi sport. osoby które piszą takie bzdury powyżej najprawdopodobniej są zazdrosne że nie potrafią sposywac i są głupi SST GÓRA!!! kocham was wszystkich!!!!

zuna

to się nazywa trzymać poziom i klasę .

bajkak

Po wczorajszym dniu mogę jednoznacznie stwierdzić , w tej frimie w ocenie pracowników nie liczy się jak pracujesz (usunięte przez administratora)

zoe

A o co pytają na rozmowie kwalifikacyjnej? Łatwo dostać tam prace jeśli nie ma się doświadczenia?

Zostaw opinię o MK Company Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MK Company Sp. z o.o.