Opinie o C&A Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy C&A Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w C&A Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C&A Polska Sp. z o.o. w Warszawa

kasia

ja pracowałam dwa lata na umowe zlecenie i sie zwolniłam

magda

to ściema że każdy ma umowę o prace bo u nas sa tez na zlecenie.....dużo obowiazków za mało pracowników , ot to

anka

Konkretne pytanie - mam rozmowę kwalifikacyjną do c&a. Czego mogę się spodziewać na spotkaniu? z góry dziękuję za odpowiedż :)

meme

do dag: tak, i praktycznie już wszystkim :)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
dag

czy w c&a dają umowę o pracę?

moniaa

Witam! od pewnego czasu interesuje mnie praca w C&A. Niestety nie mogłam znaleźć żadnego ogłoszenia, dlatego chciałam zapytać, czy jeżeli dam moje CV bezpośrednio do sklepu to zostanie ono w ogóle rozpatrzone?

misia

hmmm , tak czytam i oczom nie wierze.. ja juz ponad 6 lat pracuje, najpierw na um-zlec, potem pol etatu teraz caly etat i szef dnia. Nie wiem gdzie promuja idiotow lub przyjaciol kierownikow- u nas w regionie jest zawsze rekrutacja otwarta i pierwszenstwo maja ludzie ze sklepow. Zadko na kierownika dzialu czy sklepu przyjmuja z zewnatrz. Ale sie zdarza ze kandydaci maja zbyt wysokie mniemanie o sobie i mysla ze sie nadaja na kierownika sklepu a ledwo radza sobie w pracy.... wtedy sa komentarze ze bez znajomosci itd. Ja startowalam w rekrutacji na kierownika dzialu na polnocy i nie udalo mi sie. Ale tez wiem dlaczego , bo dostalam bardzo konkretny feedbak po rozmowach. Wiem co mam poprawic i jakie sa moje szanse. nie poddaje sie, nastepnym razem znowu sprobuje. A firma jest fajna, socjal super, koledzy rewelacja, praca ciezka , ale gdzie teraz jest latwo? a i ciuchy czasem mozna kupic za grosze ( przecena 50% + rabat pracowniczy 20%) i czlowiek sobie radzi. polecam.

GOSC

Jako byly pracownik firmy z dosc pokaznym stazem postanawiam sie wypowiedziec:)Wiec tak!~_ po przeczytaniu opinii Pani odnosnie skorzystania z toalety z chorym dzieckiem ...wspolczuje,jednak zadne sklepy sklepy nie wpuszczaja na swoje zaplecze osob trzecich i to jest zasada C&A i nie tylko(prosze to zrozumiec ).Sa toalety w centrach...Jezeli chodzi o obsluge zalezy na kogo trafisz...Coz jak trafi sie jakas zdegradowana Pani np.Visual,to wiedz,ze jest w stanie Cie " opluc "zanim Ci pomoze ,o ile wogole pomoze...Kierownictwo...hmm temat rzeka ...ale tych ludzkich niestety firma sie pozbywa,chroniac i awansujac tych co nie maja adzieci ,rodzin i sa,ze tak powiem gotowi/e na wszystko...Od tego tez zalezy Twoj awans(wola sciagnac z innego sklepu niz awansowac wewnatrz),zeby IM nie zagrazac;)Rada taka -chcesz awansowac albo dostac podwyzke 20 gr brutto to liz (usunięte przez administratora) kiero ,ktory tym kieruje:)Tylko obserwuj uwaznie :)Kasa jak kasa indywidualnie- kazdy ma platne na h i podwyzki indywidualnie mimo tego samego etatu i tej samej pracy (to jest kwestia angazu itp)jak mowia...Znizki -20% od ktorych placisz podatek;)Nie bede sie rozpisywac bo moglabym ksiazke opublikowac ;)

GOSC

sklep internetowy bardzo stylowy HAHAHAHAHA Gratuluje poziomu....

