C&A

Opole

C&A

Opinie o C&A

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w C&A o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

zoja

o, na zniżki na ciuchy to chętnie pójdę. ogólnie jak na sieciówkę to moim zdaniem bardzo fajna można u nich ubrania dostać.w sumie tutaj aż tak się nie męczysz, nie wiadomom ile przerwy nie potrzebujesz

klient

Myślę, że obsługa w C&A jest w miarę dobra. Sprzedawcy się (przynajmiej niektórzy) bardzo starają przynajmiej na dole sklepu. Ponadto czy ktoś zauważył, że na początku było bardzo dużo sprzedawców a teraz jest tylko kilku.Myślę,że nikt z Was nie chciałby wykonywać tej pracy za takie pieniędze jakie tam zarabiają. Chwała tym pracownikom, że tam jeszcze są.

Szukasz pracy?

obsluga fatalna

popracuj troche w tym sklepie to byc moze zrozumiesz dlaczego tak fatalna jest obsługa ;(

Kierowca Karawanu

Ciekawe co ochrona ma zrobić gdy na sklepie jest kilka osób które zachowują się co najmniej dziwnie jeśli nie osobliwie. Powinni puszczać takie osoby i wogóle wszystkich bez wyjątku, nawet kiedy coś kupimy i przy wyjściu ochrona prosi nas żebyśmy wrócili bo coś tam jest przyklejone i piszczało. A po drugie to tylko praca jak każda, moim zdaniem trochę nie wdzięczna ale oni tylko robią swoje.

Nigdy w życiu tam nie pracujcie! To najgorszy sklep na świecie! Obsługa jest fatalna! Ochroniarze, którzy tam pracują to straszne patafiany! Zatrzymują oni niewinnych ludzi, którzy uczciwie kupują w tym sklepie swetry! To jakaś patologia. Żenada.

tak sobie .....najgorsze przymierzalnie...zaloga oszczedza na pracownikach wiekszosc z nich pracuje w niepelnym etacie a to przykre...;/

Zostaw opinię o C&A - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C&A