agata

nie wiem dlaczego to z o s t a l o u s u n i e t e p r z e z a d m i ni s t r a t o r a, ale chodzi mi o program praktyk menadżerskich w C&A.

agata

Witam, ja mam trochę pytanie innego typu (usunięte przez administratora) Czy taki program naprawde istnieje? Czy brał ktoś w nim udział? Jakiekolwiek opinie mile widziane...;) z góry dzięki

ada11

akurat ja pracuje w C&a ponad dwa lata na poczatku na umowe zlecenie gdzie stawka godzinowa to 10 zl brutto za godzine (8,5 na reke) bez zadnych znizek pracowniczych. Od kiedy przeszlam na umowe o prace (1/2 etatu) mam 11,70 brutto za godzine + 6zl za kazde przepracowany dzien gdzie w pracy bylo sie min. 6 godzin na karte lunchpass i 20% znizki pracowniczej z czego i tak idtracany jest podatek. Praca fajna ale duzo obowiazkow na raz. malo obslugi a duzo do zrobienia.

twir

Polecam C&A, w innych nie pracowałem ale słyszałem, że lipa. a tu 11 brutto na godz. a nie 8 jak w reserved, hm, cropp i innych, a no i zależy od ekipy ;) ja mam zajebistą czasami trzeba sie napracować ale idę tam z uśmiechem na twarzy :) Pozdrawiam wszystkich szukających pracy, Na początek C&A, zwłaszcza dla dziewczyn POLECAM

ONA

ile ???w dwa miechy ???chyba jako kiero hahahah

menageman

Jakieś 2-3 miesiące temu byliśmy w sklepie w Warszawie niedaleko M1 Marki. Zima, my z dzieckiem 2 letnim szukamy bucików. Pech chciał że trafiliśmy do tego sklepu, a dziecku zachciało się siku. Jako że dziewczynka jest po chorobie nerek, poprosiliśmy o możliwość skorzystania z łazienki. Odmówiono nam tego, wysyłając do innego sklepu. Obsługa mimo naszych próśb odmówiła, reklamacja do centrali tej "firmy" pozostała do dziś bez odpowiedzi. Obsługa opryskliwa, chronią swoje buciki bardziej, niż pracownicy banku w którym pracuję- tam wpuszczamy klienta na zaplecze a wartość tego "bogactwa" u nich jest raczej nieporównywalna... Dodam, że złamali tym samym prawo a jako że będę odbierał zaległy urlop, zgłoszę to dalej. Odradzam każdemu te sklepy- bo uczciwość zobowiązuje tak samo, jak ludzka wrażliwość i zrozumienie. A już na pewno odrobina kultury- zarówno w sklepie jak i samej centrali- pozostawia wiele do życzenia

zdziwiony
@menageman

a na terenie centrum nie ma toalet dla klientów ??

nadia
@zdziwiony

Czytam i nie wierze, kobieto wszedzie sa jakies przepisy i sprzedawcy nie moja prawa ich łamach, wspôłczuje bardzo z powodu choroby côreczki ale pewnie wiekszosc zrobiła by tak samo, jakim trzeba bym podały człowiekiem zęby takie głupoty pisac , nawet i centrale poruszając, matko ludzi robia sie włoskiej, nie prosić było wyjsciu na pasaż????? Tak kibeklôw fuulllll

mine
@zdziwiony

Mieli rację też bym nie wpuścił do pracowniczej ubikacji kogokolwiek z Klientów Bardzo dziwne pretensje a ten portal jest o pracy w danej firmie a nie o przeżyciach Klientów

wika
@zdziwiony

W zadnym sklepie na terenach centrum nie wpuszcza cie do toalet sa od tego inne na terenie centrum i hejtowac sklep tylko za to to zenada.Nikt poza pracownikami nie korzysta z toalet pracowniczych wiec daj spokoj bo sie osmieszasz

K.S
@menageman

W centrach Handlowych sa toalety.... Sa tez oznaczenia do nich wiec łatwo trafić. Dlaczego ktos z zewnątrz ma oglądać pomieszczenia socjalne pracowników...? Na magzynie sa różne rzeczy czasem cos wystaje czasem jedzie dostawa dlaczego uważa Pani ze jesteśmy w obowiązku udostępniać wewnwtrze pomieszczenia osoba z zewnątrz? Jest pani w zalosna dla mnie. Wam klientem to juz w (usunięte przez administratora) sie przewraca obstawiam ze nigdy pani nie pracował w handlu z klientem.

mina

z czystej ciekawości weszłam na tej portal i nie ukrywam, że wiele rzeczy się zgadza. Pracuje w c&a od niedługiego czasu i przyznam ze trafilam na średnie towarzystwo. Na dzień dobry wszystko co robiłam było źle, każdy mój ruch był obgadany przez pracowników (panie w wieku 35-45) i ogólnie tylko krytyka na każdym kroku i zero pomocy. uprzejmosci na pokaz i bardzo duże wykorzystywanie nowych. Co do kierowników - niektórzy uważają się tam za alfę i omegę, a tak naprawdę to popełniają rażące błędy

mina

zadowolona

ja jakimś dziwnym sposobem jestem zadowolona z pracy dla c&a. nie chcę tam pracować do emerytury, ale po 5 latach nie mam się na co skarżyć. kadra kierownicza potrafi wspierać w pracy w sensie merytorycznym, ale także przy pracy fizycznej. socjal jest jednym z najlepszych o jakim słyszałam, atmosfera też jest ok. bez zbędnych stresów i wyścigu szczurów. ot, przyjemna praca, do której jednak trzeba mieć odpowiednie nastawianie. może koleżance beti nie dostała się premia, bo jest wiecznie skrzywiona i stale na wszystko narzeka... może powinna znaleźć sobie pracę o zupełnie innym charakterze... może po prostu się do pracy z ludźmi nie nadaje, bo tak też bywa. beti, jeśli nie lubisz swojej pracy i cię ona nie satysfakcjonuje, to na śląsku jest dużo wakatów do zapełnienia... próbuj, może znajdziesz coś dla siebie

Wcale nie przesadzona opinia...kierowniczka działu z która przyszło mi pracować miała z tym problemy, w połowie 2011 roku nie wiedziała, że stawka VAT wynosi "już" 23 % ( naprawdę? od kiedy? ), dodawanie i odejmowanie w pamięci też sprawiało jej problem, rażące błędy ortograficzne w uzasadnieniach reklamacyjnych... niestety niewłaściwe osoby na niewłąściwych stanowiskach...

Zgadzam się w 100 % - znajomości... kierownicy działów nie mają pojęcia o efektywnym zarządzaniu, nie potrafią złożyć zdania po niemiecku, czy angielsku, windows ich przeraża, ale wystarczy, ze są dobrymi znajomymi kierownika sklepu...jak ktoś przychodzi do pracy z załóżeniem, że dzięki sumiennej pracy, będzie miał kiedyś możliwość awansu, to niech od razu zapomni...będziesz sprzedawcą przez 5 lat,albo i dłużej, jak się wcześniej nie zwolnisz, ewentualnie dostaniesz śmieszne stanowisko; " szef dnia" ( czyt. otwierasz, zamykasz, odpowiadasz za zmianę, wtedy kiedy się kierownikowi nie chce, weekendy, dni przed świętami i po świętach) a w zamian dostajesz śmiesznie żałosną kwotę, kompletnie nieadekwatną do odpowiedzialności, którą na siebie bierzesz...plusy to na pewno socjal: bony na święta, opieka medyczna, karta multisport, znizka na ubrania, jak się dobrze trafi, to również atmosfera, ja nie narzekałąm na ludzi, z którymi dane mi było pracować. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o C&A Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w C&A Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy C&A Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w C&A Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C&A Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w C&A Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C&A Polska Sp. z o.o.